• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@denca2000 kamarádka měla celý život v bytovce dobrmana a většího gaučáka jsem dosud nepoznala.. když má pes dostatečné procházky a je na to zvyklý od štěnětě a v podstatě nic jiného nezná tak určitě netrpí naopak když měl být u její babičky na zahradě tak trpěl a chtěl dovnitř jo to kdyby šel někdo z baráku do bytu tak to potom jo :wink:
15. pro 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik jj, taky se mooc těším na vánoc - dcerka 15 měsíců, takže už to bude super :slight_smile: a v bříšku miláček 1 cm :slight_smile:
To bude úžasný :_)
15. pro 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Máš asi pravdu v tom, že když je taková rasa od mala zvyklá v bytě, tak jí to ani nepřijde. Já osobně bych si takovou rasu do bytu nevzala. Hugouš je navíc zvyklej spát v posteli a mít u sebe dobrmana a ještě manžela, tak to fakt ne :grinning:
15. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se hlásím po prohlídce. Podle ms 6+0, podle utz 7+2. Vše je zatím ok a další prohlídka 4.1. :grinning:
15. pro 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@neu.sona Jeej, takze ovulace byla nejak extremne brzo nebo jste hodne pekne narostly. Super. A fotecku jsi dostala, ze bys nam ji ukazala? :wink:
15. pro 2011 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Jéé, tak to je super. To jsi teda podle MS hodně dopředu, že? S tím jsem se ještě nesetkala, paráda. A to už bilo i srdíčko,že?
15. pro 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Tak to je panecku celkem rozdil jsi musela mit ovulku driv nez jsi myslela, co? :wink:
15. pro 2011 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Páji, ty na nás dnes nemáš ani čas, že? Doufám, že Ti je už lépe :wink: Denča
15. pro 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
No dneska bohužel nemám..ted jsem vás jen dočetla a už zase mizím....
A lépe mi není... :confounded: :confounded:
15. pro 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni téda, to je šílený, kolik stojí to IVF, ... hlavně, že se vám zadařilo :slight_smile:
15. pro 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brego ahoj, vítej k nám :slight_smile:
Jé, to budeš mít mezi dětičkama ještě menší odstup než já :slight_smile:, ale my jsme to takhle chtěli i jsem na 2-letém rodičáku. Ale určitě to super zvládneme :slight_smile:

@s.nek jů, taky k nám vítej a miminko je krásné :slight_smile:
15. pro 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno tak to jsme na tom váhově podobně :slight_smile: Doufám, že v tomto těhu naberu max. 5 kg jako v tom prvním :slight_smile:

@aluskaasimon to je krááásný, že jste svoji s manželem vzájemně první a jediní :grinning:, fakt moc pěkný .-)
Zatím jsme to babičkám neřekli, dostanou to pod stromeček. Tchýně je normálně šílenej strašpytel a vše šílenej problém, ale z vnoučátka byla totál nadšená, takže jsem si jistá, že i z toho druhého bude šťastná :slight_smile: Tak snad to i ti tvoji tchánovci vezmou dobře a budou se radovat :slight_smile:
15. pro 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon nás je taky hafo, ale nebydlíme spolu. Já jsem ze 4 dětí, takže miminko bude mojí mamky 6. vlastní vnoučátko a bráška ještě chodí s holčinou, co má 2 kluky, takže mamka bude mít už 8 vnoučat :slight_smile: No a snad časem brácha přidá ještě aspoň 1 vlastní :slight_smile:

@baibies super, že je miminko tam, kde být má a že je o kousek mladší je jedno :slight_smile:. A super si přes vánoce odpočineš, když máš neschopenku :slight_smile:

@s.nek téda, tvůj manžel mne teda dojal, brečím tu jak želva. Krásnej dáreček ti dal :slight_smile:
15. pro 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Tys v prvnim tehu nabrala jenom 5 kg? Kez by se to povedlo i mne, ty jo, to bych byla hrozne rada. A po porodu jsi shodila jenom tech pet nebo vic nebo jsi jeste nejaky pribrala? :wink: Omlouvam se za takovy vtiravy otazky, ale ja mam strach, ze naberu 20 kg a neunesu se. :grinning:
15. pro 2011 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda No, my jsme taky radi. On mi to ale darebak rekl az pul roku po :grinning: Stydel se za to, stydlin muj maly. :wink: I kdyz neni perfektni, nemenila bych za nic na svete. :slight_smile: Ja taky doufam, ze pres vsechny ty problemy co maji je tahle novinka potesi :slight_smile:
15. pro 2011 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Jé, to je krásnej pes. Jen jsem o nich slyšela, ale ještě jsem je neviděla, krásná rasa :slight_smile:

@aaandrejka0 Ahoj, vítej k nám :slight_smile:

@dashyyy bíglové se mi taky moc líbí. Ale prý jsou svérázní a tvrdohlavý :slight_smile:
15. pro 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, já byla něco zařizovat na te nasí stavbicky a ted odpocívám, nadobí snad za me vezme manžel, i kdyz bude asi desne nadsenej kdyz dorazí pozde z práce... Ted jsem dala dokupy fotky a hodila na modrou střechu kdyby jste se nekdo chtel juknout... jinak hezký den preji co nejméně nevolností.. me je porad stejne mizerne... :unamused:
15. pro 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno jj, nabrala jsem až v 3. trimestru těch 5 kg, díky té rychlosti mi bohužel popraskalo břicho. Z porodnice jsem šla - 8 kg, takže o 3 kg méně než na začátku těhotenství. Držím pěsti, ať se zadaří moc nepřibrat :slight_smile: Taky se modlím, ať to vyjde znovu. A to jsem se rozhodně nijak nedržela zpátky, snědla jsem třeba 2 nutely za týden :slight_smile:

@aluskaasimon No chlapi se většinou za takové věci stydí :slight_smile: Určitě budou prarodiče nadšení :slight_smile: A ta cesta myslím bude v pohodě. 8 hodin je sice dost, ale když si budeš moct dojít na záchod, trochu se protáhnout, .... tak to určitě zvládeš :slight_smile:
15. pro 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je od včerejška nějak divně, myslela jsem nejdřív, že jsem se včera jen přejedla, ale asi ne. Teď si dopřávám Birella a nějak mi nechutná tolik jako dřív :frowning2: Ještěže mimčo spí, dnes to bylo náročný.
Zítra máme focení u profíka, tak jsem si poprvé v životě škubala obočí, no není to nejlepší, ale ani nejhorší, ... tak snad pak nebudu naštvaná, až ty fotky uvidím :slight_smile:
15. pro 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Dekuju, doufam v to. Zachody v buse sice jsou, ale nepatri k mym oblibenym :grinning: Nutellu absolutne miluju!!!!:grinning:

Za chvilku zase k zubari, dneska mi ten zub snad uz konecne dodela. A snad mi uz nebude pichat anestezii, cetla jsem, ze to sice nevadi, ale prece jenom, je to teprve zacatek tehotenstvi a co ja vim, jak na to muze mimi reagovat. :frowning2: Nastesti rentgen mi teda delat nebude. Rikala, ze je sice minimalni sance, ze by se plodu neco stalo, ale nechtela to riskovat. :slight_smile:
15. pro 2011 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Ja bych nebyla proti, kdybych nabrala jen tak malo, at se prcek zivi z toho, co mam nadbytecny. Bricho musim asi hodne mazat, nejlip co nejdriv...ja se sladkymu snazim vyhybat, uz na nej ani nemam takovou chut. :slight_smile:
15. pro 2011 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda já bych řekla že má hodně tendence si dělat všechno po svém, ale je hrozně šikovná na povely takže to co má naučený dělá bez výhrad, ale když dělá něco špatně tak jí to musíme opakovat neustále dokola a pořád neví přijde mi že má pomalejší myšlenkový pochody.. jediná chyba co se u nich dá udělat je rozmazlovat potom se to těžko rovná a ze skušenosti můžu říct že je to daleko složitější než u jiných ras ale stejně bych ji za nic na světě nedala :wink:
15. pro 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je dneska den, chtěla bych se najíst a je mi tak zle že nemůžu, chtěla bych spát a nemůžu usnout i když pískle spí a mám klid, chtěla bych napsat seminárku, ale na páté stránce jsem se zasekla a nemůžu dál (potřebuju šest) absolutně nejsem schopná fungovat, mám nějaký vypadený mozek, nebo se mi jen zatoulal možná a asi vím kam, vždycky ho najdu u mimča v bříšku... to teď jako 9 měsíců nebudu schopná fungovat?! :confused:
15. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek to se asi cítíme všechny dneska.. kolegyně z týmu je v 5. měsíci a teď tu říkala že je taky úplně vyřízená dělá to podle mě i to počasí :unamused:
15. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek no, někdo tomu říká "těhotenská demence" :grinning: Já tomu říkám "těhotenské kochání" :D V konci těhotenství jsem se musela hodně krotit hlavně teda za volantem, abych se soustředila na jízdu a ne na prcka :slight_smile:
Já se taky nemůžu k ničemu odhodlat, ale spíš mne chytla nechuť něco dělat. Spala bych hned, ale potřebovala jsem tu aspoň trochu poklidit. Tak jsem snědla mandarinku, přiložila do kotle, vytrhala obočí, trochu posbírala hračky, pověsila prádlo, vyndala a zandala nádobí z myčky a zas tu sedím :grinning:
15. pro 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny, koukám, že je všem kolektivně blbě, taky se přidávám. Střídá se mi nespavost s těžkou únavou, už od pondělí jsem s prckem zalezlá doma a pouštím mu pohádky jednu za druhou, abych nic moc nemusela. Ale došlo jídlo, budeme muset nakoupit. @s.nek co studuješ? Popsala jsi to krásně, sítím se stejně. V pondělí jdu k doktorce na první kontrolu, už se těším. Strašně se mi nafouklo břicho, že večer vypadám na 4 měsíc, u prvního to přišlo dýl, snad tam je jenom jedno. jinak manžel mi přinesl lízátka proti nevolnosti, chutnaj dobře, ale tentokrát nezabírají, mám ještě nějaké tabletky z lékárny, tak ještě zkusím ty.
15. pro 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy tak to není tak hrozný, jak mi lidi říkali - tvrdili, že to jsou umíněné palice, že se hodně toulají, .. nám se oběma líbil totiž bígl (mně i manželovi). Nakonec máme "transilvánského vlkovčíka" - ten název vymyslel kamarád - je to "mejdanová směska" - srst a hlava vlčáka, postava jezevčíka, moc šikovnej, hodnej, chytrej, ... naše zlato :slight_smile:
15. pro 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda tulačka byla ze začátku zdrhla jen párkrát byla jí malá zahrada tak dostala takovej nářez (nejsem zastánce fyzických trestů ale komu není rady tomu není pomoci a po dobrém to nešlo) že už to nedělá a v lese bez vodítka není problém jen musim mít pytlík frolíčků v kapse=) ale je fakt že je to jediný bígl, kterýho znám bez vodítka :grinning: jen s tim touláním jsem to vždycky obrečela že už ji neuvidím a že jí něco zajede bylo to hrozný jak dítě skoro
15. pro 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali já jsem se teda přistihla, že teď malou hodně šidím hlavně v jídle, strašně se mi nechce vařit a nebo se mi u vaření tak navaluje, že se to nedá, ale budu se muset nějak dát do kupy, snad to po prvním trimestru přejde, minulé těhotenství bylo všechno jiné, to jsem ještě byla plná energie :slight_smile: únava přišla až v 3. trimestru, ale to zas taková, že jsem sotva dýchala, o břiše mi ani nemluv, nevím jak to utajit do konce 1. trimestru :slight_smile: jinak studuju speciální pedagogiku
15. pro 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek nestuduješ na UJAKu? Já mám s malým a jídlem trápení, protože mi nechce skoro nic jíst a o pití nemluvě. Jenom suchý brambory, suchý těstoviny a když polívku, tak jenom vodu - taky sunar, kostíky a čokoládky, ale to vyjímečně. Nejvíc mi teď vadí přebalování. ten můj dvouletej uličník ani za boha nepůjde na nočník, zkoušíme po dobrém obden a řev jak blázen, že chce plínu. Má sakra dobrý trávení, tak kaká i 3x denně, to je za trest, strašně se mi u toho zvedá žaludek. Minulý těhotenství mi bylo blbě v 1. a v 3 trimestru to bylo taky maso. Přibrala jsem ze 70 kilo na 97, samá voda, tak mi popraskalo úplně všechno. @kovalda - závidím těch 5 kilo. Spolužačka ze třídy nedávno rodila a měla bříško jak já ve 4 měsíci :frowning2:
15. pro 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek