Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
dashyyy
5. pro 2011
@kovalda tak s tím naprosto souhlasím 😃
kovalda
5. pro 2011
@pajnka85 Jé, máš hezké příjmení a vybraná krásná jména. Ve spojení s příjmením se mi nejvíce líbí Izabela. My jména zatím neřešíme. Z klučičích se mi líbí poslední dobou Štěpán
denca2000
5. pro 2011
Tak teď už jsem si brala na wc slipsku s tím, že je konec. Šla jsem si nalít vodu, piju jak duha 🙂 a cítím něco mokrého na riflích, tak jsem šla na záchod, ale krev nikde - uff, nějaký výtok, na který nejsem zvyklá
lenicita
5. pro 2011
holky,...tak dr. mi řekla....že mám hrubou sliznici, tak tam jěště nic nevidí....co to znamená?
lenicita
5. pro 2011
@kovalda už at jsou Vánoce,co?
denca2000
5. pro 2011
@lenicita a kdy jsi měla poslední MS?
kovalda
5. pro 2011
Jména po rodičích se m taky nelíbí dávat, manžel se to snažil prosadit, že on je Ladislav po otci, no tak jsem mu vysvětlila, že teda neee. Jsem mu slíbila, že jedině že budou dvojčata - holčička a chlapeček, že budou mít jména po nás 😃. A to já mám jméno krásné - Michaela 😃
aluskaasimon
5. pro 2011
@kovalda Dekuju, ale to je na me moc komplikovane, zatim to resim koukanim na svatebni video 😃

Holky, co rict, kdyz se vas kamaradka, ktera vi, ze se pokousite o miminko zepta, zda uz jste tehotna. Nechci lhat, ale ani rict pravdu 😞
dashyyy
5. pro 2011
@kovalda Míša je hezký jméno ale jak píšeš po rodičích ani omylem.. jmenuju se po mámě a nesnáším termín: malá a velká Dáša ačkoli jsem pořád ta malá o hlavu větší než máma 😃
lenicita
5. pro 2011
@denca2000 já jinikdy neměla ve stejný den...ale poslední jsem měla 4.12.....ted jsem se dočetla, že ta sliznice je tím, že jsem těhu :-|
lenicita
5. pro 2011
@denca2000 omyl....4.11. 😃
lenicita
5. pro 2011
@aluskaasimon , že se jěště nic neví 100%
aluskaasimon
5. pro 2011
@lenicita Dekuju, napsala jsem ji, ze ji dam vcas vedet 😉
lenicita
5. pro 2011
holky jsem smutná 😞 co když MS dojde..... sice sliznice je zvýšena,,, 😞 ale to může být i prý před MS.... jsem četla... ale zase ten těhu test... není sice tučná // ale je tam..a dnes byla více silná :-|
aluskaasimon
5. pro 2011
@lenicita Musis cekat a doufat, ze nedojde. Nic moc jineho se delat neda 😞
baibies
5. pro 2011
Ahoj holky moc Vás zdravím, vy už máte vybraná jména??? Tak to je super, to my teda ještě neřešíme, ale už se těším až na to přijde... 😉

@lenicita Mě už taky nedošla a měla jsem slabého dušíka, takže se neboj, nedorazí!!!!
@denca2000 jinak ten výtok mám taky asi je to normální....
lenicita
5. pro 2011
@baibies já zase až tak slabou // nemám.... ale nic nešlo vidět...jsem 4ttplus 4....prý mám jen zvyšenou sliznici
kovalda
5. pro 2011
@lenicita to jo, na Vánoce se letos těším neskutečně. Těšila jsem si i když jsem ještě nevěděla o miminku, protože Žanetka už letošní Vánoce bude nadšená z dárečků, loni byla ještě miminko 🙂. No a teď, když se ještě přidala takhle přenádherná zpráva, tak budou prostě Vánoce snový, nejlepší v mým životě 🙂

@aluskaasimon No, určitě bych taky nelhala o tom, zda jsem těhotná. Tak to zkusit zakecat a když to nevyjde, tak to přiznat 🙂
Tak na strachy i naštvání mi ještě báječně fungují krizovky, a ty můžeš kdykoliv - před jídlem, po jídle, v těhotenství, při kojení .... i mimčo je může 🙂 - kupuju tady - http://eshop.bachovaterapie.cz/RESCUE-produkty/
denca2000
5. pro 2011
@lenicita JJ, tak to je super - je mi jasné, že to nemohlo být 4.12. 🙂
denca2000
5. pro 2011
@lenicita nemysli na to, pokud jsou //, tak si buď jistá, že jsi těhu - testy jsou přeci jen spolehlivé a neomylné
denca2000
5. pro 2011
@lenicita @baibies Holky, tak jsem šla dnes raději k doktorce - jsem dnes 5+0tt a na UTZ byl gestační a žloutkový váček - další kontrola 20.12. - tak jsem trošku klidnější. Jen mi doktorka řekla, že jsem otěhotněla brzy po té revizi, snad to bude OK
kovalda
5. pro 2011
@denca2000 Jé jedna z prvních, která to má potvrzené od dr 🙂
Sice možná brzy po revizi, ale oni tě teď budou více sledovat a kdyžtak dají něco na podporu těhotenství, miminko se určitě udrží 🙂

@lenicita čoveče holka, přestaň se strachovat a mysli pozitivně 🙂 Takhle se ustrašíš a vůbec si to neužiješ, to by byla škoda 🙂
lenicita
5. pro 2011
@denca2000 juj..tož to se máš...mi řekla, že příští pondělí by už taky mělo něco vidět...pokud se nic nestane.... dala mi utrogestan na udržení těhu....

@kovalda snažím se myslet pozitivně...určo vše bude ok
denca2000
5. pro 2011
@kovalda Jsem ráda, že tam bylo něco vidět, když jsem byla v srpnu v tom stejnémn tt, tak tam nebylo vůbec nic, ani váček. Doktorka mi předepsala také utrogestan, to bude mít manžel radost - žádný sexík
denca2000
5. pro 2011
@lenicita mně řekla, že mám přijít za dva týdny na kontrolu, to snad uvidím více. Pokaždé mi píše s sebou zprávu, včetně obrázku z UTZ 🙂
lenicita
5. pro 2011
@denca2000 mi dneska taky předepsala utroš na udržení....pokud vubec má co udržet
chjo....mám tak mizernou naladu
lenicita
5. pro 2011
@denca2000 a taky sexík nesmí být....do POndělka
jihajiha
5. pro 2011
@aluskaasimon já budu říkat, že čekáme na výsledek, ono je to blbí, já taky nechci troubit do světa, že jsem těhu, když ještě nemám žádný výsledky od dr.
@lenicita já brala Utrogestan při prvním těhu a mám nádhernýho dvouletýho chlapečka, hlavně to chce být trošku v klidu
jihajiha
5. pro 2011
@aluskaasimon jihajiha.....4tt...TP 12.8. .... kontrola asi 19.12.
lenicita
5. pro 2011
@jihajiha já taky 4tt plus 4.... 12.8. kontrola....ale nic mi tam jěště neviděla...prý mám zvýšenou sliznici.... a ty // mám stejné jako ty

Začni psát odpověď...

Odešli