Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
lenicita
9. pro 2011
@denca2000 ¨jo nooo...já se taky těším.....hlavně at je vše ok... to by mě jinak vzalo.....
lenicita
9. pro 2011
holky je jedno jestli se pije polotučné nebo nizkotučné mléko?
denca2000
9. pro 2011
@lenicita Já si osobně myslím, že je to úplně jedno, navíc i v tom plnotučném je jen 3,5% tuku 😉
lenicita
9. pro 2011
@denca2000 no já četla že by se mělo pít nízkotučné atd..... jsem si stáhla jídelniček pro těhotné
lili_h
9. pro 2011
@lenicita já piju radši polotučné, to ostředěné má sice míň tuku, ale tím že se právě odstředí tuk, tak jdou ven i další prospěšné látky. Všechno se "light" bych v těhu určo vyřadila. I jogurty jsou nejlepší okolo 3% tuku bez různých škrobů na zahuštění a umělých přísad.
lili_h
9. pro 2011
@lenicita mě krev nebral, neměla tam dnes ani sestřičku, tak to prej udělá všechno zároveň až toho 21.12. Ale jsem ráda, že jsem tam šla už dnes. A docela mě překvapilo že mi hned chce napsat těhu průkajdu, ale určitě jsem ráda 🙂
lenicita
9. pro 2011
@lili_h no právě průkazka se dává myslím v 3měsíci
aluskaasimon
9. pro 2011
@kovalda Ja dneska zacinam 7. tyden. Tak to asi je jeste brzo 😞

@denca2000 Jo je to super, aspon jsem s nima nejak v kontaktu. Opravdu se mi moc styska 😞 Vzdycky jsme byli spolu.
lili_h
9. pro 2011
@lenicita já jsem teď v 5tt, asi záleží na doktorovi.
denca2000
9. pro 2011
@lenicita aha, já tedy piju polotučné a to si ho jen dávám do Cara. Moje mamka je taková babka kořenářka, loni před Vánoci jí řekli, že má rakovinu a já ji pokoupila spustu knížek a ta do mě hustí, že mléčné výrobky vynechat, že zahleňují a je to svinstvo. Pak mi také říkala, ať nejím maso, jen hrozně malinko - že jsou to živočišné výrobky a že slon také nejí maso a jak je obrovský a silný. Já ji na to ale řekla a co mám tedy jíst - to mám chcípnout.
denca2000
9. pro 2011
@aluskaasimon A kdy se máte vlastně stěhovat? Už aby to bylo, že? A manžel si tady práci už našel nebo ještě ne. Já jsem od našich sice oproti tobě blízko, ale i tak je těch 270km hrozná dálka. Dnes tam zrovna jedeme a už se moc těším, je tam celá moje rodina
denca2000
9. pro 2011
@lili_h Je pravda, že určitě záleží na doktorovi, já osobně bych tak brzy průkajdu nechtěla - pak bych to hůře nesla, kdyby se něco stalo
lenicita
9. pro 2011
@lili_h možná zaleží....
pajinka85autor
9. pro 2011
Ahoj holky,
já vůbec nemám čas za vámi chodit. 😞
@denca2000
Tak to maso mě vůbec nevadí..já moc maso nemusím. 🙂 A nízkotučné výrobky se prý v těhu jíst neměli, tak já nevím....ale já je nejím, mě stejně chutnají pořádný jogurty a mléko polotučné a to je třeba jediné, co teď ráno snesu do žaludku...

U nás na snažilkách, kam jsem chodila od června přibyla dnes další těhulka, tak doufám, že se přidá i k nám do srpnovek. 😉
lenicita
9. pro 2011
@denca2000 jo slyšela jsem že zvířata dospělátaky nepijí mléko...ale my nejsem zvířata že? navíc já maso miluju a kyšku taky....a když vím že to miminku pomůže a nakrmí ho to, tak to mléko či kyšku pít budu a maso taky... ryby taky miluju...takže nemám problém s ničím..jen je u mě problém, že se asi přejidám...neumím jíst v malých dávkách
lenicita
9. pro 2011
@pajinka85 ahoj...nízkotoučné prý právě jo..a ne tučné...a sýry se nesmí...ty měkké...
denca2000
9. pro 2011
@pajinka85 Já teda maso nejím také nijak extrémně, ale rybu se snažím jíst 2x týdně - tu ty vlastně nemáš ráda 😉 A co teda vůbec jíš, když né maso? Teď jsem dostala chuť na boršč, manžel vaří výbornej, on je celkově skvělý kuchař a uvaří úplně všechno. Nebojím se, že bychom se ještě pořádně nerozrostly 😉
aluskaasimon
9. pro 2011
@denca2000 No, stehovat se budeme na jare a praci budto bude pokracovat online v tom co dela ted, a nebo mu sezeneme neco v Roznove, tam je hodne americkych firem, a co se mamka ptala, tak by ho tam brali. Tak uvidime. Jo, bez rodiny je to tezke. Tedko bez nich budu dlouho, vlastne od listopadu az do dubna, ach jo 😞
pajinka85autor
9. pro 2011
@lenicita
No já právě četla že nízkotučné ne...

@denca2000
Jo a prý se nemají posilovat břišní svaly...to mě dneska přišlo jak jsme se zaregistrovala na tu RODINU
denca2000
9. pro 2011
@lenicita Musím doma kuknout na ten jídelníček pro těhotné. Já tedy kyšku nemusím a ani kvůli dítěti to neudělám, to bych hodila šavli - u mě je problém v tom, že jsem dost vybíravá a né všechno sním. To si dám raději luštěniny, ty teda můžu.
pajinka85autor
9. pro 2011
@denca2000
Já miluju špagety, pizzu, těstoviny na spoustu způsobů, květák,brokolici...jako já jím jídla kde je maso, ale maso vybírám a dávám ho Honzovi. 🙂 Ale někdy i maso sním...to zase jo... ryby mi vždycky děsně vaděj v těhotenství..přitom by se měli, ale já bych se asi opravdu poblila...

@aluskaasimon
To se ti nedivím, že se ti stýská. Já je vidím skoro každý den...a pořád si voláme. Bydlíme 2 km od sebe.
Ale je dobře, že se vracíte zpátky, akorát aby se pak nestýskalo nějak moc manželovi...
denca2000
9. pro 2011
@aluskaasimon Uvidíš, že to vše uteče jako voda a pak už budeš jen vzpomínat, jaké to bylo v UK. Tak to je super, že bude nakonec rodit tady, že?
lenicita
9. pro 2011
@pajinka85 stejně piju polotučné 😃
pajinka85autor
9. pro 2011
@lenicita
Kdo se v tom má vyznat, když všude píšou něco jiného... 😃 😃 😃
denca2000
9. pro 2011
@pajinka85 Já už skoro týden necvičím, byla jsem sice na to několik let zvyklá, ale toho jsem se kvůli dítěti vzdala - ono to nějak dopadne. Já myslím, že si stejně dítě řekne na co má chuť a občas jsem snědla i to, co bych nikdy do puse nestrčila
denca2000
9. pro 2011
@pajinka85 Tak špagety, pizzu (hlavně tuňákovou) a různé těstoviny taky můžu. Květák je prý moc zdravej, nejlépe syrový a brokolici bych nesnědla (brr), divná chuť. Často si děláme k večeři zeleninový salát - led. salát, cherry rajčátka, kukuřici, bílý jogurt s česnekem - toho bych se ujedla.
pajinka85autor
9. pro 2011
@denca2000
Jo přesně tak, jíst co uznáš za vhodné, na co máš chut...já se určitě nebudu přes moc prát s rybou, když se mi z ní chce zvracet...vezmu si raději ten rybí tuk v kapslích jako u syna. A myslím, že mám chytrého syna, takže nedostatek ryb v mé stravě ho asi nepoznamenal....
A ted si holky vemte, když je mi tak blbě a zvládnu sníst akorát bílej rohlík, piškoty, banán a mléko, co to mám za zdravou stravu....ale nic jiného nesnesu, všechno ostatní mě natahuje. 😞
denca2000
9. pro 2011
@pajinka85 Já osobně bych ten nízkotučný jogurt ani nesnědla, to se nedá sníst - miluju jogurt Cavalier, ten je krásně smetanový a na tom si i pochutnám