• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@denca2000 jj nastoupila jsem na uradu práce.. a dnes se to rozstrelí jestli ji budu mít, jinak jsem měsíc na uradu práce, predtím jsem byla OSVČ... kdo to mohl tušit, že najednou se nám to povede... takže se chci opravdu objednat až ji budu mit v ruce pro muj klid víš... tam je to teda domluvené že vedí že už jsem těhu.... jsem zvedavá jak to dopadne, poslední dva dny jsem z toho taky dost nervozní...
8. pro 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon neboj to prepadne kazdou.... já to mám taky tak jeden den je líp a jeden hur... já jsem verící tak na pul, jako verím, že tam nahoře, nebo nekde neco je... jeste nejaký svet... ale že bych chodila do kostela a tak tak to zase neee...

A jinak je to tedy pekne drahé 3000... ajak je tam dlouho materská atd....
Protože každý si u nás stezuje, pritom my máme snad nejdelší materské co jsem slysela... známý jsou v nemecku a musela jít pracovat kdyz malé bylo pul roku, což je teda hrozne....
8. pro 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 No, tak tady se normalne chodi az ve 12 tt. Ja ale nevydrzim tak dlouho cekat a navic chci vedet, jestli je vsechno vporadku. Takze jdu privatne, kde do 14. tydne za 3 tis a pak za 6 tis. :frowning2:
8. pro 2011 ve 12:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Ja taky do kostela nechodim, nejsem pokrtena, protoze nas tatka byl proti. Ale modlim se poctive a jsem celkem verici. Ale neprehanim to. Verim v dobro.
8. pro 2011 ve 12:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon tak já teda pokrtená jsem, protože našich rodiče to moc chteli... tak jsme kretené, ale my třeba s manželem meli církevní obrad, protože na obci na civilních už nebylo místo....
8. pro 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Jo jo, uz jsem to nekde rikala, tady vetsinou maminky chodi uz po pul roce, ale vetsinou chteji jeste drive. Materska nic moc. Proto se asi zenske cpou do prace, je tady draho. A razim teorii, ze je tady nejhorsi zdravotnictvi v Evrope. A to myslim smrtelne vazne.
8. pro 2011 ve 12:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Já jsem tedy věřící, jen když to potřebuju. Byla jsem sice u přijímání a biřmování, ale když jsem viděla, jak si jeden chlápek dává peníze do kapse, co vybral do košíků, tak jsem obrátila - kašlu na ně.
8. pro 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Tak to teda zírám... Máme se dobře a porad si tady jeste stezujeme... Tak preji at ti to vse dobře dopadne a pak mi dej vedet jak jsi dopadla ;)
8. pro 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada bych se k vam pridala. Puvodne jsem mela patrit do cervence, ale jsme o dva tydny mensi (misto 8+3 jsem 6+3), takze to spis vypada na TP zacatkem srpna. Dneska jsem byla kontrole u Dr. - uz tam videl 3,7 mm miminko a srdecni akci...poustel mi srdicko i pres ultrazvuk - no nadhera :slight_smile:
8. pro 2011 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leniczka_brno jeee, tak to velika gratulace a moc zavidim :slight_smile: To musis byt moc stastna :slight_smile:
8. pro 2011 ve 12:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Mame se dobre, ja to rikam porad, neni jak v Cesku. :slight_smile:
8. pro 2011 ve 12:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leniczka_brno Vážně?? tak to moc gratulujeme, že je vše v pořádku, my máme teda jestě převážně kontroly pred sebou ;)

Můžu se zeptat kdy jsi mela poslední MS??
8. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Jéé, tak Tě tady vítám Moravando - pocházím také z Moravy :wink: Velká gratulace, se máš, že už jsi viděla mimčo i se srdíčkem
8. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Jeste sem z toho mirne mimo...mam uz i tehotenskou prukazku, asi me chtel potesit :slight_smile: A dostala jsem Utrogestan na podporu (1-0-2), mam za sebou totiz v cervenci samovolny potrat v rannem stadiu (cca 4. tyden).
8. pro 2011 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Tak snad to všechno dobře dopadne.. kdy jsi mela poslední MS??
8. pro 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno To je stejně super, jak podle UTZ poznají stáří miminka, že? Já byla na revizi v září, zamlklé těhotenství, tak se teď budu bát každé kontroly
8. pro 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno No to je krasne, ze uz mas i prukajdu :slight_smile: Fakt zavidim, hlavne zavidim ceske doktory!!! Ach jo, jak ja bych jela hned domu :frowning2: Bydlim v Uk. :frowning2:
8. pro 2011 ve 12:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon to se ti nedivím, akorát jsem prekvapená že má prukajdu tak brzo.... mazec...
8. pro 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já mazu uklízet, protože vecer nic neudelám, to mi bude o malinko huře... tak paaaa
8. pro 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Tak je to hezke, hned se citis pozitivneji. :slight_smile:

Poboliva vas jeste podbrisek? Me teda uz nic moc, sem tam ho citim v noci a rano, ale jinak pres den mam celkem klid.
8. pro 2011 ve 12:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Mně ji sestra chtěla vystavit v 9tt, ale věděla jsem, že to nedopadne dobře, tak jsem ji stopla a řekla jsem jí, že bych to ještě nedělala. Já to prostě cítila a tři dny na to jsem byla po revizi
8. pro 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies páčko, já teď konečně poobědvala
8. pro 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Přes den mě nebolí, také spíš ráno a večer, ale už to není tak hrozné. Prsa teda bolí fest a to nejsem žádná kozatka :wink:
8. pro 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Posledni MS jsem mela 10.10., jenze posledni cyklus pred otehotnenim jsem mela silene rozhozenej - 52 dni.

@denca2000 Ja vim, ze prevazne mate asi jeste pred kontrolama a ze spravne bych mela patrit do cervence, ale tam uz bylo tak plno a vy mi prijdete jako vetsi sympatandy. Tak snad me nevyzenete :slight_smile: Stari miminka se urcuje hlavne podle velikosti, stejne se to v tehotenstvi porad meni, jednou je o den vetsi, podruhe zase o den mensi...Ja nastesti v cervenci na revizi nebyla, toho jsem se bala ted. Protoze jeste minuly tyden tam videl jenom gestacni vacek. Ale nakonec se spunt ukazal. :slight_smile:

@aluskaasimon Uz sem neco slysela o peci v zahranici. Ale vsechno ma svoje vyhody a nevyhody. :slight_smile: V Anglii se na prohlidky chodi snad jenom 4x za tehotenstvi, ze?
8. pro 2011 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Me teda prsa boli hlavne v noci, ja si je teda masiruju tim kremikem, a prijde mi, ze pak to vzdycky jakoby prestane byt tak citlive. Taky nejsem zadna kozatka :grinning: Sice nosim kosicek D, ale nevim, jak je to mozne :grinning:
8. pro 2011 ve 12:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Co se zdravotnictvi tyka, tak tady je to opravdu palec dolu. Zivot je tu pohodovejsi. Ale me co by vecne nervozni cesce proste vice vyhovuje ceske uspechane tempo. Anglicani pracujou pul hodinky a jdou si uvarit cajicek. :confounded:
8. pro 2011 ve 12:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Jee, tak to by me bavilo. Nevymenime si to? :slight_smile:)) No ne, ale ja jsem premyslela, ze me minuly tyden doktor tak vydesil, ze jestli by nebylo lepsi jit na prvni kontrolu az tak kolem 10 tt. To uz je vetsi jistota. Jenze zase do te doby premyslis, jestli je vsechno v poradku. Nevim, ktera strana to ma lepsi. :unamused:
8. pro 2011 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno To víš, že tě nevyženeme. Je super, že se špuntík nakonec ukázal - dost bylo hry na schovávanou :grinning:
8. pro 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon týý jo, tak to já mám košíček B a pokud ho nemáš vycpaný ponočkama, tak musí být ty prsa vidět :sunglasses:
8. pro 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Tak ja bych menila hned :grinning: Kdyz jsem byla au-pair, naucila jsem malou stresovat, ze ma autobus zpozdeni a ze nestihneme skolku :grinning: Vzdycky rikala, ze to ridicovi trva stoleti. :grinning:
8. pro 2011 ve 12:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek