• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@denca2000 to máš doma prdlouše a jak vycházíš s bývalým je to v pohodě? už se těším až mi přijede domů přítel to mu musím zase všechno hned říct=D
8. pro 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky..... tak jaký jste měly dnes den? a co příznaky....? mě dneska v polovině oběda natahlo...ale jinak v poho.... :wink:
8. pro 2011 v 16:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno no, co to tak sleduju u známých, které mají už více dětí, tak jistě i na mne čeká spousta překvapení. Každé dítko je jiné :slight_smile:

@zvirka Jé, ahoj :slight_smile: Žanetka je naopak na MM velký závislák :slight_smile:, jsem zvědavá, jestli ji někdy přestanu kojit anebo nám to vydrží do puberty :grinning: Má alergii na bílkovinu kravského mléka, takže u nás nic z mléka ani jeho složek a ani nic sojového (jsou to příbuzné alergeny). Takže jsem vlastně ještě ráda, že MM mám. Ale chystám se odstavit, protože už takhle jsem dost unavená, tak bych tomu tělu aspoň trochu ulehčila :slight_smile:
8. pro 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si dala zavináče, mňam :slight_smile:, ten mi božsky sednul a taky nealko pivo k tomu :grinning:
8. pro 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj těhulky,vy jste se tedy rozpovídaly, dneska jsme vás nemohla průběžně sledovat, měla jsme v práci práci-kdo by to byl řekl, že :grinning: :grinning:
Ale jsem pěkně unavená a zmrzlá....ještě že už jsem doma....
vítám novou těhulku a určitě tě nevyženeme.
Už je nás tady celkem hodně a to ještě není konec, srpnové termíny ještě nekončí.... :wink: :wink:
8. pro 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska mi normalne prijde, ze mi jde poprve videt takovy minipidi kopecek v podbrisku. Musela jsem ho hned ukazat mamince na webkamere:slight_smile:
8. pro 2011 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aluskaasimon
Tak to je pěkný :slight_smile: Mě se taky vyvaluje, vzhledme k tomu, že jo to druhé těhu tak to bude asi rychlejší :wink:
8. pro 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baibies
@aluskaasimon Děkuji za radu kůli zubaři podle mě spíš asi kdyby mě to pak bolelo nemohla bych žádnej prášek na bolest a pak ani antibiotikum tak to holt budu muset nějak udělat a nebo vytrpět bez anestetik :-/Jinak těhulky super jsou lízátka proti raní nevolnosti měla jsem dnes dvě dycky po jídle a konečně nejsem už jak schlíplá blbě mi trochu je ale už to není až takové ale strašně mi pomáhají tlumí takovou tu děsnou únavu něco jako energeťák pro mě :slight_smile:
8. pro 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divné kámoška je v 3 měsíci a až ted se cítí nafouknutá
8. pro 2011 v 19:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stále vás bolí v podbříšku? prý je to ok, že roste děloha.....ale mi čím dál méně pobolivá
8. pro 2011 v 19:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita děloha ještě nemá důvod růst, ale myslím, že to je vše prokrvené, proto to je větší a citlivé....napínání dělohy je cítit později.....taky mě pobolívalo a teď je to lepší, ale na záchod chodím pořád častěji...
8. pro 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik no u mě je to taky lepší...konečně....
8. pro 2011 ve 21:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Jé, zrovna v dnešním mailu z rodiny píšou toto: Koncem druhého měsíce může být tělo děložní hmatatelné dokonce zvenčí (postranní klenbou), což před těhotenstvím možné nebylo. Tuto známku objevil pan Noble, proto se mu říká Nobleho znamení.
Tak to bude asi ono :grinning:
8. pro 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak vcera jsem ukazovala spunta pritelovi doma, trochu nas to oba rozneznilo :slight_smile: O vikendu se chystam k nasim na chalupu, trochu si odpocinout a zrelaxovat.
Jinak jak se taky bavite o pupcich, tak ja uz ho mam davno, jsem trochu hrosik....takze jsem mela pupik, ani jsem nebyla tehotna :slight_smile:))) A kdyz si sahnu na podbrisek, tak uz celkem nahmatam zvetsenou a pevnou delohu....brisni svaly asi u me neexistujou :grinning:
Mam za sebou prvni uziti Utrogestanu, vecer budu zavadet a rano polykat, nekde sem cetla, ze po tom holkam byva dost spatne.
9. pro 2011 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Dáši, s bývalým vycházím celkem v pohodě, jsme od sebe už 8 let, takže ho moc neřeším. Mám svůj život a on také. Natálku si bere co 14 dní, v tom mu rozhodně nebráním.
9. pro 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Co říkala maminka na bříško? Je super, že jsou takové vymoženosti jako je webkamera, že? Jsi od mamky tak daleko a přesto to může s tebou vše sledovat :slight_smile:
9. pro 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Leni, já už také moc nepociťuji bolest v podbřišku, spíše vůbec. Je to asi individuální - uvidíš, co ti řekne doktorka, ale to bych řekla, že je to nejmenší :wink:
9. pro 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Ahojky, já také dostala Ultrogestan, ale jen na zavádění a to 2-0-2, beru si ho ale jen večer, tak doufám, že to bude stačit. Dělá mi zle, jak to ze mě vytéká a navíc nejsem zvyklá na vložky :unamused: Pupík zatím nemám a doufám, že ho ještě dlouho mít nebudu. Minule jsem přibrala cca 28 - 30kg a nikdy více.
9. pro 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno ahoj taky užívám utrogestan 3x deně...ale jen polýkám
9. pro 2011 v 08:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem dobré ráno.... jak se máte? nějaké nové příznaky?
9. pro 2011 v 08:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Mne Dr rekl, ze ho mam polykat, ale ze ho nektery holky i zavadi. Tak jsem si to takhle nastavila, ze rano vrchem, vecer spodem...kalholty a intimku sem si pro jistotu dala, ale rano sem zjistila, ze je cista, tak jsem ty dve tabletky asi zavedla dost hluboko. 30 kg bych teda pribrat nechtela, uz ted vazim docela dost....a kdyz si vezmu, ze budu rodit v lete....ty horka a paraky, ufff :slight_smile:
9. pro 2011 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Ahoj a zle ti po nem nebyva? Mne teda rano taky nic moc, ale nekde v diskuzi jsem cetla, ze pri polykani dela vetsi problemy.
9. pro 2011 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno To léto mi ani nepřipomínej, ale pokud bude počasí jako letos v létě, tak se toho nebojím - nebyly skoro žádné vedra, takže se to dá. V jídle se budu dost krotit, já totiže jedla strašně moc, tak mi bylo 20 a rodila jsem v 21 a to jsem byla dost hloupoučká :wink:
9. pro 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Dobra - pisu si - krotit se v jidle :slight_smile: Ale mne osobne ani ted moc jist nejde. Mam silenej hlad, snim par soust a jsem plna. Takze asi budu muset jist casteji a po mensich porcich. A hodne ovoce a zeleniny. :slight_smile:
9. pro 2011 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno před otěhotnením jsem ho brala 2X denně a nic mi nebylo....pak to to zvýšila na 3 denně a to se mi už točila hlava a to i po dobrání...ale to jsem už byla těhu...tak kdo ví, zda to byla z toho....bo ted to beru denně a nic mi z něj není...
9. pro 2011 v 08:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Tak to jsi napsala výborně. Je důležité nejíst za dva, ale 2x zdravěji - ovoce dopoledne a zeleninu odpoledne, protože je v ovoci cukr, takže je lepší ho jíst dopoledne :wink: Jíst špenát, ryby a prostě to, co ti chutná, ale v pěti porcích za den.
9. pro 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak mám za sebou prohlídku u Dr. Ultrazvuk mi ještě nedělal, jen prohlídku - říkal že dělohu mám zvětšenou jen trošku, ale že podle čípku to vypadá opravdu na začínající těhotenství :slight_smile: Objednal mě na 21.12. kdy mi udělá další vyšetření, odběry a vystaví těhu průkazku :slight_smile:
9. pro 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 taky se snažím jíst zdravě a vyhýbám se uzeninám a mastným výrobkům. Manžel se o mě úplně vzorně stará, každý den mi nosí ovoce i zeleninu :slight_smile: Včera večer už sem neměla ani hlad (před tím jsem měla svačinu), tak jsem si dala jen sklenici mléka, ale na jeho naléhání sem si musela dát s ním aspoň 3 lžičky jogurtu, že prej nemůžu hladovět (a to sem hlad fakt neměla) - zdá se mi, že ti prožívá víc jak já :grinning:
9. pro 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h taky v pondělí u mě nic neviděla Dr.,jen zvýšenou sliznici ,tak mi vzala krev a byla pozitivní....tak v pondělí jdu ZNOVA, na ultrazvuk, tak už by něco mělo jít vidět
9. pro 2011 v 09:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita No už se těším, až začnete holky chodit příští týden po kontrolách - to už bude takové zajímavější :wink:
9. pro 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek