• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@baibies nejvíc mě ničej ty cesty.. bydlím skoro na vysočině takže se už u nás drží téměř sníh každopádně namrzlo je už pořád.. zdá se mi, že se to lepší a mám svoji práci ráda to je snad jediný co mě drží
12. pro 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno brala jsem si teďka zbytečky dovolený takže jsem byla skoro celý minulý týden doma a teďka se zdá že už je to lepší :wink: jen teda to spaní.. klidně bych se natáhla a spala celý dny :grinning:
12. pro 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali tak nějak si pořád můžeš dělat věci svým tempem viď.. nemám teda zkušenost ale určitě je to jiný :wink:
12. pro 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy No já jezdím taky asi 25 jen do práce... a cesta je hrozná samá díra, že mi teda vzdycky není dobře už jen po cestě... navíc vstávání.. to teda nedávám....
12. pro 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 No já mám ty nevolnosti podobné jako ty. Sice můžu sníst všechno, takže v tomhle jsem asi na tom líp, ale taky je mi špatné celý den a pořád mě natahuje. Nejlíp mi je, když si můžu lehnout, což ovšem s naší princeznou moc nejde. Leda když v poledne spí.
12. pro 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf holky normálně jsem zjistila že mi pomáhaj banány na tu ranní nevolnost a v zápětí žvějka a nenátahne mě nic :wink: jen můj nový poznatek
12. pro 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies vstávání mě taky ničí.. ještě 15 minut do konce a jsem úplně vyřízená nesoustředěná a držím otevřený oči jen silou vůle jo a v pátek mě rozbrečel komisař Rex.. začínám si občas připadat jak blázen :grinning:
12. pro 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy neboj nejsi sama já se minule rozbrecela v aute manzel se tak videsil co se deje... že chudák zajel ke krajnici a já brecela ze chci aby mi uz bylo dobre... :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baibies :grinning: :grinning: :grinning: jé to je dobře že to tak máš taky :grinning: :grinning:
12. pro 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy To já jsem ještě nevěděla, že jsem a bulela jsem asi 3x u Chirurgů, pak u nějaké pomalé písničky v tel. a u reklamy a pak teda natahuju, jak se dívám na svého chlapečka....jak bych byla ještě víc dojatá a začla ho milovat víc, než doted, JESTLI TO TEDA JDE :wink:

JInak jsem teda šíleně utahaná...a bolí mně svaly a kosti...jak bych měla chřipku

a jsem sam jebák...to je šílené, trpím na to i normálně, ale ted to mimčo hnojí uplně max.

JInak na gyndu jdu v pátek a už skroo stříhám metr, hrozně se bojím, že se raduju předčasně
ale dnes jsem si dělala test, asi 4. v pořadí a už jsou stejně fialové dálnice
12. pro 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 Taky jsem jeden velkej pupínek. Říkám si že podle toho jak vypadám, musím čekat holčičku. Strašný, vlasy myju každý den a večer už je mám mastný jako po týdnu, to mě děsí, snad se to uklidní. taky se bojím že se raduju předčasně a hlavně jak kamarádky vědí, že chceme mimčo tak se ptají a já nevydržela a řekla jsem že jsem asi těhu, uf, snad tam je.
12. pro 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali mi to zas nedrží, mám takovou hodně krátkou ofinu a teprv krátce střiženou nakrátko, takže jí musím i normálně přemlouvat a ted mi trčí a vypadám jak nonstop po flámu, skelné oči, suchá víčka, sam jebak...
12. pro 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali U nás to ví kámoška, ségra a rodičea též se bojím, že jsem to řekla moc brzo...
Ke všemu jsem měla potvrzené od 3astroložek, že otěhotním až příští rok, tudíž se bojím o to víc :unamused: snad to bude dobré
12. pro 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 Na astrologa bych moc nedala, nic proti nic. Snad nám to všem vyjde. Já mám nafouklé bříško, že už jako těhotná vypadám, tak to stejně dlouho neutajím.
12. pro 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jsem Vám tady psala tu epizodu v tech stavebninách tak jsem se o víkendu bleskla, jak jste chteli ale vubec nevím jestli to sem hodit... :unamused: :unamused:
12. pro 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky to je můj špíček... :grinning:
12. pro 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Ahoj holky,
konečně doma.

@baibies
Já mám špíček na břichu, dřív mě šel krásně zatáhnout a měla jsem bříško na pohled ploché, ale ted už zatáhnout nejde, už se pěkně vyvaluje podbřišek-rachleji než u prvního těhu...koupila jsem si už těhu kalhoty, ty moje mě moooc tlačili.
A ty už pracuješ? to jsem nějak prošvihla....
12. pro 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies krásné bříško, já teda čekala, že budeš daleko macatější, když se chlápek ve stavebninách ptal, co to bude :grinning:
12. pro 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Ty už sis fakt koupila těhu kalhoty? To mně rifle ještě pořád padají :slight_smile: To jsi byla v nějakém těhu obchůdku? Ve středu jdeme k Pohlreichovi na vánoční obídek a už se moc těším na ty dobrůtky - ještě že mi není blivno :wink:
12. pro 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 joo děkuju... ono jsem totiž mela tyrkysové tričko a jakoby dlouhý svetr.. takže on ten špíček tak vykukoval.. Jinak @pajinka85 já už mám jedy černé společenské taky doma, a uz se tesm až to rekneme až je budu moci začít nosit, protože mě kalhoty kdyz pak sednu do auta v práci desne vadí a tlačí...

A jinak obídek závidím :grinning:
12. pro 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 No k té práci mám smlouvu na pul fiktivne ale v pátek jsem tam byla na brigádě.. ale pujdu na neschopenku...
12. pro 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies jééé..já už se taky těším na bříško
12. pro 2011 v 18:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,
cca 7 let jsem brala antikoncepci, a po vysazení jsem cca do 2 měsíců otěhotněla a zjistila jsem to nedávno z testů a dnes mi to bylo doktorkou potvrzeno, jsem v 7.tt a termín mám na konci července, začátek srpna,
tak se k vám přidávám :slight_smile:
Jsem těhotná poprvé, tak jsem z toho docela mimo a vystrašená, snad to bude ok.. :sweat_smile:
12. pro 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@denca2000
Koupila jsem je v obchodě, kde prodávají vše na miminka a pak právě i těhu módu...
Mě moje rifle moc nepadali ani předtím...a ted mi sjíždějí pod břicho, tak mě táhne na záda a když si sednu, tak mě škrtí, cítím jak to tam tlačí....a bála jsme se abych miminku tím nějak neubližovala-nevím...
A mě se fat zvětšuje nějak rychlejc než při první... A moje mamka mě na ně přidala a říkala, at se neškrtím v normálních a at si to užívám, ta nestresuju, že to mimnku pomůže nejvíc....je to totiž zdravotní sestra na dětském středisku a vidí, jaké někdy nemocné dětičky jsou a říká, že děti šťastných a spokojených rodičů jsou zdravější a také šťastné.... :wink:
12. pro 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat
Gratuluji k těhotenství i k tvému prvnímu příspěvku na Modrém Koníkovi, já jsem těhotná podruhé a diskuzemi žiji, takže dost věcí mám nastudovaných takže ráda poradím.... :wink: :wink: :wink:
12. pro 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat také velká gratulace, jsme tady super babinec, tak pokud bude potřeba, tak ti rády pomůžeme, když to bude v našich silách. Kolik ti je a odkud jsi?
12. pro 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok dekuju mooc :slight_smile:
Je mi 20 let( nebylo to plánované no) a jsem z Prahy :slight_smile:
12. pro 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 to máš ale hodnou maminku :slight_smile: Já bych se asi cítila trapně jít do těhotenské módy, když nemám žádné bříško
12. pro 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Tak ty třeba žádné nemáš ale já jo no.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat
Mladá maminka,já čekala prvního syna v 21letech a narodil se 14 dní po 22... Tak hlavně jestli je sice neplánované ale chtěné... :wink: :wink:
12. pro 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek