• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@pajinka85 Mně je sice divně od žaludku, ale dá se to přežít a tobě to určitě brzy přejde - nejhorší je prý 1.trimestr, pak by to mělo ustát. Moje mamka zase zvracela až od 8.měsíce
8. pro 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Hele zkus testík a uvidíš. Za to nic nedáš. Žena většinou pozná, že je v tom - já si to myslela ještě před tím, než jsem si udělala test a nemýlila jsem se. To zamlklé jsem měla i já a taky jsem byla ve stresech, byla jsem 5.9. na revizi - nic mě nebolelo, byla jsem v poho. Doktorka mi po kontrole 25.10. řekla, že jsem zdravá a výsledky cytologie jsem prý měla na 1*. Když jsem u ní byla 5.12., tak si jen zapsala, že to těhotenství je docela brzy po té revizi - má to v papírech s vykřičníkem :unamused:
8. pro 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 tak test je negativní .........a kdy ses testovala jaký den ...........mě je divné to břicho ty změny nálad a změny mého jídelníčku :-/ Nevím prostě zatím se k vám nepřidám ale vevěším hlavu počkám pár dní a udělám znova :slight_smile:Ale zklamaná trochu jsem :slight_smile:
8. pro 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky NA TY NEVOLNOSTI zkuste ty HOMEOPATIKA - http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html
Doporučuju tu Sepia v ředění 9 CH. Stojí to jen cca 80 Kč a už 2 kuličky vám mohou výrazně pomoct.
8. pro 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Já se v těch dnech moc nevyznám - já si žádnou teplotu neměřila, žádný graf nedělala. Měla jsem to dostat 26.11. a tak jsem si ráno 27.11. udělala ten digi test s indikátorem početí a bylo tam + 1-2. Jinak poslední menzes jsem měla 31.10.
8. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 aha no mě totiž ukazuje zase i kalkulačka něco jiného a každá mi tu píše taky něco jiného udělám to asi jako ty počkám do MS a když nedorazí testnu :slight_smile:
8. pro 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata To bude nejlepší, není na co spěchat a pak je člověk zbytečně zklamaný, když je test negativní a to je zbytečné
8. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 taky si myslím prostě uvidím no ! Děkuji moc za radu :slight_smile:
8. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonicata
No DPO je den po ovulaci, ale oplodnění musí být ve stejný den nanejvíš druhý den... Takže to je jako stejné. Ovulace je uvolnění vajíčka a pak následné oploznění bud již čekajícími spermiemi a nebo spermiemi které tam dorazí, vajíčko vydrží čekat myslím max.1 den, spermie-pokud mají přirozené prostředí, tak prý dokonce 5 dní. tak pokud jsi měla Ovulaci teď začátkem prosince, tak jsi nemohla otěhotnět 24.-26.11. jelikož tam v těch dnech nemohlo být vajíčko-rozumíš mi? :wink:
8. pro 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Rádo se stalo, od toho jsme tady :wink:
8. pro 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonicata
Hlavně jestli jste sexovali kolem té Ovulace a na to si pak na testík musíš ještě počkat... :wink:
8. pro 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 no oni mi holky říkali že mám počkat raději 10 dní od ovulace že je to jistější :slight_smile: a vůbec nejistější je zda se dostaví ta mrcha :grinning: jojo no vidíš mi jsem spolu spali io ovulaci taky nechráněně takže no může to být cokoliv ale břicho a prsa jsou prostě divná :slight_smile: ale vsugerovat se dá všechno ,ale mi se nějak nesnažíme jen prostě už si nedáváme pozor až tak jako dříve kdy jsem používali i kondom HA nemůžu takže tu nemám už dva roky cyklus pravidelný nechám se překvapit :slight_smile:
8. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Kdo si počká, ten se určitě dočká. Se už těším na příští týden, kdy začnou maminky chodit na kontroly a budou tady ukazovat bublinky :slight_smile: Ty až 19.12., že? Já pak den po tobě :wink:
8. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, tak ja jako taky zadne nevolnosti nemam, obcas mi je jakoby zle, ale to trva tak pet minut a pak to prejde. Az jsem z toho lehce nervozni...:frowning2: A jinak stoupla jsem dnes na vahu a ejhle 0.5 kg na hore a to teda jim normalne, spis jsem omezila dobroty. No, tak asi budu jedna z tech stastnych maminek co bude mit 30 kg nahore. :wink:
8. pro 2011 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Ja si delala test 11 DPO a byl negativni, tak jsem myslela, ze se nezadarilo, ale pak se nedostavila MS a mela jsem krasne dve carky. Opravdu zkus vydrzet. Usetris si zklamani. :wink:
8. pro 2011 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Jj 19.12. :wink: tak se na to těším, ale až už to bude, tak už budou vánoce za dveřmi a musím to do té doby všechno ještě postíhat....to to letí...
@aluskaasimon
Já mám taky o trochu víc naváze, ale to budou asi ty prsa, ty mám teda mega velký a těžký..Skoro je nezapnu do kabátu. :(
8. pro 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon jojo zkusím to na 100% to nevidět tam tu čárku druhou ikdyž se nesnažíme je celkem takové divné prostě zklamání no .........takže teď vydržím :slight_smile:protože mi pajinka85 i vlastně rozpoměla nato že i kolem ovu jsem měla další nechráněný sex a ať je to jakoliv a zadařilo se kdykoliv prostě počkám na 28DC a nebo lépe do MS :wink:
8. pro 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata ja mam taky cyklus 30 dni a testovala jsem 33 DC, ale s tim, ze mi manzel rikal, vydrz, vydrz... :wink:
8. pro 2011 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Já bych to s tou váhou zatím tak neřešila - 0,5 kg sem a půl kila tam - to je ještě nic, to je běžné i u mě :slight_smile: Nevolnosti mám taky jen lehké a když to srovnám s prvním těhotenstvím, tak to mám úplně stejné, takže buď v klidu
8. pro 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon No já mám cyklus 30někdy i 31 takže uvidím no jestli to vydržím je to dva týdny dloooooooouuuuuuuhééééééé dva týdny do MS :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85
@dashyyy
Tak jsem dnes nemohla skoro vubec spát, spím čím dál tim huře, je to des... kupodivu ráno to bylo ok...
Já mám zase pocit, že když něco nesním tak že mi bude hur tak neco maleho do sebe dostanu.. pak mi je trochu líp.. odpoledne kolem 16 si jdu lehnout treba do sedmy, dva dny se mi to osvedcilo, ale vcera jsem uz nemohla vecer do rána usnout, takže dnes to zkusím vynechat manžel jim včera "domlouval" at mě nezlobí!!! on si totiž myslí že tam jsou dva :D
@sonicata JInak mě kafe nevím jestli vadí já kavu nepiju pouze Caro....
8. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata v den MS se rouhodne... ;) u me to bylo že testík ukázal den předem a MS nedorazila vubec....
8. pro 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 Ahojky do kdy Ti bylo spatně v 1 těhu pamatuješ??? a ty @pajinka85 ?
8. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Já taky nepiju kávu, jen Caro. Mně špatně u prvního nebylo vůbec. Jediné co si pamatuju je, že jsem se při čištění zubů nadavovala, ale nikdy jsem nezvracela - ani jednou. O nespavosti ani nemluvím, šla jsem dnes ve čtyři na záchod a pak jsem už nezabrala :frowning2: Tý jo, no jestli budeš mít dvojčátka - u prvního těhu super, já bych je tedy nechtěla, ale člověk si nevybírá
8. pro 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baibies caro mám doma taky to jsem nezkoušela protože přítel pije kávu tak jsem si jen toho všimla no :slight_smile: Jojo mám v plánu neplašit a fakt si počkat ! Ale jde to složitě zvláště když tady tě každej druhej poví něco jiného ,ale teď už v tom mám jasno a zvyklat se nenechám protože pak je to fakt divnej pocit to zklamání , že jakto , že tam nic není dyk ona psala , že by tam mělo něco být ..........to asi buden něco špatně a už brouk hryzal jede jak namydlenej ! Takže teď nato prdím :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja jdu zase k zubari, minule mi cistila kanalky, tak snad to bude zahojene a da mi tam uz normalni plombu. :slight_smile: Nemam rada zubare! :grinning:
8. pro 2011 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Tak kdo si počká ten se dočká.. já měla taky jeden den zklamání a druhý den teda po limitu... jsem na to koukala jako PUK... radost ohromná....

@denca2000 No já mu taky říkám, at to neříká nahlas ani ze srandy... ale proste už jsem ho nechala nez mu to budu porad vyvracet, on me s tím trápí a postuchuje, vsak po kontrole bude jasno....Ale dvojčátka v rodině máme, práve nase generace je narade... tak doufám, že se mi to vyhne... Mě bude stačit jeden mimísek, a i tak budu o sobe pochybovat jestli to zvládnu.... :D
8. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon jeee tak to ti teda ani nezávidím.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
@aluskaasimon Já zubaře taky nemusím a kanálky mi čistila několikrát, ale naštěstí to nebolelo. Navíc jsem dostala 15.11. rovnátka, tak vypadám jak puberťák :grinning:
když se tady bavíte o zubaři mě mají trhat zub 9.1 kdybych byla těhu mohla bych dostat vůbec inekci ???
8. pro 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek