• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@baibies http://tehotenstvi.academy.sk/index.php uplne nahore musis vyplnit bud datum posledni menstruace nebo datum porodu :wink:
19. pro 2011 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon to jsem si říkala taky, pak ale nastává období, kdy si říkáš do prvních pohybů, zda je vše normální, pak pro změnu zase sleduješ, zda pohyby jsou dostatečné a pak jsi nervní, aby jsi vydržela do termínu - no myslím, že každá část těhu je svým způsobem trošku stresující :wink:
19. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@megy :grinning: Potes koste :grinning: No, v klidu nebudu uz nikdy, to je mi jasne :slight_smile:
19. pro 2011 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 To máš pravdu, ta velikost je nepodstatná a navíc je to každým dnem větší a větší. Je super, že už to máš za sebou a že máš jednoho živého mimíska
19. pro 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@baibies
Jedna paní psala, že všechny její fotky, manžela, děti a úplně všechno si zkopírovala nějaká jiná ženská, nebo bůh ví kdo to byl a hrála si na ni. Takže všechno ji ukradli a vydávali to za své....mohl to být nějaký pedofil, který se chtěl dostat k ostatním fotkám a tak dále....nikdy člověk neví a nechtěa bych aby mi někdo kradl fotky, vydával se za mě a nebo se nějakej úchylák uspokojoval nad fotkami mého dítěte....strašný....některý lidi jsou prostě MAGOŘI.
19. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon podle toho mi to práve nevychází ovulka vychází asi o 5 dní dříve než byla já ji mám pozdeji... ale zase miminko na 8tt vychází na 4mm ..což už jsem měla v minulém týdnu.. no uvidíme co bude v lednu...
19. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@denca2000
Honza se bál, aby tam nebyli 2. :slight_smile: Ale pokud se druhý někde neschoval, tak tam je opravdu jen jeden. :wink:
Taky jsem ráda, že je to v pořádku, bála jsem se....
Zítra budeme zase držet palce tobě. :wink:
19. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 tak to je teda mazec.. ale v červnu jsme zamčené diskuzi, stálo by za to aby jsme tohle taky nejak uzamkly.. no ale je to teda na prd... kdyz neuvidíme fotoblogy.. já si je prohlížím hrozne ráda...
19. pro 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka85 No jo, zitra denca a dashyyy taky, takze na vas holky budeme myslet. :slight_smile:
19. pro 2011 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@baibies
uvidíš fotoblogy pouze svých přátel a těch co je nemají uzamčené...
Tuhle diskuzi je blbé zamykat, ještě se mohou přidávat nové těhulky....
19. pro 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mažu pro synka do školky, převezu ho ka babičce a hurááá do práce a šít a šít...máme větší objednávku na ty kilty do saun, tak mám o zábavu postaráno...
Tak ale čas si na vás mrknout udělám.... :wink:
19. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pajinka85 ajoooo to me vubec nedocvaklo :grinning: :grinning: :grinning: no jo jsem trosku pomalejsi v tom jiném stavu... je to teda fakt hnus ale... co se dneska děje... ale je to vsude na facebooku a tady na MK toho musí být taky hafo... ach jo..
19. pro 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Ničeho se neboj, vše bude v pořádku
19. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon neboj jsi mladá a zdravá tak proč by to tak nemělo být prostě si to jen užívej na takovéhle úvahy hned zapomeň fazolka je kde má být srdíčko má jak zvon ! Teď jí dávej pěkně a pravidelně papat to co ona chce a v srpnu si domů poneseš krásnej poklad :slight_smile:Nic jinýho si vůbec připouštět nesmíš a zakaž si fóra o nemocných dětech a plodech ! Ano existuje to , stene se ,ale deptat se tím je zbytečné ! Jak říkám já mysli na krásné věci a oni se ti budou dít ! A čím víc se člověk stresuje tím hůř to pak dopadne ! Já díky stresu měla ten zamlklej potrat :confounded: takže se nenervuj a pěkně těhulkuj :slight_smile:
19. pro 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000
@sonicata Diky holky, ja se snazim myslet pozitivne, nejradeji bych se naucila meditovat, abych umela zahnat spatne myslenky. :slight_smile: Ja vim, ze to dela hodne :slight_smile:

Manzel vcera telefonoval jeho rodicum, tchyne pry byla nadsena a stastna a tchan pry rozpacity a nechtel o tom vubec mluvit. Tak byl z toho manzel takovy spatny :frowning2:
19. pro 2011 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon no furt jsi natom líp jak já moje tchýně mě nemusí a tchán mě přímo nesnáší takže si dovedeš představit co budou dělat kdybych těhu byla a to nemluvím o tom že stejně v létě se budem brát to si ještě zažiju stresu počítalal jsem si termín kydybych byla tak vychází na 30.8.2011 tak uvidím jestli k vám budu patřit :slight_smile: pokud budu ,ale na rovinu kůli té svatbě a stresu okolo bych raději asi se snažila až později ale zda se zadařilo už to na zpět nevrátím a budu se modlit abych měla zdravé dítě a co nejméně stresu !
19. pro 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sonicata A kdy budes testovat? Nebo je jeste brzo na to, aby bylo neco videt? Kolikaty jsi dneska DC?
19. pro 2011 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si v pátek koupila ve sportisimu sportovní podprsenku Klimatex a jsem max. spokojena - už mě ty prsa tak nebolí :slight_smile:
19. pro 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majkali
Tak som si to vypočítala a snád 5 týžden,kontrola až v lednu. Trocha ma vydesila sestrička ked mi medzi rečou prezradila že po druhom porode je všetko tažšie ohladne uzdravovania :unamused: Niektoré veci radšej nevediet...
19. pro 2011 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrkla som na foto Podolí porodnice a vyzerá to tam fajn a najviac sa mi páči,že so mnou na izbe može byt aj partner ! To Apollinář nemá...tak prehodnotím kam. Ešte mrknem jak je to daleko zo strašníc do podolí...
Máte vybrané kam pojdete?
19. pro 2011 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon ahojky, no krásný obrázek.. ježiš ať už je zítra já se tak hrozně moc těším dneska bych měla být tuším 8+0 tak to zítra bude doufám fazolák jak hrom hlavně ať jsme ok.. pouštěla Ti i srdíčko? Jen mám strach abych nemusela na rizikový mám přinýst moč a bude mi asi brát krev mívám hodně špatný výsledky bílkovin krvinek a sedimentace - možná proto nadměrná únava.. ale stal se zázrak přišla jsem na to proč tak hrozně zvracím a je mi líp tak aspoň tak :wink:

a jak se jinak daří holky? Čekala jsem, že budu dočítat jak blázen a tady nic :unamused:
19. pro 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@margaretka30 Ze Strašnic? Já bydlím také ve Strašnicích. Já si vybrala Podolí, vlastně jsem o ničem jiném ani nepřemýšlela :wink:
19. pro 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Ahojky a proč tak hrozně zvracíš? Já jdu zítra také na kontrolu, ale mám ji až na 16.30, tak jsem také moc zvědavá - zítra budu 7+1 tt, ale to se může ještě změnit.
19. pro 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 jsem zvědavá jak to vlastně bude velký :wink: utlačováním žaludku nejsem zvyklá se v jídle nějak omezovat naopak se hezky najíst dosyta.. takže teďka jim po malých kouskách ale v podstatě celý den a je to akorát se mi zdá že mám pořád trošku hlad ale hlavně že mi neni zle :wink: musíme si potom hned ukázat obrázky :grinning:
19. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy S mým obrázkem to bude horší, ale hned ve středu ho ofotím na kopírce a šoupnu ho sem. Bude to zase horší kvalita, ale nic lepšího v práci nemáme. Mám z kontroly docela strach, dřív bych se vůbec nebála, ale ta revize mi trošku ustříhla křídla :wink: Ty jdeš zítra v kolik hodin? Aha, tak to je zajímavé, hlavně že jsi přišla na příčinu nevolností - to jsi pašák
19. pro 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Mažu teď na poštu s PF, mám jich trošku více, takže snad budu do hodinky zpět :unamused: Vůbec se mi nechce, ale musím - vrr
19. pro 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Myslis jako zvuk? Nee, to ne. Ale krasne bouchalo, ono to miminko opravdu vypada, ze blika :slight_smile: Zitra si to urcite moc uzijes, mimco uz by melo byt od 1 - 2 cm :slight_smile: Nezapomen vyptat fotecku :slight_smile: Jsem rada, ze se citis lip. Me teda neni vubec nic, krome toho, ze jsem unavena a musim si davat bacha jak si lehnu, aby me nebolely prsa. Ale to je tak vsechno. :wink: Si pripadam divna, skoro vsem je zle.
19. pro 2011 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sonicata Ja si nemuzu stezovat, tchan i tchyne jsou super, od zacatku manzelovi rikali, at to se mnou nespacka. :slight_smile: On tchan byl z toho nesvuj asi proto, ze nedavno ochrnul a az se odstehujeme do CR, nebude mit moc sanci vnoucka vidat tak casto, jak by si asi predstavoval :frowning2:
19. pro 2011 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denca2000
takže budeme obidve strašit v strašniciach s pupíkmy spoločne :slight_smile:
Máš osobnu skusenost s Podolím? Ja som u prvého vyberala podla kvality dokotorov,aby to bolo všetko čo naj,a kvalita izieb ma nezaujímala..tak neviem :unamused:
19. pro 2011 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@margaretka30 Já půjdu určitě zase do Podolí, už jsem tam jednou rodila. Na Apolináře jsem od všech známých slyšela jen to nejhorší, ale každý ti řekne něco jinýho. Podolí je moderní, porodní box byl krásnej a měla jsem ho pro sebe, ikdyž v těch bolestech mi to bylo jedno. Podolí má taky snad nejlepší neonatologickou jednotku, takže dítě je opravdu ve skvělé péči. Ale je to továrna na děti a nejhorší je rogistrace. Je možná pouze jediný den, ve 14+0, registruje se pouze prvních 13 maminek, tak tam musíš být okolo půl šesté. Taky ukecávám manžela na nadstandard, protože 6 sprch na celý patro je mazec, já měla ten luxus, že jsme byly na pokoji jenom dvě, ale mají pokoje snad i po 6 a to fakt nejde. Blbý taky je že jsou zastánci přirozenýho porodů ikdyž je zjevně nemožnej, mě udělali císaře po 23 hodinách bolestí, mojí ségru kuchly až po 30 hodinách - obě nepostupující porod.
Kde jsi rodila poprvé? Jsem se rozepsala, ještě ani nevím, jak na tom mimčo je a už myslím na porodnici.
19. pro 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek