• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@dashyyy Ne to urcite ne, je fakt, ze je to dobra zubarka, ale to vis, je to silenych penez:frowning2:
8. pro 2011 ve 14:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panečku, vy jste se rozkecaly :slight_smile:

@baibies a manžel by chtěl dvojčátka? Že tě tím tak škádlí? Jsme se o dvojčátkách taky bavili, že vlastně do prvního utz nevíme :grinning:

@leniczka_brno to víš, že tě nevyženeme :slight_smile: Však i nám ještě můžou ty TP popřeházet, až budeme mít za sebou UTZ :slight_smile: To je paráda, žes už viděla srdíčko :slight_smile:
Já to u prvního mimča vydržela, že jsem šla až 7+1, takže taky rovnou srdíčko. Tentokrát jdu podle toho, kdy mám hlídání :slight_smile:
8. pro 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy vždyť jsem tu měla jako jediná obrázek přeci - je starej od pondělka
8. pro 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kovalda No prave, nakonec budeme mit presnejsi TP stejne az pozdeji, tohle jsou takovy zacatecni odhady. No jo, ty uz jedno mas...to pro tebe bude uplna brnkacka - vsechno uz znas! :slight_smile:
8. pro 2011 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Já sice taky jedno dítě už mám, ale vše jsem zapomněla - takže druhý jedináček :slight_smile:
8. pro 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 a jooooo já se v těch diskuzích občas maličko ztrácím :grinning: bubliňák jak hrom :wink: já to snad do další ko nevydržím :grinning:
8. pro 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy máme kontrolu ve stejný den :wink:
8. pro 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 tuhle kalkulačku jsem zkoušela a tam je to podle poslední MS a to bych byla 7+4 ale to neni možný podle naměřený OVU ani podle prvního UZ tam píšou početí 29.10. a já měla OVU až tak 7.11. proto jsem z toho tak zmatená no uvidíme co nám řekne další KO :wink:
8. pro 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Ted sem se koukla - ty uz mas tak velkou princeznu? To jsi teda otehotnela dost brzo, ze? :wink: Tak to verim, ze jsi uplne vsechno zapomnela a ted jedes od zacatku :slight_smile: Ale mas vyhodu - aspon budes mit velkou pomocnici! :slight_smile:
8. pro 2011 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 tak nad tim teďka přemýšlím ale tak se asi dr seknul protože bublina měla 9mm a podle ovu to vychází +- 6tt no tak teď jsem zblbá úplně=D tak to už budeme tak i tak mít srdíčka :wink:
8. pro 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy To ja taky teda :grinning:
8. pro 2011 v 15:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Já ani podle jiné kalkulačky nejedu než tu, co jsem poslala odkaz. To si piš, že už 20.12. uslyšíš srdíčko, vždyť jsi měla bublinu jako blázen :wink:
8. pro 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno JJ, velkou princeznu, tedy spíš hip hoperku. Snad mi s něčím pomůže, bude spíš žárlit a toho se fakt bojím
8. pro 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 no já sázím na to co mi řekl dr.. povídal, že těch 9mm je 3. - 4. týden což vychází datumově, ale ne kalendářově takže když to nastavím tak, aby mi to vyšlo na OVU tak jsem 6+2 a teda břicho a nevolnosti by asi odpovídali víc než na 5. týden :grinning: no už aby to bylo a zrovna mi to vychází hezky na svátek :wink:
8. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Ahoj, náhodou jsem nakoukla a už čekáte další? No gratulace veliká :slight_smile: Mně stačí to naše zvíře bohatě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak se máš? U nás jakž takž, ale nejí, nepije, nespí, od roka nechtěl MM, UM žádné nechce, tak se snažíme dávat jogurty a podobně a večer aspoň kaši, ale je to bída s nouzí, všichni tři jsme z toho akorát vyčerpaní. Tak přeju krásné těhotenství a Žanetka ať prospívá :wink:
8. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 však už je velká to pochopí ne? Většinou takhle větší děti mají radost z malých sourozenců=) už to ví?
8. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy možná myslel 3-4 týdny těhotná + 2 týdny, než došlo k ovulaci - je to vždy rozdíl 2týdnů - to by i sedělo, ne?
8. pro 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno no někdo třeba u doktora už byl.. ale bez výsledku jak pises.. kontroly nás teprve čekají - viz tabulka...
8. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon mně taky skoro nic není a věřím, že je mimčo tam, kde má být a je to v pohodě :slight_smile: Každému nemusí být zle. Jen si to užívej, že jsi těhotná a zároveň je ti fajn :slight_smile:

@dashyy no tak bezva, že sis odpočinula a našla něco, co ti zabírá na ty nevolnosti :slight_smile:. A bezva zpráva, že vás miminko sbližuje s maminkou :slight_smile: Já si myslela, jak vše zvládnu sama a tak a z porodu jsem měla špatný záda asi 8 týdnů, z toho asi 3-4 jsem byla skoro nepoužitelná a brečela, že nemůžu skoro pochovat malou a jak jsem byla za jakoukoliv pomoc vděčná.

@leniczka_brno srpna se neboj, já měla třeba porod absolutně úžasnej a rychlej :slight_smile:
8. pro 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 takže jestli to chápu ono se to počítá + dva týdny, aby to vyšlo na těch 40? jj tak to je dost možný :wink:
8. pro 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda to ani nevím jestli by chtěl jen vím že chce hodně dětí 2 minimálně, nejlepe však 3 a já vím že me zatím bude stačit uplne jedno... ;)
8. pro 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Dekuju, docela jsi me ted pozitivne naladila :slight_smile:

@dashyyy Ja si taky myslim, ze bys mela byt v sedmem tydnu :slight_smile:
8. pro 2011 v 15:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy aby to vyslo tech 40 to nevím, ale cca 2 týdny je rozdíl mezi poslední MS a Ovulací teda oplodněním.. těhotenství říkají že je 9 mesícu - 40 týdnu... tak si asi muzeme vybrat ;)
8. pro 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon jestli je to +2 tak to i podle té kalkulačky vychází a podle velikosti bublinky=) jé holky to mám radost že zase něco vim :grinning:
8. pro 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Natálka to ještě neví, čekám na toho 20.12. Ona je taková trubka, že to šla hned volat tátovi - exmanželovi :slight_smile:
8. pro 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy myslím v tom srpnu, jak to nevyšlo
8. pro 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy tak to je skvělé. I na testu jsem měla + 1-2 (od početí), to se rovná 3-4 týdny těhotná :wink:
8. pro 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dokoukala jsem na vcerejsi prostreno na streamu a teda i kdyz rada varim a pecu, nikdy bych do toho nesla. Ja sleduji i anglickou originalni verzi, kde maji vtipnejsiho moderatora, ale jinak jsou lidi asi vsude stejni. :confounded:
8. pro 2011 v 15:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies 40 týdnůod poslední menzes...to je TP podle menzes...pravděpodobný TP
pak se stanovuje TP podle velikosti miminka a ten je přesnější....takže od ovulace (to se začíná miminko vyvýjet) touž je jen 38týdnů..na měsíce to nikdo nepočítá..u doktorky a v porodnici se řeší jen TP podle ultrazvuku..
8. pro 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dupik tím pádem mi to vychází od ovulace na cca 5. srpna, no tak uvidíme co řekne pak doktorka na kolik to malé vypadá....
8. pro 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek