• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
autor
@aluskaasimon
Tak mě by to taky nevadilo, já nejsem kariéristka a do práce chodím z nutnosti...kdybych mohla tak bych taky chtěla se starat jen o co největší rodinu....
Tak ty jsi kreativní a čeho modely jsi vyráběla...???
9. pro 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Je to obcas nuda, nekdy povidam s kamoskama, co jsou v CR. Ted jsem hodne na konikovi. Jinak tady v Bristolu bydlim 2. rokem a protoze manzel je celkem nespolecensky, nikam nechodime. Kdyz jsem jeste byla au-pair, mela jsem kamaradky ostatni au-pairky ve vesnici, ale ty jsou ted uz doma, nebo v Londyne. :frowning2: Co tady znam par anglicanek, nenazvala bych je kamaradkama, ocividne vsechno na vychod od nich je uz Rusko a divaji se na nas skrz prsty.
9. pro 2011 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Vyrabela jsem 3D modely nabytku, ktere jsem mela v umyslu prodavat, ale pac jsem perfekcionalistka, nedala bych je k prodeji dokud nebudu maximalne spokojena. A taky jsem si vymodelovala 3d model budouciho domecku:slight_smile: Ja jsem celkem kreativni, az me mrzi, ze jsem nesla na umeleckou skolu, jak chtel tatka, ale na Ekologii. To uz bych neudelala.
9. pro 2011 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Pokud Ti to vyhovuje, tak proč ne a pokud tě manžel uživí. Mně přijde, že je teď v obchodech všechno o mnoho dražší a to ještě nezvedli DPH :frowning2: To bude ještě veselo Platy zůstávají, ale vše se zdražuje
9. pro 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Také nejsem kariéristka, ale peníze jsou hold potřeba. Malá mě stojí dost peněz, jen jeden kroužek na pololetí mě stojí 4500 Kč. A čím je starší dítě, tím víc to stojí peněz.
9. pro 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak porad je to levnejsi nez v UK. Manzel me uzivi, ale musime setrit. Ono to asi nikde nebude zadny med :slight_smile: Toho zvednuti dph se bojim, pac nam to zdrazi i material ke stavbe :frowning2:
9. pro 2011 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Jsi dost mladá a na školu je vždycky dost času. S mimčem by to šlo asi hůř, ale nevzdávala bych to. Já jsem na tyto věci úplné jelito a proto takové lidi obdivuju.
9. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste toho nakecali teda! Já jen zírám, s těma termínama jste si vyhráli :slight_smile: JInak v těch termínech týdnů mám zmatek, kdysi jsem někde viděla tabulku, kde to je přesně popsaný, kdy začíná ten a ten týden, ale nějak to nemůžu najít, taky v tom tápu.
@lili_h to máme stejně ten termín, já jsem poslední ms měla taky 6.11!!!!!!!!!!!!! takže teď 5tt!!!!
@dashyyy treda to tě lituju, že je ti až tak špatně, já teda mám žaludek takovej vláčnej, ale že by mi bylo až tak špatně, TO NE! Tak se drž, ať to brzo přejde :wink:
@pajinka85 jo jo, u druhého těhu si myslím, že bříško vyskočí dřív, přece jen ty svaly jsou už povolený :cry:
9. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno jj, určitě rozdíl, když některá už špatnou zkušenost má, jako třeba @denca2000, to bych to asi taky brala jinak a bála se, že by mohlo zase přijít zklamání. Ale je to mé první těhotenství, dokonce na první pokus :slight_smile: tak ještě nevím co mě čeká, ale každopádně jsem zatím moc šťastná a doufám, že to tak vydrží i jak přijde mimísek na svět :slight_smile:
9. pro 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon To nevím, jak moc to všechno zdraží, ale manžel zase vyčkává, až se zvedne DPH - asi blázen. Také chceme stavět, pokud si to tedy nerozmyslí. Ono žít v pronajatém bytu 2+kk a platit 12 tisíc nájem + poplatky za něco, co nikdy nebude tvoje je pro mě nepředstavitelné.
9. pro 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha jé tak to se pak budeme předhánět která první porodí :slight_smile: no aspoň budu mít s kým porovnávat jak na to jsem a jak mimi roste :wink:
9. pro 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tady ty vecicky jsem vyrabela, na ty jsem byla taky celkem pysna, ale pozdeji jsem tam objevila chybu. A taky jsem si vyrabela trosku jine vyvazky na svatbu, ktere si potom svatebcani nechali a nekteri je nosti jako broz :slight_smile:
9. pro 2011 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 Manzel vyckava az se zdrazi DPH? Z jakeho duvodu? My prave chteli nakoupit co nejvice matrose nez se to zvedne, ale to uz budeme tezko stihat:frowning2:
9. pro 2011 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h mluvíš mi z duše. Já byla vždy optimista, ale po mé zkušenosti se držím při zemi. Nemám problém s otěhotněním a taky se nám to povedlo hned po vysazení, kdy jsem brala 10 let HA, ale taky to v 9tt skončilo revizí.
9. pro 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon On si zase myslí, že lidi by to za drahé peníze nekoupili a ty stavební firmy se musí držet při zemi, aby vůbec měli kšeft - si myslím. Možná na tom něco bude. Ono se sice pořád dost staví, ale lidi to nekupují, nemovitosti a byty šly hrozně dolů s cenou
9. pro 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon tak stavíme a co nejvíce věcí se snažíme pořídit teď. Do konce roku by nám měli už montovat okna a když se to nestihne, tak nám nabídli, že nám fakturu dají ještě letos, abysme to právě neměli s tím vyšším DPH.
9. pro 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 @denca2000 A vy si chcete nechat postavit domecek na klic? Nebo svepomoci? My planujeme svepomoci, navrhli jsme si ho s pomoci architekta. Ale jeste nemame papiry.
9. pro 2011 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 tak to je mi líto, vůbec si to nedovedu představit :frowning2: Teď už se ale určitě nic nepokazí a narodí se ti krásné a zdravé miminko :wink:
9. pro 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Tak to je fajn, ze vam to takhle nabidli. To my prave uz urcite nestihneme, navic si vicemene budeme stavit sami. :frowning2:
9. pro 2011 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...nestačím číst... já jsem měla poslední MS 4.11. takže jsem v 5tt a nějaký ten den asi :grinning: u mě je to první těhu, tak jsem ze vše PAF a vše moc řeším.....
9. pro 2011 v 11:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Pokud je datum poslední menstruace 4.11.2011
Nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění byla kolem 17.11.2011.
Pokud jsi těhotná, jsi přibližně v 5 týdnu a 0 dnu
To znamená, že jsi v prvním trimestru
Ideální datum porodu je 10.8.2012 (fórum Srpnovky 2012)
Normální datum porodu bude mezi 27.7.12 a 24.8.2012
Do porodu zůstáva přibližne 34 tt
Průměrná váha miminka v 5 t a 0 d je přibližně 0.1 gramu
Normální váha miminka v 6 týdnu se pohybuje od 0.05 do 0.3 g
Průměrná délka miminka v 6 týdnu je přibližně 1,25 mm
9. pro 2011 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nadstavujeme, ale bude to velké jako plnohodnotný byt, cca 160 m2 obytné plochy plus velká terasa a vlastní vchod. Taky si ho stavíme svépomocí a s hlavně s pomocí kamarádů,známých a rodiny. Střechu nám teda dělala firma, ale jinak se snažíme bojovat sami a jde to teda pomalu. Doufám, že v srpnu už to jakž takž obytné, ale do příštích Vánoc to musí být určitě :slight_smile:
9. pro 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 a děkuji za odkaz, vypadá to a super stránky :wink:
9. pro 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Tak to vidim dost podobne, ja taky spoleham na rodinu, a je fakt ze prislibili pomoc, ale uvidime. Nektere prace urcite nechame na firmach, jako strecha, okna a montaz linky. Nas domecek pokud se podari by mel vypadat takto, ale to je jeste daleka budoucnost. :slight_smile: Uz aby to bylo!
9. pro 2011 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lili_h no tak já, jelikož jsem přenášela první dítě, tak nepočítám, že bych rodila nějak brzo, takže si myslím, že rodit budeš dřív ty :grinning: :grinning: Ale na to porovnávání je to super, akorát člověk nemůže být zaskočenej jinýma výsledkama, každý mimi je jiný
9. pro 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon ty brdo.....dobrýýý,kdes to vyčetla? :grinning:
9. pro 2011 v 11:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita http://tehotenstvi.academy.sk/index.php uplne nahore zadas datum posledni MS a pak ti to takhle pekne vypise, pak kdyz sjedes dolu, je tam dlouhy text o tom, co se deje s tebou a s miminkem:slight_smile:
9. pro 2011 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Můj muž je stavař, jeden barák už si postavil, ale prodal ho, protože se s přítelkyní po 10ti letech rozešli a říkal, že nikdy více.
9. pro 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h nemáš vůbec zač za ten odkaz
9. pro 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek