• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@denca2000 ¨jo nooo...já se taky těším.....hlavně at je vše ok... to by mě jinak vzalo.....
9. pro 2011 v 09:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je jedno jestli se pije polotučné nebo nizkotučné mléko?
9. pro 2011 v 09:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Já si osobně myslím, že je to úplně jedno, navíc i v tom plnotučném je jen 3,5% tuku :wink:
9. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 no já četla že by se mělo pít nízkotučné atd..... jsem si stáhla jídelniček pro těhotné
9. pro 2011 v 09:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita já piju radši polotučné, to ostředěné má sice míň tuku, ale tím že se právě odstředí tuk, tak jdou ven i další prospěšné látky. Všechno se "light" bych v těhu určo vyřadila. I jogurty jsou nejlepší okolo 3% tuku bez různých škrobů na zahuštění a umělých přísad.
9. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita mě krev nebral, neměla tam dnes ani sestřičku, tak to prej udělá všechno zároveň až toho 21.12. Ale jsem ráda, že jsem tam šla už dnes. A docela mě překvapilo že mi hned chce napsat těhu průkajdu, ale určitě jsem ráda :slight_smile:
9. pro 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. pro 2011 v 09:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h no právě průkazka se dává myslím v 3měsíci
9. pro 2011 v 09:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Ja dneska zacinam 7. tyden. Tak to asi je jeste brzo :frowning2:

@denca2000 Jo je to super, aspon jsem s nima nejak v kontaktu. Opravdu se mi moc styska :frowning2: Vzdycky jsme byli spolu.
9. pro 2011 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita já jsem teď v 5tt, asi záleží na doktorovi.
9. pro 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita aha, já tedy piju polotučné a to si ho jen dávám do Cara. Moje mamka je taková babka kořenářka, loni před Vánoci jí řekli, že má rakovinu a já ji pokoupila spustu knížek a ta do mě hustí, že mléčné výrobky vynechat, že zahleňují a je to svinstvo. Pak mi také říkala, ať nejím maso, jen hrozně malinko - že jsou to živočišné výrobky a že slon také nejí maso a jak je obrovský a silný. Já ji na to ale řekla a co mám tedy jíst - to mám chcípnout.
9. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aluskaasimon A kdy se máte vlastně stěhovat? Už aby to bylo, že? A manžel si tady práci už našel nebo ještě ne. Já jsem od našich sice oproti tobě blízko, ale i tak je těch 270km hrozná dálka. Dnes tam zrovna jedeme a už se moc těším, je tam celá moje rodina
9. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Je pravda, že určitě záleží na doktorovi, já osobně bych tak brzy průkajdu nechtěla - pak bych to hůře nesla, kdyby se něco stalo
9. pro 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h možná zaleží....
9. pro 2011 v 10:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
já vůbec nemám čas za vámi chodit. :(
@denca2000
Tak to maso mě vůbec nevadí..já moc maso nemusím. :slight_smile: A nízkotučné výrobky se prý v těhu jíst neměli, tak já nevím....ale já je nejím, mě stejně chutnají pořádný jogurty a mléko polotučné a to je třeba jediné, co teď ráno snesu do žaludku...

U nás na snažilkách, kam jsem chodila od června přibyla dnes další těhulka, tak doufám, že se přidá i k nám do srpnovek. :wink:
9. pro 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 jo slyšela jsem že zvířata dospělátaky nepijí mléko...ale my nejsem zvířata že? navíc já maso miluju a kyšku taky....a když vím že to miminku pomůže a nakrmí ho to, tak to mléko či kyšku pít budu a maso taky... ryby taky miluju...takže nemám problém s ničím..jen je u mě problém, že se asi přejidám...neumím jíst v malých dávkách
9. pro 2011 v 10:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 ahoj...nízkotoučné prý právě jo..a ne tučné...a sýry se nesmí...ty měkké...
9. pro 2011 v 10:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Já teda maso nejím také nijak extrémně, ale rybu se snažím jíst 2x týdně - tu ty vlastně nemáš ráda :wink: A co teda vůbec jíš, když né maso? Teď jsem dostala chuť na boršč, manžel vaří výbornej, on je celkově skvělý kuchař a uvaří úplně všechno. Nebojím se, že bychom se ještě pořádně nerozrostly :wink:
9. pro 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 No, stehovat se budeme na jare a praci budto bude pokracovat online v tom co dela ted, a nebo mu sezeneme neco v Roznove, tam je hodne americkych firem, a co se mamka ptala, tak by ho tam brali. Tak uvidime. Jo, bez rodiny je to tezke. Tedko bez nich budu dlouho, vlastne od listopadu az do dubna, ach jo :frowning2:
9. pro 2011 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenicita
No já právě četla že nízkotučné ne...

@denca2000
Jo a prý se nemají posilovat břišní svaly...to mě dneska přišlo jak jsme se zaregistrovala na tu RODINU
9. pro 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Musím doma kuknout na ten jídelníček pro těhotné. Já tedy kyšku nemusím a ani kvůli dítěti to neudělám, to bych hodila šavli - u mě je problém v tom, že jsem dost vybíravá a né všechno sním. To si dám raději luštěniny, ty teda můžu.
9. pro 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Já miluju špagety, pizzu, těstoviny na spoustu způsobů, květák,brokolici...jako já jím jídla kde je maso, ale maso vybírám a dávám ho Honzovi. :slight_smile: Ale někdy i maso sním...to zase jo... ryby mi vždycky děsně vaděj v těhotenství..přitom by se měli, ale já bych se asi opravdu poblila...

@aluskaasimon
To se ti nedivím, že se ti stýská. Já je vidím skoro každý den...a pořád si voláme. Bydlíme 2 km od sebe.
Ale je dobře, že se vracíte zpátky, akorát aby se pak nestýskalo nějak moc manželovi...
9. pro 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Uvidíš, že to vše uteče jako voda a pak už budeš jen vzpomínat, jaké to bylo v UK. Tak to je super, že bude nakonec rodit tady, že?
9. pro 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 stejně piju polotučné :grinning:
9. pro 2011 v 10:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenicita
Kdo se v tom má vyznat, když všude píšou něco jiného... :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Já už skoro týden necvičím, byla jsem sice na to několik let zvyklá, ale toho jsem se kvůli dítěti vzdala - ono to nějak dopadne. Já myslím, že si stejně dítě řekne na co má chuť a občas jsem snědla i to, co bych nikdy do puse nestrčila
9. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak špagety, pizzu (hlavně tuňákovou) a různé těstoviny taky můžu. Květák je prý moc zdravej, nejlépe syrový a brokolici bych nesnědla (brr), divná chuť. Často si děláme k večeři zeleninový salát - led. salát, cherry rajčátka, kukuřici, bílý jogurt s česnekem - toho bych se ujedla.
9. pro 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Jo přesně tak, jíst co uznáš za vhodné, na co máš chut...já se určitě nebudu přes moc prát s rybou, když se mi z ní chce zvracet...vezmu si raději ten rybí tuk v kapslích jako u syna. A myslím, že mám chytrého syna, takže nedostatek ryb v mé stravě ho asi nepoznamenal....
A ted si holky vemte, když je mi tak blbě a zvládnu sníst akorát bílej rohlík, piškoty, banán a mléko, co to mám za zdravou stravu....ale nic jiného nesnesu, všechno ostatní mě natahuje. :(
9. pro 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Já osobně bych ten nízkotučný jogurt ani nesnědla, to se nedá sníst - miluju jogurt Cavalier, ten je krásně smetanový a na tom si i pochutnám
9. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek