• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@pajinka85 Páji, jako bys mi mluvila z duše. Prsa mě normálně nebolí, pokud se jich teda nedotknu nebo o něco nezavadím, ale jak si sundám podprdu a jdu do vany, tak je to utrpení, hlavně když si myju chodidla.
6. pro 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Ja se prave taky snazim spis na tom pravem boku, ale teda moc mi to nejde, ale musim si zvykat. :frowning2: Taky mivam priserne sny :frowning2:
6. pro 2011 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon tak zkus ten lapač snů je to sice taková kravina ale dneska to fakt zabralo :wink: a je to i celkem hezká dekorace nad postelí.. už jsem z těch snů začínala být skoro paranoidní
6. pro 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Já musím zaklepat, ale já sny moc nemívám. Jeden sen si pamatuji a to bylo, když jsme spali u manželových rodičů - to bylo kolem 19.11., že jsme měli miminko chlapečka. To manžel nechce ani slyšet :sunglasses:
6. pro 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a v práci to budete oznamovat kdy?
6. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Já osobně buď po svátcích nebo na konci ledna
6. pro 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já sny mívám, ale takové v pohodě....naštěstí.
u syna se mi taky zdálo že to bude chlapeček a byl... :wink: :wink:

@lili_h
V práci už to vědí-pracuji pro tchýni.
6. pro 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h já to včera řekla šéfovi a ofiko to pustíme ven po prvním screeningu :wink: je u nás mrak lidí tak jsem nechtěla aby se to k němu doneslo od někoho jinýho
6. pro 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneskapo kontrole, mimi na svém místě, jen taková černá tečka...na fotku nic moc :frowning2: v pondělí jdu na další krev...zatím žádné příznaky, nic měne bolí, není mi zle, baštím vše a s chutí...jen jsem unavená....ale masakrálně...taky jste tak unavené???
6. pro 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik Ano :slight_smile: zrovna premyslim, ze si pujdu zdrimnout nez se pustim do vecere :wink:
6. pro 2011 v 15:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik A gratuluju k tomu, ze je vse kde ma byt:slight_smile:
6. pro 2011 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik no tak super, že mimčo je tam, kde má být :slight_smile: Taky jsem skoro bez příznaků, jen ta únava je větší. Dneska jsem teda dělala pečený lilek a když jsem ochutnala, tka jsem málem hodila. To je první jídlo, které mne nakoplo. Doufám, že toto těhotenství zvládnu stejně jako to první bez zvracení :slight_smile:
6. pro 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se tááák těším taky na kontrolu, od zítřka už jen týden :slight_smile:. Ale mám toho naplánováno tolik, že to uteče jako voda. Jen na pátek vyhrožujou s půl metrem sněhu, tak doufám, že se mýlej, protože já chtěla jet za kamarádkama. Jedna z nich má o 9 dnů mladší holčičku než já a jsou to 2 ze 3 kámošek, které vědí o mimču :slight_smile:
6. pro 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues holky... tak dneska jsem četla jídelničky pro těhule... jen co jsem to dočetla tak jsem snědla tvaroh a zapila mlékem :grinning:
6. pro 2011 v 19:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda mi to mluv...zítra odjíždíme na svatební cestu a vrácíme se v neděli...a v ponděli se jde na UTZ
6. pro 2011 v 19:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Děkuji, taky jsem moc ráda..ikdyž mě doktor dal sprchu,ať to hlavně nikomu zatím neříkáme, že 30% končípotratem..ať počkáme do 13týdne.. tak jsem zněj tak trochu rozhozená..
6. pro 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baibies...........6tt.......TP 1.8.2012 ......chci se objednat někde na 21.12. - to bych měla být 8t
Pajinka85.......7 tt.......TP 1.8.2012 ......19.12.-kontrola
Dupik...............5tt........TP 3.8.2012.......6.12.kontrola
denca2000 ... 6 tt ..... TP 6.8.2012 ..... 20.12. kontrola
dashyyy ........4tt........TP 11.8.2012.......20.12. kontrola
kovalda ........ 5 tt .....TP 7. 8. 2012 .... 14. 12. kontrola
aluskaasimon.....6tt.....TP 3.8.2012 ....kontrola je ve hvezdach, aneb zivot v UK
Lucajda.........................TP 9.8.2012.....16.12.kontrola
lucikf............5tt.......TP 3.8.2012.........kontrola zatím nevím kdy
neu.sona......4tt?.....TP3.8.2012......kontrola 15.12.
jihajiha.....4tt...TP 12.8. .... kontrola asi 19.12.
7. pro 2011 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Upravila jsem si tt...dneska už začínám 7tt... :wink:

@dupik
tak je to tvrdej doktor, asi je to pravda,ale taky mohl být optimističtější.... my budeme všechny těch 70% :wink: :wink:
V diskuzi snažilek potratilo úplně v začátku dost holek, bylo tam i mimoděležní...ty holky chudáci tu smůlu snad už vybraly a brzy se dočkají nových //
7. pro 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, ráno jsem si dělala znovu testík a čárka je o něco silnější jak včera volala jsem si k doktorovi, tak můžu přijít zítra nebo v pátek. Manžel z toho má snad větší radost jak já. Je o tři roky mladší, a jak jsme se rozhodli že se budeme snažit, tak mi připadalo, že to dělí spíš kvůli mě. Ale dnes ráno mi řekl, že může žít odedneška spokojený život (jako že chlap uspěl ) a než sem dojela ráno do práce, tak už jsem měla ne netu asi 5 odkazů na těhotenství a odkaz na knížku, kterou by si rád pořídil já mám po pravdě trochu strach, budu ráda až to budu mít potvrzené taky od doktora. Zatím nemám teda žádné jiné příznaky. Holky a v těch 70% budeme určitě všechny!!!
7. pro 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dupik tak to je teda drsňák, by měl být spíš optimista a vůbec nenavádět myslet na takové věci. Ale jak jsem pročítala diskuze tak stejně většina holek oznamuje hned po zjištění těhu :slight_smile: Moje kamarádka nám to všem třeba oznamovala a ještě to ani neměla pořádně potvrzené od doktora, říkala, že by se stejně okolí pak dozvědělo, kdyby potratila, tak proč to neříct hned. My to taky chceme říct už na Vánoce (poku doktor potvrdí že je vše OK), dýl bych to stejně neututlala.
7. pro 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Jéé, tak to se máš, že odjíždíte na svatební cestu. Manžel mi před měsícem řekl, vyber destinaci a poletíme na svat. cestu kam budeš chtít - můj sen je Florida, Maledivy, Kuba atd. Jenže v mém stavu si nechám zajít chuť a snad někdy příště
7. pro 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Ono je celkově dnešní doba tvrdá a i mě doktorka řekla, že každé třetí těhotenství skončí potratem. Člověk je pak na to aspoň připravený a já to fakt nesla statečně a celkem jsem to ani moc neřešila. Toto letí, už 7 týden - fakt mazec.
7. pro 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lili_h
Taky si myslím, že pokud bych potratila bude se to vědět rychleji než to že jsem těhotná... Špatné zprávy se šíří mnohem rychleji...
Já ještě nemám potvrzeno od doktora, on mě chce vidět až 19.12. aby už bylo srdíčko.. Ale já prostě cítím, že je to v pořádku. Prsa jsou den ode dne větší a bolí jako mrchy, břicho se mi taky zvětšuje a je mi zle.... Kdyby se nevyvíjelo, tak by břicho nerostlo a prsa by tak nebolely... aspon myslím.
U prvního jsme si na bříško musela chvíli počkat a teď už je pěkný..v oblečení se to pěkně ztratí, ale ve spodním prádle už je vidět krásně....asi jak už jsme těhotná po druhé tak se to povoluje rychleji.
7. pro 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Svatební cesta bude už jedině s dětma :wink: :wink: A nebo jedině že bude někdo hlídat...
Já se těším, až budeme moct jezdit na dovolenou s dětma. My byli teď v létě sami a tak moc se mi stýskalo po Kubíčkovi.
Jo jo, docela to letí a hlavně brzy vánoce, už bych měla začít péct cukroví....
7. pro 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co různé pachy, jak na to reagujete? Manžel se ráno navoněl antiperspirantem pod paže a já myslela, že hodím šavli. On se urazil, že bude raději smrdět, tak jsem mu řekla, že je to v těhotenství normální, že reagujeme jinak.
7. pro 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Tak já zatím nic,nepozoruji změnu. :wink:
7. pro 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak já bych bez Natálky na dovolenou neodjela, to bych raději vůbec nejela. Každý rok se snažím, abychom jeli k moři a šetřím o 106. Svatební cestu si můžeme udělat třeba k desátému výročí svatby, což bude za deset let :grinning: :grinning: Jinak cukroví mi dorazí příští týden, dárky jsem o víkendu zabalila, teď už se jen těším, až vybereme stromeček a nazdobíme ho. Byla jsem zvyklá ho zdobit až 24.12. ráno, ale protože letos jedeme hned 26.12. ráno na hory a to na celý týden, tak abych si ho užila, tak si ho letos nazdobíme dřív - už se na to moc těším, manžel to moc nemusí, ale já si to užívám.
7. pro 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zatím jen občas cítím podbřišek jako u MS, ale jinak žádné jiné příznaky nemám. Snad jen jsem víc unavená (ale dělám dálkově výšku a zrovna se učím na zkoušky, tak to bude možná i tím) a mám větší žízeň a větší apetit. A zdá se mi že mi začínají být menší kalhoty v pase :slight_smile: Dnes mě teda trochu pobolívá hlava, ale mívám občas nízký tlak, tak jestli to nebude tím. Toho tlaku se docela bojím. Známá s tím měla docela problémy a točila se jí pořád hlava.
7. pro 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemějte strach. Já když jsem byla 9.8. na kontrole a to jsem byla 5tt, tak doktorka uvnitř nenašla nic a to jsem měla pozitivní těhotenský test. Až 16.8. se tam bublina objevila a už ten tvar se doktorce nezdál. Ve finále tam nebyla žádná struktura plodu, ale stejně pořád čekali, než budu krvácet - myslím si, že to bylo zbytečné natahování. V tu stejnou dobu 5tt jsem byla na gyndě teď v pondělí a už tam byla bublina a žloutkový váček, který jsem před tím vůbec neměla. Takže holky v klidu a opatrovat se.
7. pro 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 ahojky...jenže mi se nikam nechce.... jako my jedem jen do Londýna.... my ted postavilo podkroví kde bydlíme a jěště tepelné čerpadlo koupili, tak na víc nemáme....
7. pro 2011 v 08:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek