• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@kovalda tak s tím naprosto souhlasím :grinning:
5. pro 2011 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajnka85 Jé, máš hezké příjmení a vybraná krásná jména. Ve spojení s příjmením se mi nejvíce líbí Izabela. My jména zatím neřešíme. Z klučičích se mi líbí poslední dobou Štěpán
5. pro 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teď už jsem si brala na wc slipsku s tím, že je konec. Šla jsem si nalít vodu, piju jak duha :slight_smile: a cítím něco mokrého na riflích, tak jsem šla na záchod, ale krev nikde - uff, nějaký výtok, na který nejsem zvyklá
5. pro 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky,...tak dr. mi řekla....že mám hrubou sliznici, tak tam jěště nic nevidí....co to znamená?
5. pro 2011 v 15:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@kovalda už at jsou Vánoce,co?
5. pro 2011 v 15:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicita a kdy jsi měla poslední MS?
5. pro 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jména po rodičích se m taky nelíbí dávat, manžel se to snažil prosadit, že on je Ladislav po otci, no tak jsem mu vysvětlila, že teda neee. Jsem mu slíbila, že jedině že budou dvojčata - holčička a chlapeček, že budou mít jména po nás :grinning:. A to já mám jméno krásné - Michaela :grinning:
5. pro 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kovalda Dekuju, ale to je na me moc komplikovane, zatim to resim koukanim na svatebni video :grinning:

Holky, co rict, kdyz se vas kamaradka, ktera vi, ze se pokousite o miminko zepta, zda uz jste tehotna. Nechci lhat, ale ani rict pravdu :frowning2:
5. pro 2011 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kovalda Míša je hezký jméno ale jak píšeš po rodičích ani omylem.. jmenuju se po mámě a nesnáším termín: malá a velká Dáša ačkoli jsem pořád ta malá o hlavu větší než máma :grinning:
5. pro 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 já jinikdy neměla ve stejný den...ale poslední jsem měla 4.12.....ted jsem se dočetla, že ta sliznice je tím, že jsem těhu :unamused:
5. pro 2011 v 15:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 omyl....4.11. :grinning:
5. pro 2011 v 16:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon , že se jěště nic neví 100%
5. pro 2011 v 16:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicita Dekuju, napsala jsem ji, ze ji dam vcas vedet :wink:
5. pro 2011 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky jsem smutná :frowning2: co když MS dojde..... sice sliznice je zvýšena,,, :frowning2: ale to může být i prý před MS.... jsem četla... ale zase ten těhu test... není sice tučná // ale je tam..a dnes byla více silná :unamused:
5. pro 2011 v 17:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicita Musis cekat a doufat, ze nedojde. Nic moc jineho se delat neda :frowning2:
5. pro 2011 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky moc Vás zdravím, vy už máte vybraná jména??? Tak to je super, to my teda ještě neřešíme, ale už se těším až na to přijde... ;)

@lenicita Mě už taky nedošla a měla jsem slabého dušíka, takže se neboj, nedorazí!!!!
@denca2000 jinak ten výtok mám taky asi je to normální....
5. pro 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@baibies já zase až tak slabou // nemám.... ale nic nešlo vidět...jsem 4ttplus 4....prý mám jen zvyšenou sliznici
5. pro 2011 v 17:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicita to jo, na Vánoce se letos těším neskutečně. Těšila jsem si i když jsem ještě nevěděla o miminku, protože Žanetka už letošní Vánoce bude nadšená z dárečků, loni byla ještě miminko :slight_smile:. No a teď, když se ještě přidala takhle přenádherná zpráva, tak budou prostě Vánoce snový, nejlepší v mým životě :slight_smile:

@aluskaasimon No, určitě bych taky nelhala o tom, zda jsem těhotná. Tak to zkusit zakecat a když to nevyjde, tak to přiznat :slight_smile:
Tak na strachy i naštvání mi ještě báječně fungují krizovky, a ty můžeš kdykoliv - před jídlem, po jídle, v těhotenství, při kojení .... i mimčo je může :slight_smile: - kupuju tady - http://eshop.bachovaterapie.cz/RESCUE-produkty/
5. pro 2011 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenicita JJ, tak to je super - je mi jasné, že to nemohlo být 4.12. :slight_smile:
5. pro 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicita nemysli na to, pokud jsou //, tak si buď jistá, že jsi těhu - testy jsou přeci jen spolehlivé a neomylné
5. pro 2011 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicita @baibies Holky, tak jsem šla dnes raději k doktorce - jsem dnes 5+0tt a na UTZ byl gestační a žloutkový váček - další kontrola 20.12. - tak jsem trošku klidnější. Jen mi doktorka řekla, že jsem otěhotněla brzy po té revizi, snad to bude OK
5. pro 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 Jé jedna z prvních, která to má potvrzené od dr :slight_smile:
Sice možná brzy po revizi, ale oni tě teď budou více sledovat a kdyžtak dají něco na podporu těhotenství, miminko se určitě udrží :slight_smile:

@lenicita čoveče holka, přestaň se strachovat a mysli pozitivně :slight_smile: Takhle se ustrašíš a vůbec si to neužiješ, to by byla škoda :slight_smile:
5. pro 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 juj..tož to se máš...mi řekla, že příští pondělí by už taky mělo něco vidět...pokud se nic nestane.... dala mi utrogestan na udržení těhu....

@kovalda snažím se myslet pozitivně...určo vše bude ok
5. pro 2011 v 19:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@kovalda Jsem ráda, že tam bylo něco vidět, když jsem byla v srpnu v tom stejnémn tt, tak tam nebylo vůbec nic, ani váček. Doktorka mi předepsala také utrogestan, to bude mít manžel radost - žádný sexík
5. pro 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicita mně řekla, že mám přijít za dva týdny na kontrolu, to snad uvidím více. Pokaždé mi píše s sebou zprávu, včetně obrázku z UTZ :slight_smile:
5. pro 2011 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denca2000 mi dneska taky předepsala utroš na udržení....pokud vubec má co udržet
chjo....mám tak mizernou naladu
5. pro 2011 v 19:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 a taky sexík nesmí být....do POndělka
5. pro 2011 v 19:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aluskaasimon já budu říkat, že čekáme na výsledek, ono je to blbí, já taky nechci troubit do světa, že jsem těhu, když ještě nemám žádný výsledky od dr.
@lenicita já brala Utrogestan při prvním těhu a mám nádhernýho dvouletýho chlapečka, hlavně to chce být trošku v klidu
5. pro 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon jihajiha.....4tt...TP 12.8. .... kontrola asi 19.12.
5. pro 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@jihajiha já taky 4tt plus 4.... 12.8. kontrola....ale nic mi tam jěště neviděla...prý mám zvýšenou sliznici.... a ty // mám stejné jako ty
5. pro 2011 v 19:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek