• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@s.nek Ale to jsi byla na kontrole az takhle pozde? Na druhou stranu - mozna lepsi, my zensky jsme vecne vystresovany, kdyz to neni tak, jak by to melo byt....takze lepsi jit pozdeji a uz slyset srdicko. :slight_smile: Ted jsem v tvym albu cetla, ze sis nechala dat dve embryjka...takze nakonec se chytlo jen jedno?
14. pro 2011 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Uz jsem zvedava na to tvoje brisko:slight_smile: Me snad zacina neco rust :grinning:

@s.nek Tak to uz mas v brisku krasny poklad, musi byt super slyset to srdicko. :slight_smile:
14. pro 2011 ve 13:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno takhle mě objednali - měsíc po transferu - bohužel je jen jedno, trochu to zamrzelo, ale ta velká radost to předčila :slight_smile: navíc příroda asi ví, co dělá... byl to už druhý transfer, na prvním taky 2 a nechytlo se ani jedno
@aluskaasimon Děkuju, byla jsem ráda, že už tam bylo :slight_smile: s dcerkou jsem šla brzy a musela pak ještě čekat na srdíčko a to byla další muka :slight_smile: nahlas mi ho ale nepustil, příští týden jdu ke svému gynekologovi, tak snad tam :slight_smile:
14. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon já se jen nedostanu na poštu pro ten zatracenej foťák takže až v sobotu :unamused: dneska jsem na sebe navlíkla dvě trička aby to nebylo tolik vidět a i přes dvě už jo :grinning:
14. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@s.nek No jasne, dve by byly pekny, ale zase narocny! Takhle to budes mit vic v klidu. A prvni mimi jste taky meli z CARu nebo se vam zadarilo normalne? Jestli se teda muzu zeptat... :slight_smile:

@aluskaasimon a @dashyyy No holky, ja sem dneska po ranu od pritele slysela, ze uz se mi zacina zvetsovat brisko. Teda ja uz samozrejme nejaky sadlozasoby mam, jsem holt pekne narostla :slight_smile:....a diky neexistujicim brisnim svalum to pujde asi videt hodne brzo.
14. pro 2011 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno
@dashyyy No a ja porad nic, jako mikroskopicka spicka v podbrisku, ale kazdy den se zkoumam ze vsech uhlu a proste nevyhledim nic :frowning2: Tak treba casem. Budto je miminko o hodne mladsi, nez si myslim, nebo si holt pockam, nez mi neco naroste. Je fakt, ze jsem brisko posilovala dost, ale stejnak mi prislo spis nezpevnene, tak ja nevim. :grinning:
14. pro 2011 ve 14:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Tak jestli mas brisko vyposilovany, tak jsi z tech stastnejsich a pujde to videt docela dost pozde. Ja jsem bohuzel obrik uz pred tehotenstvim :slight_smile:
14. pro 2011 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Tak ja si prave nemyslim, ze by bylo nejak moc svalnate, i kdyz kdyz zatnu svaly tak je pekne tvrde. Ja mela odmalicka brisko takove vypoukle, byvala jsem vyzle, ale kulate brisko jsem mela vzdycky:grinning: A v puberte ze me teda vyrostla prava slovanka:grinning: Ted mi jde tuk hlavne do stehen a bricha a ne a ne dolu. :frowning2:
14. pro 2011 ve 14:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Ja sem dycky byla jak Somalec, ale kdyz jsem zacla brat prvni antikoncepci, tak mi dr. predepsal nejakou silnejsi, ze mi rozhodila i jaterni testy...a bohuzel i vahu. Jsem z tech linejsich, takze sedavy zamestnani a chut na sladky udelala svoje. Ale co, hubena nebo tlusta...mam se rada i tak! :slight_smile:
14. pro 2011 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno jojo, presne jako ja taky jsem vypadala jako maly somalec, hubene nozicky a vypoukle brisko. Az do puberty, pak sla postava k sipku:grinning: Ja jsem nikdy HA nebrala, manzel nechtel abych si zatezovala telo, hodne o tom cetl a nam teda pouzivani kondomu nedela zadne vrasky:slight_smile:
14. pro 2011 ve 14:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon A manzel je tvuj prvni a jedinej? :wink: Ja jsem teda HA brala, napred tu hruzu silnou, pak mi ji zmenil na neco lepsiho a nizkohormonovyho, pak jsem mela obdobi, kdy jsem nebrala nic, pak jsem zase zacla brat a pak vysadila a ted je z toho 8 tt. :grinning:
14. pro 2011 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Jo jo, manzel je muj prvni a jediny a i ja jsem jeho prvni a jedina:slight_smile: U nas u obou to bylo tak, ze jsme proste cekali na toho praveho:slight_smile: Jak dlouho jste se pokouseli o mimi? Nebo byl uspech hned na poprve?
14. pro 2011 ve 14:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno no to jo, celkem jsem se na to těšila, ale samozřejmě jsem neskutečně šťastná i za jedno a kór kdyby třeba mělo být nemocné... dopadlo to jak má. Jinak Dcerku máme přirozeně, ale snažili jsme se taky dva roky, brala jsem hormony, byla odeslaná do CARu, ale prchla, protože tam byli děsní, navíc před těma třemi lety naše zdravotní situace byla o něco lepší než teď, takže teď by to byl asi opravdový zázrak, kdyby se zadařilo přirozeně, prý už u dcerky to byla velká shoda náhod
14. pro 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Tak to je super, to se ted jen tak nevidi... :slight_smile: Snad jenom v pohadce, ale to rozhodne nemyslim spatne. :slight_smile:
My jsme se nijak vazne moc nepokouseli....povedlo se nam asi po 3 mesicich nebrani antikoncepce. Ale absolutne jsem pro to nic nedelala - nemerila se, nesledovala, netestovala ovulaci.

@s.nek A jaky je u vas problem, jestli se muzu zeptat? Pritel ma operovanou varikokelu, ktera se mu vratila...podle dr. ma malo linych spermii, coz se ale ukazalo, ze neni takovy problem, jak jsem si myslela.
Proc by melo byt nemocne? Mysli pozitivne, vsechno bude v poradku! :slight_smile:
14. pro 2011 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno my máme problém oba, já bez hormonů neovuluju a manžel nemá úplně OK spermiogram, obojí se s věkem zhoršuje, tak nebylo moc na co čekat... jinak já myslím pozitivně :slight_smile: nemocné bylo zřejmě to embrijko, co se neudrželo a je tak teda lepší, že odešlo rovnou, tak jsem to myslela :slight_smile:
14. pro 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno No jo, jsme takovi jini :grinning: Ale nelituju, ze jsem cekala, vlastne bych to jinak ani nechtela. Nam to teda vyslo hned na poprve, zacali jsme zkouset na zacatku listopadu a tim nase snazeni taky skoncilo :slight_smile:
14. pro 2011 ve 14:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek A jo takhle! Ja uz sem se lekla, ze myslis az takhle dopredu a mas cerny myslenky :slight_smile:

@aluskaasimon Ale v tom neni nic spatnyho, je to nahodou moc pekny! :slight_smile: A evidentne mate hrozny stesti, kdyz se vam zadarilo napoprve...to se jen tak nestava! :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno No, ja jsem to sama nechapala, cim jsme si to zaslouzili. :slight_smile: ALe jsem opravdu moc vdecna, ted jeste aby bylo vsechno ok a slo jak ma a budu nejstastnejsi na svete :slight_smile: Protoze v dnesni dobe je prirozene poceti opravdovy zazrak :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon neboj nic na někom to není vidět skoro do porodu.. naopak buď ráda :wink: já nikdy žádný břicho neměla a teď se cítím i s tim pidipupkem jako největší neohrabánek.. jsem zvědavá co budu dělat.. si ze mě dělaj srandu že budu muset nosit batoh abych se nepřevažovala :grinning:
14. pro 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Jojo, treba ta moje kamaradka co porodila pred tydnem, tak ta mela opravdu mini pupik, ja ji videla na zacatku 9. mesice a neustale jsem ji na brisko zirala a proste jsem nemohla pochopit, jak se do tak maleho prostoru vejde 3 kilove mimco. Ja bych treba byla radeji, kdybych nevypadala jako tehotna hrosice, ale ze zacatku asi vsechny tehulky chteji aby to uz bylo videt.
14. pro 2011 v 15:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz jste tos partnerem oznamili prarodicum? Ja jsem to nasim rekla, ale manzel ma ohromny strach, ze jeho rodice z toho nebudou mit radost, ba naopak je to bude stresovat. Vzdycky rika, ze maji svych problemu dost. A ja si vzdycky myslim, mimco je prece radost a ne problem. Holt jiny kraj jiny mrav. :confounded:
14. pro 2011 v 15:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
Já jsem v prvním těhu si na bříško taky musela taky větší chvilku počkat. A v tom druhém je to už všechno povolenější, tak vykukuje rychleji a u @dashyyy je to zase proto že je hodně hubená, tak se ta roztahující děloha nemá kam schovat. :wink: Dočkáš se neboj... :wink: :wink:

@s.nek
Moc gratuluji, že se miminko uchytlo. Jsou to krásné zprávy. :wink:

Já jsem skoro s termín nejdříve a ještě jsme u doktora nebyla a někteří z vás už byli tuším i víckrát....mě asi pan doktor nechce moc vidět....
14. pro 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Doktor mi dělal UTZ a bylo tam něco vidět, ale podle doktora jsem musela otěhotnět až někdy v polovině listopadu, takže to tak sedí, že jsem asi v tom 4. týdnu. Však toho 9. se dozvím více. Ale je mi pořád špatně, tak se to asi vyvíjí jak má. :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf tak to dobře vím jak Ti je :unamused: zkus banány mě hrozně pomáhaj a každý ráno si dám banán a od tý doby co je jím, tak je to znatelně lepší :wink: hlavně, že je to v pořádku
14. pro 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
Co??? tak to nechápu..jak někdo nemůže mít radost z vnoučátka.... Ale bohužel už jsem pár takových příkladů z vyprávění zažila a nechápu to. U nás jsou všichni nadšený. :wink: Akorát jedna babička (Honzova) řekla, no to se dalo čekat...a jinak nic. No ale u ní jsme na to zvyklá, ona je taková jiná....
14. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon My už jsme to oznámili, musela jsem to říct v práci a tím pádem, by se to přes známou doneslo k mým rodičům, takže jsme to nakonec řekli i manželovým rodičům... Prostě dostali vánoční dáreček dřív, ale nemůžu říct, že by z toho neměli radost, spíš naopak, všichni jsou nadšení :wink: :grinning:
14. pro 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy
Taky mi pomáhají banány :wink:
14. pro 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 přesně tak máš pravdu a myslíte, že jsou nějaké cviky pro těhotné na záda.. já jak celej den sedim tak mě začínaj dost bolet :unamused:
14. pro 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 No je to zvlastni, pritom my s nima vychazime velice dobre, opravdu si na tchyni nemuzu stezovat. Ale je fakt, ze pro ne je vsechno strasny problem a precejenom manzel je zna lip nez ja, tak ho k nicemu netlacim a at jim to rekne, kdy uzna za vhodne. Oni jeho rodice vi, ze chci rodit v CR, takze to pro ne vicemene znamena, ze se jim odstehuje nejen syn ale i vnouce. A to je pro me jediny logicky problem, proc by z toho nemuseli mit az takovou radost.
14. pro 2011 v 15:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 No tak to je krasne, tak to ma byt. Moje maminka teda tancovala oslavne tance kdyz jsem ji to rekla a vyskala jako mala. :slight_smile: Oni si vnoucatko preji uz silene dlouho. :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek