• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@pajinka85 Tak to bych brala, náš je zas masožrout, masíčko jakkoli a kdykoli a pak omáčky. Ale je ještě malý, 1 1/4 roku, tak se snažím mu ještě většinou vařit extra, s námi má jídlo tak max. 2x týdně. Ale jeho mu moc nejede, vařím mu kuřecí k tomu zeleninu a bram. kaši, samo nesolené, ale třeba dneska rajská s těstovinami, co máme i my, to bylo něco, nestíhala jsem krmit. A Lipánka na svačinu nechtěl vůbec, nedal ani lžičku, tak ho má nachystaný na odpoledne, snad ho do něj nějak dostanu. :angry:
10. pro 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 Jo jasně, to už je tím, že už mám prosinec. Navíc jsem z toho všeho vyklepaná (asi jako všechny) a nemůžu se soustředit!! :wink: Tak si budeme dodávat odvahu... :grinning:
10. pro 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Děkuji i já gratuluji, nejen tobě, ale úplně všem!!! :wink: :grinning: :slight_smile: U nás to navíc bylo hrozně nečekané. Na leden jsme totiž objednaní do CARu a teď už tam doufám, nebudeme muset. Mně zatím začínají pobolívat prsa, občas mě popichuje v břiše a začínají smrdět různý věci :grinning: Ale je fakt, že tím že nám to nešlo, tak si to teď užívám!!!
10. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ka_cenka87 já jsem zrovna měla začít brát další hormony až dojde MS a už nebylo třeba....já ani moc nepocituju těhu...jen včera nafoukla jsem se cítila a dnes nateklá prsa...taky jsme se snažili delší dobu a myslím že sjem měla i 2x zamlklá těhu
10. pro 2011 ve 14:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Já to hlavně musím tajit, protože to chceme dát rodičům k vánocům. A jsou tu některé holky, které by byly schopny to našim říct!!! A to s manželem opravdu nechceme :unamused:
10. pro 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ka_cenka87 ńo my to taky chtěli dát rodičum k vánocum...ale už to ví.... :grinning: a tak mě to štve...marné no...
10. pro 2011 v 15:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ka_cenka87
gratuluji... tak to je dobře, že jste se tomu CARu utekli. :wink: Snažili jste se už dlouho a nebo máte něaký problém, že jste se tam chystali?
10. pro 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes je to přesně rok, co jsem našla na těhu testu 2 čárky a teď mám doma krásnou holčičku. Všem Vám přeju, ať Vám to dobře dopadne a krásné těhulkování :slight_smile:
10. pro 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pajinka85 No už by to byl rok, ale byl problém u mě, protože jsem měla zvýšený prolaktin a doktorka mi na to nechtěla nic dát, že prý se jí nechce mě hlídat. Ale protože mě hrozně bolely prsa, tak jsem si koupila mastodynon a díky němu mi nejspíš klesnul ten prolaktin, protože do té doby jsem měla anovulační cykly, zatím co ten poslední, byl ukázkový!!! :grinning:
10. pro 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 taky jsem měla zýšený prolaktin,,,,a to dost..musela jsem jít do tunelu....ale nakonec mě vylečil do měsíce léčitel
10. pro 2011 v 18:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paja.83
Děkujeme a gratulujeme k holčičce. :wink:

@ka_cenka87
Tak to bych být tebou bývala změnila doktorku...nechce se jí tě hlídat...no zabít málo. od toho snad je... ale hlavně, že jsi to zvládla sama. :wink:

@lenicita
tak to je moc dobře, že ti pomohl léčitel... ono znám pár případů, kdy léčitel pomohl, přestože lékaři si nevěděli rady....něco na nich bude. :wink:
10. pro 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87, @brambora20 ahoj holky, vítejte :slight_smile:

@dupik mně je taky poměrně fajn. Žaludek v pohodě, akorát mám nějak rozhozenou termoregulaci. Normálně jsem horkokrevná a zatímco ostatní jsou ve svetrech, tak já v tílku a teď jsem nějaká zimomřivka :slight_smile:

V pátek jsem si dělala test, abych si byla jistá, ten čas do prvního utz je takovej divnej, člověk nemá nic v ruce :slight_smile: No a těhotenská čárka vyskočila dřív než ta kontrolní, tak tam prcek asi pěkně roste :grinning:
10. pro 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvirka mně Žanda taky moc nechce jídlo, které má jen ona, ale když je stejné, ideálně z mého talíře, tak baští pěkně. Taky jí to víc jede, když se krmí sama. Já už jí jídlo téměř neodděluju, vařím méně solené, kořeněné třeba bylinkami, ... nedávám jí třeba jen vnitřnosti (játra, jiný asi nejíme), ... nebo když mi ulítne ruka s kořením, ...

@ka_cenka87 to je super, že se vám nakonec podařilo otěhotnět přirozeně. :slight_smile: Já taky budu dávat obrázek s miminkem pod stromeček :slight_smile: To budou super vánoce, co? :grinning:
10. pro 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda To jo,nemuzu se dockat.
10. pro 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauec holky...dneska jsem cítila už tvrdší břicho :grinning:
11. pro 2011 v 10:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, taky vás pobolívá podbřišek jako když to máte dostat? Trošku se bojím aby se náhodou něco nedělo... :unamused:
11. pro 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 někdy je to normální, chvilkama se něco děje i u me... ;) tak sand bude vše ok, neboj....
11. pro 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Mě je teda taky zle... je to des nedá se nic dělat...jenže me se udelá líp když se najím, ale jím po 2-3 hodinách!!! to snad není možné že se to fakt takhle pravidelne ozývá....
11. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000
@lili_h My to tak máme taky koupili jsme starší řadovku a rekonstruujeme... okna nám delali minulý týden... jeste jsme chteli do Vánoc stihnout vylít podlahu na podlahové topení, ale asi nestíháme, a kuchyn budeme mít z polska, takže tam je to s |DPH stejné jako letos...
11. pro 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 buď v klidu, to bolení v podbřišku jako u MS je normální. Tělíčko pracuje a miminko roste :slight_smile:

Holky, já mám dnes takovovou neskutečnou lenoru :slight_smile: Ale je tu binec, tak se budu muset nějak rozhoupat a jít něco dělat.
11. pro 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda já teda taky, manžel ted domyl nádobí a já jdu teprve vařit, dneska jsme si trošku prispali.... a pak po návstevách, tak snad to nepraskne... taky chceme vydržet do Vánoc, manželovi jsem rikala, že do Vánoc už žádne navstevy, ale jaksi me vubec neposlouchá :grinning: :grinning:
11. pro 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky čekáme mimčo 1.srpna, jestli všechno dobře dopadne. I když teď mám takové divné pocity, už mi taky začínají smrdět různé věci, a hlavně jídlo. Nemám vůbec na nic chuť, dělá se mi z toho špatně. zatím naštěstí nezvracím, ale od začátku těhu jsem trochu zhubla. Je to takhle na začátku těhu normální, máte s tím někdo zkušenost nebo nějaký tip, jak do sebe něco dostat?
11. pro 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@finlay
Taky mám termín jako ty a gratuluji ti. :slight_smile:
Já jsem na tom stejně jako ty a bohužel ti neporadím, jak do sebe něco dostat...taky mi to moc nejde :frowning2: Ale stejně tak jsem to měla u prvního těhotenství a pak to přešlo a všechno bylo v pořádku. :wink: Nijak to malému neublížilo, že jsem moc nemohla jíst.
11. pro 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčiny hurá dnes jsem si udělal ovu test a vyšel pozitivní sice je to zvláštní 19DC mám dnes a celkem mám 30-31DC ,ale hlavně že se oběvila vůbec děsili mě diskuze téma :"Nemám ovulaci co mám dělat "!:-/ toho jsem se šíleně bála ! Ale už se dostavila ovulka tam mám radost pomalu jako bych byla těhu
11. pro 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata gratulace!! :slight_smile:
12. pro 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bolí vás taky podbřišek? Mě teda bolí nejvíc když jdu na toaletu (chodím teď mnohem častěji jak dřív), bolí mě jak při MS, docela silně a pak ještě po vyčurání to trvá tak cca 5 min a pak to přejde. Přes den mě taky občas pobolívá. Myslíte že je to normální? Někde jsem četla, že to může bolet jak se roztahuje děloha. Mám strach aby bylo vše ok.
@sonicata jé až teď jsem si všimla že ti vyšel pozitvní ne těhotenský, ale ovu test :slight_smile: ale i k tomu můžu gratulovat, taky jsem měla strach jestli mám vůbec ovu :slight_smile: Jinak mě to taky vyšlo že jsem měla ovulku podle počítadla 19 DC a už jsem v 6 tt :slight_smile:
12. pro 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak ja se teda pridavam k male skupince, co jeste nezvraci. Rano mi je spatne, ale nikdy tak moc, abych to nerozdejchala. Takze tak pul hodinky je mi zle a pak se to prevrati do pocitu hladu. Prsa me boli dost a podbrisek obcas, ze zacatku me bolel vic....ted spis jen tak narazove....jo a jeste mam uplne prevraceny spaci rezim - spavat chodim v osm a budim se kolem 5 - 5:30 (budik mam natoceny az na 6). :slight_smile:

Jinak vitam nove prichozi....tento tyden by se konecne mely rozjet kontroly u Mudru, ze? Kdy se kdo chystate? :wink:
12. pro 2011 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h já tomám stajné...hlavně to bolí po čůraní...a občas přes den.....za 2h jdu na gyndu...tak pozjištuju zda je to normal...ale vím že je....
12. pro 2011 v 08:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno ahoj...já jdu za 2h
12. pro 2011 v 08:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Tak to velká gratulace :wink:
12. pro 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek