• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@lili_h No my jsme bohužel asi moc náruživí my to děláme i třikrát deně a to taky není dobré je to námaha pro tělo :unamused: příšti těhu :unamused: milováni až po šestinedělí to jsem si odpřísáhla :cry:
13. pro 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nesves :slight_smile: tak s takovou budete mít nové miminko ani se nenaděješ a na to špatné už si ani nevzpomeš, jak se budeš těšit z nového dobečka :slight_smile: jsou tu holky, co byli taky před 3 měsíci na revizi a už jsou zase těhu :wink:
13. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nesves Ahoj, mrzi me to, co se ti prihodilo. Ale na to, ze to bylo zpusobene milovanim, bych nesazela. Kamaradka zacla krvacet po trochu drsnejsim sexu, ale nic se nestalo. A co obecne ctu v diskuzich, tak pokud je tehu normalni, tak sex nevadi. Jasne, ze opatrne...nevim, nevim, co bysme s pritelem delali, kdyby se do 12. tydne nemohlo sexovat. :grinning:
13. pro 2011 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Přeji ti hodně štěstí :astonished: a četla jsem ,že po potratu je pry děloha silnější tak držím palečky :slight_smile: Já jsem po revizi týden pořád to bolí a ještě zánět močáku ani nemám chut slavit vánoce. Ale přemužu strach z dalšiho potratu a na jaře se taky budeme snažit :wink: :slight_smile:
13. pro 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baibies
No já vím jak ty to máš, ale je vlastně pravda, že se s tím nemusíš chlubit, že pracuješ jen chvíli, pro doktora je asi jen důležité, že jsi zaměstnaná....to je fakt.

@nesves
To jo no, té Kocůrové mě bylo líto... :confounded:
13. pro 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nesves Hlavně to chce čas a klid. Já byla na revizi v pondělí, co si pamatuju a hned ve středu jsme sexovali - musím zaklepat, ale nic mě nebolelo a cítila jsem se skvěle. To jsem na to šla přesně v 9tt, ale bylo to zamlklé - jen bublina bez žloutkového váčku a emrya. Jsi mladá, takže to půjde jako po másle, držím pěstičky :wink:
13. pro 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nesves Ja mam teda za sebou taky jednu nemilou udalost - samovolny potrat v cca. 4 tt, v uplnem zacatku, kdy jeste nebylo nic krome zvysene sliznice videt. Ale to nebylo ze sexu, ale spis ze spatneho uhnizdeni....pritel byl pri otehotneni nejakej nemocnej... :unamused:
13. pro 2011 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Doktor mi říkal že při každém krváceni v těhotenství je to vždy 50:50 bud to vydrží nebo příjde potrat . Už se těším až řeknu příteli že snim nebudu sexovat do porodu:D Budu matka samoživitelka:D Ja vím že jemne neuškodí ale já mam po minulém už blok že kmé děloze nikoho nepustím jen doktora:D
13. pro 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 A to se po revizi nemusi dodrzovat nejaka doba bez sexu? Myslim ze jsem slysela, ze je lepsi kdyz nechas probehnout klasicke sestinedeli...to bych se bala takhle brzo po revizi sexovat. I kdyz tech 6 tydnu je taky docela dost :slight_smile:
13. pro 2011 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno a jak ti zjistili ve 4 tt, že to byl samovolný potrat? četla jsem že tak časně to žena kolikrát ani nepozná, že to většinou proběhne jako běžná MS.
13. pro 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nesves To je na tom to nejhorsi, ze se zenska blokne psychicky. :cry: Kdybych dostala zakaz 9 mesicu bez sexu, tak mam z pritele Spidermana, protoze leze po zdi. A ja bych teda mela taky hodne velkej problem, doted jsme spolu sexovali kazdej den, ted jsme to hodne snizili....ale porad jsme na nejakych 3-4 tydne.
13. pro 2011 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Já jsem bohužel viděla i to vajíčko i tu krev tak jsem sebou sekla. No nemilý zážitek pani která semnou ležela v nemocnici říkala že 2h stala ve vaně a valila se sni krev a nic ji to neudělalo. Nejhorši na tom je že to příjde nečekaně kdykoliv ona neměla žádne problémy až najednou začala hodně silně krvácet.
13. pro 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Tak mela jsem pozitivni tehotensky test a 2 tydny opozdenou menstruaci, coz se mi bezne jen tak nestavalo.
13. pro 2011 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Ano, po revizi je normálně 6ti nedělí, ale mě opravdu nic nebolelo a cítila jsem se výborně, ani jsem nekrvácela. Přivezli mě ze sálu a já byla hned vyspaná, žádné bolesti, prostě nic - naopak jsem nemohla usnout a moc jsem se těšila domů
13. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Děkuji:slight_smile: ja tvrdím příteli že muže až za 6 týdnu tak jsem zvědavá kdy mu to začně vadit. V nemocnici mi nařídili 6 nedělí. Je mi to líto v 9 týdnu už to musí být horší jelikož každým dnem si na něho zvykáš víc, ale je nejlepší pořídit si hned další :slight_smile: až přestanu vypadat jak čarodějnice a převliknu se s pyžama snad přítele na milováni překecám:D ALE ASI POČKÁM ASI TY DVA CYKLY JAK RADÍ
13. pro 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Asi budeme muset přejít na jiné sexuálni praktiky rači až mě bolí zadek než dalši krváceni :slight_smile:
13. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nesves Já dostala MS od revize přesně za měsíc (takže 5.10) a pak jsem šla na kontrolu po šestinedělí a doktorka říkala, že je vše v pořádku. Další jsem dostala 31.10.,což mě dost překvapilo - bylo to celkem brzy a nečekaně a pak už jsem další nedostala :wink: U mě to bylo v pohodě,protože jsem od začátku cítila, že není něco v pořádku, takže jsem se na mimi nijak nefixovala a říkala jsem si, co se má stát, ať se stane a kdo si počká, ten se dočká :wink:
13. pro 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nesves To spíš hrajte na hoňku :grinning: - vzájemná masturbace není špatná :sunglasses:
13. pro 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 když máte holky zrovna tohle žhavé téma :grinning: už chvíli řeším, zda nevadí orgazmus. Já ho měla asi 2 dny po té, co jsem objevila // a pak mě bolelo břicho. Tak jsem si nadávala. Já ještě s doktorem nemluvila tak se nemůžu zeptat. Nevíte o tom něco? Že je zakázaný ze začátku pohlavní styk vím, ale zda i růčo to nevim :confused:
13. pro 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Tak jsem si teď četla jeden příspěvek od těhulky, která je ve 12 tt a mimi měří 4,25 cm
13. pro 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Mě se líbilo jak mi přítel říka moje těhulko:D Tak asi na to skočíme taky tak brzo jen ještě trošku krvácim po revizi. Tak snad mi to příjde taky brzy a pak už jen těhu jak utebe:slight_smile: Myslím že do toho 3 měsíce by jsme se měli mít těšit a nechat to fakt tomu osudu. Jinak na honky hrajeme rádi :grinning: tak stím ho snad na ten rok zabavím :grinning:snad i sebe :slight_smile:
13. pro 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni ten orgasmus není asi taky nic dobrého - nedávno jsem o tom četla, ale už nevím kde. Problém je v tom, že máme po vzájemné masturbaci oba orgasmus, asi budu muset manželovi říct, že ho nechci :slight_smile:
13. pro 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni Já bych to vložila jen do přítelového jazyku:D Myslím že takový druh sexu je nejnebezpečnější i pro mě nejpřijemnější. Jsem už četla článek že při orgasmu se stahuje děloha a muže to nějak poškodit plod ale to psal nějaky nevěrohodný pán tomu bych nevěřila :sunglasses:
13. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Jojo, tak podle te moji tehotenske bible to sedi - mimi by ve 12 tt melo byt 44 az 65 mm. :slight_smile:

@nesves Jejda, tak to je mi lito. ALe koukam, ze to beres s nadhledem, tak to je dobre. Urcite se brzy znovu zadari, mas pravdu s tim, ze pokud plod neni v poradku, tak je lepsi to ukoncit takhle brzo.

No holky s tim sexovanim teda nevim. V te moji knizce pisou, ze by to nemel byt problem, pokud do toho nebusite jak kralici. Ja jak jinak muj manzel je celkem asexual, tak tedka ho nemuzu udrzet. Mi kazdy den rika jak jsem krasna a sexy, asi vypuzuju nejake feromony, nebo co. V sobotu jsem ho ukecala, ze ne, ale v nedeli uz se nedal:frowning2: tak ja nevim, radeji to taky omezime, do ledna to snad vydrzime:grinning:
13. pro 2011 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni Při orgasmu dochází ke stahům dělohy, po zjištění těhotenství mi ho přítel dopřál jednou a taky mě trochu podbřišek bolel, tak si ho raději odepřu, ale asi jen do konce 3. měsíce....

@nesves Myslím že při dalším těhotenství bys nemusela být tak opatrná, pokud se bojíš, tak třeba ty první tři měsíce abstinence a pak opatrně...že by to šlo. Na konci 9. měsíce sem slyšela, že se dokonce sex doporučuje, kvůli vyvolání porodu. :wink:
13. pro 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni holky já se svýho dr teda ptala protože jak píšete mě při orgasmu taky pobolívá podbříšek a on říkal, že pokud je to normální bolest jako třeba přes den nebo když dýl sedím tak je to v pořádku jen u toho nesmí být žádná krev, aby se při divokém sexu nepoškodil čípek, ale to prý se stává jen když ji nemáte dostatečně hlubokou nebo ho má přítel příliž dlouhého.. takže když nebudeme podnikat žádné sado maso tak se toho prý nemusíme bát :wink:
13. pro 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mi Dr. zakázala pohlavní styk.... ale nevím zda kvůli te cystě a nebo kvůli mimišku
13. pro 2011 ve 13:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita a to ses nezeptala? To já se teda úplně na všechno a pořád ptám :wink:
13. pro 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy tak jsi mě trochu uklidnila, díky :wink: ale stejně to do konce 3. měsíce vydržím :slight_smile: Čekala jsem 3,5 roku tak to teď nebudu riskovat :confused:
13. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bruni
3,5 roku...tý jo. :unamused: A to jste měli nějaký problém? A zadařilo se samo a nebo jsi podstupovala nějakou léčbu...??
13. pro 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek