• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
autor
@dashyyy
tak podprsenky mi jsou taky hodně těsný...prsa jsou úplně jiný, větší, tvrdý a strašně citlivý.
Tak já nejsem hubená, ale zase ani tlustá, malinko silnější než akorát. Já jsem s váhou jak na houpačce...mám špíčky na břichu, ale jsou vidět jen když sedím. Tak si myslím, že bříško bude taky znatelné brzy...ale už teď jsem právě taková jako nafouklá...
30. lis 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Já jsem měřila BT, takže vím, že ovulace byla 9.11. ...tak bych snad měla být ten týden co si myslím... ale to opravdu uvidíme až po prohlídce. :wink:
To jsi přibrala dost.. já jen 11 kg. a po porodu mi zůstali 3 kg, ale ty šly pak nějak při kojení samy dolů. Ale já byla silnější než jsem teď už při početí...
30. lis 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 já se v tom měření BT vůbec nevyznám, takže když tady někdo píše o grafech, tak na to koukám jako telátko na nová vrata. Za mých mladých let snad nic takového nebylo a navíc jsem to neměla ani s kým probrat. Dělala jsem si jen jeden digi test a ovulaci jsem snad měla 12 nebo 13.11. :grinning:
30. lis 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
já jsem na to koukala stejně jako ty, ale když 4.cyklus snažení nevyšel, tak jsem si řekla, že musím zjistit jestli mám OVU. Tak holky na diskuzi, mi to všechno poradily a já si toho hodně načetla..začala jsem měřit a hned ten cyklus se zadařilo. :wink: :wink:
30. lis 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 hm, tak to je super, ještě že něco takového vůbec funguje,že? Já šla v říjnu po šestinedělí na kontrolu a doktorku mi řekla, že je vše ok a že ovulace také proběhla, tak jsme to zkusili a vyšlo to (bojím, bojím) - už aby bylo třináctého.
30. lis 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
jo je to dobrá věc...já jsem se ujistila, že vše funguje jak má, že OVU mám 14DC....a pak už jsme jen čekala na testovací šílenství. :slight_smile: 10DPO tam ještě nic nebylo, ale 11 DPO už byl dušík... :wink:
30. lis 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a už koukáte po věcech na mimi, na kočárky a tak podobně? nebo jsem prdlá jenom jáá. :wink:
Já teda jen koukám, nic nekupuju...zatím
30. lis 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak já zatím ne, raději na nic nekoukám, abych z toho pak nebyla ještě více smutná. Ale v září jsem byla s manželem na veletruhu For babies a tam bylo tolik věcí - hlavně jsme koukali na kočárky, jaké vůbec nabízí a na fusaky, pálky teda neskutečné, ale nádhera. Jsem přeci jen dnes teprve 4+2tt :wink:
30. lis 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000 tak já koukala i před tím, než jsem otěhotněla... :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 až budu vědět, že je vše ok, tak budu určitě jak šílená a budu koukat po různých blbostech. Zatím budu moc utrácet, protože chodím do práce, ale pak to bude horší. Navíc tady v Praze je vše dost drahé a dcera není zrovna žádná troškařka, ala ona pozná, že až bude sourozenec, tak to nepůjde.
30. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 Páji, za chvíli letím domů, pokud budu stíhat, tak se přihlásím i doma, ju? Denča
30. lis 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Asi budu za blbku, ale co je zkratka DC a DPO? :sunglasses:
30. lis 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000 DC je den cyklu a DPO dní po uvulaci
30. lis 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Díky, máš to u mě :wink:
30. lis 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@denca2000
Já zachvíli taky prchám z práce,pak nakoupi, pak k babičce pro dítě, pak uvařit večeri, vykoupat dítko, dát spát dítko a pak možná stihnu se ještě podívat na počítat... :wink:
30. lis 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak s výbavouto mám já jednoduché..vše máme "čerstvé" po dceři, kočár je zelený, takže je o.k.. a kdyby to byl kluk, tak podědíme po synovci hadříky nobo holt nakoupím..miluji oblečení z tesca, mají často výprodeje a já nakupuji s 50-70% slevou...tička po 30kč, 5 bodýnek po 100Kč a tak..žehlím vše na 3 stupeň i přes obrázky, peru na 60 a odolává to všemu...manžel tvrdí, že to bude syn, mi to je jedno, nechci to do porodu vědět :slight_smile: chci slyšet a být překvapená slavy, "maminko, máte ...." snad budu rodit normálně..
30. lis 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 tak dik, no uvidime
30. lis 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dupik
Já jsem po synovi hodně věcí prodala-oblečení. Postýlku a tak podobně, to máme. Taky ráda nakupuji v Tescu, mají tam krásné věci, teda hlavně na miminka. Kupuji tak i na syna,takže už ne na miminko, akorát nevím jak to je možné, ale každé tepláčky se mi na délku smrsknou a to peru podle doporučených stupňů-vždycky max na 40 °C Ale vyřešila jsem to, že mu kupuju vždycky větší a oni se na něho upraví :wink:
Ale okukuju tam miminkovský, to se pak vyřádím. Ale čekám, abych věděla co čekáme. Když to bude holčička, tak určitě bude v růžovým... :wink:
Honza taky chtěl překvapení a pořád říká, že všechno (i kočárek) mohu koupit po porodu, ale to nevydržím...
1. pro 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak se k vám přidávám. Dnes ráno mám pozitivní test. Je to sice zatím jen slabounká čárka, ale mám test od 20 mIU. No, hlavně, že tam je :grinning:
1. pro 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kovalda tak tě tady mezi námi vítám :slight_smile:
1. pro 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 @dupik Ahojky, to už jsi tak brzy na počítači? Já chodím do práce až na osmou. Jinak co se týká oblečení na mimi, tak já nemám vůbec nic - protože je Natálka už veliká a navíc jsem se letos v létě podruhé vdala. Veškeré oblečení po Nat prodávám dál, protože jsme v ne zrovna velkém bytě, tak abych měla doma pořádek. Ale už se těším na to malinké oblečení, to moc místa nepotřebuje a u prvního jsem měla zbytečně moc hadříků, které byly zbytečné. Na kočárek ani nemyslím, to je brzy. Vždy jsem byla optimista, ale po té mé zkušenosti jsem při zemi. Jinak holky krásné ráno :slight_smile:
1. pro 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z výbavičky taky nic kupovat nebudu, všechno mám a první rok bych v pohodě oblékla i dvojčata :slight_smile: Takže až budu vědět, co čekáme, tak koupím jeden obleček jen tak pro radost a tím to asi bude končit :slight_smile:

Holky, necháte si říct, co čekáte? Já určitě :grinning:
1. pro 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kovalda
Tak tě vítám a moooc gratuluji :wink:

@denca2000
no já jsem nakoukla ráno ještě doma na počítač,než jsme vyrazila s malým do školky a do práce. V práci začínám o půl deváté, ale většinou jsem tu dřív.
1. pro 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Aha, já si říkala, jak bys to stíhala, když vedeš malého do školky. Páji a bereš nějaké vitamíny? Já užívám Calibrum baby plan - snad jsou dobré, hlavně kvůli kyselině listové víš.
1. pro 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy :grinning: tak jak dneska je? U nás začaly ranní nevolnosti a od včera se zatím udržely jen dva rohlíky v práci je to trošku hardcore brala bych dovolenou a pořád bych jen spala :grinning: jinak já měla OVU až 27DC a 11DPO duch jako hrom a 12DPO už dálnice.. doufám, že mi skončí po včerejších stěrech výtoky nic příjemnýho.. fajn den těhulky :sunglasses:
1. pro 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Já mám taky Calibrum baby plan a ještě beru rybí tuk v kapslích, protože nemám ráda ryby a prý je to důležité pro vývoj mozku i dítěte.

@dashyyy
taky mám nevolnosti ale tak různě celý den...ale nezvracím, jen je mi špatně a říhá se mi a nemám na nic chut, hodně jídel mě tak jakoby nakopává...bléé
1. pro 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 to já bych jedla pořád fakt mám chuť furt na něco ale třeba už mám vychytaný že nemůžu vajíčka ty jsou jasný doufám, že to přejde :sunglasses:
1. pro 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik u nas by to bolo tiez podobne, vsetko mam este po synovi a kocar tiez zeleny ako vy :slight_smile:
1. pro 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak rybí tuk snad nemusím, když se snažím jíst 2x týdně ryby, ne? Hlavně jím lososa a tuňáka v konzervě - miluju tuňákový salát.
@dashyyy Ty nevolnosti mám jen občas, ale taky nezvracím, jíst můžu zatím všechno a doufám, že to budu mít jako u prvního těhotenství. Spíš mě pálí žáha.
1. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Tak když jíš ryby tak nemusíš...Já ryby nemusím, vadí mi jejich pach a hlavně vždycky v těhotenství.
@ciernavila
teď jsme nějak nepostřehla...nebo spíš zapomněla. Taky čekáš miminko? Koukám, že je budeš mít hodně po sobě... :wink: :wink:

@dashyyy
Tak to já na nic chutě nemám...a ani v prvním těhu jsem neměla. Doufám, že se mi to zvracení nerozjede...
1. pro 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek