• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
Ahoj :slight_smile:
doufám, že tu ještě někdo je, když mám chvilku sem zajít :slight_smile:
Měli jsme teď honičku a včera nešel net :frowning2: Ale aspoň ty dny hezky utíkají a už pozítří jdu na gyndu :grinning: Doufám, že doktora přesvědčím na utz, budu už 6+1, tak už by mohlo být krásně vidět i srdíčko :slight_smile:
12. pro 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies hezké bříško :slight_smile: já tam mám zatím špíček, tak jsem si myslela, že to na mě půjde vidět až později, ale už te´d se mi zdá, že jě nějak větší :slight_smile: 2.listopadu jsem vysadila HA a přibrala jsem hned 3 kila a usadily se právě na bříšku, ale te´d se mi zdá, že už nějde ani zatáhout a jakoby se tam dole už dělala malá boulička když si hladím bříško :slight_smile:
12. pro 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mažete už bříška? Já se vždycky natírám po sprše buď tělovým mlékem nebo oleje. Dnes sem ale viděla v letáku od Rossmanna, že tam mají 48% slevu na olejíček od Hippu mama Sanft. Na jiných diskuzích ho mamimky moc chvílily, tak jsem si říkala, že bych si rovnou koupila dva, za tak dobrou cenu :slight_smile:
12. pro 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenicita koukám, že máš za sebou kontrolu, tak super, že byl vidět váček, když před týdnem nic. No a další týden už uvidíš i žloutkový váček a srdíčko :slight_smile:
@aluskaasimon 7+1 bude srdíčko už určitě, to jsem byla u prvního těhu na prvním utz a srdíčko už bylo vidět krsáně :slight_smile:
@baibies na alergickou reakci můžeš homeopatikum Poumon histamine 30 CH - je to základní lék na alergii. Zpomaluje až zastavuje JAKOUKOLIV alergickou reakci.
Dávkování: při dávkování záleží na rychlosti rozvoje alergické reakce - čím rychlejší je reakce těla, tím častější podávání léku - 3 granule po 30 minutách. Když se zpomalí otok, prodlužují se intervaly - až na 2x denně.
12. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda V 6 tt už by srdíčko mělo jít vidět, tak se určitě poštěstí :slight_smile: já jdu příští týden ve středu, to budu 6 + 3 ,tak doufám, že mi taky udělá ultrazvuk. Na první kontrole mě jen prohlédl a prohmatal a podle čípku mi řekl, že je to začínající těhotenství. Příští týden mi prej udělá další vyšetření, vezme krev a vystaví průkazku. Už bych ale chtěla i foto z ultrazvuku, chceme ji dát rodině jak vánoční dárek :slight_smile: Přes svátky asilvestr bysme to stejně asi neutajili :slight_smile: Ale známým a v práci to chci říct až na začátku únoru, kdy už budu začínat druhý trimestr.
12. pro 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h no, já mám bříško, jako mají ostatní cca v 5. měsíci :slight_smile: (mám 25 kg nadváhu) A pokud mají v Rosmannovi za dobrou cenu, tak si kup. Pokud pravidelně mažeš, tak min. 2 určitě spotřebuješ.
12. pro 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda děkuju za radu objednám se na alergologii a pak to radeji zkonzultuji s gynekoložkou...
12. pro 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h 6+1 už je 7 tt :slight_smile:. Taky chci obrázek z utz dávat pod stromeček :grinning: Jé a ty už budeš mít průkazku? Mně u prvního těhu dávali až v 12 tt, tak jsem zvědavá, kdy teď :slight_smile:, ale obrázek mi bude stačit ke štěstí :slight_smile: A když ne, tak si koupím ještě jedno balení testů a budu si na ně čůrat pro radost :grinning:
12. pro 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda no vidiš, sem si to ani neuvědomila :slight_smile: taky jsem se divila, že už mi chce dát průkazku, asi záleží na doktorovi. Některé holky mi tu psaly, že by průkazku ještě nechtěly, kdyby se něco stalo, ale mě to spíš uklidní, že je podle Dr vše v pořádku :slight_smile:
12. pro 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda a dnes jsem si taky pro jistotu dělala test (někde jsem to i četla, že je dobré ho za týden zopakovat) no a testovací čárka byla dokonce silnější než ta kontrolní :slight_smile: Docela mě bolí břicho, nejvíc když se mi chce na malou a také chvíli potom a občas i přes den, ale podle příspěvků tady na MM je to prej normální, že se dole vše roztahuje a mimi roste. I když mi připadá, že s takovou tam budu mít nejmíň dvojčata (já sama jsem totiž z dvojčat, sestřenky jsou také dvojčata, tak mě s tím všichni stračí :grinning:)
12. pro 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies homeopatikum můžeš kdykoliv - v těhu i miminku dát, ... to je bezpečné. Asi jediná nechemická možnost :slight_smile: A investice jen cca 80 kč. Já ho mám kvůli dcerce - má alergii na bílkovinu kravského mléka a sem tam se mi osype i po něčem jiném, tak je to moje první pomoc.
12. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h jo, bolest či píchání v podbřišku je normální, tělo pracuje :slight_smile: Já bych taky byla za průkazku ráda, už jen kvůli tomu, že tam je vždy napsaná další kontrola a ostatní termíny ... :slight_smile: A cítím se s průkazkou prostě taková těhotnější :grinning:
12. pro 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kovalda věřím že next týden to bude už 100%
12. pro 2011 ve 22:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat Ahoj, vítej mezi náma :slight_smile:
Ty jsi mladičká (mluví ze mne závist :grinning:). A když miminko nebylo plánované, co na to říkal partner?
12. pro 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat Tak velika gratulace, vitej mezi nami:slight_smile:
12. pro 2011 ve 23:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat taky se přidávám ke gratulaci a vítám tě mezi námi :slight_smile:
13. pro 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat Ahoj, vitej! Trochu zavidim ten vek, prece jen mam o 10 let vic a uz jsem malinko opotrebovanejsi :grinning:

@lili_h Tak to si ten olejicek taky musim koupit! Diky za radu...taky uz jsem o tom premyslela, ze bych zacla mazat. :slight_smile:
13. pro 2011 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda a @babies histamin můžu jedině doporučit!!! Užívám ho na alergie už od dětství a nikdy mi nic nepomáhalo tolik jako tyhle kuličky :wink:
13. pro 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat ahojky, tak to jsme na tom dost podobně :wink: hodně zdaru a hlavně zdraví oběma
13. pro 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já včera večer měla takovou motolici, že jsem to nikdy v životě nezažila, dneska se mi teda mírně motá hlava, ale včera jsem myslela že odletím :grinning: Nebyla jsem schopná ani kroku...Manžel mě chudák odvedl do koupelny a pak rovnou do postele, doma neporadek hruza... Tak jsem si dneska přivstala a dala se do toho, vyjímečně.... Nevíte co to způsobuje...?
13. pro 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baibies
Snížený krevní tlak....já se včera také motala. Ale ne tolik, já třeba cítím změnu zraku, když mám hodně nízký tlak...a v těhotenství se ještě snižuje, já jsem se jednou dokonce i málem složila, naštěstí mě zachytili a posadili, jinak bych se svalila...
13. pro 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 tak to se mi stalo málem vcera jak kdyby me nechteli poslechnout ani nohy.. jako dnes cítím taky že se mi trochu motá šíša ale je to o 100% lepsi nez vcera...
13. pro 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak to se mi stalo v sobotu v obchodaku, byla celkem dlouha fronta a ja uz myslela, ze se tam fak svalim. Nastesti jsem se opirala o vozik :wink: A zase me chytly zada, tak jsem se moc nevyspala:frowning2:
13. pro 2011 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies jj, jak píše @pajinka85, tak to bude určitě nízký tlak. Já ho mívám taky nižší, ale zatím se držím, i když v pondělí jsem byla taky jak přiopilá:slight_smile: No doufám, že se to nebude zhoršovat, kamarádka kvůli tomu půlku těhu proležela :frowning2: Zatím netrpím ani nevolnostmi, akorát mě někdy dost bolí břicho jako když mám silné MS bolesti, a chodím pořád na záchod (dnes v noci 3 krát!!!). Sem si vždycky myslela, že tak chodí těhule až když mají větší břicho a mimčo jim tlačí na močový měchýř. Ale je pravda že i víc piju, mám pořád žízeň, vypiju toho dvakrát tolik jako dřív.
13. pro 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Jo jo, tehotne maji vice pit, protoze ledviny pracujou na plne obratky a progesteron pry zadrzuje vodu v tele a tak mame vody v tele mnohem vic. Teda holky dneska zase vazeni a 67.3 to je o 0.8 vic nez na zacatku. No teda, jestli to takhle pujde dal, tak potes. Koukala jsem do sve moudre knihy a normal je pry v prvnim trinestru od 0.9 do 1.8 kg.
13. pro 2011 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Tak já musím zaklepat, že se má váha drží pořád stejně :slight_smile: Jím normálně 5x denně a právě se chystám na mandarinku a pomeranč. Večer mi bylo dost špatně, nevěděla jsem, zda to půjde horem nebo spodem :wink: Jinak motání hlavy mám normáně a to nemusím být ani těhotná :sunglasses:
13. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak to ti teda zavidim, ja jim normalne jako pred tim, snazim se tak moc nemlsat a vidis, proste to jde nahoru, nenadelam nic, no :frowning2: A teda cekala jsem, ze kdyz miminko tedko uz celkem rychle roste, pujde mi to trosku videt na brisku, ale opravdu kde nic tu nic. :frowning2: A to jsem se minuly tyden radovala, ze snad neco zacina byt videt. Na omak je ten spodek takovy tvrdsi a kdyz si sahnu na podbrisek, je to proste jine nez byvalo, ale videt teda nic moc nejde:frowning2: :unamused: Na to jak pribiram.
13. pro 2011 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Buď v klidu, na mě také není nic vidět a když si vezmu, jak je to dítě malinké, tak je to celkem i logické - má to tak 1,5 cm a kdo ví jestli. Já se teda toho baňděra hrozím, já šla poprvé rodit s 90 kily a to jsem začínala na 62 :unamused:
13. pro 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon jé tak to já už mám pupík :wink: dneska mě kamarádka donutila jí ho ukázat a řekla že to je pořádnej cemr a vypadá jak pivas :grinning: no moc mě nepotěšila to doma včera přítel říkal že je to sexy pupík :grinning:
13. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Knizka co mi dosla vcera tvrdi ze tento tyden(7.) je mimco 4 - 5 mm velike, pristi tyden by to melo hodne poskocit, pres ten centak. I kdyz, kazda stranka a knizka tvrdi neco jineho a ja jsem z toho pak akorat tak zmatena :wink:
13. pro 2011 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek