• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@baibies Má kamarádka byla taky horkým kandidátem na dvojčátka, ale nakonec jí to minulo :wink:
8. pro 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sonicata ty jo tak to netuším, já jsem letos všechno kvuli mminku protrpela... moudráky mám venku, pak jsem mela jeste operaci laparoskopickou, mela jsem na vajecníku cystu, tak mi ji radeji vzali aby se tam miminku nepletla...

@denca2000 Tak to teda měla holčina velké štěstí já si to nedovedu vubec predstavit...
8. pro 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nevím, zítra jsem chtěla jít k Dr na potvrzení těhu (jsem 33 DC, už od 30 mám pozitivní testy, poslední MAS byla 6.11. takže jsem 4+ 3 tt (5 tt), pokud jsem to počítaní pochopila správně. Volala jsem tam včera a sestřička mi řekla, že můžu přijít, kdy se mi to bude hodit. Na jiné diskuze jsem se ale dočetla, že je prý dřív jak v 8tt zbytečné chodit k Dr, že stejně nic dřív nezjistí, tak nevím, ať tam nejsem za blbce :frowning2: Ale manžel mi říkal, ať tam určo radši zajdu, i já bych byla jistější...
8. pro 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Ahojky mě teda tyk říkala že nemá cenu bláznit a chodit tam dříve já se chci objednat na pristí týden... pocítá se to od poslední MS.... kdy jsi mela poslední MS...?

To třeba nemusí být videt jeste ani srdíčko v pátem týdnu..
8. pro 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h ahojky, no taky řeším tento problém:grinning:.... moje posledni MS byla 8.11. - první den... tak půjdu příští týden k Dr....tak jsem zvědavá...no co..maximálně řekne, že máme přijít pozdějc:slight_smile: ale jestli zítra půjdeš, tak dej mi vědět co Dr. říkal:slight_smile: ať vím na co se připravit:slight_smile: děkuji!
8. pro 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies poslední MS jsem měla 6.11.
8. pro 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 Tkže by jsi mela být 4+2 to si myslím že je ještě hodně brzy... já jsem si řekla že pujdu co nejpozdeji pred Vánoci, abych uz mela hezkou fotečku bublinky, jenomže mě není nejlíp, tak pujdu zřejmě dříve pro neschopenku....
8. pro 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 do zítra si to ještě rozmyslím a pak dám určitě vědět, kdybych tam šla :wink:
8. pro 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lili_h Takže jsi 4tt+4.... holky jeste vydržte... alespon týden... zdá se mi to fakt dost brzy....
8. pro 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies takže jsi ještě u Dr nebyla?
8. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Já jsem ještě nebyla chystám se asi přístí týden, jestli mě vezme, má porad narváno...
já jsem dnes 6tt+1 takže to už bude alespon neco videt, i kdyby mimi mělo pomalejsí vývoj...

Vemte si holky že to máte počítané od poslední MS kdy jste jeste tehotné nebyli, takže se dá rict, že máte o 2 tt méně.. a to znamená že jste tehu 14 dní a kousek, a to určitě jeste nebude videt srdíčko....Ale pro vás klid tam skocte, me ríkala rovnou, že kdyby se zadařilo mám prijit kolem 8tt
8. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon tež jsem dnes byla u zubaře:( sotva jsem tam vstoupila tak mi začlo být špatně a začly mě bolet hned všechny zuby:-/ fuj:-/ ale radši jsem šla teď, než aby to pak bolelo více a musela bych brát nějaké prášky nebo tak...
8. pro 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies jo no, ale tak chci tam zajít i kdyby nebylo nic vidět nebo tak, tak se jí aspoň zeptat jak postupovat, kdy přijít a tak:slight_smile:... nic nezanedbat:grinning:

@lili_h oukeej:slight_smile:
8. pro 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 však určitě není na tom nic spatného...držím pěstičky at vse dobře dopadne a tesím se na info ;)
8. pro 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies děkuji!! snad to vyjde....také přeji ať to Tobě dobře dopadne:slight_smile: byl by to nejhezčí dárek pod stromečkem:slight_smile:
8. pro 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 taky doufám, že pro vsechny bude... ale ty nevolnosti ukazují ze je snad vse tak jak má být.... nevím jestli bylo nejvhodnejsi otehotnet pred Vánoci, vadí mi strašně pachy a kolem Vánoc je spousta vuní, které mi zacinají dost vadit...
8. pro 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Já byla u doktorky 5tt (přesně) a byla tam už bublina, ale je to podle ovulace, na další kontrolu jdu v 7+1tt
8. pro 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baibies to s tebou souhlasím, že jít před pátým týdnem k doktorovi je hodně brzy, ať je pak zbytečně nevyplaší, že je to mimoděložní, tak jako mě v srpnu.
8. pro 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baibies hihi no jo, ale tak ty Vánoce určitě zvládneš:slight_smile: mi zatím žádné pachy nevadí, nic vlastně...jen na sobě vidím, že nemám nic na moc chuť... ani na čokoládu (což je zvláštní:grinning:) ani tak celkově ani moc hlad nic... tak snad moc nevolnosti mít nebudu.,....nechci totiž aby to poznali v práci dřív než jim to budu chtít oznámit, což bude asi až fakt pupka neutajím:grinning:
ale dneska jak jsem byla u zubaře, tak to mi bylo z toho špatně jak mi fukala na ty zuby vzduch nebo co to je...to mi nikdy nic nedělalo, ale dneska ... to bylo strašné, jsem myslela že se tam pobliju:(
8. pro 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 to já do neděle taky na nic netrpela od pondelka se to ale stupnuje, takže bud te to obejde a nebo te to teprve ceka....
8. pro 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Jo jo, injekce nevadi, me mela delat rentgen, ale rikala, ze ho delat nebude, pac ten je potencionalne skodlivy pro plod.

@denca2000 No nastesti to moc nebolelo, ale za tyden jdu zase, to mi dodela ten vrsek. Ale nic prijemneho, kolikrat se mi zacalo delat spatne, kdyz me tam necim obstrikla ten zub. Jsem si rikala, to bude sranda. Navic jako vzdy se mi chtelo na wcko. :grinning:
8. pro 2011 ve 12:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Já ted cekám na pracovní smlouvu, a hned jak ji budu mít tak se objednávám....doufám, že se jí tam jeste povejdu, protože ona má porad plno.... už se taky tesím....
8. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Ono nás ten zubař pak čeká stejně všechny, protože je potřeba mít razítko od zubařky v těhot. průkazce, pokud to tedy během těch 10ti let nezměnili
8. pro 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 nezměnili.... to bude moje noční můra...
8. pro 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies a už jsi objednaná? Za to nic nedáš, ať už tě tam mají raději napsanou. To jsi teď nastoupila do práce, že čekáš na smlouvu?
8. pro 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky pujdu na prohlidku, ale ja si to teda musim holky zaplatit. Bude me to stat 3000, urcite v sobotu, aby se mnou mohl i manzel a bud pujdu 7 tt+ 1, nebo 8 tt +1, ale to asi nevydrzim :grinning:
8. pro 2011 ve 12:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tady se asi ani zadna tehotenska prukazka nevede, to nevim, jak se vyresi. :confounded:
8. pro 2011 ve 12:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Já jdu v 7+1tt, což je 20.12. - snad už bude aspoň srdíčko
8. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Me to vychazi 17.12. ale uvidim no :slight_smile: Moc verim tomu, ze bude vsechno v poradku, obcas me ale prepadnou takove chmury. :frowning2: Holky jste verici?
8. pro 2011 ve 12:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Jinak s tou platbou 3tisíce za prohlídku, to je tedy mazec. Ale je to asi potřeba a snad jsou podle toho i kvalitní nabízené služby.
8. pro 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek