• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@lenicita já mám oba rodiče vystudovaný astrology a myslim si, že je takováhle předpověď blbost :unamused: nepamatuju si že by naši někdy lidem říkali stane se vám tohle a tohle a narodí se vám tohle a tohle :unamused:
5. pro 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
a já znám pár, co jim miminko umřelo málem měsíc po porodu..prostě přehlídli srdeční vadu..
@aluskaasimon
@pajinka85 Holky, neblázněte, bude všechno v pořádku. Když se budete starat, tak to miminku moc nepomůže. :unamused:
@dupik Ja jsem Alena po mamce taky a predtim i babicka byla Alena. Takze na Alenky svatek u nas bylo vzdycky veselo, manzel chtel at dame Alenku ted, ale nevim nevim. To uz by byla 4. generace. :slight_smile:
5. pro 2011 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dupik Jako mě se líbí hodně jmen, ale fakt to bude ještě boj nějaké vybrat :grinning: tak to já mám psa BArnyho, Turču, Betynu a ted s přítelem máme doma Lady :slight_smile:
5. pro 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dupik Sousedi měli také psa Danečka a sestřenka má dvojčátka, Danielka a Anetku - nejsou to špatná jména. Holky, hlavně ať jsou děti zdravé, na jméně nezáleží.
@lenicita No já jsem taky lev, ale že bych byla dominantní, to mi moc nepřipadá. Já se spíše raději podřídím. :slight_smile:
@dashyyy jasně že ne, řeknou, k čemu má kdompředpoklady a když se bude držet svého já, tak k tomu dojde, ale změnit může cokoliv kdykoliv...ale přesto máme ve vínku různé charakterové vlastnosti, které nám tu cestičku tak trochu určují..když je někdo cholerika kozoroh k tomu jako já, těžko semzmírní a bude "hodný"
@denca2000 Samozrejme, me to taky sumak, klidne at se jmenuji Gwendolina a Hugo, hlavne at jsou zdravi. :grinning:
5. pro 2011 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme lvi v rodině a jsou spíš pozorovatelé a takovím klidnýmzpusobem věci rozhodují, tak majestátně...nikd jsem je nezažila v hádce, nikdy se zvýšeným hlasem, vždy s noblesou a elegancí....já a táta jsme kozorožci-vždy jsme šli proti sobě rohama, ale přesto pevně stojíme za rodinou..to je pro nás nejdůležitější
5. pro 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? Dneska jsem našla druhou čárku na testu, tak jsem strašně ráda, ale zároveň se bojím, jestli mě oči neklamou :slight_smile: Takže jestli je to tak, tak budeme mít druhé miminko v srpnu jak vy.
5. pro 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dupik jj tak v tomhle souhlasím.. jen mi nejsou blízké názory, že astrolog řekl, že mám udělat přesně tohle nebo, že se stane přesně tohle.. tak to přeci nejde=/
5. pro 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, me by zajimalo kolik z nas tady zvraci. Ono se to bere jako jasny priznak a pritom mi prijde, ze vetsina snad ani takove problemy nema. Me treba je sem tam spatne, hodne se mi riha, ale jinak musim zaklepat nic.
5. pro 2011 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy to říkají ti "neprofesionální" a "falkešní" astorlogové, kterým jde jen o peníze...k takovému bych neměla ani důvěru..
5. pro 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucikf jo? tak to já si myslím, že jsem panovačná...ale umí mě zkrotit chlap...
5. pro 2011 ve 12:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon :grinning: Tak na Huga nedám dopustit, tak se jmenuje náš čivavák :grinning: Mám ho v profilu na fotečce
5. pro 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já si jen od té astroložky pamatuji, že jsem tam skepticky nakráčela a ona to hned cítila..věděla, že si mě musí něčím získat a tak mi řekla, že jsem si kolem 11 let prožila něco,co mě hodně změnilo, co nikdo neví, protože se s tím nesvěřuji a že mě to ovlivňiuje a negativně ovlivňovat bude, poku se s tím nevyrovnám..a protože jsemna ni koukala, dodala, že to "smrdí" sexuálním obtěžováním....trefilase, a vážně to do té doby nevěděl vůbec nikdo..pak jsem se teprve pár lidm svěřila....a dneska nas to koukám zpětně s nadhledem a je mi to fuck
5. pro 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkali Tak to tě mezi námi vítám a gratuluji :wink:
5. pro 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkali vítej...
5. pro 2011 ve 12:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 Nadherny pejsek :slight_smile: Videla jsi ten film Civava z beverly hills? :grinning:
5. pro 2011 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Já tedy nezvracím, ani u prvního dítěte jsem nezvracela. Jen jsem se občas nadavovala, ale zatím nic takového. Občas pálí žáha a je mi zle od žaludku. Teď jdu zrovna jíst králíka s omáčkou a domácí knedlíky - mňamka
5. pro 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Úžasný film, já zvířátka můžu
5. pro 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@dupik tak ono v podstatě i člověk, který to dělá jen pro peníze může mít nějaké své ,,schopnosti" o tom žádná :wink: třeba moje máma umí hodně pomoct cizím lidem, ale co se týká rodiny, vždycky vedle ale je fakt, že by tohle člověk v rodině řešit neměl :wink:
5. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 ja prave taky, premlouvala jsem manzela at si koupime kotatko, ale ne a ne. Pejska bych sice radeji, ale toho nemame v tomto podnajmu dovoleneho. :confounded:
5. pro 2011 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkali Ahoj, tak to gratuluji a vítám tě mezi námi. :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon tak mně je teda zle celý den od rána do večera a žádné rohlíky u postele nezabírají a zvracím jen to co se bublině nelíbí a většinou teda jen ráno a večer :unamused: jsem z toho akorát víc unavená
5. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Taky jsem se musela ptát majitelky, zda nám pejska dovolí a klaplo to. Dcera ho dostala k narozeninám - v lednu bude mít dva roky (Hugo). Spinká se mnou pod peřinou, snad nemůže plod nějak ohrozit.
5. pro 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Tak to te teda lituju, ale pry zeny co zvraceji mivaji zdravejsi tehu...Tak to je zase dobre :slight_smile:
5. pro 2011 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Už tak jsi jako proutek a ještě do toho zvracíš - to já bych spíš měla zvracet :slight_smile: Dělám si legraci, ale je to zvláštní. Večer mě ty nevolnosti taky dost berou a zjistila jsem, že to z hladu fakt nemám
5. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 Ja si myslim, ze urcite nemuze :slight_smile:
5. pro 2011 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek