• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@pajinka85 zatial nie...ale neviem naisto, dnes by mi mala dorazit MS ale pri kojeni ju mam nepravidelnu takze ani neviem kedy sa mam testnut, asi to necham na sobotu. Dufam ze nepride, chcem dat test manzelovi do boty na Mikulasa :slight_smile:
1. pro 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 tak jsem se teď narvala fazolovou polívkou a plněnýma knedlíka to jsem zvědavá co na to bublina řekne=D
1. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy taky furt něco baštím :slight_smile: Mám to horší o to, že jsem doma a můžu jíst furt :dizzy_face:

@denca2000 to je super, že se snažíš jíst ryby 2x týdně, ale zrovna tyto 2 obsahujé též těžké kovy, tak se to s nima nemá až tak přehánět. Zkus doplnit o nějakou štiku, tresku, platýse, makrelu nebo tak něco :slight_smile:

Vitamíny jím Calibrum mama, začla jsem ještě před otěhotněním, protože stále kojím, tak abych měla vitamíny. K tomu jím kyselinu listovou (acidofolan a pod.)
1. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Jů, plněný knedle, díky za inspiraci, nějak nevím co vařit.
1. pro 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda jestli jsi doma tak to úplně chápu :grinning: jen jsou na můj předráždění žaludek dost těžký a dost se přemáhám aby zůstaly v břiše :unamused:
1. pro 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda S lososem to fakt nepřeháním, jestli si dám týdně 150g s bramborou ve slupce, tak to je moc. Osobně si myslím, že tuňák v konzervě není ani moc tuňákem, ale spíš to kolem něj jen prošlo. Kolega vedle mě jí tlačenku s cibulí a tu bych si fakt dala. Myslíš, že to calibrum baby plan je dostatečné na tu kyselinu listovou? Večer budu mít ledový salát a jím ho pravidelně. Makrelu bych si taky dala - chytla mě žravá, ale moc toho u firmy na výběr nemám :frowning2:
1. pro 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Co vůbec děláš za práci? To budou mít asi radost, že půjdeš opět na mateřskou, ne? U mě v práci se toho ředitelka děsí, ale slíbila jsem, že pokud bude vše ok, tak budu chodit do práce i s prckem - no uvidíme, já toho nakecám :grinning:
1. pro 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 ředitelka?takže učitelka? :wink:
1. pro 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy NEE, moje ředitelka je JUDr. Sháníme pro klienty peníze z EU (dotace).
1. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v časopise Maminka jsem četla, že bychom neměly jíst nivu, hermelín a tatarák - vítě ještě o něčem, čemu se vyhnout a co naopak jíst.
1. pro 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 od holčiny z jiný diskuse co dělá na gyndě v ambulanci mám nascenovanou knížečku co ano a co ne a tak a tam to teda potvrzují.. pošli mmi do zprávy mailík a já Ti to přepošlu :wink:
1. pro 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000
No, asi by se neměli moc ty plesnivé věci - sýry a salámy a syrové maso a vejce. Ale třeba v Anglii listerii neřeší, takže tam maminky nevarují před plísŇovými sýry. A těhotenství je fakt dlouhý, takže jsem to nevydržela a několikrát jsem měla hermelína - ale třeba jsem si ho koupila v obchodě a nachystala doma a nedala si třeba nakládaného v hospodě, kde těžko říct, jak dlouho tam už je :slight_smile:
1. pro 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Moc díky, Dáši. Už jsem si to vytiskla na barevné, byla to fuška.
1. pro 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 je toho dost ale spousta užitečného infa :wink:
1. pro 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Budeš pracovat i s prckem? A jak to budeš dělat?
Já pracuju u tchýně, takže ta se na miminko těší a bude tu pak sama, teď tu jsme spolu. :slight_smile:
firma welldom
Nemůžu se moc vypisovat, máme práci.. :wink:
Někdy to je celý den pohoda a někdy máme pořád co dělat...
1. pro 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@pajinka85 Pokud bude vše ok, tak se budu snažit s prckem pracovat. Manžel mě vozí do práce a zpět bych se nějak dopravila. Určitě by to nebylo na celých 8 hodin, ale třeba od 10 do 14 hodin. Myslím se, že se bude hodit každá koruna. Jinak to máš super, že pracuješ u tchýně, to je výhoda.
1. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 jestli to plánuješ takhle ,,brigádnicky" tak jsem taky přesvědčená, že budu chtít brigádničit pro svýho zaměstnavatele u mě by to bylo přes PC z domu max. 4 hodˇky denně a jak píšeš každá kačka dobrá :wink:
1. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy
A co děláš ty?
Já si přivydělávám háčkováním čepiček, šitím panenek a různými podobnými pracemi.
1. pro 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy No uvidíme, plánuju moc dopředu. Jdu teprve 13.12. k doktorce a tam se rozhodne, zda něco bude.
1. pro 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak to bych nezvládla, jsem na tyto práce levá jak šavle a vůbec by mě to nebavilo :slight_smile:
1. pro 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 dělám pro Vodafone takovou práci od kompu, takže celkem v pohodě práce :wink: ruční prace obdibuju, já jsem odmala gramlavá na obě ruce.. táta mi už jako dítěti říkal, že se budu muset živit hlavou, protože rukama to nepůjde a měl pravdu :grinning: máš nějaký stránky s tím, co děláš? Ráda tyhle věci obdivuju=)
1. pro 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 člověk něco plánuje a je to stejně potom úplně jinak teda aspoň já to tak mám :grinning: ještě před rokem a kousek jsem se těšila jak se budu vdávat měla jsem přítele skoro sedm let, bydleli jsme spolu a chtěli jsme pomalu založit rodinu najednou se mi do života přimotal jinej chlap a obrátil mi život na ruby.. ono takhle to zní jednoduše, ale bylo to dost komplikovaný.. tak jsem se naučila se svými plány počítat tak na 50% :grinning:
1. pro 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Tak to ti naprosto rozumím. Raději s plány počítat na 50%, než pak být max. zklamaná a nešťastná. Jak říkám, na prvním místě je zdraví, to ostatní buď přijde nebo ne. Já se rozvedla, pak utekla se sestrou z Moravy do Prahy a už jsem tady 6 let. Samozřejmě, že všechny známé mám na Moravě a je těžké si tady někoho hledat, když letíš z práce domů, naučit se s dcerou, dát ji najíst atd., takže na nějaké seznamování nebyl čas. Chlapa jsem dlouho neměla a nakonec jsem už i vdaná :slight_smile:
1. pro 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy @denca2000
http://hackovanecepicky.rajce.idnes.cz/ něco mám tady, ale ne všechno...
já mám prvního syna z předchozího vztahu.Ale ten se nějak nevyvedl-ten vztah myslím :slight_smile: Kubík je šikovnej. :slight_smile:
A tak jsem přes rok bydlela u našich a potkala jsem nynějšího partnera. On začínal tehdy stavět domeček a teď už bydlíme... :wink: :wink:
1. pro 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla dnes u doktorky..pobolívalo mě v podbřišku,tak jsem radši šla...nic ale nenašla,na ultrazvuku taky zatím není nic vidět.,vzala mi krev a v úterý mám další ultrazvuk, to bych prý už mohla dostat pro manžela Mikuláše-fotečku s malou tečkou :slight_smile:
1. pro 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Téda ty jsi šikovná, ty věci jsou kráásný.

@dupik Jé, tak už za týden fotku, to se máš :slight_smile: Já dnes volala na gyndu, protože jsem objednaná na preventivku, tak zda se nemám objednat i na utz a sestřička že ne, že to toho 14. 12. bude brzy, že nebude nic vidět, prý až týden na to :frowning2:. No, budu muset vydržet :grinning:
1. pro 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Moc krásné věcičky, klobouk dolů. Já jsem na to fakt jelito.
1. pro 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
@kovalda
Děkuji za pochvalu. :wink:
Hlavou se ale asi vydělává lépe. Ruční práce nejsou oceněny.

holky pobolívá vás v podbříšku? Mě tam jakoby lehce píchá....ale není to nic hroznýho. Ale je to normální, že jo...?
1. pro 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 To máš pravdu, tady v ČR opravdu nejsou ruční práce doceněny. Známá takhle háčkovala pro dceru paní z Anglie :slight_smile:
Taky mne pobolívá v podbřišku, občas píchne ... je to normální - jak se prcek usídluje a taky se začíná rozpínat děloha a tak ... :slight_smile:
1. pro 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Dneska jsem si po týdenním zpoždění MS udělala testík a byly tam //. Podle poslední MS bych měla mít termín 3.8.2012, ale ještě jsem nebyla u doktora a zatím jsem se ještě ani neobjednala. No a jinak břicho mě taky pobolívá a žaludek už o sobě taky dává vědět.
1. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek