Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
lenicita
7. pro 2011
Holky jdu volat na gyndu co vysledky....
denca2000
7. pro 2011
@lenicita tak to držím pěstičky. Já bych do Londýna jela hned 🙂
majkali
7. pro 2011
No to teda doktor moc nepotěšil. Jsem z toho taková vystrašená, neumím si představit těšit se na mimčo a pak o něj přijít. Snad nám to všem vyjde. Já zatím příznaky nemám, je jsem unavená, ale to je asi z malýho čerta, péčí o dům a ještě k tomu chodím o víkendech do školy a teď mě čeká zkouškové, tak se nemůžu divit, že bych pořád spala.
lenicita
7. pro 2011
@denca2000 NO MI SE NECHCE
lenicita
7. pro 2011
Tak mám těhu potvrzené v PO jsem měla hladinu 325hcg....
denca2000
7. pro 2011
@lenicita Já u toho těhu v srpnu měla hladinu 336 a pak se to zvedlo na max. 1350 a bylo vymalováno :-| Jen píši, že to ještě nic neznamená, ale určitě se nám vše zadaří 😉
dashyyy
7. pro 2011
ahoj holky, tak co jak se dneska daří? Já se dobrovolně vzdávám a beru si do konce týdne dovču prostě mě to zvracení tak vyčerpává že to nedávám :-| doufám že se z toho spánkem trošku dostanu.. jinak @lenicita gratulace a buď na sebe opatrná 😉
aluskaasimon
7. pro 2011
Ahoj, to byla zase noc. Unavena jsem jak blazen, ale jakmile si lehnu, tak ne a ne usnout. 😞

@denca2000 No ty pachy mi taky delaji zle, ale vetsinou mi delaji zle skarede pachy, jako psi hovinka na chodniku, nebo rybina v pristavu. To musim dlouho rozdychavat. Jinak mam cich citlivejsi, i chut myslim.
lenicita
7. pro 2011
@denca2000 no to já vím...do porodu nic není jisté...a nikam raději neletím...
lenicita
7. pro 2011
@denca2000 navíc já beru na udržení léky
lenicita
7. pro 2011
@dashyyy jj, děkuji moc....a jinak jsou v lékarně lízatka proti nevolnostem
lenicita
7. pro 2011
@aluskaasimon taky mám citlivější čich jak pes 😃 ted mi smrdí a zvedá se mi žaludek ze sýra
baibies
7. pro 2011
@dashyyy Ahojky ty už zvracíš?? já si myslela že je brzy ještě ale poslední dva dny mi je taky tak nejak blivno, ale nezvracela jsem ...
@aluskaasimon Pachy mě taky strasne vadí.... nemuzu cítit treba minutky kdyz nekam jdeme....
aluskaasimon
7. pro 2011
@baibies No me fakt vadi jenom ty neprijemne pachy. A teda ja nezvracim, ani mi neni nijak zle. Ale je fakt, ze ja zvracela asi jen 3x v zivote. Nejak na to netrpim.

@dashyyy Tak odpocivej, uz ti zbyva jen par tydnu to konce prvniho trimestru, pak uz se to urco zlepsi 🙂
denca2000
7. pro 2011
@aluskaasimon Tak mě i pachy, které mi normálně nevadí. Manžel používá hezké vůně, ale já je teď hold nesnesu 🙂
denca2000
7. pro 2011
@lenicita Tak to jsem nevěděla, že prodávají lízátka proti nevolnostem, to je super. Jak bereš ty tablety na udržení? Já je dostala taky - 2 ráno a večer, ale beru si jen dva večer - snad to stačí. Nejsem zvyklá nosit vložky a tu slipsku na noc přežiju
baibies
7. pro 2011
@aluskaasimon No já taky nejsem moc na zvracení... myslím, že tak daleko to nedojde ale dobre mi teda není...
dashyyy
7. pro 2011
@aluskaasimon už aby to bylo... moje tělo nesnáší jakýkoliv změny tak mi dává dost zabrat 😞 kamarádka zvracela snad od druhýho týdne.. doufám, že to brzo přejde
lenicita
7. pro 2011
@denca2000 aha..já beru utrogestan 1-1-1 a polykám je....prý kdybych to nedávala, tak to mám zavdět.... utroš jsem brala tehdy i před otěhotněním 18-24DC...to mi taky pomohlo,že..,
denca2000
7. pro 2011
@lenicita tak to se máš, já to mám do pochvy a fakt mi to nevyhovuje :-|
lenicita
7. pro 2011
@denca2000 v čem nevyhovuje? že to pak vyteká? to je to nejmenší.... mě z utoše se točí hlava....jo tehdy jak jsi potratila, tak u toho si taky brala na udržení?
denca2000
7. pro 2011
@lenicita Ano, že to vytéká, nejsem zvyklá používat vložky, jen tampony. Jj brala na udržení, ale myslím, že nebylo co udržovat, jen to natahovaly - nebyl ani žloutkový váček víš - já taky otěhotněla hned po vysazení HA, kterou jsem brala 10let a to není dobré, ty prášky jsou pěkné svinstvo pro to tělo
lenicita
7. pro 2011
@denca2000 aha 😞 tak mi tam jěště nic neviděla, že je to brzo...doufám....já antinu neberu už 2 roky....měla jsem 2x zamlklé po dobu 6ti měciců zkoušení o mimi, tak snad ted vše je ok....a vydaři se........
jihajiha
7. pro 2011
@aluskaasimon přesně já bych taky spala jak medvěd a jak lehnu do postele, tak čučím a ne a ne zabrat!
lenicita
7. pro 2011
@jihajiha holky já se ted zase budím...dokonce pravidelně ve 3h a v 5h...a taky pak trvá než usnu
denca2000
7. pro 2011
@lenicita Nápodobně a hlavně mě budí čůrání - když se probudím v 5, tak už do 6.30 nezaberu :-|
lenicita
7. pro 2011
@denca2000 u mě lulání je vklidu..až na to že je to tak moc žlutá moč.... :-|
denca2000
7. pro 2011
@lenicita moc žlutá? To asi piješ málo ne?
lenicita
7. pro 2011
@denca2000 jo? je to tím? mi se právě že piju víc něž kdy jindy,,,ale je to asi tím že málo piju
denca2000
7. pro 2011
@lenicita Musíš vypít nejmíň 2,5 litru a čím světlejší moč, tím lépe se pročišťují ledviny

Začni psát odpověď...

Odešli