Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
dashyyy
5. pro 2011
@lenicita já mám oba rodiče vystudovaný astrology a myslim si, že je takováhle předpověď blbost :-| nepamatuju si že by naši někdy lidem říkali stane se vám tohle a tohle a narodí se vám tohle a tohle :-|
dupik
5. pro 2011
a já znám pár, co jim miminko umřelo málem měsíc po porodu..prostě přehlídli srdeční vadu..
lucikf
5. pro 2011
@aluskaasimon
@pajinka85 Holky, neblázněte, bude všechno v pořádku. Když se budete starat, tak to miminku moc nepomůže. :-|
aluskaasimon
5. pro 2011
@dupik Ja jsem Alena po mamce taky a predtim i babicka byla Alena. Takze na Alenky svatek u nas bylo vzdycky veselo, manzel chtel at dame Alenku ted, ale nevim nevim. To uz by byla 4. generace. 🙂
nikissek28
5. pro 2011
@dupik Jako mě se líbí hodně jmen, ale fakt to bude ještě boj nějaké vybrat 😃 tak to já mám psa BArnyho, Turču, Betynu a ted s přítelem máme doma Lady 🙂
denca2000
5. pro 2011
@dupik Sousedi měli také psa Danečka a sestřenka má dvojčátka, Danielka a Anetku - nejsou to špatná jména. Holky, hlavně ať jsou děti zdravé, na jméně nezáleží.
lucikf
5. pro 2011
@lenicita No já jsem taky lev, ale že bych byla dominantní, to mi moc nepřipadá. Já se spíše raději podřídím. 🙂
dupik
5. pro 2011
@dashyyy jasně že ne, řeknou, k čemu má kdompředpoklady a když se bude držet svého já, tak k tomu dojde, ale změnit může cokoliv kdykoliv...ale přesto máme ve vínku různé charakterové vlastnosti, které nám tu cestičku tak trochu určují..když je někdo cholerika kozoroh k tomu jako já, těžko semzmírní a bude "hodný"
aluskaasimon
5. pro 2011
@denca2000 Samozrejme, me to taky sumak, klidne at se jmenuji Gwendolina a Hugo, hlavne at jsou zdravi. 😃
dupik
5. pro 2011
my máme lvi v rodině a jsou spíš pozorovatelé a takovím klidnýmzpusobem věci rozhodují, tak majestátně...nikd jsem je nezažila v hádce, nikdy se zvýšeným hlasem, vždy s noblesou a elegancí....já a táta jsme kozorožci-vždy jsme šli proti sobě rohama, ale přesto pevně stojíme za rodinou..to je pro nás nejdůležitější
majkali
5. pro 2011
Ahoj, můžu se přidat? Dneska jsem našla druhou čárku na testu, tak jsem strašně ráda, ale zároveň se bojím, jestli mě oči neklamou 🙂 Takže jestli je to tak, tak budeme mít druhé miminko v srpnu jak vy.
dashyyy
5. pro 2011
@dupik jj tak v tomhle souhlasím.. jen mi nejsou blízké názory, že astrolog řekl, že mám udělat přesně tohle nebo, že se stane přesně tohle.. tak to přeci nejde😕
aluskaasimon
5. pro 2011
Holky, me by zajimalo kolik z nas tady zvraci. Ono se to bere jako jasny priznak a pritom mi prijde, ze vetsina snad ani takove problemy nema. Me treba je sem tam spatne, hodne se mi riha, ale jinak musim zaklepat nic.
dupik
5. pro 2011
@dashyyy to říkají ti "neprofesionální" a "falkešní" astorlogové, kterým jde jen o peníze...k takovému bych neměla ani důvěru..
lenicita
5. pro 2011
@lucikf jo? tak to já si myslím, že jsem panovačná...ale umí mě zkrotit chlap...
denca2000
5. pro 2011
@aluskaasimon 😃 Tak na Huga nedám dopustit, tak se jmenuje náš čivavák 😃 Mám ho v profilu na fotečce
dupik
5. pro 2011
já si jen od té astroložky pamatuji, že jsem tam skepticky nakráčela a ona to hned cítila..věděla, že si mě musí něčím získat a tak mi řekla, že jsem si kolem 11 let prožila něco,co mě hodně změnilo, co nikdo neví, protože se s tím nesvěřuji a že mě to ovlivňiuje a negativně ovlivňovat bude, poku se s tím nevyrovnám..a protože jsemna ni koukala, dodala, že to "smrdí" sexuálním obtěžováním....trefilase, a vážně to do té doby nevěděl vůbec nikdo..pak jsem se teprve pár lidm svěřila....a dneska nas to koukám zpětně s nadhledem a je mi to fuck
denca2000
5. pro 2011
@majkali Tak to tě mezi námi vítám a gratuluji 😉
lenicita
5. pro 2011
@majkali vítej...
aluskaasimon
5. pro 2011
@denca2000 Nadherny pejsek 🙂 Videla jsi ten film Civava z beverly hills? 😃
denca2000
5. pro 2011
@aluskaasimon Já tedy nezvracím, ani u prvního dítěte jsem nezvracela. Jen jsem se občas nadavovala, ale zatím nic takového. Občas pálí žáha a je mi zle od žaludku. Teď jdu zrovna jíst králíka s omáčkou a domácí knedlíky - mňamka
denca2000
5. pro 2011
@aluskaasimon Úžasný film, já zvířátka můžu
dashyyy
5. pro 2011
@dupik tak ono v podstatě i člověk, který to dělá jen pro peníze může mít nějaké své ,,schopnosti" o tom žádná 😉 třeba moje máma umí hodně pomoct cizím lidem, ale co se týká rodiny, vždycky vedle ale je fakt, že by tohle člověk v rodině řešit neměl 😉
aluskaasimon
5. pro 2011
@denca2000 ja prave taky, premlouvala jsem manzela at si koupime kotatko, ale ne a ne. Pejska bych sice radeji, ale toho nemame v tomto podnajmu dovoleneho. :-S
lucikf
5. pro 2011
@majkali Ahoj, tak to gratuluji a vítám tě mezi námi. 🙂 🙂
dashyyy
5. pro 2011
@aluskaasimon tak mně je teda zle celý den od rána do večera a žádné rohlíky u postele nezabírají a zvracím jen to co se bublině nelíbí a většinou teda jen ráno a večer :-| jsem z toho akorát víc unavená
denca2000
5. pro 2011
@aluskaasimon Taky jsem se musela ptát majitelky, zda nám pejska dovolí a klaplo to. Dcera ho dostala k narozeninám - v lednu bude mít dva roky (Hugo). Spinká se mnou pod peřinou, snad nemůže plod nějak ohrozit.
aluskaasimon
5. pro 2011
@dashyyy Tak to te teda lituju, ale pry zeny co zvraceji mivaji zdravejsi tehu...Tak to je zase dobre 🙂
denca2000
5. pro 2011
@dashyyy Už tak jsi jako proutek a ještě do toho zvracíš - to já bych spíš měla zvracet 🙂 Dělám si legraci, ale je to zvláštní. Večer mě ty nevolnosti taky dost berou a zjistila jsem, že to z hladu fakt nemám
aluskaasimon
5. pro 2011
@denca2000 Ja si myslim, ze urcite nemuze 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli