• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@dashyyy Nesmutni:slight_smile: Jestli chces, ja si to s tebou hned vymenim:grinning:
21. pro 2011 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám naskenované obrázky u UTZ, ale mám to v PDF :frowning2:
21. pro 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak to vyfot pres printscreen, orizni a je to :wink:
21. pro 2011 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon právě že nejspíš těhu nejsem takže asi tak jistě že by mi to vadilo ,ale co bych bejvala dělat mohla kdybych byla no nic ........prostě by to bylo šílený ale nic jiného by nezbylo než to nějak přežít mi nic velkého nechceme protože ani nemůžem vše si platíme sami rodiče nás poslali do .....kopru prostě najíst se přijdou ,ale to je asi tak celé !
21. pro 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sem zpatky z kontroly. Nadherne rosteme, mame uz 18,5 mm. Podle UTZ jsme 8+3. Pristi kontrola 9.1. A dostala jsem od pana doktora doporuceni, ze sice by mi to dovolit nemel, ale pripitek na Silvestra bych si dat mohla. Ze pry kdyz nebudu lezet denne v lihu a mimin tak nebude mit denni prisun alkoholu, tak se zase nic tak velkyho nedeje. :slight_smile:
Jo a fotecka:
21. pro 2011 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojík holky, všem děkuju za přivítání, vy jste toho teda napsaly:slight_smile: mám z vás radost, jak chodíte s fotečkama:slight_smile: my teda podle MS asi 5tt + 5...k doktorovi v lednu, tak uvidíme:slight_smile: a konečně u nás začalo sněžit:slight_smile: sice bude složitá cesta z práce, ale je bílo:slight_smile:
jo a jak jste u toho zapínání kalhot na lyžování, tak já včera měla problém zapnout rifle - no nechápu:-!
21. pro 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysickaa Já mám taky problém dopnout kalhoty, jsem se zděsila, že už budu pořizovat těhotenský hned na začátku. Mám nafouklý břicho a nateklý prsa, tak snad novej šatník abych už začala řešit :slight_smile: Přeju všem hezký den, mě už je 10 den tak blbě, že raděj nevylejzám. Včera jsem musela pro dárky, sbalila malýho, jela vlakem do města, každou chvíli jsem se zastavovala, abych to rozdýchala, v metru to houpalo víc než kdy jindy a malej se mi řechtal a pořád říkal, nebinkej mámo! V ochoďáku mraky lidí, já šla jen pro jednu drobnost do Tchiba, už nikdy víc. No a narazila jsem v Lindexu na ty nejlepší oblečky pro mimča, sice mám ještě po Kryštůfkovi, ale už se těším, až za pár měsíců začnu dokupovat :slight_smile:
21. pro 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali no, hlavně že jsi mámo neblinkala:grinning: achy ty děti, vždycky hodí nějakou trefnou hlášku:slight_smile: já mám právě velký prsa, že mám pomalu malou i podprdu, která mi byla normálně velká:slight_smile: a ty rifle mě dostaly, doufám, že to byl jen nějaký momentální zkrat:slight_smile: protože dneska společenské kalhoty do práce v pohodě i podvlečené:slight_smile: tak jsem amnželovi Ježíškovi radši zakázala, aby Ježíšek donesl nějaké oblečení:slight_smile:
Já teď viděla na Lindex reklamu a byla jasme taky totálně nadšená:slight_smile: a na trzích jsem viděla úplně fantastické rukavičky z ovečky:slight_smile:
21. pro 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno MOc hezka fotecka, a doktor je teda provokater:grinning: My sice budeme mit sampicko, ale nealko:grinning: Manzel se mnou drzi basu.

Holky pijete kafe? Me zase doktor rikal, at kafe klidne piju, dokonce mi ho furt v te klinice nabizeli. :confounded:
21. pro 2011 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno gratuluju k milýmu doktorovi, fotečka je krásná, tak super, že se miminku daří dobře.
Pro všechny maminky, co si chtějí připít, ale vyhnout se alkoholu: Bohemia sekt se dělá i nealkoholický!! najdete ho vedle bohemek, ale je na etiketě napsáno nealkoholické a chutná jako opravdová bohemka. Stojí asi 140 Kč, ale mňam, koupím určitě. Když jsem byla těhu poprvé, nosila mi ji kamarádka.
21. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla. Jste tu toho zase nakecaly. :slight_smile: :slight_smile: Já teď využívám chvíle, kdy dcera spí a taky si na chvíli lehnu. Je mi dost špatně, když mám hlad je mi zle a když se najím, tak to taky není moc lepší. Zatím jsem sice nezvracela, ale ten žaludek to je mazec. Jinak jsem četla, že některé holky mají kontrolu 9.1., tak to máme stejné. Čekají mě odběry a to zas bude. Mě to nic nedělá, ale ty sestry mají problém najít nějakou žílu. Minulé těhotenství jsem si toho užila dost a dost, hlavně v nemocnici. :unamused:
A co se týče kávy, tak tu piju jen když musím (tozn. u manželových rodičů), protože zatím jsme jim ještě neřekli, že jsem těhotná, tak aby jim to nebylo divné, že najednou nepiju kávu. :slight_smile:
21. pro 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem konečně po kontrole u svého doktora, jsem prý 8+3 a vše vypadá v naprostém pořádku, tak snad to tak i vydrží :slight_smile: hned jsem se objednala na prvotrimestriální screening takže 4.1. jdu na odběry a 23.1. na ultrazvuk. A ještě mi udělal pan doktor velkou radost, bavili jsme se o tom, proč jsem minule rodila císařem (bylo to kvůli vysokým dioptriím, ale je to zastaralý názor, záleží na očním pozadí, které mám v pořádku) a když slyšel, že se mě pak po porodu očař ptal, proč jsem šla na císaře a že jsem nemusela, tak říkal, že to necháme teda přirozeně, tak se strašně těším, že možná opravdu zažiju normální porod a ne zase "operaci" :slight_smile: fotečku medvídka přikládám
21. pro 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aluskaasimon a @majkali Tak provokater urcite...vylozene mi alkohol nenutil, ja sem smirena s tim, ze se nenapiju, stejne asi usnu nejpozdeji v devet, jak se znam. No, mozna vydrzim i do 10, ale to uz se asi budu docela premahat. :slight_smile: Byvam vecer docela dost unavena....

Co se tyce kafe, tak jsem nebyla klasickej kafar, vypila jsem tak 2-3 za tyden. Ted si dam tak 1x za 14 dni, ale obecne bych se toho asi moc nebala. A jestli ti to rikal doktor....
21. pro 2011 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Ahoj, super fotka! :slight_smile: Ty ses teda rychlik, uz ses objednana i na screening. A to jdes ve dvou dnech? Mam dojem, ze v tom Prenatalu, kam planuju jit ja, tak se chodi v jeden den.
21. pro 2011 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf tak to mně je podobně jak ty, pořád blbě, do toho pořád chutě a ještě navíc nemůžu pořádně nic sníst, připadá mi, že jsem i trošku zhubla, jen břicho mi leze čím dál víc :slight_smile:
@aluskaasimon v minulém těhu jsem všechno strašně pečlivě dodržovala, žádný alkohol, žádná kává, žádné plesnivé sýry, syrová vejce apod. ale teď to tak nehrotím, protože třeba kafe jsem nepila, že jsem četla, že jsou pak děti hyperaktivní a švagrovka pila, ona pak měla nejhodnější mimi pod sluncem a já čertisko malé, takže v tom to není :D stejně tak s kojením potom, za každou cenu jsem chtěla kojit, aby byla malá zdravá a nešlo mi to tak jsem z toho měla depky a teď? všechny kojené děti v Márinčině věku už stokrát nemocné některé i v nemocnici a Márinka je jak řípa, ještě ani jednou nebyla nemocná, max. rýma...
@leniczka_brno krásné zprávičky, krásná fotečka :slight_smile: tak jsme na tom stejně :slight_smile:
21. pro 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno já jsem to taky slyšela v jeden den a on mi teď říkal, že nejlepší výsledky jsou když se udělá krev kolem 10-11tt a ultrazvuk kolem 12-13tt každopádně já to nechávám na něm, je to super doktor, vždy mi poradil jen dobře :slight_smile: jo a příště prý dostanu průkazku :slight_smile: (teda toho 23.1.)
21. pro 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dashyyy ......... 9tt.......TP 29.7.2012.......17.1. kontrola
Leniczka_Brno..9 tt.....TP 2.8.2012.......21.12. - kontrola
s.nek...............9tt........TP 1.8.2012.......4.1. krev, 23.1. kontrola+screening
Baibies........... 8tt........TP 1.8.2012 ......3.1. - odběry
Pajinka85....... 9tt....... TP 1.8.2012 ......16.1.-odběry
denca2000 ..... 8tt ......TP 6.8.2012 ..... 21.12. odbery, 9.1. kontrola
lucikf.............. 7tt........TP 3.8.2012.........kontrola zatím nevím kdy
Dupik............. 7tt.......TP 3.8.2012.......6.12.kontrola
neu.sona....... 7tt?.....TP 3.8.2012......kontrola 15.12.
aaandrejka0.....7.tt......TP 6.8.2012.......kontrola 5.1.2012
kovalda .......... 7tt .....TP 8. 8. 2012 .... 28. 12. UTZ (konečně !!! )
aluskaasimon.....7tt.....TP 11.8.2012 ....kontrola ?
Lucajda............ 6tt ......TP 9.8.2012.....16.12.kontrola
Brambora20.......6tt.....TP 14.8.....kontrola???
jihajiha........... 5tt....... TP 12.8. .... kontrola asi 19.12.
lili_h.................4tt........TP 12.8......kontrola zatím nevím kdy
21. pro 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniczka_Brno..9 tt.....TP 2.8.2012.......21.12. - kontrola
s.nek...............9tt........TP 1.8.2012.......4.1. krev, 23.1. kontrola+screening
Brambora20.......6tt.....TP 14.8.....kontrola 30.12.
21. pro 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek No, tak jsem se pro jistotu taky objednala, radeji driv nez pozdeji. A objednala me na jeden den - 18.1. v 7:45. A vyslovne jsem si rekla o MUDr. Vlasina, kterej je jednim z nejlepsich brnenskych diagnostiku, a taky je hodne znamej tim, ze rad rika ve 12. tydnu pohlavi...a vetsinou se trefi. Tak jsem zvedava. :slight_smile:

Leniczka_Brno..9 tt.....TP 2.8.2012.......9.1. - kontrola, 18.1. NT+
Brambora20.......6tt.....TP 14.8.....kontrola 30.12.
21. pro 2011 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniczka_brno to my asi právě pohlaví ani vědět nebudem chtít, ještě jsme to teda neřešili, ale u dcerky jsme si to říct neřekli, tak teď to asi taky necháme jako překvápko, miminkovské věci mám převážně neutrální + nějaké nové nakoupím a zbytek už pak nakoupím podle toho co se vylíhne :slight_smile: jinak jsem ráda, že to právě začal dělat můj doktor před těmi třemi roky to ještě nedělal a jemu věřím nejvíc, kdyby mě mohl uměle oplodnit tak jdu taky k němu :D
21. pro 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Tak my prave bysme radeji dopredu vedeli, jestli to bude holka nebo kluk. Nebude mi vadit, kdyz to nebudu vedet hnedka v tom 12 tt, ale prece jenom nachystat se dopredu, pripravit si jmeno...i kdyz je nam to asi jedno, hlavne at je to zdravy!
Vy to zase budete mit takovy tajemny. :slight_smile:
21. pro 2011 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já celý den balím dárky.. a jsem KO... potrebovala bych obídek ;) nechce mi nekdo uvarit???
21. pro 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@baibies To je teda krasne a moc napadite :slight_smile: Moc povedene!
21. pro 2011 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baibies Super dárkovej certifikát! :slight_smile: Moc se ti povedl. U mě by to bylo trochu zbytečný, protože oboje rodiče už to ví. :slight_smile:
21. pro 2011 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aluskaasimon
@leniczka_brno my jsme vydrželi nic neříct ale občas mi to prislo že tuší.. tak uvidíme... ;)
21. pro 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies fakt super nápad :slight_smile: u nás to teda rodiče už taky ví, protože naši hlídali malou, když jsme jezdili do CARu a tchýni jsme to řekli teď o víkendu, aby to nebylo nespravedlivé :slight_smile: no a zbytku rodiny to zas řeknem až koncem ledna, takže by to neklaplo :slight_smile: ale nápad je to překrásný
21. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno no my jsme se u obou dětiček tak dlouho snažili, že nám to už bylo opravdu úplně jedno a chtěli jsme být překvapení :slight_smile: a když jsme viděli jak jsou všichni kolem zvědaví a chtěli by vědět, tak nás to ještě víc popouzelo je napínat :D navíc nemám rádá růžové holky modré kluky, většinou nějaké neutroš věci nebo hodně kombinuju barvy a bála jsem se, že kdyby to byla holčička vyfasovala by vše růžovoučké (a ono to tak nakonec i dopadlo, protože si všichni stejně počkali až co se narodí a nakoupili růžové) :confounded: :grinning:
21. pro 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Taky nejsem zastancem dvou barev u deti, ale ruzove nebo modre se asi uplne nevyhneme. A popouzet je muzem taky...kdo si to nezaslouzi, tomu to nerekneme. :slight_smile:
21. pro 2011 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniczka_brno no to jo, dokonce i já velká odpůrkyně růžové koupím teď už něco růžového, ale musí se to z citem a kombinovat s jinou barvou, ale ty přeslazené růžové miminka mi vždy připadají jak bonbóny :D
21. pro 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak ty odběry a ultrazvuk se dají dělat i v jednom termínu, ale přesnější jsou odběry v 11 tt a pak teprve ultrazvuk...já to budu mít taky na dvakrát.

Co se týká pohlaví, já bych chtěla holčičku. A chtěla bych nějaké vyloženě holčiččí oblečení. Neříkám celou růžovou, ale líbí se mi třeba smetanová s růžovými doplňky a tak podobně. A určitě bych chtěla aby nám pan doktor řekl, co budeme mít...uvidíme, kdy nám to miminko ukáže.
@baibies
Moc se ti tan poukaz povedl, je to roztomilé. :wink: :wink:
21. pro 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek