• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@aluskaasimon ty jo vás už tu je :slight_smile:všem vám držím palečky aby jse krásně těhulkovali :slight_smile:
9. pro 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenicita zkus lízátka proti nevolnisti jsou v lékárně po 12 ks a vyjdou 53.- asi tak teda :slight_smile:(přímo lízátka proti ranní nevolnosti ):slight_smile:
9. pro 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata jo vím že to existuje....ale mi není nevolno....ráno sice po probuzení vteřinové pocity,ale jinak vpoho... jen dnes mi je těžko...možná z jídla...ikdyž mi připada že čím dál méně jím
9. pro 2011 ve 20:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brambora20
Ahoooooj, vítám tě tu. :slight_smile: tohle období je plodné.. :wink: Tak kolik z našich snažilek ještě přibude do srpnovek? :wink:

@sonicata
Tak Ovu testy jsou někdy zvláštní, ale pokud máš pozitivní ovu test, (obě čárka stejně silné) tak ovu proběhne do 48 hodin. Takže pokud byl duch, tak se to nepozná...musela bys testovat několik dní po sobě, abys věděla.
Je možné že OVU už byla dřív, nemusí být přesně v polovině.
Ale pořád je to brzy...a pokud máš nějaké těhu příznaky, tak bys už měla mít pozitivní test pokud jsou příznaky opravdu těhotenské.
9. pro 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenicita to je i během dne fakt pomáhají na tu těžkost :wink:
9. pro 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, holky, vy jste tady toho nakecaly. :slight_smile: No mám co dělat, abych vás dočetla. Jinak já se chystám na kontrolu 13.12., to má doktor zrovna bez objednávek, tak to zkusím.
9. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon No já jsem věřící.
9. pro 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Hmm, tak to je smutné, to není vůbec krásný obrázek. Vůbec se nedivím, že to v tobě zanechalo tak špatný dojem. Ale ono to je skutečně o vztahu mezi člověkem a Bohem. A podle toho člověk jedná. Víš, znám jedno rčení: Člověk není křesťanem jen proto, že chodí do kostela. Když budu chodit každý den do garáže, taky se ze mě nestane auto. :slight_smile:
9. pro 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kovalda Tak to mě mrzí, že je Žanda alergik. To já nevím, co bych v tom případě dělala. Náš se začal tak od 9. měsíce postupně odstavovat, až nechtěl vůbec. No aspoň že můžem ty jogurty, i když nacpat do něj 2 za den je nadlidský výkon, který se málokdy podaří. A večerní kaše jsou naše noční můra, dnes snědl 7 lžiček a to ho manžel krmil 3/4 hodiny. Ale je zdravý a skvěle prospívá, tak jsem spokojená, i když je to záhul. Tak se měj hezky. :slight_smile:
9. pro 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvirka
Tak můj syn by mohl být živej jen na jogurtech, ten nic jiného dobrovolně nechce....musím být na něho přísná a pak sní i jiné věci, ale jinak furt chodí na jogurty a pribináky...
9. pro 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Pokud vím, tak ovu test vždy vychází (narozdíl od těhotenského) pozitivně..ale jako pozitivní se má brát pouze v případě, že kontrolní a testovací čárky jsou stejně silné, nobo že testovací je výraznější.prý se ten hormon vylučuje po celý cyklus, takže duch tam je kdykoliv....studovala jsem to, páč jsem chtěla si je v prosinci dělat..a už není třeba :slight_smile:
9. pro 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 tak a máš tady vyčerpávající odpověď od @aluskaasimon
Jinak na když spočítám podle poslední MS - tak je to 14.srpna - jenže to je tak + ještě dva týdny, ona ti to doktorka pak stejne upraví, kterému stáří tt odpovídá mimi... to je taková paráda... dneska samá radost..

JJ holky nafotím... jen co bude čas... to je fakt mazec....
9. pro 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita no tak to už ti to taky asi zacína.. my jsme ted napapkaný spokojený a je klid....jen nevím za jak dlouho... za chvilku nevím co budu delat snad se to trimestrem trosicku srovná.. ;)
9. pro 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata uvidím jak přes víkend...když tak pořeším v lékarně
9. pro 2011 ve 22:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dupik super už tohle neřeším sama jedna holčina
mi psala a ani jedna jsem to netušili a hlavně já četla :"Ovulační test vypadá stejně jako těhotenský test a také se stejně používá – ponoří se na několik vteřin do vzorku moči a poté se vyhodnotí pozitivní nebo negativní výsledek. Pokud je test slabě pozitivní, nebo silně pozitivní, je nejvhodnější doba k pohlavnímu styku. Někdy se může i po skončení ovulace ukázat test lehce pozitivní, ale v tomto případě už není vhodná doba k otěhotnění, protože výsledek je jen přetrvávající. Vhodná doba k otěhotnění a tedy i pohlavnímu styku je zhruba tři dny před ovulací až do dne ovulace. Ovulace u většiny žen nastává kolem dvanáctého až patnáctého dne ode dne poslední menstruace.............tak asi tak no :wink: a moc si mi tedy pomohla já to pochopila tak že hladina se mění podle toho jak daleko je člověk od ovulace když je blízko je proužek slabý a když daleko tak není nic :-/
9. pro 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies možná je to tím, že jsem vypila dnes hodně mléka...a na to nejsem zvyklá...jinak se fakt citím jak kulička... to je dost divné na 5tt
9. pro 2011 ve 22:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita fakt nejsou špatný a dodávají i takový ten elán když si totálo vyždímaná a teda i ta kyselina listová je na tohle dobrá :wink:ale já beru kyselinu protože stejně chcem zkoušet ikdyž bych těď nebyla a musím říct že jsem se konečně vyspala a je mi jak po lízu tak po tý kyselině líp ale víc spím a víc mě pálí žáha
9. pro 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ted je mi poprve fakt zle :frowning2:
9. pro 2011 ve 22:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata palení žáhy je, prý z přejídání...jj, listovka se bere i před otěhotněním....tu taky beru jěště ted....a dnes je poprvé co se mi spát nechce,,,ale to je asi tím, že celý den jen ležím...bo se nedala dnes vůbec chodit
9. pro 2011 ve 22:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita já právě jím málo dnes poprvé za jakou dobu no asi za rok co jsem v práci jsem si udělala když jsem byla sama doma pořádnou snídani pak ovoce pak oběd odpoledne sváču a pak lehkou véču jinak je pravidlem že nejím pomalu celý den :-/ vím není to dobré ale pro mě je to fakt síla se najíst pravidelně už jsem díky tomu přibrala 15kg za dva roky sice ale stejně byla jsem zvyklá být hubená a teď jsem baculka ale aspoň teď se snažím ! Teď si myslím že to mám z toho že jím hodně kyselé fakt mě to chutná ovoce jako pomeranče pomelo sice mám v puse jak v polepšovne furt takovou pachuť a v krku cítím kyselo ale jinak paráda ,nedá se to srovnat s tím co jsem měla než jsem začlala kyselinu a líza brát byla jsem jako ybch spolikala kamení a budil mě v noci spíš teda k ránu pocit na zvracení a při každém otočení jsem trpěla a vzbudilo mě to :-/ teď teda musím zaklepat je to paráda :slight_smile:
9. pro 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata No právě že to hrozně mate..kamarádky manžel viděl ovu test ve smetí a běžel zaní,že čekají :cry: tak mu vysvětlovala, že nee,ale že na tom můžou dneska zapracovat.... :sweat_smile: no jo no...většina žen, to je hezký pojem..já známjen jednu takovou...kamarádka otěhotněla 3dny po skončení MS,já jase 4 dny před MS..ne nadarmo se říká, že metoda plodných a neplodných dnů je nespolehlivá...mi se bohužel často stává, že do "vetšiny" lidí nezapadám... :grinning:
9. pro 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co že je vám všem blbě a já zase nic? Jak byla těhu kolegyně, takmi v kanclu každé ráno blila a já na ni koukala.. nadávala mi,že to není možné..mi prostě fakt (ťuk ťuk blbě není
9. pro 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata no jo...já nikdy nejdela pravidelně....ani to neumím a to samé pitný režím....
9. pro 2011 ve 22:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon tak se drž!!!!

@sonicata Jinak jak pises, já taky s tím stravováním.. jenže ted se mimi hlasí každé 2-3 hodiny silnou nevolností abych neco snedla... takže jsem zvedava... zatím jsem nezvracela za poslední 2 roky jsem pribrala 20 kg, takže si presne dovedu predstavit jak se ted cítís....

@dupik já taky ne ovu je cca 12-14 DC a já mám cyklus 28 dní a ovulka byla 18DC....
9. pro 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se taky hlásím k vám... Poslední MS byla 6.12. a v pondělí jdu na potvrzení k doktorce. I když podle // si myslím, že už není pochyb!!! :wink:
10. pro 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ka_cenka87 Myslíš asi 6.11., vid....to bys byla mega rychle těhu... :slight_smile:

Já jdu na potvrzení v pátek....trošku se klepu, se přiznám...aby bylo vše ok.
10. pro 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je Vám taky zle? Mně příšerně :confounded: . Cokoliv mi rozhází žaludek a jenom čekám, kdy začnu blindit. Ach jo... Je to úplně jiné, než při prvním těhu, tak doufám, že to bude aspoň vytoužená holčička :grinning:
10. pro 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 Jinak já jdu na potvrzení ve čtvrtek, tak mám taky strach, aby bylo vše tak, jak má...
10. pro 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 ahoooj, gratulujíííí
10. pro 2011 v 10:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona závidím nevolnosti... mi včera bylo jen těžko...jinak dneska mám prsa nalitá, waw... :grinning:
10. pro 2011 v 10:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek