• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
Tak se dívám, že máme s @jihajiha stejný termín porodu, aspoň mi to tak vyšlo podle počítadla a měla bych být 4 + 3tt - tak teda nevím jestli jsem vlastně 4 tt nebo 5 tt? Se v tom pořád nevyznám :slight_smile: Poslední MS byla 6. 11.
8. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo si to má pamatovat :slight_smile: a to už je to mé druhé těhu a furt v tom mám čurbes..když onpo se to každý den mění :grinning:
8. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik já mám taky dobře naděleno - nosím 70 F - E, dle výrobce, dřív jsem nosila buď 75 D nebo 80 C-D a pak jsem u nás narazila na jeden malý obchůdek, kde mají opravdu velký výběr a paní poradilo konečně mou správnou velikost. A docela mám strach, jak na to budu v těhu,při kojení a jak přestanu kojit :slight_smile: A jak jsi to měla ty s prvním dítkem?
8. pro 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h to jsi v 5tt
8. pro 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Mela bys byt 4tt + 4 , coz je 5. tt
8. pro 2011 ve 13:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h hm..to já kupiji jen triumf, jeden kousek cca 1200Kč..a fakt potřebuji 75-80 H někdyi I...jsem jak exot, jinam už nechodím, neboť naměkoukají jak na hňupa....a po porodu???? jak se mi nalily mlíkem,takjsem seděla a brečela, protože jsem se nevlezlaani do prostěradla :astonished: naštěstí to splasklo a ustálilo se, ale po každém kojení jsem ještě odstříkávala 2dl pro jiná mimča :grinning:
8. pro 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h děsila jsem se, že naši malou udusím, ale ne, kojení šlo dobře, kojila jsem ji 16 měsíců....a mlíka měla kolik chtěla :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jje to je mazec s temi tabulkami ale je to potřeba... já podle ovulky budu mít termín nekde v polovině září.. ale to se pak upraví podle stáří miminka, vsechny tu máme totiž termíny, krom @leniczka_brno ještě neupravené od doktora... takže se to pak stejne bude jeste měnit... holky ono se to nezdá, ale počkejte jak tu v tom srpnu budeme cekat kdo už!!! ;)
8. pro 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon ahojky=) vzala jsem si dovču a dneska vylezla z pelechu až ve 12=) po týdnu mi dneska není zle tak jsem konečně trošku uklidila už tady bylo jako v lese a zjistila jsem že mi na tu ranní nevolnost pomáhá žvejka tak celej den žvejkám a vážně mě ještě nic nekoplo a to jsem snědla téměř veškerý pečivo co sem tu měla :grinning: dneska jsem si psala s mámou a říkala, že po porodu ráda přijede aspoň na 2 týdny abych si odpočala a tak tak jsem v šoku jako blázen protože jsme poslední roky neměly úplně fajn vztah tak nás to asi trošku zblíží :slight_smile:
a @lili_h klidně si k tomu dr. zavolej za konzultaci nic nedáš a někteří dr. to hlídají už od třetího týdne a jsou radši když mají maminku pod dohledem... lepší než tam přijít pozdě :wink:
a vítám @leniczka_brno mezi sprnovkami=)
8. pro 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik já jsem moc spokojená s podprsenkami Lisca nebo od Trioly, mají tam kolekci Charme, košíčky až do velikosti G nebo H a jsou moc hezké, ale cena taky kolem 1000 kč. Triumph jsem ještě nezkoušela, tak tam musím mrknout. Jinak se toho taky právě děsím, jak budu vypadat, zatím mě prsa ani nebolí ani se nezvětšila, jak tu píšou nějaké holky, ale je ještě asi moc brzo :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Aha, takze z vas jeste nikdo nebyl na kontrole u dr.? Pripadne asi byl, ale nevidel tam krome gestacniho vacku nic vic? Vsak ono se to vsechno hrozne rychle zmeni....u me z niceho za tyden bylo 3,7 mm a srdicko. Na srpen (pripadne konec cervence) jeste myslet nechci, toho se teda hodne bojim. :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon @denca2000 aha já myslela že 4 tt + 3 - takže když jsem měla poslední MS 6.11. tak 6.12. jsem byla 4 tt + 0? A počítá se do 4 tt + 6 a pak 5 + 0 tt? Budu to muset asi někde nastudovat :grinning:
8. pro 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Diky za privitani....tobe uz je tak moc spatne? To ti teda nezavidim, mne je sice zle, ale zatim nezvracim. A rada bych, aby to tak zustalo...treba moje mamka nezvracela ani u jednoho tehotenstvi, tak kez bych ho podedila. :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Ja jeste nebyla, ale pujdu nejspis pristi sobotu :slight_smile: SNad bude vsechno ok, celkem se bojim.

@dashyyy Ahoj, ja jsem si prave rikala, copak s tebou asi dneska je :slight_smile: Takze konecne lepe?
8. pro 2011 ve 14:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy no asi tam zítra zajdu, manžel mi taky říkal, že horší věc, než že si mě příští týden pozve znovu se stát nemůže :grinning: a sestřička mi sama řekla ať přijdu klidně už zítra, když jsem jí řekla, že mi vyšel pozitivní test, vůbec se neptala v kterém týdnu zhruba jsem, tak to u nich třeba chodí jinak :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno moje mamka ani u jednoho pomalu ani nevěděla, že jsme tak jsem se těšila jak na tom budu stejně.. prej bych to mohla mít i z toho jak jsem hubená, že se mi roztahuje břicho a tlačí mi to na žaludek dost by to odpovídalo a poslední týden jsem si dost protrpěla :frowning2: mám strach abych nemusela na rizikový kvůli tomu jak mi je vs práce tak se to snad zklidní
8. pro 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Ahojky, no já to teďka zapla tak dočítám a je hezký, že máš starost=) jj dneska konečně líp a je to teda hrozně znát na náladě ale myslim si že to je tim že jsem v klídečku doma a všechno dělám hrozně pomalu a tak no snad se to už zklidní :wink: a co Ty? jak se daří?
8. pro 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h já byla před týdnem a to jsem byla 4tt byla tam bublinka jak hrom a byla jsem zase o fous klidnější aspoň si ujistíte, že je to ok :wink:
8. pro 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h jj, je 5+6 a pak 6+0 ale počítá se to normálně na kalendářní týdny. což 6.11. až 6.12. není 4 týdny ale víc...
8. pro 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy No ja v pohode, krom toho, ze me boli zub :slight_smile: A musim si drzet prsa kdyz utikam do schodu:grinning: Prave az mam nekdy obavu, jestli je tam dole vsechno ok.:frowning2:
8. pro 2011 ve 14:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy A lizatka nepomahaji? Nektery dr. pry davaji cipky...mne je zase dost spatne rano, nez se najim. Pak se to uklidni. No, hlavne byt v klidu, jestli na rizikovym....tak na rizikovym. :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Lízátka tu mají jen zázvorový a ten já prostě nesnesu :frowning2: nikdo jsem ho neměla ráda a jen ta chuť mě děsí.. spíš mám starost abych neubírala na váze ale jak píšu snad se to zlepší :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Jojo, pocita se to do x tt + 6 a dalsi den uz je x tt +0 :slight_smile: Ja to taky studovala, ze zacatku jsem byla ze vseho celkem zmatena:slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon taky jsem si včera držela prsa a konečně mi přišla větší podprsenka tak jsem všechny ostatní uklidila mám teď jen jednu použitelnou nechce se mi za ně vyhazovat peníze když nevím jak dlouho ji budu moct nosit nejsem zvyklá že se mi na hrudníku něco třese :grinning: :grinning: zuby jsou svinstvo mamka teď dala 20tis do zubí a to prej ještě nekončí doufám, že mám chrup po tátovi=) tak si zajdi ať Tě to netrápí.. a jak to máš s tou kontrolou?
8. pro 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon když to čtu tak vlastně vůbec netuším v kolikátým jsem :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy No ja prave prisla od zubarky, chodim k soukrome a dnes jsem platila 10 000 v prepoctu a pristi tyden jdu zas, si myslim, ze me tenhle zub vyjde na konec taky k 20 000 :frowning2: No, moje mamka ma taky zuby silene, ale ji se kazily az v tehotenstvi a hlavne po. Takze se mam na co tesit. Ono pry je treba mit zdravy chrup v tehotenstvi. :slight_smile: Tak se snazim. Tatka ma taky zuby dobre, u zubare nebyl uz od vojny:grinning: Kontrolu si musim zaplatit, doktorka mi pry da jen nejake letaky a zmeri mi tlak. Ale abych neco videla musim holt platit 99£ coz je kolem 3000, doufam ze bude vsechno ok. Nejspis pujdu pristi sobotu.
8. pro 2011 ve 14:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Ahojky, já byla na kontrole v pondělí a byl tam gestační a žloutkový váček - ten žloutkový jsem v srpnu vůbec neměla a byla pak revize, kvůli zamlklému.
8. pro 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon tak za zdraví miminka to určitě nejsou vyhozené peníze.. je to teda síla člověk aby měl pořád něco našetřeno, že? To by se tady v Čechách určitě praktikovat nedalo... no já starej srábek se zubem chystám už od června a teď určitě budu muset ale nechce se mi :grinning:
@denca2000 a jak jsi měla velkou bublinku? :wink:
@lili_h zadej si tvou posl. MS do tabulky a budeš hned chytřejší - je to úplně nahoře:
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=5
8. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek