• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@pajinka85 Tak to jsme na tom skoro stejne, ja prijela do UK s 75, to se mi ale mala smala, ze jsem tlusta a jeji maminka do me cpala jenom salaty :grinning: Sama vazi 48 kg i s botama. No, ale za 4 roky jsem se dostala na 61 kg a to se mi moc libilo, ted se mi to tak moc nelibi. Ale v tehotenstvi to hrotit nebudu, no :slight_smile:
6. pro 2011 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Ale to je pak krásný pocit,vid..když víš, že jsi toho dosáhla vlastní silou. :wink:
jak já na sebe byla pyšná. :wink: Ale vždycky na zimu zase něco naberu :frowning2: :frowning2: Ale pak s jarem to jde zase dolů...ale snažit se musím.
6. pro 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Ja bych chtela 3 :slight_smile: Ale manzel se na to taky moc netvari :slight_smile: Uvidime, co budu rikat po prvnim porodu :grinning:
6. pro 2011 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 tak tomu říkám odhodlání :wink:
6. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
tak 75 kg se mi taky drželo dlouho...
doufám, že to na váze uvidím už jen v době těhu a pak už nikdy víc. V těhu to taky řešit nehodlám. Ale samozřejmě se nechci cpát za dva, abych nepřibrala 20 kg, ale zase jen tak těch 10-11 kg, jako u Kubíka.
6. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Jojo, ja se snazim jist stridme, protoze pred tehu jsem se cpala horem spodem, nevim ani proc. :grinning: Taky se snazim chodit na prochazky, i kdyz teda moc rychle chodit nemuzu, driv jsem teda byla opravdu rychlik, mame to asi 3 km do centra a ja to dala za pul hodky, ale tedko teda musim opravdu pomalu, jinak se hned zadycham a srdce mi busi o 106. A chtela bych zacit s tehotenskou jogou, ale uvidime. :slight_smile:
6. pro 2011 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
A máš tam nějakou práci?
Já bych taky chtěla procházky...ale nezbývá mi na to čas...
užívejte si to holky, to první těhotenství je nejkrásnější....teď já už to nestíhám si tak užívat. Musím se plnohodnotně starat o Kubíčka a ještě chodit do práce a vracet se domů po 17h....
6. pro 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 To si piš. Já měřím 170cm a vážím 66,5 a pořád bych chtěla ještě tak 4kg dolů :wink: V tomto období ale těžko
6. pro 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Ne ne, tedko nic nemam, po svatbe jsme rikali, ze se budeme soustredit na tehu a na jare se stejne budeme stehovat do CR, takze tomu nechavame volny prubeh. :wink:
6. pro 2011 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
Tak to máš na jednu stranu krásný...můžeš si užívat jen rostoucí bříško. A odpočívat...to ti upřímně závidím. :wink:
Já jsem tak ospalá, že bych z postele nejraději ted ani nevylezla.... :wink: :wink:

@denca2000
Tak to máš krásnou váhu, tu bych taky chtěla...ale řešit to budu až po porodu. :wink:
6. pro 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Moje řeč, to první těhotenství je NEJ, my maminy už si to tak neužijeme, když chodíme do práce a dalších milion věcí. Já naštěstí pracuju od 8 - 16, ale i tak jsem doma až těsně před pátou. U mě je nejhorší to, že jak jsem přibrala, tak jsem celá popraskaná, ale zase si říkám, že jsem zdravá a co je víc? Můžu být ještě ráda.
6. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Jo, ja jsem rada, nemam zadne stresy, moje jedina starost je domacnost a manzel :slight_smile: Vlastne jsem presla plynule ze starosti o malou Imogen na starost o manzela, takze pokracuju v priprave svacinek, zehleni, vareni, prani a uklizeni, jen manzel me za to neplati :grinning:
6. pro 2011 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Ja uz se pro jistotu zacala mazat :grinning:
6. pro 2011 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon tak to schvaluju, u mě už to nemá ani smysl :sunglasses:
6. pro 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon to máš v pohodě :grinning: já hrozně ráda vařím takže kdybych byla doma potřebovala malou hospůdku aby se to všechno snědlo=D
6. pro 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Ja prave taky, proto vypadame s manzelem takto :grinning: A jeste radeji pecu a ze v UK umeji delat dezerty, panecku. Fakt jsou lepsi nez ceske, teda alespon me vice chutnaji, a ze je moje mamka pani pekarka. Fakt co se u nas povida o anglicke kuchyni neni pravda. Kez by byla :grinning:

@denca2000 Tak ja si myslim, ze ja stejne popraskam, protoze mi stacilo abych pribrala a v oblasti beder mam normalne strie, ale to bylo v puberte a ja ani nevedela o co vlastne jde. Takze nevim, jestli neco zachranim. Segra ma treba na brichu strie, z tloustky teda. Tak ja si myslim, ze proste nemame dostatecne elastickou pokozku.
6. pro 2011 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon On si člověk nevybere. Mně zase popraskaly vnitřní stehna cca v 15ti letech, ale ne kvůli tloušťce, ale protože jsem se během chvilky vytáhla o 10cm. Chodila jsem na kalciové injekce, protože jsem měla nedovápněné kosti a při RTG kolena jsem tam prostě neměla kost a koleno mi o něco drhlo a já dostala na dva měsíce celou nohu do sádry, protože to dost bolelo.
6. pro 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Hmm, tak to teda muselo byt dost neprijemne. :frowning2: Ja jsem taky hodne rychle rostla, u me to odnesla zada, bolesti mam do dneska. Jsem zvedava, jak to budu pozdeji v tehu zvladat. Myslim, ze ten podpurny pas pro me nebude moznost, ale nutnost.
6. pro 2011 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a už jste těhu oznámili rodině nebo čekáte na Vánoce? a známým to budete oznamovat zároveň? Vím že někdo čeká třeba až na 12tt, ale já pochybuju že se mi podaří přes svátky a silvestra utajit proč nepiju apod. :slight_smile:
6. pro 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
já mám taky strie na vnitřní straně stehen..a to z tlouštky když jsme přibrala v pubertě.
Ale z těhu na břichu nemám...a doufám, že ani tentokrát se mi neudělají. břicho bylo vždycky jediné, co jsem měla pěkné, ploché a svalnaté..ted už tam teda zase špíček je. Ale u mě jsou nejhorší stehna, povolená kůže, samá celulitida a at jsem se snažila jak jsem se snažila, nezbavila jsem se ji...
6. pro 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 já mám po prvním porodu pořád 3 kg nahoře, přibrala jsem 18 a shodila jen 15, dál se to ne a ne hnout, no teď to nebudu řešit, s mýma ranníma nevolnostma si myslím, že teď moc nepřiberu - doufám teda, protože to bych přibírala už jen z vody :angry: Je to fak nespravedlivý.
@kovalda finance, finance, finance - dítě "spořádá" pěknou sumu peněz, to se musí nechat, já teď taky přemýšlím, jak to utáhneme, ale nějak se bude muset, co jiného nám zbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aluskaasimon mě trvalo asi rok a půl, než jsem si připustila, že bych chtěla další dítě, do té doby jsem říkala, že jedno bohatě stačí. Ale teď už se na další miminko strašlivě těším. JO a mazat není nikdy pozdě začít. Já teď mažu obyč krémem, ale pak koupím nějaký olejíček - možná dětský, ten mi moc voní.
6. pro 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lili_h
já jsem to řekla, původně jsme to chtěla utajit do vánoc, ale napodařilo se...se to tak seběhlo, že jsem to tak nějak musela říct. A ve 12 tt už budu mít břicho jak balon....když už ted mi začíná vylejzat-takže bych to neutajila do 12 tt. :wink:
6. pro 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jihajiha
@aluskaasimon
Já jsem při porodu říkala : nikdy víc...ale jen co ho na mě položili, tak už jsem si to rozmyslela. za to utrpení to stojí :wink:
6. pro 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Ja jsem to rekla nasim a segre minuly tyden. Mame krasne vztahy a nedovedla jsem si predstavit, ze bych to pred nima tajila. Nasi nas prosi o vnouce uz snad od puberty, takze si myslim, ze kdybych to nerekla, hlavne maminku by to hodne mrzelo. :frowning2:
6. pro 2011 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Nepříjemné to byla, navíc jsem nacvičovala s holkama na závody v aerobicu, ale nakonec jsem to zvládla - chodila jsem na tréninky i se sádrou :slight_smile: Jinak ty strie jsem neřešila, to mi došlo až později
6. pro 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Ti nejbližší se to dozví o svátcích a ten zbytek až v únoru :sunglasses:
6. pro 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 U té celulitidy je blbé, že to mají prostě i štíhlé holky. TOho se my ženy nezbavíme, pokud nebudeme přespávat v kosm. salonech
6. pro 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 U me jsou taky nejvetsi problem stehna, bricho jakz takz, ale taky ho mam spis povolene, a navic celkem vypoukle. A taky muzu cvicit jak chci, stehna zustavaji stejne :frowning2:

@denca2000 Ja je taky neresila, vlastne mi to doslo az nejak ve 20, co se mi to tam vlastne udelalo. :slight_smile: Ja byla vzdycky vyzle a najednou v puberte buch a najednou jsem mela "kytiska" jak blazen, jak moje teta s oblibou rikala. :grinning:
6. pro 2011 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 já teda vyčkávám, sice bych to nejraději vykřičela do celýho světa, ale čekám, je mi jasný, že na to kamarádi přijdou.... uvidíme, jak dlouho budem mlžit.
Já tak 2 měsíce po porodu nemohla malýho pořádně pochovat, měla jsem císaře a děšně mě bolelo břicho, pak k tomu problémy s kojením stálé záněty v prsou, rozpraskaný bradavky... doufám, že u druhýho dítěte mě to nečeká, že jsem si to vybrala u prvního.
6. pro 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha Jo jo, ja planuju koupit nejaky bio oil, to je pry na strie dobre a zatim pouzivam nejaky krem na strie s vytazky kakaoveho masla, ale voni teda levandulove :grinning:
6. pro 2011 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek