• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@lenicita Tak to je pozitivni :slight_smile: Kdy jde videt srdicko holky?
12. pro 2011 v 11:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Tak to je skvělé, že je vše OK a že paní doktorce nevadí, že nemáš žloutkový váček - nejspíš pozdější oplodnění - já ho tam totiže už min.pondělí měla :slight_smile:
12. pro 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Můj mudr. mi říkal, že srdeční akce je většinou vidět od začátku 6. týdne....myslel teda 6+0. Někdy bývá vidět i dřív a někdy zase později.

@lenicita Super, to vypada dobre! Postupuje to pekne, hlavne ze je tam, kde ma byt. :slight_smile:
12. pro 2011 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Hmm, takze kdyz pujdu 7tt+1 tak by srdicko uz melo byt videt, ze? Teda pokud bylo oplodneni tehdy, kdy myslim, ze bylo :slight_smile:
12. pro 2011 v 11:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon
@leniczka_brno
@denca2000 holky min týden mi nešlo nic vidět ted už jo.....jen ne ten žloutkový váček....ale to prý nevadí...já jsem u vás ve všem o krok zpět totiž... :grinning:
12. pro 2011 v 11:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Kdyz pujdes 7+1 a ovulace byla tehdy, kdy ma normalne byt, tak si myslim, ze srdicko uz uvidi. Vlastne mozna i kdyby byla o tyden pozdeji.

@lenicita Ja jsem zpet o dva kroky, z toho si nic nedelej. :slight_smile: Kdyz jsem byla na prvni KO u Dr., tak jsem taky videla jenom mini gestacni vacek a o tyden pozdeji takovej velkej skok - gestacni vacek 3x vetsi, mimi a srdicko. Na zacatku to totiz dela hrozne velky skoky a zvetsuje se to kazdej den. :slight_smile:
12. pro 2011 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 taky ti gratuluju :slight_smile: a děkuju za tvojí reakci, budu se snažit to brát tak, jako že to k tomu patří. Ale je to teda hrozný, doufám, že to brzy přejde :unamused:
12. pro 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno už i srdíško? já viděla jen gestační váček....:slight_smile:
12. pro 2011 v 11:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Ta prvni kontrola byla pred dvema tydny, coz jsem byla tak 5+3 (gestacni vacek). Druha o tyden pozdeji - 6+3 (srdicko). Takze pristi pondeli bude srdicko i u tebe. :slight_smile:
12. pro 2011 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno játaky věřím, že next týden bude vše lepší....holky jdu si koupitvětší podpsenku...tak za půl hodky pa
12. pro 2011 v 11:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla dnes zase na krev, doktorka sleduje nárust hcg a ve čtvrtek mám přijít na ultrazvuk, to budeme 7+0 a tak by už mohlo jít vidět i srdíčko..vím, že mám ovu hodně pozdě (21.-22.dc) tak uvidíme, co uvidíme :grinning:
jinak nechci provokovat,ale krom drobných nechutí baštím vše a nevolnosti zatím žádné. Jen to čůrání..kdo má furt chodit na záchod??? hlavně mě to obtěžuje venku,kde si těžko s dítětem v kočárku odskočím někam na wecko.. ach jo.. No a cítím,že bude záhulnapínání kůže-jsem po císaři, už mi trochu naběhlo břicho (můj špek nabral větších rozměrů :confounded: )a cvítím hnusné pnutí v jizvě..takže už se připravuji,že bude třeba mazat,mazat a mazat a budu doufat, že neprasknu :rolling_eyes:
12. pro 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik ahoj a ultrazvuk ti vůbec zatím nedělala? Já čůrám tak každý dvě hodiny a taky je to občas o nervy... :slight_smile:
12. pro 2011 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Já mám tedy takovou doktorku, že když od ní odcházím, tak mám u sebe zprávu, včetně obrázku z UTZ a nic neplatím. Já u ní byla před týdnem, což jsem byla 5+0 a další mám 20.12. a to už bude doufám i srdíčko
12. pro 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak kompletní zprávy mi ten můj mudr nedává, ale ultrazvuk dělá při každé návštěvě. A při těch těhotenských obzvlášť, to bych si i vynutila, kdyby mě poslal domů bez ultrazvuku.
12. pro 2011 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno To se taky divím, že @dupik ultrazvuk nedělala a že sleduje jen nárůst HCg, ale asi záleží na doktorce
12. pro 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Já už byla na dvou, první 5+0 a druhý 5+5 a teď bude 7+0, na prvním neviděl vůbec nic, na druhém gest.váček. a potvrdil správnou polohu miminka....tak jsem sama zvědavá, co všechno mimi stohlo do třetího ultrazvuku.
12. pro 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniczka_brno @dupik Tak se teď trošku bojím, že když jsem byla v 5+0tt na UTZ a byl tam vidět gestační i žloutkový váček, zda není něco špatně. Přeci jen jsem otěhotněla brzy po revizi, tak snad bude vše OK :unamused:
12. pro 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 to právě ne, byla jsem už na první kontrole, 2x na krev a 2x na ultrazvuku..hlídá mě a není týden, aby mě neviděla...teď je nemocná a stejně pofrčím na ultrazvuk k jejímu kolegovi..
12. pro 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 buď úplně v klidu, žádné pochyby..věř, že je vše tak jak má být a uvidíš, že bude!!!!!
12. pro 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik No snad ano, jdu na kontrolu až 20.12., ale ten čas tak strašně rychle letí, že to bude za chvíli :slight_smile: To máš super, že chodíš co týden na kontrolu.
12. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jdu na kontrolu ve středu, chtěla jsem vydržet déle, ale nejde to v práci to nedávám s tou nevolností.. tento týden mám vyskemranou dovolenou...
Jinak mám dotaz nějak mi napuchla pusa (ALERGICKÁ REAKCE) myslíte že si můžu vzít zyrtec/zodac??? Vím že by se nemělo nic.. nebo to mám rozchodit???
12. pro 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě jo..právě čumím, že holky zavolají, že mají pozitvní těhu test a jdou na první kontrolu až po třch týdnech, to je fakt na palici..jestli je vše o.k., jestli se miminko vvýjí dobře, jestli to není mimoděložní a vůbec, vidět ho na ultrazvuku...to prostě chce každá hned!!!
12. pro 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies zyrtek a zodak NE!!!!! kamarádka má alergie na A4 a nesměla nic z toho během těhu a už vůbec ne v době,kdy se vyvýjí orgány!!!!
12. pro 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies každá chemikálie můženzpůsoit špatný vyvoj orgánů, mohla by jsi roskovat postižení!! prostě to musíš protrpět!!!! kdyžtak to řeš se svým doktorem ale sama nic neber!
12. pro 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vás dočíst je fakt síla :grinning: takže co je u koho nového? Já snad přestala trošku zvracet a je mi o fous líp a i se můžu najíst jsem zvědavá jak mi to v pracovním nasazení vydrží :wink: ale zakončení víkendu hrůza.. včera mi takovej starší pán naboural auto do toho mi blázní telefon a rozhodl se mě nebudit no docela síla :unamused:
12. pro 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik Ok no ona my rekla, já mám i takovou injekci když je fakt nejhuř.. adrenalinové pero, a alergoložka mi teda rekla že kdyz budu mít reakci, že si to mám vzít, jako tehotenství netehotenství.. Jenže ona to bere tak že pomuzu sobě, gynekoložka by mi rekla neco jiného, zřejmě to co ty... no tak uvidím a pokud se to bude zhorsovat musím do nemocnice.....
12. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Já už si říkala, kde tě Dášenko máme? To je super, že nevolnosti polevily. Já si před chvílí dala br. šišky se strouhankou a cukrem a moc jsem si pochutnala. Já tu nebyla celý víkend a měla jsem co dělat, abych to vše přečetla :wink: Snad nemáš to auto buchlé moc :unamused:
12. pro 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies a nechceš raději hned zavolat doktorce, ať nemusíš letět později do té nemocnice? Za zeptání člověk nic nedá
12. pro 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies tak jasně, že nebudeš riskovat svůj život, ale pokud to bude jakž takž zvládnutelné, radši nic neber..a gyndařky to fakt vidí striktně..jiní na těhotenství neberou zřetel..vím, jakmi na pohotovosti napsaali anibiotika a já radši volala gyndařce a ona mi řekla, že mám hned přijít, že tohle brát nesmím!!!!!
a hledal v tlusté brožuře léky onoho druhu, co jako kojící můžu!! a to jsemnebyla těhu, vždyť ta naše robátka ještě ani nejsou chráněná placentou, vše jde naplno do nich!!!
12. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Ahojky já mám taky s cystou zkusenost ale ne v tehotenství... ale pred kdyz jsem v lednu sla k nové gynekoložce při uvodní kontrole cystu nasla, rikala jsem jí že se budeme snažit otehotnet tak mi doporucila pockat, cekali jsme pul roku po kazdé MS kontrola jestli se uracila zmizet, jednou byla 4, pak 5, pak zase 3, a to byl červen, to jsem to resit nechtela byla svatba a v cervenci jsem s ní byla na laparoskopii, po 2 MS mohlo začít snažení... Vyložene mi teda nedoporucila, když víme že tam je otehotnet, že je lepší to vyřešit predem...

Ale pokud ji más v tehotenství je to rizikové na zacátku kdy se musí vážně sledovat, jak je už miminko vetsí než tak cysticka tak je to v poradku... Takže drzim pesticky at ji máš malinkou a nebo třeba už vymyzela uplne...
12. pro 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek