• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@pajinka85 no mě akorát ukazoval jak je velká bublina uz jsem nechtěla tisknout kdyby náhodou bylo zamlklé těhotenství tak by mě to akorát mrzelo... ale zatím to vypadá dobře zle je mi pořád a pupík se zvedá každým dnem :wink:
6. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dashyyy
jo jo, to tady už někdo psal...a je to pravda. Já už jedno mám, jsou mu 4 roky a s obavou ho nechávám i ve školce.
6. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dashyyy
tak hlavně že roste pupík, to je dobrá známka. :wink: :wink: Mě teda se už taky vyvaluje a škrtí mě kalhoty, musím rozepínat nenápadně knoflík... :slight_smile:
6. pro 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 tak aspoň to máme potvrzený=) já se doteď strachovala akorát o psa :grinning: takže všechno nové.. jinak včera byl na návštěvě brácha tak jsem to řekla i jemu tak koukal jako puk :grinning:
6. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 já se v práci schovávám do deky abych si mohla rozepnout kalhoty :grinning:
6. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pajinka85 Fotečky se určitě dočkáš, jen to chce chvíli času. Navíc ten čas tak strašně letí, že to není ani možné. To až půjdeš na kontrolu Ty, tak už uvidíš fazolku i se srdíčkem, to já neměla :wink:
6. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy To mi povídej, to jsme prostě my matky. Mám desetiletou dceru a bojím se o ni pořád - ta z toho má jen srandu :slight_smile:
6. pro 2011 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 jo a to teprve bude mít :wink: jen mi teďka přijde hrozně zajímavý jak mi dochází slova mojí mámy... člověk se jí za to celej život smál a ona měla pravdu.. teď se zase směje ona mě :grinning:
6. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy tak s tím schováváním pod deku jsi mě fakt pobavila - kdyby tu nebyl kolega, tak se chlámu na celý kancl :grinning: To mně zatím kalhoty pořád padají a doufám, že mi pupík moc neporoste. Ono když jdete rodit s 90 kg, tak to není moc příjemné
6. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 dost trpím na zánět močáku tak mám deku kolem pasu pořád věčně tam někdo větrá tak to aspoň není tak nápadný akorát se mi občas stane že vstanu a zapomenu se zapnout :grinning: takhle přibrala kamarádka skoro 30kg chudák
6. pro 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Tak to jo, tak to aspoň není tak nápadné, když máš deku kolem pasu pořád. Já si za těch 30kg nahoře mohla ale sama, žrala jsem jak kyselina a není pravda, že jíme za dva - jen dvakrát zdravěji a pravidelně v pěti dávkách. Byla jsem jak sud a nikdy více a to hubnutí bylo šílené.
6. pro 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 takže jsi to všechno schodila? taky jsem četla že určitě nejíst za dva ale spíš pravidelně je to teda i logický to za dva je tak na odpravení vlastních orgánů :unamused:
6. pro 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dashyyy Jo jo, jíst za dva je nesmysl. Já teď teda nejím ani za jednoho-protože je mi fakt zle...a celý den. :frowning2: :frowning2:
Ale to přejde-doufám.
Jen buď hezky v teplíčku,já hned po tom co jsme našla na testu // jsme měla problém s močákem,byla jsme nastydlá, měla jsem krev v moči a leukocity...ale naštěstí to zvládli kanadský brusinky a nemusela jsme žádná antibiotika a teď už se hlídám, aby mi nebyla zima. ale měla jsem strach...
6. pro 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 to se nedivím já byla s močákem v únoru doma měsíc a jedny atb za druhýma a pořád to nebylo úplně ok.. mi to rozhodilo cyklus měla jsem anovuláky no prostě hrůza takže teplé fusky dlouhá trika a v práci dečky a vždycky když se necítím úplně ok tak si zůstanu doma a pracuju z postele jako dneska :grinning: a taky nejím ani za jednoho už aby to bylo lepší :unamused:
6. pro 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 no, já mám přes 90 kg normálně, ale můžu si za to sama. Jsem ale ráda, že jsem s malou přibrala jen 5 kg a to v poslední trimestru a domů jsem šla s váhou o 3-5 kg nižší než na začátku těhotenství. Tak jsem říkala, tak 10 dětí a mám ideální váhu :D
6. pro 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kovalda ono každej má něco co má ten druhej já bych zase klidně brala aspoň 10kg nahoru vůbec by mi nevadilo vzdát se velikosti xs :unamused: tak to budete mít obrovskou rodinu :wink:
6. pro 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dashyyy
tak to je mazec..tak to já naštěstí se toho rychle zbavila, neměla jsem tak žádné bakterie.prý to bylo pouze z nastydnutí. Já tomu moc nerozumím, já to měla po druhé v životě.
A kde pracuješ-copak děláš?

@kovalda
Tak to já jsem z porodnice šla se 3 kg navíc, ale mě to šlo zase krásně dolů při kojení... :wink:
6. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dashyyy
tak já ti 8 kg pošlu...10 kg už by bylo moc. Jak já bych se jich ráda zbavila....Ale třeba to zase hezky půjde při kojení.
6. pro 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@dashyyy
JAko 10 kg by bylo moc ode mě pryč, ne tobě nahoru....už by ze mě asi lezly kosti.
NA profilovce je vidět, že jsi hodně tenounká :wink:
6. pro 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 dělám pro Vodafone různý materiály pro zákazníky jako maily a smsky a podklady pro operátory.. mám svoji práci moc ráda aškoli je to občas tlak ale zase mám super šéfa takže si nemůžu stěžovat jen mám špatnou imunitu většinou někdo kýchne a já lehnu s chřipkou i když letos to je dobrý (musím zaklepat) a v práci nás je strašně moc takže bacilů je tam mrtě
6. pro 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 no teďka se držím už nad 50kg - můj životní úspěch.. spousta lidí si myslí, že přibrat je sranda, ale je málo lidí, co s tím mají problém.. jsou to rodinné geny (mamka, babička, tety - všechny jsme stejné=)) ale i trošku disfunkce štítný žlázy - to moc nepodpoří... málokdo věří, co toho dokážu doslova sežrat :grinning: kdo neuvidí neuvěří :grinning:
6. pro 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Ja taky vecne sedim zabalena v dece, taky mam problemy s mocakem, furt se mi zanety vraci. Tady doktorka jen kyvala hlavou, ale nic s tim delat nechtela. V CR me doktorka hned poslala na sono, ktere bylo ok, bohuzel na krev a moc uz jsem nestihla zajit :frowning2:
6. pro 2011 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dashyyy
taky znám pár takových, co chtějí přibrat a nedaří se. To je nespravedlivé, já přiberu, jen se na čokoládu podívám. :wink:
Já mám silnější kostru a spíš svalnatější, telo, at bych dělala co bych chtěla, nikdy bych se nepodobala modelkám. Ale moje optimální váha je tak 64 kg. Měla jsem po kubíkovi i 62 kg, ale to už ze mě začínali lézt kosti-žebra,klíční kosti a ramena. Ale teď mám 70 kg a to už se mi nelíbí. :frowning2:
6. pro 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 Jak jsi vysoka? Ja 171 a po svatbe jsem se dopracovala k 66 kg :grinning:
6. pro 2011 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon no a bereš nějaký brusinky? mně to hodně pomohlo nebo brusinkový čaje ale počti jak je to v těhu to nevím jestli se to mže nebo ne
6. pro 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 no tak uvidíš jak to bude s druhým prckem přeci dvě děti je větší záhul než jedno a 70 není tak strašný hlavně v těhu není dobrý hubnout co jsem se dočetla
6. pro 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Brala jsem vytazky z brusinek a i presto jsem dostala ten zanet, tak jsem rekla, ze jsou to vyhozene penize a uz na to kaslu. MOje doktorka mi dala algifen, kdybych mela bolesti, ale to taky nevim jak se v tehu muze nebo nemuze. :angry:
6. pro 2011 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Jé, tak to já ti klidně 10 kg dám, mám jedno hezčí než druhé :grinning:
No, s počtem dětí to vypadá, že u těch 2 už skončíme, já bych klidně 4, sama jsem ze 4, ale manžel se bojí, zda to finančně utáhneme.
6. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
já mám 170cm.
6. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Jj, vše jsem shodila, ale byla to dřina - trvalo to rok
6. pro 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek