• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@pajinka85 Já druhé mimi nijak nehrotila a když vidím, jak se občas s dcerou nervuju kvůli škole, tak jsem si říkala, že už druhé nikdy nechci. Ale je pravda, že se na mimi moc těším a Natálka to ještě neví, ta bude žárlit jako hrom.
6. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Jj, kytiska znám. Já mám teda výbornou kazetu se cvičením Claudie Schiffer a nemůžu si stěžovat - jsou to horní a dolní partie a ty nohy jsem cvičila poslední cca 2-3 měsíce a musím říct, že je mám hubenější, poznám to podle riflí - stáhnu je bez rozepnutí knoflíku :grinning: Sice makačka, ale dá se na to zvyknout a nemusím nikam do fitka, 45 minut doma a hotovo
6. pro 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha Ani mi raději nepřipomínej, co se dělo, když se narodila malá. Byla celá fialová, takže jsem jí říkala Šmoulinka, protože byla přiškrcená. Cvičila jsem s ní do 9měsíce Vojtovu metodu, pak jsem se na to vybodla, když mi doktorka řekla, že je to špatné, když si v 9ti měsících cucá palec od nohy. Viděla jsem, že je zdravá, žádné potíže a pohybově v pořádku. Měla jsem zánět mlékovodu, 40 horečky a nemohla jsem kojit - bradavky tak bolavé, že jsem říkala, že už ji prso nedám. Ani na to raději nemyslím :grinning:
6. pro 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Ono je i moc dobrá modrá indulona
6. pro 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha no, já si myslím, že děti nejvíce "stojí peněz" až v době školky a školy, kdy se platí kroužky a tak. Oblečení může být sekáčové a já mám teda hafo zděděno, takže jsem skoro žádné nekupovala. Ale jsem ráda, že jsem manžela ukecala na to druhé dítko a že se zadařilo :grinning:
@lili_h původně jsem to chtěla pro všechny utajit do vánoc, ale manželovi jsem to řekla druhý den a ostatní příbuzní dostanou obrázek pod stromeček :slight_smile: No a známým to začnu říkat, až to bude vědět rodina. Teda 3 best kamarádky už to vědí, člověk se musí s někým podělit :slight_smile:. Tak se 2 se teď v pátek i uvidíme, tak budeme moc pořádně pokecat, už se těíšm :grinning:
6. pro 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 no já se právě obávám jestli to zbytek rodiny nechtěně někde nevykecá :slight_smile: a každý se nás už taky ptá kdy bude mimi, tak se bojím, že se začnu uculovat a bude všechno hned jasné :grinning:
6. pro 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lili_h
moje mamka to vykecala kde mohla----ta se tak těší, že to prostě neudržela. :wink:
No mě to jako nevadí, jen se bojím toho, kdyby se náhodou nedej bože něco stalo, že to budou taky všichni vědět a budou mě litovat...
6. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě jestli to dr. potvrdí, tak mi taky bude vycházet TP na srpen:slight_smile: jsem to počítala, cca na 15.8.:slight_smile: nejlepší je, že dcera mého muže se narodila 12.8..... tak by nám to mohlo krásně vyjít:grinning::grinning:
6. pro 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h @pajinka85 Nemusí to tak být, že když se to hned vykecá, že to nedopadne dobře. Určitě to holky dobře dopadne
6. pro 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sissi26
mě to vychází na 1.8. a Kubík )první syn) je 3.8. tak kdyby to vyšlo, bylo by to super... :grinning: :grinning: A kuba se narodil o 12 dní dřív, kdyby i tohle mimi se narodilo dřív, tak by se mohlo narodit na moje narozeniny 19.7. :slight_smile:
6. pro 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
já doufám.... kubíka jsme řekli na vánoce a to jsem byla v 7tt
6. pro 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Hmm, ja cvicebni dvd moc rada, nejradeji mam pump it up - to me zpevnilo celkove, ale teda makacka jak blazen, kdybych rok predtim netrenovala na trenazeru 1 - 1.5 hodiny denne tak nevim jak bych to udychala. Modrou indulonu tady nesezenu, ale vim, ze indulona je dobra, tatka to fasoval v praci, tu mesickovou.
6. pro 2011 ve 12:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 hihi tak to bys měla super:grinning: jen aby se těm miminkám tak chtělo že:grinning:
6. pro 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
to je škoda, že Indulonu tam nemají...ta modrá je pořádně mastná a já jako ekzematik na ni nedám dopustit.
Ale v UK se dají sehnat zase jiné věci....nakoupila bych si Next....tady je po něm mela a u vás výjde cenově dobře, tady už je to horší. :unamused: Ale mají krásné věci a kvalitní..
6. pro 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 To by meli deti fajn, skoro by narozky mohli slavit spolu :slight_smile: Kdyby se nase narodilo o par dni driv, mohlo by byt na narozeniny moji mamci, nebo o par dni pozdeji a bylo by na prvni vyroci nasi svatby :slight_smile:
6. pro 2011 ve 12:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sissi26
jo jo, já mu to plánuju a ono se na nás pak vyprdne a budeme přenášet :wink:
6. pro 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon To máš pravdu, že v UK modrou indulonu neseženeš. Mamka jí také fasuje v práci, ale také tu měsíčkovou. Kdo to nemá hold dáno, tak musí prostě makat, aby byl s postavou spokojený, naštěstí mě to cvičení také baví.
6. pro 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
tak to je taky pěkný..třeba se trefí. :slight_smile:
Kubík povídal, že by chtěl miminko k vánocům. Já jsme mu říkala, že to ještě nepůjde, ale že ho asi dostane k narozeninám :wink: ¨A tak křičel juchůůůůů.... ale bojím se že ho ta radost přejde, až se bude muset o maminku dělit
6. pro 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Pravda, detske i tehotenske obleceni je tu krasne. My se byli podivat v debenhams ted o vikendu a uplne jsme se rozplyvali, jeste jsme nic nekoupili, je jeste brzo. Next je teda dost drahe, ale vim, ze tam jsou hezke veci. :wink: Ale da se tady nakoupit i levneji.
6. pro 2011 ve 12:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Já mám termín 6.8. (zatím) a mamka mého muže se narodila 5.8. a manžel 29.8. Jsem ráda, že by to bylo hlavně o prázdninách. Rodina z mé strany je v únoru - ségra 4.2., já 10.2., taťka 15.2. a mamka 22.2. a Natulka 10.3.
6. pro 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 i to se může stát:slight_smile:
@pajinka85 No, je v takovem veku, ze budto bude zarlit a nebo naopak hodne pomahat a vezme to zoodpovedne. Manzel byl od brachy o tri roky a rikal, ze ho nemel rad, protoze na nej zarlil. Tak ho pry potaji boxoval :unamused:
6. pro 2011 ve 12:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon můj osobní názor je takový, že některým ženským břicho popraská tak i tak a můžou se mazat čímkoliv. Mě se to naštěstí vyhlo a to jsem se nějak moc nemazala. Moje mamka ta má popraskaný břicho fest a mazal se prý pořád.
@denca2000 já jsem kolikrát slyšela ty názory těch sester, co cvičí děti, že je to špatný a mamky se vybodli na nějaké cvičení, protože akorát děti trápily a děti normálně chodí a jsou v pohodě... No s tím kojením sis taky užila, já to mám v živé paměti, ty trhliny na bradavkách, nikdo mi dřív neřekl, že mám nějak stymulovat bradavky, teď začnu určo před porodem, abych se tomu vyhla. Ale to je ještě daleká cesta :grinning:
@kovalda ono když nemáš do dědit, tak pak všechno kupuješ a vyjde to na pěkný prachy. Já teda oblečení kupovala všechno -.taky po sekáčích, boty nový a značkový, Matějovi navíc vyrostla rychle noha, takže každý 3 měsíce nový boty - jsou mu 2 roky a má 28 velikost boty.
@pajinka85 jé, to máte taky termíny u sebe. U prvního jsem měla termín11.8. a teď mi vychází na 12.8. Matěje jsem přenášela 12 dní, tak snad mě to teď nečeká taky!
@denca2000 Jojo, ja teda na kazdem kilu drela jako blazen, taky to leze dolu pomaloucku a nahoru raz dva. Ale zase si nemuzu stezovat, citim se celkem fit... teda pred svatbou jsem se citila fit :grinning: Pak to proste bylo jako by se mi zblaznila hormony a z niceho nic jsem mela 66, ale jestli mi to pomohlo k otehotneni, tak bezva. Ona mi i naskocila nejaka bulka na prsu minulou zimu, tak me doktorka v CR okamzite poslala na vysetreni a doktor mi rikal, ze si asi moc preju miminko, protoze mi proste natekaji mlecne zlazy :slight_smile:
6. pro 2011 ve 12:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aluskaasimon
Taky mi naběhly ty mléčné žlázy a taky jsem se bála, co to mám.Ale asi to bude k tomu otěhotnění...prsa mě bolí úděsně.
6. pro 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Me se prsa zvetsily a byly jako by takove natlakovane, bolet teda zacaly az vcera, to jsem nevedela jak si lehnout. :slight_smile:

Holky, v jake pozici spavate?
6. pro 2011 ve 12:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon neumím vůbec spát na zádech takže trpím jako kůň prsa mě bolela ještě předtím než jsem dělala test a bolí čím dál víc nemůžu se jich ani dotknout ale naučila jsem se takovou zvláštní břichoboční polohu kdy mi to tolik nevadí a spím teda ve sportovní podprdě a ráno je to o 100% lepší :wink:
6. pro 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
No o spaní ani nemluvte, já vždycky spala jedině na břichu, ted se snažím už na břichu nespat, ale často se tak stejně probudím. V prvním těhu to byly muka, nevěděla jsem jak spát. :unamused:

@dashyyy
No nejhorší pro mě je, si sundat podprsenku a jít se sprchovat, to je šílená bolest a nesmím se jich ani dotknout..
6. pro 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 to mě se spaním čekaj pěkný chvilky koukám :unamused: se mi poslední týden zdály hrozný příšernosti že jsem nechtěla večer ani usínat a budila se v noci úplně vyřízená tak jsem včera dostala předčasný dárek k svátku - obří lapač snů a dneska už bez hrůzostrašných snů=) myslim, že to je tim, že přemýšlím nad tim jak mám spát... s těma prsama jsem na tom stejně přítel se jich chudák nemůže ani dotknout nem :pensive: ůžu ani já tak je to těžký
6. pro 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Já teda většinou spím na boku a nebo na zádech, ale tam dlouho nevydržím.
6. pro 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek