Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
aluskaasimon
8. pro 2011
@dashyyy Ne to urcite ne, je fakt, ze je to dobra zubarka, ale to vis, je to silenych penez😞
kovalda
8. pro 2011
Panečku, vy jste se rozkecaly 🙂

@baibies a manžel by chtěl dvojčátka? Že tě tím tak škádlí? Jsme se o dvojčátkách taky bavili, že vlastně do prvního utz nevíme 😃

@leniczka_brno to víš, že tě nevyženeme 🙂 Však i nám ještě můžou ty TP popřeházet, až budeme mít za sebou UTZ 🙂 To je paráda, žes už viděla srdíčko 🙂
Já to u prvního mimča vydržela, že jsem šla až 7+1, takže taky rovnou srdíčko. Tentokrát jdu podle toho, kdy mám hlídání 🙂
denca2000
8. pro 2011
@dashyyy vždyť jsem tu měla jako jediná obrázek přeci - je starej od pondělka
leniczka_brno
8. pro 2011
@kovalda No prave, nakonec budeme mit presnejsi TP stejne az pozdeji, tohle jsou takovy zacatecni odhady. No jo, ty uz jedno mas...to pro tebe bude uplna brnkacka - vsechno uz znas! 🙂
denca2000
8. pro 2011
@leniczka_brno Já sice taky jedno dítě už mám, ale vše jsem zapomněla - takže druhý jedináček 🙂
dashyyy
8. pro 2011
@denca2000 a jooooo já se v těch diskuzích občas maličko ztrácím 😃 bubliňák jak hrom 😉 já to snad do další ko nevydržím 😃
denca2000
8. pro 2011
@dashyyy máme kontrolu ve stejný den 😉
dashyyy
8. pro 2011
@denca2000 tuhle kalkulačku jsem zkoušela a tam je to podle poslední MS a to bych byla 7+4 ale to neni možný podle naměřený OVU ani podle prvního UZ tam píšou početí 29.10. a já měla OVU až tak 7.11. proto jsem z toho tak zmatená no uvidíme co nám řekne další KO 😉
leniczka_brno
8. pro 2011
@denca2000 Ted sem se koukla - ty uz mas tak velkou princeznu? To jsi teda otehotnela dost brzo, ze? 😉 Tak to verim, ze jsi uplne vsechno zapomnela a ted jedes od zacatku 🙂 Ale mas vyhodu - aspon budes mit velkou pomocnici! 🙂
dashyyy
8. pro 2011
@denca2000 tak nad tim teďka přemýšlím ale tak se asi dr seknul protože bublina měla 9mm a podle ovu to vychází +- 6tt no tak teď jsem zblbá úplně😃 tak to už budeme tak i tak mít srdíčka 😉
aluskaasimon
8. pro 2011
@dashyyy To ja taky teda 😃
denca2000
8. pro 2011
@dashyyy Já ani podle jiné kalkulačky nejedu než tu, co jsem poslala odkaz. To si piš, že už 20.12. uslyšíš srdíčko, vždyť jsi měla bublinu jako blázen 😉
denca2000
8. pro 2011
@leniczka_brno JJ, velkou princeznu, tedy spíš hip hoperku. Snad mi s něčím pomůže, bude spíš žárlit a toho se fakt bojím
dashyyy
8. pro 2011
@denca2000 no já sázím na to co mi řekl dr.. povídal, že těch 9mm je 3. - 4. týden což vychází datumově, ale ne kalendářově takže když to nastavím tak, aby mi to vyšlo na OVU tak jsem 6+2 a teda břicho a nevolnosti by asi odpovídali víc než na 5. týden 😃 no už aby to bylo a zrovna mi to vychází hezky na svátek 😉
zvirka
8. pro 2011
@kovalda Ahoj, náhodou jsem nakoukla a už čekáte další? No gratulace veliká 🙂 Mně stačí to naše zvíře bohatě. :-p A jak se máš? U nás jakž takž, ale nejí, nepije, nespí, od roka nechtěl MM, UM žádné nechce, tak se snažíme dávat jogurty a podobně a večer aspoň kaši, ale je to bída s nouzí, všichni tři jsme z toho akorát vyčerpaní. Tak přeju krásné těhotenství a Žanetka ať prospívá 😉
dashyyy
8. pro 2011
@denca2000 však už je velká to pochopí ne? Většinou takhle větší děti mají radost z malých sourozenců🙂 už to ví?
denca2000
8. pro 2011
@dashyyy možná myslel 3-4 týdny těhotná + 2 týdny, než došlo k ovulaci - je to vždy rozdíl 2týdnů - to by i sedělo, ne?
baibies
8. pro 2011
@leniczka_brno no někdo třeba u doktora už byl.. ale bez výsledku jak pises.. kontroly nás teprve čekají - viz tabulka...
kovalda
8. pro 2011
@aluskaasimon mně taky skoro nic není a věřím, že je mimčo tam, kde má být a je to v pohodě 🙂 Každému nemusí být zle. Jen si to užívej, že jsi těhotná a zároveň je ti fajn 🙂

@dashyy no tak bezva, že sis odpočinula a našla něco, co ti zabírá na ty nevolnosti 🙂. A bezva zpráva, že vás miminko sbližuje s maminkou 🙂 Já si myslela, jak vše zvládnu sama a tak a z porodu jsem měla špatný záda asi 8 týdnů, z toho asi 3-4 jsem byla skoro nepoužitelná a brečela, že nemůžu skoro pochovat malou a jak jsem byla za jakoukoliv pomoc vděčná.

@leniczka_brno srpna se neboj, já měla třeba porod absolutně úžasnej a rychlej 🙂
dashyyy
8. pro 2011
@denca2000 takže jestli to chápu ono se to počítá + dva týdny, aby to vyšlo na těch 40? jj tak to je dost možný 😉
baibies
8. pro 2011
@kovalda to ani nevím jestli by chtěl jen vím že chce hodně dětí 2 minimálně, nejlepe však 3 a já vím že me zatím bude stačit uplne jedno... 😉
aluskaasimon
8. pro 2011
@kovalda Dekuju, docela jsi me ted pozitivne naladila 🙂

@dashyyy Ja si taky myslim, ze bys mela byt v sedmem tydnu 🙂
baibies
8. pro 2011
@dashyyy aby to vyslo tech 40 to nevím, ale cca 2 týdny je rozdíl mezi poslední MS a Ovulací teda oplodněním.. těhotenství říkají že je 9 mesícu - 40 týdnu... tak si asi muzeme vybrat 😉
dashyyy
8. pro 2011
@aluskaasimon jestli je to +2 tak to i podle té kalkulačky vychází a podle velikosti bublinky🙂 jé holky to mám radost že zase něco vim 😃
denca2000
8. pro 2011
@dashyyy Natálka to ještě neví, čekám na toho 20.12. Ona je taková trubka, že to šla hned volat tátovi - exmanželovi 🙂
denca2000
8. pro 2011
@dashyyy myslím v tom srpnu, jak to nevyšlo
denca2000
8. pro 2011
@dashyyy tak to je skvělé. I na testu jsem měla + 1-2 (od početí), to se rovná 3-4 týdny těhotná 😉
aluskaasimon
8. pro 2011
Holky, dokoukala jsem na vcerejsi prostreno na streamu a teda i kdyz rada varim a pecu, nikdy bych do toho nesla. Ja sleduji i anglickou originalni verzi, kde maji vtipnejsiho moderatora, ale jinak jsou lidi asi vsude stejni. :-S
dupik
8. pro 2011
@baibies 40 týdnůod poslední menzes...to je TP podle menzes...pravděpodobný TP
pak se stanovuje TP podle velikosti miminka a ten je přesnější....takže od ovulace (to se začíná miminko vyvýjet) touž je jen 38týdnů..na měsíce to nikdo nepočítá..u doktorky a v porodnici se řeší jen TP podle ultrazvuku..
baibies
8. pro 2011
@dupik tím pádem mi to vychází od ovulace na cca 5. srpna, no tak uvidíme co řekne pak doktorka na kolik to malé vypadá....