• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
tak tlusté jsou všechny stejně, jen intenzita stoupá :slight_smile: ale bylo to krásně vidět po pár vteřinách. Mi bylo řečeno že v 6tt kvůli vyloučení mimoděložního..pak klasicky..
29. lis 2011 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Pajinka85.......5tt.......TP 1.8.2012 ......19.12.-kontrola
Baibies...........5tt.......TP 1.8.2012 ......chci se objednat někde na 21.12. - to bych měla být 8tt
Dupik...............5tt........TP 3.8.2012.......6.12.kontrola
29. lis 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co tu jste a máte větší počet týdnů, máte nějaké příznaky, nevolnosti atd??
29. lis 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@dupik to je jasné, ale byla bych v šoku, že 3 dny zpět tam nic nebylo a po třech dnech už rovnou tlustá čárka jako ta kontrolní :slight_smile:
29. lis 2011 v 19:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maturantka možné je všechno ;)
ted říkala v Tv nejaká známa paní, že jí 3 týdny ukazoval test negativní ale ona že už to cítila... ;)
29. lis 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@baibies Já se cítím furt tak nějako né ve své kůži. No uvidíme 3.12 max 4.12 dýlejc to nevydržím :slight_smile:
29. lis 2011 ve 20:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, vy jste toho zase napsaly :wink: skoro nestíhám číst...já se do tabulky ještě zapisovat nebudu, přece jen...navíc se mi rozjíždí chřipka :frowning2: tak to asi bude všechno nebo nic :frowning2: ach jo
29. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@maturantka ahoj, asi sa aj ja pridam... datumovo sme na tom podobne, uvidim co bude z toho ak vobec bude :slight_smile:
29. lis 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ciernavila Ahojky také si říkám :slight_smile: Já už se nemůžu dočkat testování a zároveň doufám, že MS nepřijde :slight_smile:... No každopádně už chci vědět na čem jsem :slight_smile: A i tobě držím palečky a doufám, že v srpnu budeme obě dvě a vůbec všichni v této diskuzi chovat miminka :wink:
29. lis 2011 ve 23:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak hcg narůstá první dny dost rychle, myslím, že se za den zdvojnásobí..takže já se tomu moc nedivím,že jeden den nic a za tři dny dost jasně pozitivní..
a ještě u prvního dítěte je člověk strašně nedočkavý,hned by se testoval, hned by chtěl fotečku, hned výbavu, těhu hadry.. - soudím podle sebe..u druhého je to takové jiné, nádherné ale klidné. Ikdyž každé těhu je jiné, předpokládám, že po minulé zkušenosti mě snad nic nepřekvapí. Jen aby vše probíhalo jak má a bude to skvělé...nemluvě o tom, že už teď řeším,jak dostanu rok a půl starou dcerku do kočáru, aniž bych ji kdoví jak tahala..no jo no.. :slight_smile:
29. lis 2011 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dupik
Já mám už 4 letého chlapečka, když se všechno podaří, tak dostane sourozence k 5.narozeninám. :wink: :wink:
Tak já už mám velký rozestup a těším se a raduju se z miminka stejně jako z prvního. :wink:
Hlavně aby bylo všechno v pořádku.
Tohle těhotenství bude horší, protože to mé první jsem prožívala ve sladké nevědomosti....bylo mi 21 let a těhotenství bylo krásné, nečetla jsme žádné diskuze, žádné příběhy o potratech a nemocech...
Teď už toho vím tolik, až mě to děsí...,takže vím, že se každý den může něco pos**** :unamused: A mám strach :confounded:

A ohledně toho tahání....tvá malá dcerka je určitě lehká. Já tahám z vany a občas nesu do postýlky i toho mýho raubíře. Četla jsem, že to je Mýtus... /zkusím to někde najít/ Nošení dětí a těžších věcí nevadí, pokud to neděláš celý den v kuse. Prý to odskáčou akorát tak záda. Jinak miminku to nevadí...A když chceš něco zvedat, zapoj hlavně svaly na rukách. :wink:
30. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 @dupik
Pajinka85.......5 tt.......TP 1.8.2012 ......19.12.-kontrola
denca2000 ... 5 tt ..... TP 6.8.2012 ..... 13.12. kontrola
30. lis 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Baibies...........6tt.......TP 1.8.2012 ......chci se objednat někde na 21.12. - to bych měla být 8tt
Pajinka85.......6 tt.......TP 1.8.2012 ......19.12.-kontrola
denca2000 ... 5 tt ..... TP 6.8.2012 ..... 13.12. kontrola
30. lis 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 Jo? pokud by to nevadilo, nemusela bych to řešit. Kdy ž ono to stejně ještě nějakou dobu tak bude muset být..těžko si vleze do vany sama :slight_smile: No Verčamá 13kg a pooblíkaná mám pocit, že někdy i snad 20!
My jsme měli první těhotenství hodně o nervech a strachu. Od 11tt jsem byla na nemocenskké, krvácela jsem. Pak byly tím krvácením rozhozené výsledky testů ve 12tt a tak jsme měli 1:20 podezření na Downa....druhé výsledky z 16tt už byly v normě, přesto doporučená amniocentéza, takže jsem den před Štědrým dnem byla píchat jehlu do břicha, pak jsme se modlili aby to nenyvolalo potrat. Následně jsem se modlii, aby byly výsledky o.k.
V lednu jsem volala do centra a tam mi sestra řekla, že mě nepotěší..úplně jsem se rozsypala, načež ta kráva dodala, že výsledky jěště nejsou...na druhý don volala doktorka osobně, že je naše malá zdravá a že čekáme děvčátko. Po této úlevě se mi za dva týdny zablokovaly záda a v celém městě je jen jeden doktor, který se nebojí šáhnout na těhuli. Tak zase léčba zad a když už byl 36tt a já myslela, že už máme vše zlé za sebou, tak jsem dostala preeklampsii, dva týdny mě drželi na práškách na vysoký tlak (měla jsem 170/150), otoky jak balóny a bílkovinu v moči. No a 38+0 jsme rodili akutní sekcí..
po tom všem si nechci nějaké problémy připouštět a doufám, že si to tentokrát užiju i s přiozeným porodem, moc bych to tak chtěla, ikdyž má doktorka je zatím proti. No uvidíme...
30. lis 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dupik
tak uff...tak to tě plně chápu, že se bojíš. :unamused: To jsi měla teda divoké těhotenství. Tak ať tohle už je lepší.. tak se raději zeptej lékaře, jestli to nevadí.... Oni píší u zdravého těhotenství, že to nevadí..Ale budu pevně věřit, že tohle tvé těhotenství proběhne normálně...
To sis musela užít... já měla všechno v pořádku na 1*. Nic mě netrápilo, přibrala jsme normálně, špatně mi trochu bylo, ale nezvracela jsem... Akorát v 38 tt mi zjistili, že se malej přiškrcuje na pupeč.šňůře, takže porod byl vyvolávanej a ten byl krutej a hrozně dlouhej...neměla jsem ty správné kontrakce..mě to bolelo pořád v jednom kuse...vůbec jsme to už nemohla vydržet a vůbec jsme se neotvírala...doktor mi doporučil epidurál, tak mě ho píchli, já na půl hodiny usnula a pak jsem se probudila a už to šlo rychle...kdyby mi ten epidurál nedal, tak rodím snad ještě teď. Porod mi začali vyvolávat ve čtvrtek kolem 14 h a Kubík se narodil v pátek 18.17h...
Ale aspoň těhotenství jsem si užila krásný....
30. lis 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@baibies Teď jsem si všimla, že jsem tě zapomněla dát do tabulky, nějak jsem to přehlídla :frowning2: Jinak moc gratuluji. Já byla 5.9. na revizi, tak doufám, že bude vše ok.
30. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@baibies Jinak k těm příznakům, mám bolavá prsa. Minulý týden jsem měla zase hodně lesklé oči a zpětně jsem se dočetla, že je to také jeden z příznaků. Jinak mám pořád žravou, občas je mi špatně, ale nezvracím. Ani u dcery jsem nezvracela za celé těhotenství, za to jsem se při čištění zubů pořád nadavovala.
30. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@dupik @pajinka85 To já mám desetiletou dceru, které bude v březnu 11, tak v hloubi duše doufám, že pokud vše dobře dopadne, tak se i zapojí, aby mi občas pomohla. Ze začátku bude určitě žárlit, protože je jediná vnučka a vše se kolem ní točí.
30. lis 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 Tak já měla první porod také na 1*, ale je pravda, že mi v té době bylo 21. Přibrala jsem sice 28 kg a byla jsem jak stodola, ale vše jsem poctivým cvičením dala za rok dolů. Rodila jsem v termínu a když jsem přijela do porodnice, že se jedu ukázat, tak mi doktorka řekla, že jsem 8 cm otevřená a že to tady ještě u prvorodičky neměli a do hodinky byla malá na světě. Měla chudinka omotanou pupeční šňůru kolem krku a když jsem začala tlačit, tak ji břestalo bít srdíčko, sestra mi hupsla na břicho a byla v ten moment venku. Naštěstí vše dobře dopadlo a je zdravá, i když jsme se Vojtové metodě nevyhnuly (cca do věku 9 měsíců).
30. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@denca2000
Tak Kubík se těší, že bude vozit kočárek, akorát říká, že chce jedině ségru, aby ji mohl chránit před zlobivýma klukama a bráchu, že nechce, že kluci jsou divoký blázni, ale on že není, že už je uklidněnej. :grinning: :grinning: :grinning:
No ale žárlit bude, protože je tu taky jediné dítě v celé velké rodině...první vnoučátko, no. Obskakují ho tetičky, strejčci,babičky, dědečkové a všichni...
A to tvá dcera se zapojí, teda já jsem milovala dětičky a pořád jsme si nějaké půjčovala a vozila. A pak i hlídala kolem toho 15. roku...
30. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pajinka85 Natálka (dcera) to ještě neví, nikomu to nechci zatím moc říkat (krom manžela) víš. Protože po minulé zkušenosti, kdy jsem byla 5.9. na revizi, tak si to necháme zatím pro sebe až do toho 12 týdne. Jsem natěšená, ale zároveň se i bojím - přeci jen mi bude 32, ale cítím se na 25 :wink:
30. lis 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@denca2000
tak to chápu, taky se bojím, aby to bylo v pořádku..ale po tvé zkušenosti s revizí, se bojíš určitě víc.

taky mám bolavá prsa a občas mě je špatně a jsem ospalá...jinak dobrý :wink:
30. lis 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 ale na tej fotke vyzeras tak na 17 :slight_smile: No uz nech je sobota rano a idem na to....
30. lis 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jsem myslela, že budu v diskusi s holkama červenec 2012, ale po dnešní kontrole a velice pozdní OVU máme zatím jen bublinku a jsme ve 4. týdnu a 20.12. jdeme na UZ=) pozitivní testík jsem měla už 18.11. a co holky už máte trošku pupíčky? :grinning:
30. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila :grinning: Tak to jsi měl pobavila, ta fotka je z letošního července. Tak držím pěstičky pro štěstí.
30. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 Tak to já bych spala pořád a teď je venku navíc i počasí k tomu určené. To jsem zvědavá, zda bude něco vidět na ultrazvuku.
@dashyyy To určitě nevadí, že máš místo července TP srpen 2012. Já byla dubnovka 2012 a nakonec jsem až srpnovka. Důležité je, aby nám to všem dobře dopadlo a probíhalo bez problémů.
30. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 máš naprostou pravdu.. já jsem hrozně ráda že je vše ok včera jsem trochu špinila tak jsem šla k dr o fous dřív než jsem byla objednaná takže týden sem tam hlavně že je to ok :wink:
30. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dashyyy
já měla pozitivní test 20.11. Ale ještě jsem na ultrazvuku nebyla, tak nevím jak rosteme...
No já mám pocit, že mě škrtí rifle, které mě byli volnější...ve stoje ne, ale když si sednu, tak mi vadí a příjde mi, že je to hrozně brzo...
30. lis 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pajinka85 určitě ne.. já teďka nosím kalhoty, který na mě doslova visely a jsou mi malé všechny podprsenky a kalhoty v práci rozepínám už přes týden.. ono asi jak u koho ale já už mám vidět pupík ... dneska dr říkal že to je tím že jsem dost hubená tak je všechno znát :wink:
30. lis 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 @dashyyy Já jsem si dělala test až 27.11. a doufám, že rifle, co mi pořád padají, tak že mi budou padat ještě hodně dlouho :slight_smile: Já totiže u prvního přibrala cca 28-30 kg a fakt nikdy více. Šla jsem rodit s 90 kily a po porodu jsem měla 83 kg. Nikdo z nás přesně neví, v kolikátém týdnu jsme, necháme se překvapit, ale měly bychom zůstat v srpnu.
30. lis 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek