• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
autor
@nikol_bl
Tak se máš alespoň ještě na co těšit. :wink:

@pajiskazemlyna
Tak my se na tebe budeme těšit...tak ať ti to dopadne. :slight_smile: Ovulaci jsi zjistila jak? Já jsem první měsíc začala měřit bazální teplotu. A hned první graf byl vítězný. :wink:
26. lis 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikol_bl Upřímně doufám, že do 14 dní mě tu máte jako na koni :grinning:
26. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@luciero
Gratuluju :slight_smile:
Já jsem natom stejně jako ty. Nepotvrzené od lékaře všechny testy pozitivní a sílííí. akorát mám termín 1.8. ale 3.8. má můj první syn 5. narozeniny....tak by třeba mimi taky mohlo o 2 dny počkat... :grinning:
26. lis 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pajiskazemlyna
těšíme se na tebe. :slight_smile:
26. lis 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Já jsem ovulaci na sobě poznala - bolely mě vaječníky a záda, tak jsem si udělala digitální smajlíkový test a bylo to tam a měřím už druhý měsíc BT, kříž mám ve stejném dni, jak jsem si myslela :confused:
Moc moc ti gratuluji a doufám, že se budu moci přidat ! :dizzy_face:
Kolik DPO jsi měla na testíku // jestli se můžu zeptat ?? :confused:
26. lis 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Už na to koukám, 11DPO ..
Graf máš rozhodně ukázkový !! At je vše v pořádku, držím palečky a ještě jednou gratuluji ! :dizzy_face:
26. lis 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajiskazemlyna
testovala jsem mamatest citl. 10. první test jsem dělala 10 DPO a nic a druhý den, tedy 11DPO už tam byl duch, ale pěkně viditelný. A pak už to sílilo... :wink:
26. lis 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajiskazemlyna
Já těm grafům moc nerozuměla,ale holky ze snažilek říkaly, že mám ukázkový implantační pokles, že to určitě výjde...a vyšlo. :grinning:
26. lis 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Jojo, viděla jsem, 7DPO se mimísek zahnízdil !Fakt perfektní graf :dizzy_face:
A přítel/manžel už to ví ? A jak reagoval ? :grinning:
26. lis 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajiskazemlyna
Přítel.:slight_smile: Jo tomu jsem to řekla hned, přál si to... :wink: povedlo se v 5.cyklu a ty cykly předtím byl vždycky smutnej, když to nedopadlo. takže radost byla a pořád je. :wink:
A ty se snažíš jak dlouho?
26. lis 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak to je super :slight_smile: My se snažíme teprve od října, takže uvidíme, pokud se to teď nepovede, nic se neděje, ale mám takový zvláštní pocit, že možná ... No nechci to zakřiknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky už si to možná nalhávám, že jo :grinning:
26. lis 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajiskazemlyna
Já doufám,že nenalháváš a budeš tady s námi :slight_smile:
Držím pěsti....
26. lis 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se snažíme už od červan.jenže jsem ještě v září 13x denně kojila a to byla dokonalá antikoncepce..pak zase trvalo, než se mi hormony ustálily...
dnes mám 31DC a cítím se tak nějak klidná a vnitře vím, že jsem těhu..ani si nechci dělat test...počkám ještěpár dnů..jen jestli sama sebe neklamu...
naše dcerka má skoro 19měsíců, mám dvouletý rodičák, takže máme na čase :slight_smile:
27. lis 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dupik
tak držím pěsti, ať se nepleteš. :wink:

Já u prvního syna věděla, že to dopadne snad hned po ovu. Vím, že to tam brzy poznat nejde, ale podvědomě jsem to cítila. teďka jsem to netušila, jen doufala a // mě docela překvapily. nečekala jsem je...
27. lis 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak u prvního dítete jsem to na sobě nevypozorovala..pár dní před zjištěním těhotenství jsem státnicovala, takže myšlenky se soustředily jinam. Možná i proto to tenkrát vyšlo. Teď se už nějaký ten měsíc snažíme, no.. Ale švagrovka to taky poznala hned po ovu..nesnažili se, pak jednou si řekli, že druhé mimi by chtěli a hned poprvé jim to vyšlo..a ona se od ovulace chovala těhotně..některé máme nejen 6. ale snad i 7. smysl..
27. lis 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dupik
A nenapínej, udělej si test :slight_smile:
28. lis 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já jsem tady taky ;)
28. lis 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vítám nové holky....a poslušně hlásím, že mi testík sílí :dizzy_face: tak jsem happy....
28. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@baibies
Ahoj :slight_smile: Tak jsme hezky spolu i tady. :slight_smile:

@nikol_bl
Tak to je moc dobře. :slight_smile: Už jsi se objednávala na první vyšetření?
Já ano, a jdu až 19.12.
28. lis 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHojky, tak testík jsem ještě nedělala,ale už na sobě pozoruji dost změn :slight_smile: .... Dnes ráno mě probudil budík a první co jsem udělala tak ho vypla a letěla na wc a objímala mísu :unamused: ....A celý den jsem jenom cumlala bombony nebo žvýkala žvýkačku.. :slight_smile:
28. lis 2011 ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Dneska jsem po 7měsíčním snažení našla na testu dvě celkem slušné dálnice;)
28. lis 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 Já plánuju jít až tak kolem 22.12., třeba už bude srdíčko :wink:
28. lis 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maturantka tak to jsem na tebe zvědavá :slight_smile:

@zajda007 moc gratuluju a vítej :slight_smile:
28. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikol_bl to já tedy taky...už mám tolik příznaků, že to na sugesci opravdu nevypadá :wink:
28. lis 2011 v 18:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maturantka Tak to já minimum a jsem docela ráda :wink: , protože ještě chodím do školy, si fakt nedokážu představit, že bych lítala z přednášky na záchod :unamused:
Když už zvracíš, tos bys už neměla mít těhotenský test bílý jak lilie....to už bys měla mít dost hcg...aspoň si to myslím.
28. lis 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikol_bl To asi jo no ale MS mám dostat ,až 3.12. takže na testování je opravdu brzy zkusím to 28-30 DC
28. lis 2011 v 18:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikol_bl A jinak moje mamka zvracela už ve 3tt. :wink:
28. lis 2011 v 18:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
hustéé, tak doufám, že mě se to vyhne :wink: alespoň co budu ve škole, takže furt :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zajda007
Gratuluju :wink: A vítáme tě tu. :slight_smile: Kdy máš termín porodu?

@maturantka
já testovala 25 DC :slight_smile: a byly tam tak už to můžeš zkusit :wink:

@nikol_bl
mě už začíná být špatně.... :unamused:
28. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 ještě je brzy jsem 22 DC a dnes jsem to navíc zkoušela a zatím tam nic není ani náznak... Tak snad za týden se objeví:slight_smile:
28. lis 2011 v 19:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek