• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@aluskaasimon tak moje rodina to ví, protože nám různě hlídali malou, když jsme museli do CARu tak už to nešlo tajit, nebo nám to teda bylo blbé jim pořád lhát a něco si vymýšlet a manželova rodina neví nic. U dcerky jsme to všem řekli až v 12tt a chtěli bysme i teď jen nevím, jestli to na mně nepůjde poznat dřív. Při těhotenství s dcerkou mi totiž popraskalo svalstvo na břiše, tak mi vypoukne břicho i když se jen najím nebo napiju, natož teď když se mi zvětšuje děloha.
@pajinka85 mně takhle objednali v CARu - měsíc po KETu. 21.12. už půjdu podruhé a to ke svému doktorovi, aby si mě převzal zpátky :slight_smile: jinak banány mě teda na nevolnosti vůbec nenapadli, to jsem ještě neslyšela :slight_smile: vyzkouším
14. pro 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon tak to moje mamka taky ale taťkou si tak jistá nejsem je takovej jako když je mu 29 a myslim že se na dědka cítí být mlád tak mám trošku obavy ale co je to můj život a jednou to přijít muselo :wink:
14. pro 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Muj tatka rekl, ze to musi zapit :wink: Ale byla jsem o hodne nervoznejsi to rikat jemu nez mamusce, az se mi klepal hlas. Ale on stejne neco tusil, protoze si mamka nemohla vygumovat usmev z obliceje. A rikat to pres webovku taky nic moc, ale zase lepsi nez po telefonu :slight_smile: Kolik je tatkovi?
14. pro 2011 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon no tak naši spolu nejsou tak to bylo v pohodě máma by mu to jinak hned řekla.. a já to mám promyšlený.. jezdím k tátovi slavit Vánoce každý rok 25. letos zamluvil hospodu kam půjdeme celá rodinka pít vč tety strejdy tátův nejlepší kámoš a tak takže bude mít s kým zapíjet a nic mu neřeknu dostanou s maceškou hrnečky babička a dědeček a k tomu UZ já bych mu to jinak asi neřekla :grinning: je mu 46 takže ještě celkem mladík :grinning: myslim si že se hrozně opije a opije i mojeho Matýska ještě že budu řídit :grinning:
14. pro 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Tak to mas jeste mladeho tatuldu, mojemu je 53, ale chteli po nas vnouce snad uz od puberty. Vzdycky, kdyz jim nachvilku nekdo pujci mimco, uplne oziji. :slight_smile: Je to krasna podivana. A budou to mit double, protoze segra se vdala 2 mesice po me a tento mesic zacinaji zkouset utvorit mimi. Mas sourozence?
14. pro 2011 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy tak pokud je to tak, jak to popisuješ, a bude to jejich první pokus, tak je téměř kompletně hrazen pojišťovnou a doplatí jen za stimulaci - fakt stačí to základní - nějakých 2 - 3 tis. Což se dá.
14. pro 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon jj mám vlastního bráchu staršího a nevlastní ségru mladí ale maxilmální rozdíl je mezi námi 2 roky a to mezi ségrou a bráchou a od nich se rozhodně vnouče čekat nedá.. maceška je ředitelka na malotřídce tak má dětí plný zuby a táta taky z nich neni nijak nadšenej ale jsem si jistá že když to bude vlastní vnouče tak nebude dělat hrdinu :grinning:
14. pro 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami právě to nechce moc řešit protože peněz moc nemají a bojí se toho.. tak to já jí řeknu ať se nebojí a zjišťuje :wink:
14. pro 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy A nevlastni segra je mamcina? Jestli tatkova, tak s trema detma musi pocitat s peknou nadilkou vnoucatek :slight_smile: U nas to bude zajimave, pac budeme 4 generace v jednom baraku, minimalne rok budeme takhle vsichni spolu bydlet. Uz se moc tesim. :grinning:
14. pro 2011 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon to budete mít opravdu ale opravdu veselo hlavně abyste všichni přežili :grinning: tohle já si už nedokážu představit.. ségru vyženil táta je to macešky dcera ale ta určitě nic takovýho neplánuje :wink:
14. pro 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Tak my drzime pohromade, a takhle jsme spolu byvali vlastne cele leto a slo to, ted jenom budou navic ta mimca. A dedecek je nahluchly, takze ho snad miminkovsky plac rusit nebude. :wink:
14. pro 2011 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda vy jste zase napsaly stránek, tak já jsem si hodinu počkala na kontrolu nic příjemného teda...
Jinak bublinka je tam kde být má, akorát to byla jen taková tečka, nemáme ani obrázek... má 4,96mm a neodpovídám dnes 7tt ale dle ultrazvuku 6+1 stejně mi to nějak nevychází ale co, mám neschopenku a na KO jdu 3.1.2012, tak to už snad budeme vědět více, taky tam mám cystu ale to je prý v pořádku, že vyživuje mimi, něco o děloze říkala, že zatím je nezvětšená a tak... a jinak spoustu dalších informací ale vubec si je nepamatuju...
řekla mi at mamavit neberu, at si ho schoám až budu kojit a koupím Femibilon 800.. jenže jsem ho nesehnala, tak uvidím...

A taky tu někdo psal o nějakém olejíčku který je ted v rosmenu nebo v DM v akci a já zapomněla název???
14. pro 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Ahojky, tak to je super, že je vše OK a že je mimi tam, kde má být. Teď jsem koukala na Rossmann a ten olejíček je Mama sanft od firmy HIPP a stojí 119 - běžně 229 Kč. Ta akce je do této neděle :slight_smile:
14. pro 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj :slight_smile:
tak jsme doma. Malá už spí, já tu trochu poklidila, ale stejně je tu pořád jako po výbuchu.
Doktor mne pouze prohlédl a nabral cytologii. Těhotenství potvrdil, že vše vypadá v pořádku, ale na utz jdu
až 27. 12.
No co, snad to ještě 2 týdny vydržím :slight_smile: Holt nedáme pod stromek fotku, ale jen dopis anebo nějakej obrázek :slight_smile:
14. pro 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Ta fotečka, to je škoda..ale i tak to bude pěkné překvapení a i bez ní to bude krásné....hlavně, že je vše jak má být...taky tu máme bordel, dneska namě padla taková únava, že jsem vše bojkotovala...
14. pro 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Tak to je super, i když je tedy škoda, že ti neudělal aspoň vnitřní ultrazvuk, aby zjistil, zda je vše ok. Ta cytologie mu nic moc neřekne. Jsi jen den pozadu a já už měla 5.12. bublinu s váčkama. To já bych si snad ten vnitřní UTZ vydupala :wink:
15. pro 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jdu na ultrazvuk v úterý, to bych měla být podle PM 7+5(jsme zvědavá, kolik budu polde velikosti miminka, typuji to tak na 6+5 mám pozdě ovulku.), tak snad už bude srdíčko a pěkná fotečka prorodinu pod stromek :slight_smile:
taky se tak stráááášně těšíte na Vánoce???? S naší 19 mjěsíční dcerkou a celou rodinou u nás a půl centimetrovým překvapením v břiše, tak na tyhle budu dlouho vzpomínat....
15. pro 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik Já se tedy těším na Vánoce moc - už v neděli si nazdobíme stromeček, abychom si ho užili, protože jedeme 26.12. na týden na hory. Já jdu taky na UTZ v úterý a to budu podle PM 7+1 tt a pokud bude vše ok, tak tam bude srdíčko stopro, když jsem měla 5.12. gestační a žloutkový váček.
15. pro 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak se dneska daří? Já doufám, že přežiju od včera zase zvracím a dneska mám s kolegyní na starosti návštěvu a máme prezetovat celkem velkou prezentaci to bude veselý když se bojím i promluvit.. je to jasný dneska v kantýně neměli banán :unamused:
15. pro 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Ahojky, tak mně je dnes tedy taky dost špatně, ale pořád to v sobě držím. Ráno jsem si letěla koupit koláček, ať mám něco v sobě a teď si dávám sušené meruňky. Od zítřka snídám banán :wink: , snad to bude lepší Naštěstí jsem dnes v práci jen do 14.30, pak letím ke kadeřnici na brazilský keratin
15. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 jé Ty se máš já bych taky tak potřebovala ke kadeřnici mám zase úplně nejvíc nejdelší a odrostlý melír no hrůza děs ale domů se dostanu nejdřív kolem šestý :unamused: no já dneska zkusila jablko a housku se šunkou a nic moc :unamused: mám hrůzu z tý prezentace
15. pro 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...já jsem kadeřnice :grinning:
15. pro 2011 v 09:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja se furt se zvracenim drzim...jen je mi nevolno, ale jeste porad mi nebylo vazne blujno, ze bych to nevydrzela. :slight_smile:

@kovalda Jee, to je skoda, ze ti nedelal UTZ, ale co se da delat, ze jo. :slight_smile:

Jinak ja teda Vanoce nijak moc neprozivam, prece jen az budou deti, tak to bude jiny. :slight_smile:
15. pro 2011 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita škoda jen, že jsi trošku z ruky :wink:
15. pro 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy Tu prezentaci ti teda nezávidím :unamused: Já mám taky odrostlý melír, to k nám přijde kadeřnice až 11.1., takže to musím vydržet. Dost mi začaly padat vlasy a mám je po umytí nerozčesatelné, tak jdu na ten keratin, před rokem mi to moc pomohlo.
15. pro 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestíhám to tu vůbec pročítat, jak jste akční, jen jsem vám chtěla ukázat, co jsem včera dostala od manžílka, když přišel z práce :slight_smile: milé po deseti letech vztahu a tom všem, co máme při snažení o dětičky za sebou :slight_smile: úplně mi vyhrkly slzy :slight_smile:
15. pro 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@s.nek No nádhera, to je ale pozorný manžílek :wink:
15. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Tak to je nadhera! :slight_smile:
15. pro 2011 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Opravdu moc pozorny manzel:slight_smile:

@dashyyy Preju hodne stesticka s tou prezentaci. Jeste kdyz jsem byla v CR delala jsem pojistovaci agentku a velke prezentace jsem teda nesnasela. Natoz kdyz ti chuderko neni uplne hej. Ale urcite to zvladnes!

Holky, me taky odrusta melir a uz si ho znova davat nebudu, planuju velke strihani, uz mam vlasy do pul zad:frowning2:
15. pro 2011 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Děkuju seš zlatíčko :wink: už se to uklidnilo maličko a návštěva má zpoždění tak to snad rozchodím ale jsem tak zralá si jít lehnout do postýlky a spát :wink: mně tyhle prezentace a lidi nijak nevadí naopak jsem celkem zvyklá
15. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek