• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@leniczka_brno jééé GRATULACE!!!! To jsme na tom úplně stejně=) já jsem dneska taky 8+3 akorát jsme o půl mm větší=) tak jen tak dáááál!!!!
21. pro 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 no já mám krev v 11tt a UZ kvůli šíji až v 13tt ale prý je to tak normální :wink: jestli teda myslíme to samý=D
21. pro 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jak se máte a co nového? u mě UTZ dobrý...okorát poslední dny mě bylo zle 24h denně a vubec jsem nemohla jíst, gyndařka mě chtěla poslat do nemocnice, pokud by nezabraly čípky....od té chvíle pomaličku jím a je mi zle jen ráno a maličko přes den...a to i bez čípku...takže paráda....ale jsem slabá...jo a bříško už roste :slight_smile:
21. pro 2011 v 17:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy
tak nějak to má být, ono tam je nějaké rozmezí ale já to nevím přesně kdy....já se spoléhám na mého lékaře.
Toho vyšetření se bojím, ale na ten ultrazvuk se děsně těším....prý trvá dlouho a miminko si můžeme hodně prohlídnout. :slight_smile:
21. pro 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak všechny dárky zabaleny, a zvládla jsem upect alespon jeden druh a to kokosky... zaciná mi být trochu lepe a tím pádem se tesím i na Vánoce, na par dní pojedeme i na hory..

Tak než se všechny rozutečete, chtěla jsem Vám také popřát šťastné a Veselé svátky.. a taky Nový rok, který pro mnohé z nás opravdu něco nového přinese.. držím všem pěstičky ať to všechno dobře dopadne a krásně tím proplujem a zvládneme to všechny na JEDNIČKU!!!
21. pro 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, vy jste se rozepsaly:slight_smile: samozřejmě napadne sníh a já ho musím okusit svým zadkem, ještě si pod prdel strčím ruku, tak s ní taky pořádně nemůžu hýbat..no, doufám, že hlavně bude vše ok!
21. pro 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy jojo, tak nějak mi to taky doktor říkal 10-11tt krev a 12-13tt ultrazvuk, fajn, že při tom ultrazvuku už budou jasné výsledky krve, tak se bude moct říct konečný výsledek a nebude se muset na nic čekat. Jinak jsem taky 8+3 a mimi měří 1,89cm :slight_smile: strašně za ten týden vyrostlo, teď když jdu až za měsíc, tak to bude teprv skok :slight_smile:
@pajinka85 jojo, to bude super, ten ultrazvuk už mi dělal doktor i u dcerky, jen neměl možnost odběrů, protože to v třebíči nedělali, ale teď už to bude komplet a ten ultrazvuk byl fakt skvělý a miminko už je krásně vidět :slight_smile:
@baibies díky, taky přeju všem krásné vánoce a opravdu šťastný celý rok 2012 a nám všem i našim zlatíčkům v bříškách jen a jen zdravíčko!!!
21. pro 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysickaaa no tak pozoooor!!!! :slight_smile: ale teď by snad ještě neměl takový pád nijak mimčo ohrozit, s rukou to asi bude horší...
21. pro 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek doufám, že nic nikoho neohrozilo...ruka se rozhýbe, kostrč taky..debil - hlavně si říkám Chroustová opatrně a nepadej:slight_smile:
21. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak se k Vam asi pridavam...Nebyla jsem u doktora,mam to trochu slozitejsi,nejsem v CR ale v pondeli jsem si delala test a jsou tam // ... podle kalkulacky budu mit termin 24.8 tak snad tu s Vama zustanu.. :slight_smile:
22. pro 2011 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, jak se dneska mate? Za dva dny Vanoce, vcera jsem byla nakupovat darky, jeste mi jeden chybi....ale to stihnu. :slight_smile:

@jambeko Tak te u nas vitam, je pekny, jak se rozrustame. Ten rok 2011 je vazne plodnej az hruza! :slight_smile:))) A odkud jsi, kdyz ne z CR?
22. pro 2011 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Ahoj Leni, včera už jsem nestihla reagovat, ale kontrola dopadla výborně a fazolka krásně roste, tak je to skvělé. Teď si jdu rychle přečíst, co jsem včera nestihla. Kolega mi dává dohromady obrázky ze UTZ, tak to sem za chvíli vložím, ale ten můj kosmonaut je podle tvého mini :wink:
22. pro 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko Taky velká gratulace ke // Koukám, že jsi psala skoro o půl druhé ráno :sunglasses:
22. pro 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky, taky Vám chci už teď raději popřát ty NEJ vánoce s fazolkami v bříšku, hlavně se moc opatrujte, ať se tady po novém roce všechny opět ve zdraví sejdeme. Já se sem dostanu ještě zítra, ale pak až 2.1.2012. Jinak na to PF není náš Hugouš, to bych mu nikdy neudělala :slight_smile:
22. pro 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně moje fotečky z UTZ, snad tam něco uvidíte :grinning:
22. pro 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 Ahoj Denco, tak urcite je tam kosmonaut videt. A jeste lip v tom tvym albu, sem se tedka koukla. Rostete pekne, a ze ste mensi nez my? No vsak mate taky o tyden min a to udela v tomhle stadiu hodne. My jsme vlastne za dva tydny skoro 5x vetsi. To je hruza, jak rychle se to meni, ze?
22. pro 2011 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno To mi povídej, roste to jak z vody a když si vezmu, že má 8mm a buší mu srdíčko, tak je to fakt neuvěřitelné. Už se těším na 9.1. a taky doufám, že budu mít v pořádku krevní testy. Trošku mi vrtá hlavou, jestli jsem na ně nešla nějak zbytečně brzy?
22. pro 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Jo jo, je krasne videt. Nejkrasnejsi obrazek, ze? :slight_smile:
22. pro 2011 v 10:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon To mi povídej, navíc si to fakt nepamatuji, jak to vše probíhalo, když jsem čekala Natálku. Jen si pamatuji, že porod byl dost rychlej :wink:
22. pro 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Ja jsem zrovna koukala, kdy pujdu na dalsi testy, na te soukrome klinice to delaji najednou, ultrazvuk a i odbery, od 11 + 2 do 13 +6. A dobre na tom je, ze dostanu vysledky hned, kdyz si teda hodinu pockam. Tak nevim, budu nad tim muset pomalu premyslet. :slight_smile:
22. pro 2011 v 10:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 A co porod, povidej prehanej :slight_smile: I kdyz takhle s odstupem uz se to asi nejevi jako velka hruza, ze? :wink:
22. pro 2011 v 10:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek To jsme opravdu stejně=) my měli 19mm 8+2 :grinning: a dneska teda 8+4 přijde mi že to hrozně letí a už se vejdu jen do jedněch kalhot co mám tak budu muset po vánocích zkouknout výprodeje v Praze :grinning:
22. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Já se budu s doktorkou o testech bavit až v tom lednu, tady mě to vyjde na 1000, což není tak hrozné. Rodila jsem v Pardubicích, protože jsem tam s prvním manželem bydlela. Byla sobota 10.3.2001 a v 19 hodin jsem volala do porodnice, že mám po 3 minutách kontrakce, zda se mám přijet ukázat - nebylo to nic hrozného, jen mě bolelo břicho, jako bych to měla dostat a hezky jsem si odfukovala,tak sestra říkala, že se na mě podívají. Před 20 hodinou jsme přijeli do porodnice,vezl nás kámoš, protože jsme neměli auto. To jsme tam ještě bloudili, protože jsem tam nikdy nebyla a pak jsem šla na příjem. Protože byla sobota a nikdo tam nebyl, tak jsem do 20.30 čekala, až dorazí nějaký lékař, manžel byl na chodbě. Pak přišla doktorka a hezky do mě hrábla, že jsem myslela, že jí prokopnu bolestí zuby. Řekla mi, že jsem 8cm otevřená a že to tady dlouho u prvorodičky neměli. Sestra se mnou vypisovala nějaké papíry, pak mě šla oholit, manžel to odmítal (kretén) a já s tím mým pupkem jsem si na ni neviděla :grinning: Při holení mi praskla voda, to jsem se trošku lekla, co to bylo a pak už jsem si jen po 21 hodině hezky přešla na porodní sál. Tam mi napíchli glokózu do žíly a pak začala akce. Ono to bylo rychlé i tím, že na mě musela sestra hupsnout, protože Natálce přestalo bít srdíčko, měla 2x omotanou pupeční šňůru kolem krku víš a narodila se ve 21.35. Mamka byla tehdy u nás v Pardubkách a než přijela tramvají za námi do porodnice, tak už byla malá na světe (3850g, takže malá moc ne) - šla za mnou i na sál, což bylo super. Nat byla fialová, takže jsem jí říkala Šmoulinka, ale přežila :slight_smile:
22. pro 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak to jsi mela teda opravdu rychle. :slight_smile: Tady tedko davaji takovy 45 minutovy dokument prave o porodech, tak jsem to zapla, manzel mi rikal, at to prepnu, ale nakonec jsme koukali az do konce a jeste dalsi dva dily. :grinning: Ja se porodu zatim nebojim, jsem spis zvedava, jestli je to fakt takova hruza jak vsichni vykladaji. A tajne doufam, ze mam snizeny prah bolesti po mamusce. :wink:
22. pro 2011 v 11:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak rychlej porod bych brala taky, i kdyz bez te omotane snury :slight_smile:)))

A chodila jsi na nejaky tehotensky cviceni nebo predporodni kurzy? To je mozna i otazka na ostatni - chystate se na neco z toho chodit nebo na oboje? A proc? :slight_smile:
22. pro 2011 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Ja jsem nad tim jeste nepremyslela, rekla bych, ze ten most prekrocim az k nemu dojdu. :wink:
22. pro 2011 v 11:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Leni, já nechodila na předporodní kurzy a na cvičení jsem šla jednou a když jsme viděla ty mega pupky a já skoro nic, tak jsem tam přestala chodit :wink: Nijak jsem to nepotřebovala. Stačí, když budete před porodem hezky sexovat a pak už to půjde samo, u mě to zafungovalo :grinning:
22. pro 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre poledne tehulky,
Dekuju za privitani...
Leniczka : Ja jeste nevim jak to mam udelat abych oznacila jmena ke komu mluvim... :confounded: Kdyz jsem byla tehulka s moji dcerou byla jsem na emiminu...
Ja jsem ted blizko Mnichova,byla jsem v Italii a tam se nam zdrejme povedlo baby...Sice jsme dosti prekvapeny,protoze po svete litame kvuli praci...Pritel nerozumi cesky,takze by si v Cr praci nenasel...Ovsem s timto prekvapenim // ted musime resit doktora co nejrychleji..
Jak se Vam dneska dari?
@Denca 2000 ja jsem mela vecer hlad a tak nak jsem premyslela co bude,proto jsem nemohla spat.. :slight_smile: Taky dekuju za privitani..
22. pro 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Leniczka tak jsem na to jak Vas oznacit asi prisla...Huraaa :grinning:
22. pro 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko My si tady tykame :slight_smile: Taky te moc vitam a gratuluju k // :slight_smile: Ja taky neziju v CR ale v UK, ale na jare se chceme stehovat, manzel taky nerozumi cesky moc dobre, presto doufame, ze praci najde. :wink:
22. pro 2011 ve 12:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek