• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@jambeko To označení funguje tak, že si dáš odpověz, ale musíš na to kliknout k té dané osobě :wink:
22. pro 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Dobra dekuju,budu tykat... :slight_smile:
Jee mi jsme take chteli do UK ale pritel potrebuje viza a to ted je celkem problem...My jsme tady v Nemecku asi 3 tydny tak ted resim lekare..
Kam se chcete stehovat? Zpet do CR?
Dekuju ke gratulaci,jeste se s toho malicko vzpamatovavam..necekala jsem to...Ale moje dcerka stale mluvi o mimi,tak alspon si to uzije za par mesicu... :grinning:
22. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 dekuju za radu .. :wink: Na emiminu to fungovalo trochu jinak...
22. pro 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko A jake je pritel narodnosti? My se chceme stehovat zpet do CR, zlate cesko :slight_smile:
22. pro 2011 ve 12:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko No vidíš, jaká jsi šikula :wink:
22. pro 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Zlate cesko? Ja bych rada casem uplne nekam jinam....nekam kde je teplo ikdyz cechy jsou krasne,s praci to je slozite a ted uz i s tim mit deti jak snizili kompletne davky, penize na bydleni atd...A pritel je odkud? Muj pritel pochazi z Ghany..
@denca dekujuuuu :slight_smile:
22. pro 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko Tak ted uz vis, jak oznacit, komu chces odpovidat. Sikula :slight_smile:
Z Ghany? To je nadhera, budete mit cokoladove miminko! :slight_smile: A prvni dcera je taky jeho? A jaka je v Nemecku tehotenska pece?
22. pro 2011 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko Tak po zkusenostech z Anglie je Cesko opravdu zlate :slight_smile: Ale to je muj nazor, zijou tady cesi, slovaci i polaci, co se do CR uz nikdy nechteji vracet. Zdrazuje se vsude, tady bych nedostala na mimi vubec nic, protoze manzel vydelava, ne sice velke penize, ale uzivi nas. Bydlime v pronajatem domku, platime 25 000 mesicne, k tomu ucty asi 20 000 mesicne a dane - to je jednou za 3 mesice 60 000 za oba, no a pak nam zbude kolem 12 000 na jidlo a vsechno ostatni. A kdyz zvazime, kolik tady potraviny stoji, tak je to tak tak, s miminkem bychom nevysli. :frowning2: V CR nam bude lip, mame to spocitane.
Jo a manzel je brit, vystudoval matematicko-fyzikalni vedy, takze pocita vzdycky a vsechno. :wink:
22. pro 2011 ve 12:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Ja prave jeste nevim,tehotenstvi me zaskocilo,tak ted resime lekare a moznost jestli me tu veme,kdyz tu nejsme zaregistrovany,ale mam karticku Evropsky prukaz...Kamaradka bude volat jejimu doktorovi a zepta se ho... Ja doufam,ze se nam to podari,nerada bych jela do CR jen kvuli lekari..
Prvi dcera je s pritelem s Cech,byli jsme spolu 6 let ale on dost pil a nechtel prestat a me to nebavilo,obcas pro me prijel do prahy a odvezl Nas domu a pil pivo..Ja uz tohle dal nechci..
Ted jsem spokojena pritel je hodnej,nekouri,nepije a snazi se o nas postarat....Jojo jak rika pritel bude to cokoladove baby.. :slight_smile:
22. pro 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon wow oto jsou strasne penize!!!! Co platite v UK...Ja jsem tam jezdila kazdy rok na farmy u Ashfordu,daji se tam vydelat dobre penize, pokud jedes zpet do CR...
No ja myslela,ze v UK je dobra pece....teda hlavne o deti..
Kamaradka tu v Nemecku ma 700 euro za miminko a 500 euro ji dava stat na byt! Je to neuveritelne,kdyz mi to rekla..(kazdy mesic)
Je super,ze pritel ma takove skoly...urcite najde praci..Muj pritel je profesionalne fotbalista,hral fotbal na Kyrpu,za Egypt a chce to vyzkouset tady...Ma pocit,ze Nas tu lepe zajisti...Tak ja nevim,jsem s toho malicko zmatena :unamused:
22. pro 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Teda s tema penezma jsi me zaskocila...to je silene... :confounded:
22. pro 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko Tak v Nemecku nevim jak to chodi, ale vim, ze se tam stehuje hodne africanu, tak jsou tam asi spokojeni. Tady by jste to meli tezsi, anglicani zacinaji pristehovalce nesnaset a nedelaji mezi nama zadne rozdily, kdyz reknu ze jsem z CR, hned me maji za rusku. Britanie je pro ne stred vesmiru a vsechno kolem je podradne. Kamaradka z Ukrajiny se vdala sa Nigerijce a rikala, ze nesezene normalni praci, pak delal vyhazovace v baru. :frowning2: Nevim, Britanie me po vsech smerech dost zklamala - ale nejhorsi je lekarska pece. Tvrdim, ze je v UK nejhorsi v Evrope, pokud nemas penizky na soukromou lekarskou peci, pak je ti hej. A pac mi nemame, kdyz jsem nemocna, jedu k doktorce do CR :wink:
22. pro 2011 ve 12:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon No pritel tu hned nasel kamarady z Afriky a prave mu rekli,ze pokud se zaregistrujem stat nam muze dat byt a penize,nez najde praci...Podle vseho se zda ze to tu ted asi bude lepsi...
Pujdeme na urad a zjistime co a jak..Mame vyhodu,ze tu mame kamaradku,tak nam pomuze to zjistit a je fakt,ze do CR je to kousek...Ja dost premyslim,asi bych rada rodila v CR ale nevim jak to udelat,ale pokud tu budu mit peci od lekare,je to asi mozne...No uprimne litaji mi hlavou ted neuveritelne myslenky...dokonce jsem premyslela,ze ukoncim tehu,ale kdyz jsem videla pritele...a predstavila jsem si to malicke,co me ted potrebuje vzdala jsem tuhle predstavu a budem bojovat.. :slight_smile:
Teda koukam jaka je Anglie,ja ji porad mam za velmi vzdelanou a pratelskou...Strasne se mi libi jejich styl...
Uvidime co dal,asi ted zacneme tady vzhledem k tomu,ze nemame moc cas..a pak uvidime co dal. :slight_smile:
22. pro 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko Co se tech farm tyka, tak ono to bylo dost vydelecne, ale libra pak dost klesla, tak to prestalo byt takovym magnetem pro mlade. Ja jsem se tu dostala co by au-pair a i kdyz ta pani co jsem pro ni pracovala vydelavala kolem 5000£ mesicne, platila mi jen 60£ tydne. Cesta vlakem za manzelem me stala 35£, takze jsem nakonec nenasetrila nic. :wink:
22. pro 2011 ve 12:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko To by prece byla skoda, kdybys tehotenstvi ukoncila:slight_smile: Je tolik holek, co si prejou miminko a nemuzou ho mit. Urcite to zvladnete, Nemecko je prece jen trosku vic socialne schovivave nez britanie. Nic se neboj, natoz kdyz mas tak sikovneho pritele, co se o vas postara. A udelala jsi moc dobre, ze jsi byvaleho opustila. Muj stryc je alkoholik a vzdycky je chvilku hodny a slibuje a slibuje, ale nakonec se vzdycky vrati k alkoholu. Je to fakt metla lidstva! :frowning2:
22. pro 2011 ve 12:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Ja jsem prave koukala po praci jako Nanny,celkem hledaji v UK ....Ja umim alspon trochu anglicky,ale nemecky ne...Uvidime,asi zajdem na ten urad (ted maji zavreno tak dalsi tyden snad a zeptame se)
Neumis si predstavit jak byl pritel stastny kdyz jsem mu rekla,ze to miminko budu mit a nedam ho pryc..Je to jeho prvni miminko a dost si ho preje aby se mohl pochlubit doma....
Tak tady skakala a objimal me...Protoze jeho sestry uz maji deti a on je nejstarsi chlap a nic...haha tak ted je muz.. :grinning:
No alkohol...byla jsem s nim 6 let a slibval ze prestane...ale porad nic a nic az jsem to nevydrzela...a zamilovala se,ale spatne byl mladej tak to vydrzelo asi 6 mesicu a ja pak odjela do UK na farmu...
Byli to dobre penize,ale je fakt,ze libra klesla a uz to tak dobre neni na to jaka to je celkem drina..
22. pro 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko Tak jako nanny bys mohla dostat 200£ tydne, zalezi pro koho pracujes. Ale anglicke deti jsou celkem rozmazlene, me treba stvalo, ze jsem malou nemohla vychovavat, ridila jsem se rozkazy. A bylo mi uplne proti srsti ji dat bramburky pred veceri, pac je jasne, ze pak nebude jist. :confounded:
Bud moc rada, ze je pritel takhle nadseny, urcite bude vyborny tatka :slight_smile: A budete mit krasne miminko, me se ty cokoladove miminka moc libi. :slight_smile:
22. pro 2011 ve 13:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Ja prave vim,jak jsou Anglicke deti nevychovane a zrovna zdravou vyzivu malicko resim s moji dcerou a celkove,takze asi bych mela mit poradne nervy... :slight_smile:
Ale zda se,ze asi ted nikam nepojedem a vyzkousime to tady.
Dekuju za podporu,pritel je happy,ze bude tata a na mimi jsem teda uprimne zvedava.. :sunglasses:
Ted uz jen zaridit doktora...a nejsem si jista jestli chci rodit tady v Nemecku ikdyz jsem v CR mela blbou zkusenost s porodem ..
22. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko Tak doufam, ze se tam budete mit pekne. Ja kdysi z nemciny maturovala, ale pamatuju si par slovicek a vubec bych se nedomluvila. Anglinu jsem se ucila co by samouk, ona je taky o hodne jednodussi nez nemcina, ale casem se to urcite naucis. Svagr tam zil rok a mluvi krasne nemecky a to se nemecky pred tim vubec neucil. Jak vlastne mluvis s pritelem, asi anglicky, ze?
22. pro 2011 ve 14:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy :grinning: tak pracovní morálka nám klesá na vánoční náladu a já pomalu přecházím z blicího období na žravý a docela se mi to líbí :grinning: normálně nejím sladký a teď jsem do sebe narvala vdoleček a na radu kolegyně ho ještě zalila pikaem ježiš to byla dobrota a letos se poprvý v životě těším na cukroví :grinning: :grinning:
22. pro 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Jojo Anglicky,ale take se ucim sama asi rok,takze to neni zrovna zadna slava,ale je fakt,ze uz rozumim vsemu co mi rika a odpovedet umim taky ikdyz to asi obcas zni vtipne...Ale nak se zacit musi..Pritel je trpelivej a uci me,pomaha mi,takze se to da zvladnout dobre...
Ja vim,ze nemcina je tezka a uprimne ani se mi nelibi,to anglictina vic...ale uvidime jak to bude dal.Naucim se par frazi,stejne se casto stykam jen s Anglicky mluvicima lidma. Uvidime jake budou plany,pritel ted sel do mesta a ja jsem naka unavena...nemohla jsem v noci spat... :slight_smile: asi si lehnu a kouknu na film...a usnu jak tak pocitam alspon na chvili,nacpala jsem se vybornou omackou od pritele a jsem spokojena.. :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Tak to je super,ze uz mas zravy obdobi ...me asi ceka to blici obdobi,teda doufam,ze nebude jako u prvniho tehu,ale obcas uz citim zaludek jako na vode... :confounded:
Tak uzivej cukrovicko.. :wink:
22. pro 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko gratuluji k prckovi!!! Já doufám že se mi to blicí nevrátí a nebo že už to nebude tak strašný :unamused: nikomu tohle nepřeju
22. pro 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Zavidim, ze nejsi na sladke. Ja bych se ujedla. Ja momentalne jeste porad nemam na nic chut, takze vymysleni veceri a obedu je fuska. :frowning2: Manza mi konecne dostragal vanocni stromecek, nesl ho chudacek celou cestu z prace, propotil zimni bundu:grinning: Mam radost jak mala :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon jé tak to my ho máme přes týden u baráčku :wink: jako občas čokoládu nebo pikao to jo ale nijak extra já spíš chipsíčky a crackry a tak to jooooo :grinning:
22. pro 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy No, u nasich jsme taky stromecek zdobili az na stedry den rano, ale tady se zdobi uz 1. prosince. :slight_smile: Takze me celkem deptalo vidat ty krasne stromky za okny (dalsi anglicka uchylka neexistujici zaclony a zavesy) Ale ted jsem moc rada, ze uz ho mame, i kdyz nemame dostatek ozdubek. Manzel furt rikal, ze zadny strom kupovat nechce, tak jsme nekupovali ani ozdoby. A ja jsem potom smutnila, ze bez stromecku nejsou zadne Vanoce, tak mi ho prinesl :slight_smile: Ja rada sladke i slane:grinning:
22. pro 2011 v 15:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy takže už je to pryč? to ti moc přeju, obvzlášť teď na Vánoce, takže naděje pro mě že to brzy přejde? Mě je zas taaaak špatně :frowning2: ráno mi bylo vyjímečně líp, tak jsem šla ke kamarádce a dostala jsem od ní krabičku cukroví, je tak dobrý a nádherný, ale já snědla kousek a málem ho tam vrátila, ale v jiný konzistenci. Co budu dělat o vánocích, když se tak těším na salát a klobásu (kapra nejíme).
@jambeko nevšimla jsem si tu dřív, tak vítej a jestli se pletu, tak se omlouvám a gratuluju k miminku a neboj, spolu to zvládnete.
22. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon rádo se stalo, pak napiš, jak ti meditace šla a tak :slight_smile: (pokud se budeš o to chtít podělit samozejmě) Jů, ty jsi hezky štíhlá :slight_smile:
@leniczka_brno já si taky myslím, že sklenička šampusu či vína je v pohodě anebo sklenka piva :slight_smile: Já si teda za tu dobu zvykla už na nealkoholické :slight_smile: a klasické pivo mi už nechutná :D
Jů a skoro 2 cm už má mimi, to je paráda :slight_smile:
@s.nek krásní fotka medvídka :slight_smile: A super, že možná bude přirozený porod :slight_smile:
Lovím v paměti a myslím taky že odběry a utz jsem měla v rozdílné dny u toho nt screeningu :slight_smile:
@baibies jééé, krásný poukaz na miminko :grinning: To budou nadšený :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali šmarja kapr=D miluju kapra=D víš co mi pomohlo? Víc jíst a v menších intervalech v podstatě celý den mám něco v puse a jak se mi dělá divně tak si dám jen něco do pusy kousek housky nebo tak a dobrý :wink:
22. pro 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy My budeme mit krutu :grinning:
22. pro 2011 v 15:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek