• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
autor
@s.nek
To ti věřím, já ho mám taky ikdyž jsme se snažili jen 5 měsíců a povedlo se přirozeně....máme mimi taky vytoužené, ale vy ho máte přímo vydřené...
16. pro 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strachu se asi nezbavíme, já se bála při prvním, teď taky, neznám nikoho, kdo by to neřešil a byl v klidu. Však nám to dobře dopadne a budeme tu v červenci úpět už ať porodíme, že je to úmorný :slight_smile:
16. pro 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 no tos řekla přesně :slight_smile: obě jsou vydřené :slight_smile: a s Márinkou už to pak všechno šlo v pohodě, žádné komplikace, tak snad i teď už máme to nejhorší za sebou :slight_smile:

@majkali jojo, jestli budu vypadat jak minule, tak už se budu v červenci už jen koulet :D
16. pro 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Jo to já rodila koncem září a od července jsem seděla doma na zadku. Jak jsi psala, že budeš rodit císařem, už jsi to řešila s doktorem? Nebo to je po umělým automaticky? Já první rodila taky císařem a trochu se bojím, jaký to bude teď. Poprvé jsem měla bolestivý kontrakce 23 hodin a když to nešlo, tak mě fikli. Bolestí jsem brečela, i přes epidurál, nerada bych i to zopakovala.
16. pro 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tady je mrtvo....
jak se máte? já nic moc...je mi špatně a jedna holčina z naší diskuze ve 21 tt přišla o plodovou vodu a miminko umírá.....je to staršný, co se může stát. mě je to tak moc líto....ach jo. :frowning2: :frowning2:
17. pro 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky koukám , že si vůbec nepíšete .........:-/ jste pro mě suprovej infosefvis víte toho moc :slight_smile:což je super :wink:
No pokud jde o mě tak tepolta stoupla na 37 a drží se už druhý den do mrchy chybí 6 dní a povím Vám to čekání je hrozný :-/ máte super že , už víte aspoň jak jste natom ......tak Vám sem pak napíšu jak to se mnou vypadá a jestli stihnu termín v srpnu :wink: tak se držte těhulky !
17. pro 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nás jedna novinka. V pátek jsem byla na ultrazvuku a doktor prcka nenašel. Takže jsou dvě varianty proč ho nenašel... První je, že prcek mohl vzniknout později, než je předpoklad a druhá je, že díky srůstům po slepáku, by se mohl zaseknout ve vaječníku. Takže se mám hlídat a dávat na sebe pozor a při sebevětší bolesti nebo jakýchkoliv problémech okamžitě do nemocnice... :unamused: :frowning2: Zítra musím na gyndu a musíme kontrolovat jak roste HCG. Samozřejmě, že s manželem doufáme, že prcek je jen malý a snad se nám ukáže později!!! :wink: :slight_smile: A jak se máte vy, doufám, že je vše v pořádku!!!
18. pro 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě to docela jde, až na to, že jsem často nepříjemná a unavená, a že mě docela často pobolívá to břicho, tak nevím, jestli mám v po zavolat doktorce...?
18. pro 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, mně dneska v břiše docela dost píchá a bojím se, aby nebyl nějaký problémek... Navíc manžel pořád straší s tím, že bysme měli jet do nemocnice, abysme měli jistotu, že je všechno v pořádku!!! Takže chápu tvůj strach a veškeré obavy ohledně bolestí... :frowning2: :unamused:
18. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 To je teda strasne :frowning2: Fakt aby se clovek bal cele tehotenstvi :frowning2: Je mi to moc lito.

@ka_cenka87 Kolikaty jsi tyden? Verim, ze to bude vsechno v poradku, treba jsi jen mela ovulku pozdeji.

@roxycat Me taky poboliva brisko, ale to je normalni, pokud to neni silnejsi nez mentruacni bolest, je to tim jak se vsechno chysta a roztahuje. :wink:

Jinak ja jsem byla na uplne prvnim ultrazvuku v sobotu a zatim teda vsechno v poradku. Ovulku jsem asi mela pozdeji, protoze mimi odpovidalo 6 + 0, takze o tyden a den min nez jsem cekala. ALe srdicko uz nam krasne bilo. Bylo to moc krasne na to koukat. :slight_smile:
18. pro 2011 ve 12:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aluskaasimon Nevím, kolikátý týden jsem. Tím že mám nepravidelnou MS tak vůbec netuším. Ale měřila jsem BT tak to vypadá, že OVU byla 25.11. no a poslední MS byla 6.11. Doktor říkal, že sliznice dle velikosti odpovídá těhotenství a dokonce našel i žluté tělísko, ale bojím se, aby bylo všechno tak, jak má, když prcka zatím nenašel... :frowning2:
18. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Jéé, tak to je super, krásný obrázek :slight_smile: To sis určitě oddychla, že? Já jdu na UTZ v úterý a jsem moc zvědává, zda to nějak pokročilo a co se nového dozvím. Je super, jak takové malé fazolce bije srdíčko, že? Opatruj se
18. pro 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ka_cenka87 Me se zda, ze takovych pripadu uz tu par bylo, ze byla narostena sliznice, ale jeste nebylo nic videt. Myslim ze jednou z nich byla i Lucille a ted ceka dvojcatka. Tak se nic neboj, hlavne se m oc nestresuj (i kdyz vim, ze to moc nejde) a dej tomu dalsi tyden a pak urcite prcka uz doktorka uvidi. :slight_smile:

@denca2000 Jo jo, oddychla, manzel tam byl se mnou, tak byl po tom takovy dojaty, ze tedka uz je to skutecne a strasne se divil, ze je to srdicko tak velke, a ze kdyz bije, cele miminko blika:grinning:
18. pro 2011 ve 13:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aluskaasimon Děkuji za podporu, doufám, že všechno doopravdy bude v pořádku... :slight_smile: :sweat_smile:
18. pro 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
ja som Vám dnes zistila že by sme sa mali v auguste štepit :slight_smile: A to som sem prišla koli svadobným šatám na bereme sa ...
Život je sranda :slight_smile:
Prvé tehotenstvo som sa ani na sekundu nebála a ani porod ma vobec nestresoval ale teraz ked už viem do čoho idem tak sem tam ma chytá uzkost...dufam že to nebude ako u prvého 22 hodín
Majkali..termín ti vypočítala tvoja gynekologička? Alebo? Dnes som mala dostat ms ale nič a kedže som to tušila a test to potvrdil tak by ma zaujímal presnejší dátum...
Fu,budem mat dve deti...masaker :slight_smile:))))))))))))))
18. pro 2011 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ka_cenka87 moc držím palce aby byl tam kde má :wink:
18. pro 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aluskaasimon moc krásná fazolka úplně mě to dostalo já už je pár dnů a dozvím se zda ano či ne
18. pro 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou poslední adventní neděli přeji :slight_smile:

@ka_cenka87 Tak to ti moc držím pěsti, aby bylo miminko jenom maličké a za týden se už ukázalo :slight_smile:

@aluskaasimon Jé, krásný miminko :slight_smile:, sis oddychla, viď :slight_smile:
18. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kovalda
tobě taky přeji krásnou adventní neděli... :wink: :wink: :wink:
Nějak tu máme mrtvo....

Holky já jdu zítra na 9 h, tak mi držte palce, už bude 7+5 tt, tak to už bude snad i srdíčko
18. pro 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Jj, vypadá to, že všichni uklízej, pečou, balí dárky, ... no, taky bych měla :grinning:
Na zítra držím palce, ale 7+5, to už je jistota, že bude srdíčko :slight_smile:. Tak si to pěkně užij :slight_smile: a těšíme se na fotečku :slight_smile:
18. pro 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kovalda
Hlavně, aby bylo vše jak má...
Já napekla jen trochu, uklidím den před vánocemi a dárky už skoro zabalila všechny....já to zase tak nehrotím. Já si chci vánoce žít a ne se udřít.... :wink:
18. pro 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak ja mam za sebou hrozne klidnej vikend. Strasne sem se flakala, uklizeci vanocni manie me nejak obesla, cukrovi nepecem....akorat s tema darkama uz bych mela neco udelat! :grinning:

@aluskaasimon Moc velka gratulace! Nadherna fotecka :slight_smile:

@ka_cenka87 V klidu, ja sem byla na kontrole u Dr. v 7+3 a taky krome gestacniho vacku nic nevidel. Mluvil o tom, ze se to mozna nevyviji, mozna je to mimodelozni a hrozne me tim vyjukal. O tyden pozdeji uz bylo vsechno tam kde ma a uz nam bilo i srdicko! Takze klid, vsak ono se to nakonec objevi! :slight_smile:
19. pro 2011 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 jen klid, určitě bude vše, jak má být :slight_smile:
Já jsem na tom podobně - úklid dělám běžný, cukroví mám zatím perníčky, ale tak ještě 3 druhy bych chtěla, hlavně kvůli sobě - miluju ho :slight_smile:
Dárky mám prakticky jen pro malou, pak už jen pár dárečků. :slight_smile:
Stejnak se nejvíc těším, až bude rozbalovat malá a pak taky až oznámíme rodině tu velkou novinu :grinning:

@leniczka_brno tak to je super víkend :slight_smile: TAky bych si dala lehárko, ale malá nesouhlasí :D Tak odpočívám v rámci možností :slight_smile:
19. pro 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kovalda Kdybych mela doma uz jednoho malyho dablika nebo dablici, tak se taky asi otacim jinak! Ale takhle si uzivam klid a pohodu, kdyz jeste muzu... :slight_smile:
19. pro 2011 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno To je moje řeč, dokud nejsou děti, tak je potřeba si pořádně užívat tu pohodu a klid, protože potom to bude pořádný mazec :slight_smile: Holky, jak Vám je? Mně je pořád divně od žaludku, bojím se i jíst, aby to neletělo ven.
@pajinka85 Páji, myslíme na Tebe. Já mám kontrolu zítra, ale až na 16.30 :frowning2:
19. pro 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Ja furt nezvracim. Rano je mi trochu zle, ale zatim (klep klep na drevo) to neni tak strasny. Parkrat mi nebylo dobre i pres den, ale to vetsinou kdyz neodhadnu, ze uz toho do sebe vic nenacpu. Musim jist mensi porce nez normalne...coz je vynikajici. :slight_smile:
19. pro 2011 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaretka30 Termín jsem zatím odvodila sama, k doktorce jdu dneska večer poprvé, poslední MS jsem měla 7.11, tak podle nějaké internetové kalkulačky to vychází na TP okolo 15.8. Tak uvidíme, už teď se třesu, co tam večer doktorka najde.
Jinak přeju hezký den, my měli o víkendu návštěvu, mě bylo zas tak blbě a běhat okolo dalších 4 lidí, povlíkat postele, vařit a ještě se jim věnovat, myslela jsem že padnu. Dárky ještě nemám všechny, musím někdy zajet do města, ale to znamená naložit malýho do kočárku a jet s ním, ten se mi začne ve městě vztekat, tak nevím, jestli prostě dárky nevynechám :frowning2:
Vadí vám čištění zubů? Já mám pocit že se u toho pozvracím :frowning2: Ke všemu mám nahoře i dole rovnátka, budou mi je v lednu sundávat, nevím, jak vydržím skoro tři hodiny ležet na zádech s otevřenou pusou :confused:
19. pro 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali Tak čištění zubů mi zatím nevadí, ale je mi špatně od žaludku a to celý den :unamused: To ti tedy závidím, že jdeš sundávat v lednu rovnátka - já je mám nasazené teprve od konce října a to jen nahoře, spodek mě ještě čeká. Já jsem si letos s dárky pospíšila a všechny jsem je už začátkem prosince zabalila - uff
19. pro 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali Tak pri cisteni zubu je mi spatne, to jo. Taky mame nejakou poruchu v kanalizaci v nasi budove a dneska to tu cistili....vzduchem se vznasi smrad jak ze zumpy, radeji moc nechodim ven, protoze bych to nemusela ustat. :grinning:
19. pro 2011 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata @kovalda @leniczka_brno Dekuju holky, jo celkem me to uklidnilo. I kdyz ted mam zase strach aby se vsechno vyvijelo jak ma, kdyz uz je miminko na spravnem miste. A jsem moc rada, ze i teda presto, ze doktor rikal ze jsem 6 + 0, srdicko uz bylo krasne videt. A videt ho busit je fakt nepopsatelna nadhera:slight_smile:
19. pro 2011 v 10:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek