• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@dashyyy Tak to zavidim, ale ja nejsem takova stouplinka jako ty, tak to asi hned tak videt nepujde, precejenom nez se deloha probojuje temi cm tuku, chvilku to potrva:grinning:
13. pro 2011 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
13. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Kolik je ti vlastne let, jsem koukala, ze rikas, ze jsi na tom podobne jako roxy a tak jsem si uvedomila, ze to bud nevim, nebo jsem to zapomnela:slight_smile:
13. pro 2011 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon myslela jsem s těma týdnama :grinning: mně je 23 :wink:
13. pro 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy No vidíš, můj první manžel byl takovej vůl, že když jsem přišla z poradny a vážila jsem 70kg, tak se moh potrhat smíchy. Nikdy mi neřekl, jéé, ty máš sexy bříško. A to blázen ani netušil, že pojedu do porodnice s 90 kily :grinning:
13. pro 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Je pravda, že každá kniha tvrdí něco jiného. Však se v sobotu dočkáš, pokud jdeš k tomu lékaři a uvidíš, jak velké už je mimčo :wink:
13. pro 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kovalda myslíš, že už v 6+1 je vidět srdíčko? Já jsem tady všude četla, že až v tom 8tt, tak to by bylo super, dneska jdu na kontrolu, tak třeba taky něco uvidím :grinning:
@lili_h dík za typ do toho Rosmanna, kouknu tam
@baibies já to mívám taky to motání hlavy, někdy třeba mám takovej divnej pocit v hlavě celej den, dneska je to třeba dobrý. Asi to může způsobovat těhu, dřív jsem to nemývala
13. pro 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 tak to je fakt hnusný ale :unamused:
13. pro 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jihajiha Jéé, ty jdeš dnes na kontrolu? Tak to se budeme dnes těšit na zprávičky. Já jsem dnes také 6+1, to jsem tedy zvědavá, určitě dostaneš obrázek :wink:
13. pro 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili_h to me není tak dobre ze nemám chut ani pit.. :(
13. pro 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jihajiha To už by mohlo být vidět srdíčko :wink: hlavně nám musíš ukázat fotečku
13. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem měla rodit v srpnu 2012 ale bohužel to skončilo v 6tt potratem ale určitě si v srpnu vzpomenu. Vám přeji štěstí a zdraví až vše proběhne bez komplikaci :slight_smile: a svých drobečku se v srpnu dočkáte:slight_smile:
13. pro 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@jihajiha Tak to se těším co je u Vás nového, mě kontrola první čeká zítra ;)
13. pro 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@nesves Jee děkujeme moc, a přejeme ať je brzy líp ;)
13. pro 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nesves
To je mi líto, ten potrat musí být čerstvá záležitost, já jsem v 7 tt a termín mám 1.8. Tak ať se brzy zadaří znovu. :wink:

@jihajiha
At dnešní vyšetření dopadne na 1* :wink:
13. pro 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@baibies
Ty jdeš už zítra...se máš, já až v pondělí...
13. pro 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@baibies Děkuji:slight_smile: a jak se říka vše je pro něco dobré než mít postižené mimi raději si počkám :slight_smile:
13. pro 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nesves tak to je mi líto, ale určitě se brzy dočkáš znova:slight_smile: držím palečky ať je to příště bez komplikací :slight_smile: já jsem teď taky v 6 tt, tak mám taky strach, chvilkama mě bolí břicho jako při hodně silné MAS bolesti, pak to přestane a v pohodě, nejvíc teda když mám na záchod nebo i po čůrání, ale po 5 min to přestane.
13. pro 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 Zítra to bude týden co mě pustili z nemocnice. Taky jsem se těšila a říkala si je mi 25 potrat se mě týkat nemuže jsem mladá. Pak začalo krváceni a za 3 dny potrat. Tak se hezky opatrujte a nadarmo se neříka že prvních 13 týdnu je nejkřehčích. :slight_smile: Tak holky opatrně
13. pro 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@nesves Jéé, tak to mě moc mrzí :frowning2: Já měla také rodit v dubnu a nakonec jsem tady, tak doufám, že to tentokrát dopadne.
13. pro 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 jdu zítra volala jsem minulý týden jak mi dopadla ta smlouva, kvuli tem nevolnostem... jinak jsem chtela jít až přístí týden abych měla krásnou fotečku... ale tak uvidíme treba si me pak jeste pozve protože se mají v 8tt delat nejaké tsty mi rikala sestricka do telefonu nebo krev nebo nevím...

@nesves Máš určitě pravdu, tak přeji hodně štěstíčka do dalšího snaženíčka a držím pěstičky!!! ;)
13. pro 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@nesves
Moc mě to mrzí...máš pravdu první 3.měsíce jsou kritičtější, ale bohužel i pak dál není vyhráno. Celé těhotenství je jeden velký zázrak a je hodně věcí kterých se bohužel může pokazit. :(
Ale jsi mladá, zachvíli se to podaří znovu...a už to bude vítězné :wink:
13. pro 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili_h Mě to začalo po trošku rychlejšim milováni doktorka říkala že mám trošku pohmožděny čípek ktery krváci a nakonec se otevřel. Tak příště žádne milováni až do porodu :grinning: To nestojí za to ale nevím jak to vysvětlím příteli:D Ale mimi je pro mě nejduležitějši. Moc se nepřepínej bolesti bez krváceni jsou pry v pořádku jen mě začaly bolesti jak při menstruaci již po krváceni a to je zlé a pak přišel potrat. Odpočívat odpočívat a odpočívat:slight_smile:
13. pro 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@baibies
mě je taky pekelně blbě, ale já mám smlouvu až od ledna, takže nějaká neschopenka nepřipadá v úvahu. Alespon mezi svátkama ten týden budu doma...
A bojím se, aby si pak neřekli, že pracuju měsíc a už chci neschopenku, nebo tak něco...
13. pro 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nesves
fakt po milování? My se bojíme taky, ale celých 9 měsíců bez toho...nevím jak by to přítel zvládl... My se snažíme hodně opatrně. A to myslíš, že ti to opravdu zapříčinilo jen to milování?
13. pro 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@nesves také jsem začala 2.9. krvácet a 5.9. už jsem mazala do nemocnice na revizi. Jak říkáš, vše je pro něco dobré. Brzy se určitě zadaří, já pila po revizi kontryhelový čajík
13. pro 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 no tak si vezmi co já... od prvního pondelka v prosinci pracuji... ale to doktorce rikat nemusím.. a víš jak já to mám s tou smlouvou... z pracáku bych nemela nic... ale z podnikání taky nic.. proste kdo je zamestnanej má se stejne nejlíp...
13. pro 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 Pokaždé jak si zapnu počasí a vidím tak rosničku Kocurovou přítelkyni od Rosického ,tak to si říkam to je chudák potrat v 6 tt když příjdeš jen o vajíčko je ještě nic než potratit v 5 měsíci už miminko to musí být teprv bolest. Jsem si řekla , že se mi vráti to stejné mimi až bude ten správny čas :grinning:
13. pro 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@nesves to jsem nevěděla, že to může mít až takové následky. Co vím že jsem těhu jsem to s manželem zkoušeli jednou, ale nemohla jsem se nějak uvolnit, tak jsme toho radši nechali, že ještě počkáme jak dopadne příští týden kontrola. Pročítala jsem o tomto tématu mnoho článků, ale někde radí bez omezení, samozřejmě pomalý a bezpečný sex a jinde sex vůbec nedoporučují do 12tt, tak nevím.
13. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 Odpoledne kolem 14 jsme se milovaly normálně poloha 68 ale přítel byl trošku aktivnější a mě se to líbilo tak jsem chtěla ještě jen pak začala bolest v podbříšku a za 5 h krváceni ,tak jsem hned mazalo do Apolináře a tam mi sestra vyhubovala ,že to bude určitě milovánim i když to nebylo žádne sado maso prý je do 3 měsíce nejcitlivějši ten čípek. Ale žije se stím těžko že to byla naše blbost tak to raději házim na nachlazení jelikož mi nepřišlo že to bylo něco až tak hrozného co by mělo uškodit :cry:
13. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek