• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@leniczka_brno Leni, špatně mi bývá jen občas, ale je to spíše z hladu a doufám, že to i takto zůstane. O prsách ani nemluvím, pro mě je nejlepší, když podprdu ani nesundám :slight_smile:
Také mezi námi vítám nové těhulky, byla jsem o víkendu u rodičů na Moravě, tak jsem se na net nedostala, takže jsem si to teď vše zpětně přečetla - všem hodně štěstíčka
12. pro 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Jéé, tak to se máš, že jdeš k doktorce, to budeme čekat na nové informace :wink:
12. pro 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 ahoj....snad vše dnes bude ok.....
12. pro 2011 v 08:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Super, tak drzim palce, at je vsechno v poradku a tam, kde ma. :slight_smile: Ono te to i uklidni a nebudes se stresovat. :slight_smile:
12. pro 2011 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Presne tak, po sundani podprsenky a rano pri vstavani je to nejhorsi. :slight_smile:)))
12. pro 2011 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno no právě....stresuju se z každého pobolívání....ikdyž vím že to je normalní....
12. pro 2011 v 08:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Tak to si piš, že bude vše OK - na nic jiného ani nemysli :wink:
12. pro 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniczka_brno A to si vem, že nejsem žádná prsatka, ale i běhání mě dost bolí. Mně přijde, že se mi ty prsa ani nezvětšily, ale dost mě bolí
12. pro 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Ja mam C a myslim, ze o chloupek uz se mi zvetsily. Jednu podprsenku, ktera ma mensi kosicky, uz treba nosit ani nemuzu. A ja teda nebeham, takze nemuzu posoudit. :slight_smile:
12. pro 2011 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimino.kvalitne.cz/ zkuste to....mě vychází holčička ...já si ji taky přeju
12. pro 2011 v 09:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Tak me vychazi kluk....mne je to v podstate asi jedno, hlavne ze to bude zdravy. Hrozne sem chtela holku, ale pak jsem si uvedomila, ze holky sou spis fixovany na tatinky.... :slight_smile:
12. pro 2011 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Já si ten graf zkoušela na své první dítě a vyšel mi kluk a mám doma Natálku :slight_smile:
12. pro 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 :slight_smile: no vida....já věřím a doufám v jednom že budu mít holku....moc si přeju,,,,už mi kněkolikrát bylo řečeno že budu mít holku....(léčitely, kartama atd)
12. pro 2011 v 09:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Ono je na prvním místě zdraví a to pohlaví už je pak jen třešnička na dortu. Manžel chce dceru, nic jiného, ale to já bohužel neovlivním. Mně osobně je to úplně jedno.
12. pro 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 zdraví určitě.....mi by taky bylo jedno jestli by to byl chlapeček....kdyby to nevyšlo ted.....tak příště anebo přes příště.....:slight_smile:
12. pro 2011 v 09:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,,,,náhodou, nemáíte některá ted cystu? nezjistili vám ji? vím že min týden Dr. řekla že mám a že se bude hlídat..
12. pro 2011 v 10:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita já bych ti mohla napsat z vlastní zkušenosti :slight_smile:, omlouvám se, že jsem tady za vámi tak sprostě vlezla. já měla cystu na vaječníku od začátku těhu asi do cca 8tt. byla na levém vaječníku a dávala mi zabrat. Když jsem vstávala , tak mě tam neustále bodalo, pak v klidu natáhnout nožky byl nadlidský výkon. od začátku měla cca 3cm, ale narostla tak na 6cm , což dr. říkal, že jestli nepraskne, tak mi ji bude muset píchnout. na průběh těhu to nemá vůbec žádný vliv, to tě chci uklidnit.
praskla mi po pohl. styku, což nepřeju nikomu, nehorázná bolest, křeč do celého břicha, zvracení - nechci strašit, jen ti chci napsat holý fakt, že cysta mlže hold dost pozlobit a je dobře, že tě dr. bude sledovat. :slight_smile: jinak jsem byla ten den na pohotovosti, co mi cysta praskla, ale sloužící lékař se na ni ani nepodíval a já trpěla až do rána, další den jsem letěla ke svému dr a ten mi potvrdil zkolabovanou cystu na 2cm a od té doby se jen vstřebávala a dnes není po ní ani vidu ani slechu.
jsme už ve 22 týdnu a zdraví, takže pěkné těhulkování :slight_smile:
12. pro 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy díky moc....za vyčerpavájící text.... no mi řekla, že to potporuje těhu...a pravda je že mě to taky bodá občas...a pohlavní styk mi ted právě zakazala....takže tak...jinak moc díky a přeju taky hezké těhulkování
12. pro 2011 v 10:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita nemáš zač :slight_smile: držím pěstičky :wink:
12. pro 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko holky, jak se vsem dari?
12. pro 2011 v 10:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h gratuluji k mimču moc ........já sem holkám píšu o rady je to takové lepší nežý si motat hlavu ve snažilkách každá má jiné příznaky tady už to je takové smysluplnější :slight_smile:
12. pro 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon No ahooj budulínku :slight_smile: To tak dlouho spinkáš? Já už si říkala, kde to vázne. Ani Pája se tu neukázala. Já se mám moc dobře, nevolnosti minimální. A jak se cítíš?
12. pro 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 no moc díky jsem nadšená :slight_smile: že vůbec je :slight_smile:
12. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Ahoj:grinning: No, tak na ceske pomery spinkame dlouho, vstavam az v 8 s manzelem, nachystam mu svacu do prace a snidani, zlibam ho a pak jdu vetsinou hned do sprchy :slight_smile: Mam se taky fajn, spatne mi je taky minimalne, nejhorsi to bylo v patek po veceri, to mi bylo opravdu zle :frowning2:
12. pro 2011 v 10:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak mám zase chviličku na vás juknout.
Závidím ti @denca2000 tvé nevolnosti minimální....já je mám maximální.. :unamused: ale aspon nezvracím, jen krutě trpím celý den, nemohu se na žádné jídlo ani podívat, teda zvládnu banán, rohlík a chutná mi mléko....jedině studené, teplé do žaludku nesmím, nebo to bych se už fakt asi poblila...
Pekla jsem cukroví, to byl taky "porod" ani ochutnat jsem ho nemohla...to bych ho pak už asi nedopekla, ale hlavně že chutná klukům.
Příští pondělí jdu na gyndu...uteče to a už to bude. A pak hlavně už v sobotu vánoce, musím ještě doposchánět dárečky. Ale už se moooooc těšíme na vánoce, doufám, že bude mít Kubíček z dárečků zase velkou radost. :wink: On jich zase bude mít, všichni mu chtějí něco dát (moji sourozenci, vlastní i nevlastní babičky a dědové a prababičky...no to bude asi mazec, se pak vejít do pokojíčku) Ale on miluje LEGO, takže bude převládat Lego.
12. pro 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aluskaasimon jak to tak čtu, tak se spinkáním nemáš problémy :slight_smile: Mně bylo zle včera, když mamka vařila kysané zelí, to byl hroný puch :slight_smile:
12. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 To zavidim, tady ty pripravy na Vanoce, ja mam co delat, abych donutila manzela k vanocnimu stromecku, loni jsme meli maly stromek v kvetinaci a to jen diky tomu, ze jsem ho tahla az z centra. Tady se vlastne ani nepece, slavi se az 25. no pro me Vanoce na prd. Neco malo upecu, ale z tech jejich ingredienci ty vyborne ceske cukratka proste chutnaji jinak. :frowning2:

@denca2000 Ne, kdyz uz usnu, tak spim celkem fajn, obcas me vzbudi nejaka ta bolistka v podbrisku, ale to zase zaspim, taky navstevy na toaletu jsou pomerne caste, ale ja chodila minimalne 2 x za noc i predtim. Takze to jsem se taky naucila pak zase usnout. Mozna ty vikendy, driv jsme vyspavali do 11, ted jsem cumakovala uz od pul devate. :grinning:
12. pro 2011 v 11:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vše je ok...cysta tam jěště je a to nevadí...fazolče jsem taky viděla...ale není tam jěště vidět ten váček z kterého si živí...to pry nevadí :unamused: tak next PO uvidí se
12. pro 2011 v 11:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Takze si videla gestacni vacek, ale ne zloutkovy ani plod? A odhadovala to na nejaky tyden nebo vubec nic? Krev ti brala?
12. pro 2011 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno no minule nic neviděla, jsem v 5tt ... krev mi už nebrala, tomi brala minule...říkala, že je vše ok...a že to vidí nadějně....:slight_smile:
12. pro 2011 v 11:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek