Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
pajinka85autor
28. lis 2011
@maturantka
tak 22 DC je brzy...to je pravda...
maturantka
28. lis 2011
@pajinka85 No dnes jsem to testla a testík je uplně bílý, tedy až na konrolní čárečku ta je silná 😉 . Tak snad v těch 28 DC už tam něco bude 🙂 Kdyby aspon nepatrný dušík....to bych skákala radostí ke stropu 🙂 Nebo myslíš že mám testnou dýlejc?? Cyklus mám vždy 28 teda minule byla vyjímka to jsem měla po 29 dnech
nikol_bl
28. lis 2011
@pajinka85 mě ne, akorát jsem děsně nenažraná 😃
pajinka85autor
28. lis 2011
@nikol_bl 😃 to by mi ještě scházelo.... já spíš nemám chut...
A jsem pořád ospalá..

@maturantka
a víš kdy byla ovu? Tak 28 DC už bude jasno 🙂
maturantka
28. lis 2011
@pajinka85 Ovulka nevím kdy byla asi tak přibližně15.11- 18.11 asi tak nák byla. Moc jsem ji nesledovala. Ok tak tedy 28 DC to zkusím 🙂 Tak mi DRŽTE PALEČKY ŽENY 🙂
mikulenka
28. lis 2011
Ahojky těhulky 🙂 tak se jdu s vámi rozloučit, ani jsem netestovala, včera jsem špinila a dnes už přišla červená (teda se sakra zpožděním). Ale já už ty svý dva caparty mám, takže pro mě spíš úleva 🙂 Všem těhulkám (koukám, že se hezky rozrůstáte 😉 ) přeji pohodové těhulkování, rychlý porod a zdravá a krásná miminka x-) x-) x-)
pajinka85autor
29. lis 2011
@mikulenka
DĚKUJEME... 😉
Tak ty bys měla pořádný zápřah, ale třeba se třetího miminka taky dočkáš. 😉
ať jsou tvé děti zdravé a dělají ti radost 😉
dashyyy
29. lis 2011
holky ať se všem daří jak má 😉 já jsem podle MS 6+2tt ale myslím podle OVU, že budeme o týden méně každopádně jdeme příští týden na první UZ tak doufám, že už bude srdíčko ale pupek teda vypadá minimálně na 9tt 😃 držím pěsti ať je u všech vše v pořádku 😉
denca2000
29. lis 2011
Ahojte holky, tak se k vám taky přidávám a doufám, že už tady i zůstanu.
zajda007
29. lis 2011
@pajinka85 Podle poslední MS a ovulace bych měla mít termín někdy kolem 4.srpna.
K doktorce jsem objednaná na příští čtvrtek, uvidíme, co mi řekne.
dupik
29. lis 2011
@maturantka To je ale fakt příliš brzo na tělesné změny..ty jsou nejdříve v 6tt, páč je vyvolává zvýšená hladina hcg....snad to není jen sugesce..mě sugesce potřápila 4 cykly.. a nic
dupik
29. lis 2011
no já dneska fdělqal testík (33DC) a krásně silné dvě čárkyx..ano jsem ho nechtěla dělat, prostě jsem to věděla, ale kámoška mě donutila 🙂 za týdne v úterý jdu k doktorce, to už bude končit 6tt a to už by mělo jít vidět srdíčko, a tak budu Mít krásného Mikujáše pro manžela i rodinu..zatím nikdo (krom té kámošky) neví..
dupik
29. lis 2011
zřejmě bych to po sobě měla číst, než příspěvek odesílám..
maturantka
29. lis 2011
@dupik sugesce to snad není no uvidíme budu testovat 28 DC
maturantka
29. lis 2011
@dupik na 23 DC nic vidět nebylo,ale to je prý normální...
dupik
29. lis 2011
@maturantka to je, protože vajíčko se usazuje až v době přepokládané menstruace (po ovulaci i 10 dní jen tak plave a není jisté,že ovu byla 14DCD, já ji mám 22.-23.DC) a pak teprve začíná narůstat hladinahcg...mi 30DC taky ještě nešlo nic vidět..nespěchej, dej tomu čas. jestli tam mimís je, tak neuteče 🙂 a můžeš být zbytečně zklamaná z negativního testu,který může být za další tři dny už pozitivní ..... držíme palečky!
maturantka
29. lis 2011
@dupik Když hsi byla 30 DC tak jsi tam nic vidět neměla jo??....To už by mělo být něco malinko vidět ne??
dupik
29. lis 2011
Přesně tak, 30DC nebyl test pozitivní (ani ducháček)
dupik
29. lis 2011
a dneska 33DC hodně silné dvě čárky a to byly oba testy stejné pd 10IUI
dupik
29. lis 2011
právě že u mě to je tak, že se vajíčko (i u dcerky) uhnizďovalo až v době menzesu..takže jsem velice jemně špinila..věděla jsem proč...a pak teprve začalo naskakovat hcg
pajinka85autor
29. lis 2011
@denca2000
vítám tě a gratuluju. Všechny doufáme, že vydržíme. 🙂
@dupik
Tak to je moc dobře, že jsou to už pořádné tlustice...já už mám taky pořádné. 🙂

A holky co příznaky?
dupik
29. lis 2011
@pajinka85 Já jsem úplně v klidu a doufám, že to tak zůstane..u dcerky jsem neměla jedinou nevolnost.....potřebuji být schopná se starat o malou...zrovna po mě čertice skáče a volá papat! takže jdu dělat večeři..
maturantka
29. lis 2011
@dupik No teda to musel být šok 30 DC nic a hle 33 DC tlustice 🙂....Jinak velká gratulace 😉
pajinka85autor
29. lis 2011
@dupik
no jo ty máš ještě malinkou holčičku. Já už mám "velkého" chlapa. 😉
maturantka
29. lis 2011
@dupik Jinak já mám doma testy 25IUI. Tak jsem zvědavá jestli se ukáže aspon duch...
pajinka85autor
29. lis 2011
holky na snažilkách jsme si dělaly takovou tabulku, abychom měli přehled. pokaždé jsme to zkopírovaly a pak upravily podle údajú.....
Co vy na to?
asi takhle😞pokud vás ještě něco napadne, můžete dopsat)
A zkopírujte mě a připište sebe....at máme přehled. 😉

Pajinka85.......5 tt.......TP 1.8.2012 ......19.12.-kontrola
dupik
29. lis 2011
@maturantka šok ne, já to věděla, stejné to bylo i minule, mám pozdě ovu a pozdě se uhnizďuje, takže jsem byla v klidu..nechtěla jsem se dál testovat, bylo to zbytečné..
dupik
29. lis 2011
Pajinka85.......5 tt.......TP 1.8.2012 ......19.12.-kontrola
Dupik...............5tt........TP 3.8.2012.......6.12.kontrola
maturantka
29. lis 2011
@dupik Aha tak to jo. Ale koukala bych asi jako puk že 3 dny předtím nic a ted najednou dvě a ke všemu tlusté 🙂
pajinka85autor
29. lis 2011
@dupik
To jdeš brzy na kontrolu, mě pozvali až na 19.12. 😞

Začni psát odpověď...

Odešli