Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
dupik
5. pro 2011
@pajinka85 nezáleží jen na zvěrokruhu, alei na na dalším postavení planet..pak může být třeba lev ale mít hlavní rysy třeba raka. mymáme doma býče v pravém slova smyslu...
lenicita
5. pro 2011
@dashyyy je to tak...od dubna jsme se snažili a astroložka mi řekla, že my dva budem mít bud blížence....a ten nevyšel...zamlklé těhu....a nebo LEV....a ted to vyšlo
dupik
5. pro 2011
@lenicita mi před 8 lety řekla stroložka, že 2009 bude svatba a 2010-2012 roky o dětech..2009 byla svatba a 2010 dcerka a 2012 bude druhý prcek.tyhle údaje jsmeměla na papíře,který jsme našli při stěhování-letos v únoru a s manželem jsme žasli... 🙂
denca2000
5. pro 2011
@aluskaasimon Jinak já byla na potratu v 9tt - šance tam vždycky je :-| Proto se opatrovat
lenicita
5. pro 2011
@dupik loni v říjnu jsem se rozšla s jednim...volala jsem do TV kartařce a ta mi řekla...za týden najdeš pravého, bude hned spolu bydlet....do roka se vemete a bud ehned dítě...a přesně to tak bylo....
dupik
5. pro 2011
@lenicita jj, já jsem fyzik....takže člověk poměrně racionální..přesto tomuto věřím...vždyť kdysi lidé nevěděli, co je to gravitace...a my teď neumíme vysvětlit tohle, to ale neznamená,že to není skutečné a pravdivé.
denca2000
5. pro 2011
@pajinka85 Pokud jsi 5+5tt, tak končíš šestý týden a od středy začínáš sedmý 🙂
pajinka85autor
5. pro 2011
Holky jaké spojení jmen se vám nejvíc líbí:
Izabela Mňuková, Amálie Mňuková a nebo jen Bella Mňuková ?
Nám se zatím nejvíc líbí tato jména na holčičku, ale ještě je dlouha doba před námi, takže se to může změnit. 😃
vy už máte vybraná jména?
dupik
5. pro 2011
@pajinka85 mě se líbí ta Bella....
lenicita
5. pro 2011
@pajinka85 my budem mít : Tea Stabrawa.... jinak u vás se mi líbí Izabelka.... 😉
pajinka85autor
5. pro 2011
@denca2000
jo to vím, napsala jsme to zase někde špatně ?? 😃 😃 😃
aluskaasimon
5. pro 2011
@pajinka85 Jo jo, ja jsem prave mela taky stesti na podobne pribehy 😞 No nic, opravdu na to asi musime prestat myslet! 😃

@denca2000
@dupik Dekuju holky, trosku jsem se uklidnila 😉
aluskaasimon
5. pro 2011
My budeme mit nejspis Emilii nebo Emily a temer 100 pro Daniela, a jelikoz si oba myslime, ze to bude kluk, pomalu si zvykam na Danecka. 🙂
denca2000
5. pro 2011
@pajinka85 Holky já nestíhám, mám tu ředitelku a vy píšete o 106 🙂 A co Elle Mňuková
denca2000
5. pro 2011
Jména pro děti vybraná máme, holka bude Sofie a kluk Denis. Holky a co když budete mít dvojčátka 😃
nikissek28
5. pro 2011
@aluskaasimon moje srdeční záležitost 🙂 Daniel, ale příjde mi že je jich už nějak moc 😃
aluskaasimon
5. pro 2011
@nikissek28 Ale to je tak jedine jmeno na kterem se shodneme a zni pekne s Attfield, takze moc nemoc, nam se libi 🙂 Nad jinym vlastne ani nepremyslime. 😉
lenicita
5. pro 2011
kluka bych chtěla Tobiáše.....ale na jména je jěště čas
lucikf
5. pro 2011
@lenicita No tak to k sobě nemáme daleko. 🙂 Jinak mě je taky špatně, nezvracím sice, ale natahuje mě a v puse mám jak "v popravčoku" 🙂
nikissek28
5. pro 2011
@aluskaasimon já bych ho taky strašně ráda dala, ještě když víme že to na 80% je kluk 😃 ale přítel ne a ne a ne 😕
lenicita
5. pro 2011
@lucikf no to jsem ráda...že je někdo blíž.... mi už druhý den, taky ráno bylo nevolno...a rozbrečela jsem se,když jsem pustila chodce na přechodu 😃 ..uplně mě to dojalo
aluskaasimon
5. pro 2011
@nikissek28 Tak to je skoda, to se mu to tak strasne nelibi?
nikissek28
5. pro 2011
@aluskaasimon chce jméno po něm jestli jsem to dobře pochopila 😃
nikissek28
5. pro 2011
@lucikf
@lenicita koukám, holky skoro sousedky 😃
lucikf
5. pro 2011
@denca2000 To mi povídej, znám jeden pár, co jim miminko zemřelo v 9. měsíci, před porodem. 😞
aluskaasimon
5. pro 2011
@nikissek28 Aha, no tak to je pochopitelne. My taky chceme Danecka, protoze manzel je Simon Daniel 😉
dupik
5. pro 2011
@nikissek28 to bych nikdy nedala..já jsem po mámě a hrůza největší..když teta na nás zavolá,nikdy nevíme která..poštu jsme si rozbalovaly, prostě hrozné...Manžel tvrdí,že čekáme syna a o jméně nediskutuje:prostě Daniel...taky...a já měla jako dítě psa Dana..tak s tím těžce bojuji..
aluskaasimon
5. pro 2011
@lucikf tak to je priserne😞
nikissek28
5. pro 2011
@aluskaasimon 😃 takže my nejspíš Marečka 🙂 i když už tu bylo i navrhnuto jméno Lukáš, ale to nepůjde, to má skoro sousedka 😃 i když...i Daníka mají 😃
denca2000
5. pro 2011
@lucikf Tak to je potom tragédie a nechtěla bych to určitě začít a nepřeji to nikomu.