• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@aluskaasimon jééé no to je od něj hezký :grinning: a co byste taky mohli mít v UK jinýho než krůtu :grinning:
22. pro 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Ty vis co je zajimave, ze vlivem narustajiciho poctu pristehovalcu z vychodni Evropy(jak nas nazyvaji) je vetsi poptavka i po kaprech, takze kdybychom moc chteli, sehnali bychom. Ale me na kaprovi vadi ten tuk, vzdycky se mi dela zle, ale jako doma si ho dam, ale jen na stedry den. Nasi to dojidaji jeste tyden po, to bych nemohla. A takova kruticka s nadivkou z cibule a salveje, mnam mnam! :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon To je zase tady takový nezvyk :wink: nám Ferda plave ve vaně a doufám že je po něm pač už potřebuju dost nutně umýt hlavu :grinning: jsem včera odmítla být u jeho vraždy ale vůbec nebyl cítit ani v koupelně jen se mi líbilo jak na něj chodila Sigina koukat nikdy kapra ve vaně neviděla tak byla celá v úžasu a nemohla jsem ji tam odtud dostat :grinning: to já kapra a salát dle tatínka zbožňuju a další várku klidně v neděli i pondělí jen to nesmim mít usmažený několik dní takže hezky obalit a usmažit.. můžu kapra i během roku.. vždycky jsem chtěla dělat au-pair v UK jen jsem to nikdy nepodnikla kvůli bývalýmu a teď toho maličko lituju jenom jsem si zkusila 4 měsíce v Řecku v hotelu ale taky super zkušenost=)
22. pro 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon a @dashyyy Jeee, holky! Kapri tema. :slight_smile: Setkala jsem se i s nazorem, ze nekomu (treba memu priteli) kapr smrdi bahnem. Mne spis smrdi rybinou, ale jak se usmazi, tak je to v pohode. Mam ho hodne rada a vetsinou ho nasmazime s mamkou vic a pak ho jime jeste dalsi den. Chutna nam i studenej.
Jen se obavam chodit kolem prodejcu s kaprama....protoze se obavam, ze ten smrad by me donutil konecne se poprve tehotensky vyzvracet. :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyy no mě nepomáhá nic, teda pomáhá mi nepít, ale pak mě bolí hlava :frowning2: Snad bude líp. My s mamkou milujeme vinné klobásy, strašně se bojím kostí. Ale možná budu muset někde ještě sehnat kousek pro manžela, vždycky mu dělala kapra tchýně, ale ta minulé vánoce (zítra to bude rok) zemřela. Jenže sehnat jednu podkovu, to nebude lehký :frowning2: Moje mamka ale dělá báječnou polívku z kapra, vezmu si pro jistotu sítko a důkladně prosiju :slight_smile:
Na Vánoce budeme u ní a doufám, že bude všecho v pohodě a já si lehnu. Akorát jsem jí zabalila dárek - poukázku na 1ks vnoučete. Manžel nechtěl oznamovat mimi tak brzy, ale stejně by to poznala, vždy´t jsem zelená jak stěna (jak vždycky říká). Ty Vánoce jsou na umírání nějaký smutný, nezdá se vám? Krom známých osobností (Havel Zelenka) - dneska nám ze školy přišel email, že nám zemřel profesor na rakovinu. Sice mě u zkoušky pěkně dusil, ale je mi to líto.
22. pro 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno :grinning: :grinning: :grinning: takhle já se bála včera naší koupelny ale naštěstí vážně nesmrdí.. názor s bahnem jsem taky slyšela ale lidi reagujou na různý pachy jsem ráda že mi rybina tolik nevadí i když takovej výlov by mi dal teďka dost zabrat
22. pro 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko jé, vítej k nám :slight_smile:
@denca2000 jů, taky krásnej kosmonaut :slight_smile: užij si Vánoce a hory :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám z vašich typů na krůtičku hlad, jsu si pro chleba se sýrem a salámkem :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali máš pravdu mně na svátek (20.12.) umřela babička před 8 roky a to přímo u nás doma takže na jednu stranu taky takový smutný období :frowning2: co se týká kostí tak přítel umí vykostit kapra tak, že tam neni ani kůstka i když mě to rýpání v tom nevadí ale bez těch kostí je to příjemný loni jsem neměla ani jednu :grinning:
22. pro 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Tak zkusenost je to vyborna. Ja jsem byla do ANglie zamilovana od malicka, byl to takovy muj sen. Je to krasna zeme, nadherna krajina, vsechno je takove obdelane a urovnane, ciste. Ale Cesko to neni.:grinning: Me to hodne dalo, mela jsem stesti na rodinu a s maminkou jsme si sedly, pomahala jsem ji predelavat domek(spis panstvi, mela 6 loznic), natirat ploty, dokonce jsme spolu brousily podlahy. :slight_smile: Kdybych si nenasla manzela, asi bych chtela jet vyzkouset ameriku a australii. Ja ti zase zavidim to Recko, to musela byt taky bezvadna zkusenost. :wink:
22. pro 2011 v 15:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy No, jeden v ciste vode nesmrdi, ale u tech prodejcu....je jich pohromade 30 a celej den...ty stanky obchazim obloukem normalne, natoz ted. Navic bych mohla zahlidnout krev a zabijeni nejakyho kaprika a to ja ne-e! :slight_smile:

@majkali Uz tyden mam chut na krupicovou kasi a tak si ji asi dneska udelam! :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Tak to jsi uplne jak nasi, po veceri si dali tak 2 hodky oddech a pak prisel kapri nasup. Bude se mi letos moc styskat, ze je neuvidim jak u televize prebiraji kapra, v pozadi vanocni stromecek...:frowning2: Uz se mi moc styska ted. :frowning2:
22. pro 2011 v 15:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju za dalsi privitani..
Kdyz tak ctu o tom jidle a tak mam hned na neco chut,jen me strasne pali zaha a nevim proc. :unamused: takze jdu pro mleko.. :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon jak píšeš Anglii miluju od malička.. byla jsem jen jednou v Londýně na čtyři dny a bylo to úžasný.. byla jsem úplně unešená :wink: Řecko bylo docela drsný - byla to praxe od školy a jednali s námi jak s kusem hadru nedostali jsme pořádně ani najíst jako fakt síla ale lidi co tam byli se mnou a co jsem tam potkala úžasný a to moře rozhodně to bude první dovolená s prckem :grinning:
22. pro 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon A proc za nima nejedete na Vanoce? Muzu se zeptat, jak jste se vubec s manzelem poznali...netusim, jestli jsi to uz tu nekde psala... :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno já taky ne teď jsem se ptala jak to s ním vypadá.. mám takovej zvyk dávat všem zvířatům jména tak je prostě nemůžu zabít nejradši bych ho i vyměnila :grinning: já se naštěstí kvůli práci do města vůbec nedostanu takže mi ani nepřijde žádná vánoční atmosféra v práci všechno ladění do bláznivých velikonoc ani jeden dárek jsem nekoupila v krámě všechno na netu ale těším se že si to teďka o to víc užiju a budu se cpát a spát :grinning:
22. pro 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám k milovníkům kapra :slight_smile:
Mám teda ráda i řízky a vinnou klobásu, takže máme nakoupeno vše. Teda krom kapra, toho koupí manžel zítra, já bych z toho puchu rybiny asi hodila šavli.
22. pro 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Anglie bych se taky chtěla někdy podívat, tam jsem ještě nebyla. Když já se tááák bojim lítat a to už je daleko, na letadlo. Jeden čas jsem hodně jezdila do Holandska, taky taková malebná země. Přijde mi že skoro všechny evropský země jsou takový upravený a čechy jsou teda taková směs, žádný konkrétní styl.
22. pro 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Jo Londyn je supr, me se osobne libi vic nez Praha. Ja bych rekla, takhle na dovolenku je Anglie idealni, ale pro zivot je lepsi CR. Jinak me se bude urcite po nekterych vecech tady styskat. Ale uz jsme si slibili, ze budeme na dovolenky jezdit sem, a taky do Chorvatska, protoze presne jak pises, to more je proste uzasne. A teda to Recko zni fakt drsne, ale verim, ze ta priroda ti vynahradila to chovani. :wink:

@leniczka_brno No, manzel nema dovolenou. Byli jsme tam letos casto, nejake vyrizovani ohledne svatby, potom nase svatba a pak znova segrina svatba. A i na tu musel priletet sam jen na otacku, protoze ma jen 12 dni na pul roku. Takze uz nam to nevyjde. Ale je to nas posledni rok v Anglii, takze jsme se rozhodli, ze to nebudeme hrotit a v lednu pojedeme k manzelovym rodicum a nase uvidime holt az na jare :frowning2: jeste nevim jak to preziju, 6 mesicu jsem bez nich jeste nebyla. Sice jsem to uz psala, ale klidne ti to reknu znova. Potkali jsme se online u stahovani hudby a pak jsme si 6 let psali a pak jsem odjela do UK, sesli jsme se, zamilovali a vzali. To je takova zkracena verze pro tisk :grinning:
22. pro 2011 v 16:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aluskaasimon jako kam se hrabe Chorvatsko.. Egejský može je vážně moc krásný ale byla jsem jen na poloostrově a chtěla bych zkusit nějaký historický ostrov třeba Kos :wink: to já se se školou dost nacestovala kus Evropy a i s našima po dovolenkách docela dost.. miluju cestování jsem přesvědčená až děti odrostou tak budeme cestovat ale nějaký dálky jako Thajsko, Čína, Japonsko, Maledivy, Státy a tak hrozně se těším :grinning:
22. pro 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aluskaasimon hezka zkracena verze.. :wink:
22. pro 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali Netrva to zase tak dlouho, do Londyna jen 1 hod a 20 min, takze 20 minut stoupas, 20 klesas a 40 letis. Je to celkem fofr. Ale chapu te, ja taky nejsem milovnik letani, manzel mi vzdycky drti ruce, letani zrovna nesnasi dobre. Ale co nadelame, je to nejschudnejsi varianta. Holandsko si pamatuju jenom z autobusu, ale vypadalo moc hezky. Mas pravdu, ze Cesko je takove bez stylu, ale me se prave tahle prirodni surovost na CR moc libi. A cim dyl ziju v UK, tim vic ceske krasy ocenuju. :wink:
22. pro 2011 v 16:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashyyy Taky miluju cestovani....a mam dve zeme, ktere bych chtela navstivit..mozna tri...nebo ctyri.. :grinning:
Kazdopadne pritel se jednou chce vratit do jeho zeme..tak uvidime.
22. pro 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Nadhera, vy dva mi vazne prijdete jak z filmu. :slight_smile: Nejak mi to asi uteklo, ze jsi to psala. 6 let si psat....to je vazne super. :slight_smile:
22. pro 2011 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko a z jaké že je země? A jaké země chceš navštívit? :grinning:
22. pro 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Jee, to jsou plany :slight_smile: Manzel chce strasne do Australie, ja mam strach ze zraloku, tak jestli se tam nekdy dostaneme, do more nevkrocim dal nez po kolena :grinning: V Recku jsem nebyla, ale verim, ze musi byt krasne. Ale me se libi i Chorvatsko, je takove mile a ciste. Kamaradka z Beremka byla na libankach v Keni a dali za to teda pekny balik penez, ale meli to i s navstevou narodnich parku. :wink:
22. pro 2011 v 16:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Pritel je z Ghany..tam je krasne more a teplo...ale rada bych chtela videt Karibik,Indonesii,Mexiko jeeee ja bych jezdila vsude...ale ten cas nak utika a neda se vsechno hned zvladnout,uz jen ockovani je drahe celkem a narocne...
22. pro 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Kdyz jsme to povidali potencionalni budou ci svagrove, rikala, ze ten nas pribeh musime sepsat a poslat to nekam do studia, ze to by bylo, aby z toho nebyl nejaky ten oskar. :grinning:
22. pro 2011 v 16:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Já čím víc lítala, tím se mi to zhoršovalo, tři dny před letem obvykle nejím a mám strašnej průjem a další dva dny se z toho dostávám. Naštěstí můj manžel strašně rád cestuje autem a syn taky, takže když malýmu bylo 9 měsíců, jesli jsme na první dovolenou autem do Lotyšska, dva dny tam a dva dny zpátky, pak jsme byli autem v Norsku (tam manžel 3 měsíce pracoval) a letošní dovolenou jsme taky absolvovali autem - jeli jsme do Čeré hory. Malej prostě 9 hodin sedí v autě a kouká z okna a ani nepípne. Ale snad jednou - třeba po nějaký hypnoze - poletím někam za exotikou. Takový thajsko nebo madagaskar, ach...
22. pro 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko kamarádka taky měla přítele z Ghany.. zajimavé střety kultur, že? Tý jo a není v Evropě nešťastnej?
22. pro 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek