• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@kovalda Děkuji, jinak když jsem se koukala na tu fotku z UTZ pod světlem, tak jsem fakt viděla kosmonauta :grinning: To ta moje doktorka fakt odhadla, ale vypadá tak každá fazolka. Musíme věřit, že všem ten let dopadne dobře
21. pro 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Teda Leni, jsi zlatičko - koukám, jak jsi mě úžasně upravila v tabulce. Dnes jsem byla opravdu na odběrech - nevím, proč tak brzy :unamused: a necítím z toho ruku, jak mě to bolí a 9.1. mám další kontrolu :wink: a když bude vše ok, tak dostanu i průkazku. Jinak na Tebe moc myslíme, kontrola bude určitě v nejlepším pořádku. Jinak jsem pěkný oslík, ráno jsem si vzala novou kabelku a tím pádem jsem nechala fotečky ze včerejšího UTZ v kabelce, co mám doma :unamused: , ale do Vánoc to napravím, ale budeme se těšit dnes na tvou fazolečku
21. pro 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Prave sem si vsimla tech datumu u tebe, tak jsem to chtela spravit v ramci jednoho vkladani. Kolik ti brali krve? Ty 4 zkumavky? Pri odberech hodne zalezi na sestricce, ta moje je uzasna. Prej oslik, kdybys vedela, co delam za chyby ja! :slight_smile:))) Sem ted jak vygumovana.
21. pro 2011 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Teď bych kecala, ale buď mi brala paní 4 nebo 5 zkumavek - ještě na glykémii, to mám ale navíc. Ona totiže při tom obděru mluvila s paní, která mi chystala ty zkumavky a byla si jen ověřit, zda na nic opravdu nezapomněla. Takže při tom povídání se nesoustředila na mou ruku a cítila jsem bolest a teď mi ta levačka asi upadne :frowning2:
21. pro 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dashyyy ......... 9tt.......TP 29.7.2012.......17.1. kontrola
Leniczka_Brno..9 tt.....TP 2.8.2012.......21.12. - kontrola
s.nek...............8tt........TP 1.8.2012.......21.12. kontrola
Baibies........... 8tt........TP 1.8.2012 ......3.1. - odběry
Pajinka85....... 9tt....... TP 1.8.2012 ......16.1.-odběry
denca2000 ..... 8tt ......TP 6.8.2012 ..... 21.12. odbery, 9.1. kontrola
lucikf.............. 7tt........TP 3.8.2012.........kontrola zatím nevím kdy
Dupik............. 7tt.......TP 3.8.2012.......6.12.kontrola
neu.sona....... 7tt?.....TP 3.8.2012......kontrola 15.12.
aaandrejka0.....7.tt......TP 6.8.2012.......kontrola 5.1.2012
kovalda .......... 7tt .....TP 8. 8. 2012 .... 28. 12. UTZ (konečně !!! )
aluskaasimon.....7tt.....TP 11.8.2012 ....kontrola ?
Lucajda............ 6tt ......TP 9.8.2012.....16.12.kontrola
Brambora20.......6tt.....TP 14.8.....kontrola???
jihajiha........... 5tt....... TP 12.8. .... kontrola asi 19.12.
lili_h.................4tt........TP 12.8......kontrola zatím nevím kdy
21. pro 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonicata
tak to je mazec, ta tchýně...odstěhovat se daleko od nich....
A co máš jako s postavou, že tě odsousdili? To je nějaký "vrtoch" z pravěku ne, kdy se lidi rozdělovali podle postav... Sice se postavy řeší pořád, ale aby se někdo s někým nebavil a nebo ho neměl rád protože je moc hubenej a nebo při těle je magorovina a dělají to bohužel děti na základce a ne dospělí... :unamused: :unamused: :unamused:
Vůbec ti to nezavídím, to bude doživotní boj... :confounded:
21. pro 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 popsala jsi to naprosto přesně chová se jak malý dítě každýmu tvrdí , že je nemocná a že jí nikdo nechce pomoct je to sobec zahleděnej do sebe ! :angry: je mi jasné že to budu mít furt na talíři ,ale s jistou dávkou ignorace snad za čas pochopí :slight_smile: Chytrá je dost !
21. pro 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 jojo zastane se mě dycky ,ale nesnáším když tam jede je jak vyměněnej ! ale jinak se mě zastane :slight_smile:
21. pro 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak moc gratuluju, ze je vse kde ma byt :slight_smile:

@kovalda Moc dekuju za meditaci, uz si na to brousim zuby :slight_smile:

@mysickaaa Ja te tady taky vitam a gratuluju k tehotenstvi :wink:

Holky, tak dneska jsem se odhodlala vyfotit bricho a posudte samy, ja teda nic nevidim. Takze asi precejen budu 6+4 a je proste moc brzy. ALe co, ja si pockam:grinning:
21. pro 2011 v 10:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon No krásná fotečka :slight_smile: Na bříško máš ještě dost času a brzy se jistě dočkáš. Já jsem tedy ráda, že zatím neroste. Jedeme v pondělí na týden na hory a potřebuju, abych oblíkla lyžařské kalhoty, protože si nové fakt kupovat nechci. Jsi taky hezky hubeňoučká :wink:
21. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Jsi zdatna lyzarka? Ja bych asi tedko lyzovat jet nemohla, jsem pekne strevo:grinning: Na lyzaku jsem dostala diplom za bezpecne sjeti svahu :grinning: Byla jsem cela modra, nez jsem se to aspon trosku naucila. Kam jedete? Hubenoucka, to se hezky posloucha, ovsem to bude asi fotkou. :angry:
21. pro 2011 v 11:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon šmankote ty si ale hubeňour :slight_smile: ale moc pěkný fotka :slight_smile:
21. pro 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky pěkně těhulkujte já se k vám přidáma skoro budete rodit vypadá to že to teď byli jen nervy ze všeho moc Vám všem přeji ať se Vám narodí zdravá miminka ! Mě dnes klesla zase teplota takže ms pozítří přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice mě to trošu mrzí ,ale zase na druhou stranu pro to co mě čeká na té svatbě a vše kolem to bude asi nejlepší :slight_smile:Budu vás tu sledovat tak se zatím mějte krásně těhulky :slight_smile:
21. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aluskaasimon Ještě řekni, že nejsi hubená? Pokud jsi na fotce ty, tak máš skvělou figuru. Lyžuju od mala, takže s tím nemám problém. Jen se bojím toho, že dostanu od ježíška - což dostanu - nové lyže a vymelu se na nich. Musím dávat větší pozor, ale ostatní na svahu neuhlídám - ale nemyslím na to, to bych musela sedět doma na zadku.
21. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Moc děkujeme a budeme se těšit na každou zprávičku od Tebe. Hlavně se drž a nenech se od rodiny přítele nijak vyprovokovat - je sice těžké, že je to rodina budoucího muže, ale i to se bohužel stává. Pa
21. pro 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sonicata Ja se vdavala v lete a nervy pred tim byly celkem velke, kdy se budes vdavat?

@denca2000 Ja bych rekla, ze nejsem tlusta, ale to je po ranu, vecer mam pupek jak starosta :grinning: Me lyzovani celkem bavi, pro me jsou nejhorsi vleky:grinning: S tim jsem valcila :wink: Me nejvic deptalo, jak jsem se valela na zemi zaborena ve snehu a kolem me projizdeli ty 5-ti lete deti a koukali na me, co jako delam:grinning:
21. pro 2011 v 11:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Já se taky vdávala letos v létě (2.7.) :slight_smile: Tak s vlekem jsem nikdy neměla problémy, jezdili jsme na Tesák, Troják, Bumbálku. Teď už je to vše tak vymakané, že se ti při nasedání na tu čtyřsedačkovou lanovku nemůže nic stát. Já byla včera na kontrole a taky mě doktorka posunula zpět - byla jsem včera 7+1tt a podle UTZ prý 6+3 a mimi mělo 7,7 mm - snad si to dobře pamatuju. Chtěla jsem vložit obrázky, dostala jsem dva, ale nechala jsem to ve druhé kabelce :unamused:
21. pro 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon no Ty jsi taky drobeček=) tak to jsem oproti Tobě tlouštík :grinning: myslím to bříško
21. pro 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Ja se vdavala 13.8. :slight_smile: Ja jsem mela byt 7 tt + 1 a posunul me teda vic nez tebe, az na 6 + 0, ale dneska bych teda mela byt 6+4, takze jsme stejne? :slight_smile: S tim posunutym datem by mi klidne mohl vyjit porod na 1. vyroci nasi svatby :slight_smile: Ja se ucila lyzovat na Horalu, a tam maji takovy ten hakovy vlek, ze si ho das mezi nohy, no to byla pohroma. Brzdila jsem provoz, ale nevzdala jsem se!!!:grinning:
21. pro 2011 v 11:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy no pri 171 cm a momentalne 67 kg bych se nenazvala drobeckem. Manzel zacina vydavat divne zvuky, kdyz mu sedim na kline :grinning: Ja se na to tvoje brisko taky moc tesim, je fakt ze jsi o 3 tydny popredu? O 3, ze?
21. pro 2011 v 11:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Myslíš pomu? Já se spíš bavila při nasedání na kotvu, to byla taky sranda - všichni padali jak hrušky :slight_smile: Jj, to bychom měly být opravdu stejně - to je super. Ale kdo ví, jak to nakonec dopadne. Mně to přijde, že je to měření stejně divné. Jdu 9.1. na další KO, tak uvidím - krev už mám dnes za sebou a ruka mě teda bolí už čtyři hodiny
21. pro 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak to asi byla spis ta kotva, musim si vygooglit co je poma:slight_smile: Me to mereni taky prijde divne, ale porad si rikam, ze nas treba priste posune zase o kousek dopredu. Ja pujdu priste na nejake vykladani k midwife a pak na dalsi utz a krev zase do soukrome, kde to delaji pri jednom a testujou toho nejak vic nez v NHS(to je zdravotnicka organizace tady) Bude to sice stat 6 tis, ale manzel rikal, ze nam to za to stoji. Tak jsem rada, ta klinika ma fakt fajn atmosferu.
21. pro 2011 v 11:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon no dneska jsme 8+3 :wink: Ty ale na té fotce to vůbec nevypadá řekla bych Ti klidně takových 55 :wink:
21. pro 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon v červnu přesně 2.6.2012 :wink:
21. pro 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy No to si hodna :slight_smile: Me nikdo neveri vahu, asi mam tezke kosti, taky jsem v zivote nemela nic zlomeneho. :wink: *tuktuk na drevo* Takze o dva tydny popredu, tak treba mi neco naroste, uvidime. ALe ja si pockam, hlavne, ze je mimi v poradku. :slight_smile: Uz si s nim/ni povidam, zatim jenom tak v duchu :slight_smile: Manzel uz to bere jako hotovku, ze je to kluk.
21. pro 2011 v 11:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata Tak to bys uz mohla mit pekne velke brisko, nevadilo by ti to? Ja jako proti tehotnym nevestam nic nemam, ale rikala jsem si, jestli by me to jednou nemrzelo, kdyz si budu prohlizet alba kamaradek. Nevim jestli bysis pres veskere pripravy na svatbu to tehotestvi tak krasne uzila.
21. pro 2011 v 11:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Tak to jsme na to váhově stejně, já měřím 170 cm a vážím 66 kg. A to si teprve počkej, až sedneš manželovi na klín tak v osmém měsíci těhotenství :grinning:
21. pro 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak to nevim jestli prezije:grinning: Nozicky jak paratka. :slight_smile: Tak treba nakonec porodime i ve stejny den:slight_smile: Taky ti to ted vychazi na 11.8. ?
21. pro 2011 v 11:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Já měla TP u dcery 11.3. a porodila jsem 10.3. - já jsem 10.2. a kdyby to bylo 10.8., tak jsem ráda jak rádio :slight_smile:
21. pro 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 tak to já mám taky 170 ale jen 52 kg :frowning2:
21. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek