Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
pajinka85autor
26. lis 2011
@nikol_bl
Tak se máš alespoň ještě na co těšit. 😉

@pajiskazemlyna
Tak my se na tebe budeme těšit...tak ať ti to dopadne. 🙂 Ovulaci jsi zjistila jak? Já jsem první měsíc začala měřit bazální teplotu. A hned první graf byl vítězný. 😉
pajiskazemlyna
26. lis 2011
@nikol_bl Upřímně doufám, že do 14 dní mě tu máte jako na koni 😃
pajinka85autor
26. lis 2011
@luciero
Gratuluju 🙂
Já jsem natom stejně jako ty. Nepotvrzené od lékaře všechny testy pozitivní a sílííí. akorát mám termín 1.8. ale 3.8. má můj první syn 5. narozeniny....tak by třeba mimi taky mohlo o 2 dny počkat... 😃
pajinka85autor
26. lis 2011
@pajiskazemlyna
těšíme se na tebe. 🙂
pajiskazemlyna
26. lis 2011
@pajinka85 Já jsem ovulaci na sobě poznala - bolely mě vaječníky a záda, tak jsem si udělala digitální smajlíkový test a bylo to tam a měřím už druhý měsíc BT, kříž mám ve stejném dni, jak jsem si myslela =-)
Moc moc ti gratuluji a doufám, že se budu moci přidat ! x-)
Kolik DPO jsi měla na testíku // jestli se můžu zeptat ?? =-)
pajiskazemlyna
26. lis 2011
@pajinka85 Už na to koukám, 11DPO ..
Graf máš rozhodně ukázkový !! At je vše v pořádku, držím palečky a ještě jednou gratuluji ! x-)
pajinka85autor
26. lis 2011
@pajiskazemlyna
testovala jsem mamatest citl. 10. první test jsem dělala 10 DPO a nic a druhý den, tedy 11DPO už tam byl duch, ale pěkně viditelný. A pak už to sílilo... 😉
pajinka85autor
26. lis 2011
@pajiskazemlyna
Já těm grafům moc nerozuměla,ale holky ze snažilek říkaly, že mám ukázkový implantační pokles, že to určitě výjde...a vyšlo. 😃
pajiskazemlyna
26. lis 2011
@pajinka85 Jojo, viděla jsem, 7DPO se mimísek zahnízdil !Fakt perfektní graf x-)
A přítel/manžel už to ví ? A jak reagoval ? 😃
pajinka85autor
26. lis 2011
@pajiskazemlyna
Přítel.🙂 Jo tomu jsem to řekla hned, přál si to... 😉 povedlo se v 5.cyklu a ty cykly předtím byl vždycky smutnej, když to nedopadlo. takže radost byla a pořád je. 😉
A ty se snažíš jak dlouho?
pajiskazemlyna
26. lis 2011
@pajinka85 Tak to je super 🙂 My se snažíme teprve od října, takže uvidíme, pokud se to teď nepovede, nic se neděje, ale mám takový zvláštní pocit, že možná ... No nechci to zakřiknout :-p Taky už si to možná nalhávám, že jo 😃
pajinka85autor
26. lis 2011
@pajiskazemlyna
Já doufám,že nenalháváš a budeš tady s námi 🙂
Držím pěsti....
dupik
27. lis 2011
tak my se snažíme už od červan.jenže jsem ještě v září 13x denně kojila a to byla dokonalá antikoncepce..pak zase trvalo, než se mi hormony ustálily...
dnes mám 31DC a cítím se tak nějak klidná a vnitře vím, že jsem těhu..ani si nechci dělat test...počkám ještěpár dnů..jen jestli sama sebe neklamu...
naše dcerka má skoro 19měsíců, mám dvouletý rodičák, takže máme na čase 🙂
pajinka85autor
27. lis 2011
@dupik
tak držím pěsti, ať se nepleteš. 😉

Já u prvního syna věděla, že to dopadne snad hned po ovu. Vím, že to tam brzy poznat nejde, ale podvědomě jsem to cítila. teďka jsem to netušila, jen doufala a // mě docela překvapily. nečekala jsem je...
dupik
27. lis 2011
@pajinka85 Tak u prvního dítete jsem to na sobě nevypozorovala..pár dní před zjištěním těhotenství jsem státnicovala, takže myšlenky se soustředily jinam. Možná i proto to tenkrát vyšlo. Teď se už nějaký ten měsíc snažíme, no.. Ale švagrovka to taky poznala hned po ovu..nesnažili se, pak jednou si řekli, že druhé mimi by chtěli a hned poprvé jim to vyšlo..a ona se od ovulace chovala těhotně..některé máme nejen 6. ale snad i 7. smysl..
pajinka85autor
28. lis 2011
@dupik
A nenapínej, udělej si test 🙂
baibies
28. lis 2011
Holky já jsem tady taky 😉
nikol_bl
28. lis 2011
Ahoj, vítám nové holky....a poslušně hlásím, že mi testík sílí x-) tak jsem happy....
pajinka85autor
28. lis 2011
@baibies
Ahoj 🙂 Tak jsme hezky spolu i tady. 🙂

@nikol_bl
Tak to je moc dobře. 🙂 Už jsi se objednávala na první vyšetření?
Já ano, a jdu až 19.12.
maturantka
28. lis 2011
AHojky, tak testík jsem ještě nedělala,ale už na sobě pozoruji dost změn 🙂 .... Dnes ráno mě probudil budík a první co jsem udělala tak ho vypla a letěla na wc a objímala mísu :-| ....A celý den jsem jenom cumlala bombony nebo žvýkala žvýkačku.. 🙂
zajda007
28. lis 2011
Ahoj holky, můžu se přidat? Dneska jsem po 7měsíčním snažení našla na testu dvě celkem slušné dálnice😉
nikol_bl
28. lis 2011
@pajinka85 Já plánuju jít až tak kolem 22.12., třeba už bude srdíčko 😉
nikol_bl
28. lis 2011
@maturantka tak to jsem na tebe zvědavá 🙂

@zajda007 moc gratuluju a vítej 🙂
maturantka
28. lis 2011
@nikol_bl to já tedy taky...už mám tolik příznaků, že to na sugesci opravdu nevypadá 😉
nikol_bl
28. lis 2011
@maturantka Tak to já minimum a jsem docela ráda 😉 , protože ještě chodím do školy, si fakt nedokážu představit, že bych lítala z přednášky na záchod :-|
Když už zvracíš, tos bys už neměla mít těhotenský test bílý jak lilie....to už bys měla mít dost hcg...aspoň si to myslím.
maturantka
28. lis 2011
@nikol_bl To asi jo no ale MS mám dostat ,až 3.12. takže na testování je opravdu brzy zkusím to 28-30 DC
maturantka
28. lis 2011
@nikol_bl A jinak moje mamka zvracela už ve 3tt. 😉
nikol_bl
28. lis 2011
hustéé, tak doufám, že mě se to vyhne 😉 alespoň co budu ve škole, takže furt 😃 😃 😃
pajinka85autor
28. lis 2011
@zajda007
Gratuluju 😉 A vítáme tě tu. 🙂 Kdy máš termín porodu?

@maturantka
já testovala 25 DC 🙂 a byly tam tak už to můžeš zkusit 😉

@nikol_bl
mě už začíná být špatně.... :-|
maturantka
28. lis 2011
@pajinka85 ještě je brzy jsem 22 DC a dnes jsem to navíc zkoušela a zatím tam nic není ani náznak... Tak snad za týden se objeví🙂

Začni psát odpověď...

Odešli