• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@majkali to aby ses začala pomalu připravovat co :grinning:
22. pro 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon já byla v Chorvatsku dvakrát a ani jednou to nebyla úplně dovolená na kterou bych vzpomínala takže bych to nazvala osobní averzí.. v Austrálii mám kamaráda a je nadšen žije tam už rok a je to prý super a nejlepší jeho rozhodnutí :wink: já bych teď už asi nechtěla bydlet jinde ale to cestování určitě jo.. miluju i lítání a letadla všeobecně
22. pro 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
22. pro 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majkali Jojo, takove stavy jsem mivala taky. Ale uz jsem se za ty 4 roky nalitala tam a zpet tolikrat, ze se to pomalu zlepsuje, ale stejne si vzdycky silene oddychnu kdyz dosedneme. Uz ted se desim az poletime na tom jare, miminku to snad neublizi :frowning2: Ja zase kdyz autem, tak jedine s praskama, dela se mi hrozne zle, od malicka a taky potrebuju co hodinu curaci pauzu. :grinning:
22. pro 2011 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Manzel taky premyslel nad prestehovanim do Australie. Tady davaji takovy porad o rodinach co se prestehovali do Australie ( tady se rika down under) a jako ocividne jsou tam vsichni spokojenejsi. A zivotni sen je videt Novy Zeland, to bych opravdu moc chtela. :sunglasses:
22. pro 2011 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon no příroda na Zélandu musí být jedna z nejkrásnějších.. známá takhle hodně cestuje (by the way jsem o ni dlouho neslyšela :unamused: ) a naposledy byla právě na Zélandu no prý úžasný že si to normální smrtelník neumí představit
22. pro 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon No já mám taky trochu problém jezdit autem, na zpáteční cestě z letní dovolené jsme měli autonehodu, zrovna jak jsme se vraceli z té Černé hory přes Bosnu domů, tak jsme vylítli do protisměru, klouzalo to a auto na šrot, naštěstí zdraví. Zůstali jsme tři dny v hotelu než nás přijel vysvobodit kamarád. Takže já už budu jezdit jenom vlakem asi.
Taky si myslím, že bych nechtěla trvale žít jinde, přeci jenom doma je doma
22. pro 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Ja si to prave myslim, dostala jsem na Vanoce knizku fotografii z Noveho Zelandu a je to fakt prekrasne. I jedna au-pairka z vesnice co se mnou byla, tak ta tam nedavno byla a dala fotky na fb a opravdova nadhera, az cloveka mrazi.
22. pro 2011 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon takhle já můžu dokumenty o zemích a zvycích je to fajn až se skoro těším na důchod (on teda žádnej nebude ale i tak) :grinning:
22. pro 2011 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Jé, Nový Zéland bych taky ráda viděla a Aljašku. Ale vaděj mi jedovatý pavouci a takový potvory kousavý a jedovatý :astonished:
22. pro 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Neni v Evrope nestastny,rika,ze tu jsou lepsi penize,lepsi zdravotni pece atd..Ale chce si nasetrit penize a vratit se domu,coz by mi nevadilo... :sunglasses:
Ja miluju teple zeme a more...
22. pro 2011 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Alijaska hmm ....Novy Zeland..verim,ze tam je krasna priroda...koneckoncu cela nase planeta je nadherna a kazde misto ma neco do sebe...Ale ja spis mirim do tepla...k mori a celkove tropy to je moje... :slight_smile:
22. pro 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Jo jo, dokumenty o prirose ja taky muzu. Tedka muzu doporucit frozen planet od BBC, fakt nadhera, nektere ty zabery jsou fakt dechberouci.

@kovalda Pavouci a hadi mi taky vadi, spis teda hadi, z tech mam hruzu. My jsme je meli ve skole, v zookoutku a kluci je krmili myskama, ktere zabijeli o futro a jednoho spoluzaka jednou hroznys kousl do krku, tak musel do nemocnice. Hady fakt nemusim, v akvarku mi nevadi, ale kdybych ho videla pred sebou volne, tak bych asi jecela. :grinning:
22. pro 2011 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon jsme měli doma čtyři=) dva hroznýše královský a dvě užovky čínský.. vadí mi jen to krmení pač mám ráda potkany ale hadi nejsou tak hrozný.. bejvalej přítel choval sklípkany v životě bych na to nešáhla ale jsou hrozně zajimavý :wink: jsme taková zvířecí rodina táta má hotovou zoo doma teď si o víkendu pořídil chameleona Alfonze :grinning:
22. pro 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkali Tak to jsi teda dobra, ze ses dokazala do auta znovu posadit, vim, ze sposta lidi, ktera ma takovouhle zkusenost uz byse do auta neposadila. Hlavne, ze jste vsichni celi. :wink:
22. pro 2011 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy My v tom zookoutku meli leguana, no byl to milacek vsech, ale strasne drapal a smrdel po zkazenych vejcich. Me se libi na ne divat, ale musim je mit pod kontrolou, v prirode bych se jich fakt lekla. Meli jsme toho hodne, co by ekologove. Meli jsme koralovce, hroznyse, krajtu, leguana, pak nejake rybicky, ptaky, zelvy, piskomily, cincily... no porste male zoo. :slight_smile:
22. pro 2011 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon jo tak takové jsem měla dětství doma s našima :grinning: :grinning:

holky já konečně dneska padla a zítra do práce naposledy tak snad ještě zítra a kdyby tu někdo nebyl tak krásné svátky!!!
22. pro 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon No mám s tím problémy a bojím se, teď mi nabízeli tři spolužačky, že pojedeme na víkend na hory, jela bych,od narození Kryštůfka jsem neměla den pro sebe, ale jednak si říkám, že těhotná nemůžu na lyže a když budou celý den lyžovat, tak co tam asi sama budu dělat a za druhý se bojím té cesty, moje mladší spolužačka není zrovna vyjetý řidič :frowning2:

Ty máš vystudovanou ekologii? Páni, to je zajímavý. Já se bojím i slepýše. Na zahradě máme v létě dost hadů, jednou tam byla i zmije a já se teda bojím, když malej tlapká po trávě bez bot.
22. pro 2011 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Opatruj se a ja tu zitra urcite budu :slight_smile: zatim papa

@majkali Nedivim se, je bych asi taky mela blok. Ono kdyz si clovek neco takoveho prozije, musi te to poznamenat. Jo jo studovala jsem ekologii a ochranu prostredi a pak jsem to delala i dva roky na vysce, ale pak jsem s tim prastila. Tezko se to vysvetluje, ale kdyz jsem videla vsechny ty nadsence kolem sebe, uvedomila jsem si, ze ja to delam jen abych neco delala a rozhodla jsem se vycestovat. Neni to srdecni zalezitost, i kdyz krajinu a zviratka mam moc rada, nechtela bych v tomto odvetvi pracovat. :wink:
22. pro 2011 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Ahoj
@aluskaasimon Taky se tu zítra ještě otočím, jedeme k mamce až v sobotu ráno.
Mě ta výška taky moc nenaplňuje, čekala jsem od toho něco trochu jinýho, ale chci to doklepat, co na té rodičovské mám taky jinýho dělat. Mrňous dneska celý odpoledne spí, tak můžu taky ležet.
Taky bych někam vycestovala, ale jsem s manželem od svých 18, tak jsem nechtěla začínat jiný život jinde. On teda cestoval za mě, na rok si odjel do Holandska, já tam jezdila jak jen to bylo možný. Po africe jsem s ním už necestovala, do letadla by mě nedostali ani párem volů. Nejraděj mám hory, pocházím z podkrkonoší, hory v Norsku mě tak uchvátili, že na to nikdy nezapomenu. No malej se budí, budu muset k němu.
22. pro 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Tak to me ekologie v celku zajima...myslim si ,ze je dulezita pro budoucnost nasi zeme...Ale nemam skolu,ale zajima me to ...Mam celkove rada zahradky a tak a k tomu patri ekologie.. :slight_smile:
22. pro 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashyyy Taky mam rada dokumenty a tak...A jeden z oblibenych je Baraka...Dostava me jak neni potreba ani slovo aby clovek pochopil co se ve svete deje,jak je krasny a zaroven rozdilny...A letani? Ja ho mam moc rada. :slight_smile:
22. pro 2011 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, maminky čekatelky :slight_smile:

Náhodou jsem při přihlášení zahlédla tuto skupinu a vzpoměla si na naši - termín porodu srpen 2011, a hned se mi zalily oči, protože ted před vánoci před rokem jsem našla // a 8.8. porodila :wink:

Tak Vám všem držím pěsti at máte pohodové těhu a rychlý porod, ale hlavně ZDRAVÉ DÍTKO :slight_smile:

MĚJTE SE.
22. pro 2011 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@sarkast Dekujeme a tobe preju at je miminko zdrave krasne roste a dela jen a jen radost...Utika to ze? Ja uz mam doma 4 letou dceru a obcas se na ni divam a nechapu jak je mozne ze uz je tak velka... :slight_smile:
22. pro 2011 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast Dekujeme :slight_smile:

@jambeko Ekologie sama o sobe je fajn, ale oni ti k tomu na vysce pridaji milion veci, ktere nepotrebujes, to me dost odradilo. Byla bych nejradeji kdybych mohla studovat jen geologii, geodezii a kartografii. Nevim k cemu jsme potrebovali matematiku a statistiku:grinning: Jo a biologii jsem taky nenavidela i kdyz ta k te ekologii teda patri, no :grinning:
22. pro 2011 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jambeko povídej mi o tom :slight_smile: pořád vidim jako včera, jak jsem byla v porodnici a malé budou 5. měsíců :slight_smile: ale je fajn, mít tuto skupinu, já díky ní mám spousty kamaradek - dělali jsme těhu srazíky především v cukrárnách a toto pak ještě lepe utíká :wink:
Tak ty už víš, do čeho jdeš :wink: my chceme jen jedno :slight_smile: takže nevím, jaky je to pocit, znova nalést // :wink:

Tak se držte a užívejte těhu, hroooozně rychle to uteče :wink:)
22. pro 2011 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon To je asi u vseho ze? Ja bych klidne studovala Historii (zajima me Egypt),ale ne k tomu matiku a dalsi predmety.. :grinning: Ja jsem na matematiku strevo a klidne se priznam bez muceni..Takze nene mam smulu asi bych tezko prolezla. :pensive: Ekologie je zajimava ale nemyslim si,ze je potreba vedet nak extra hodne.
Ja jsem cele leto resila trideni potravin na kompost ...Mela jsem vlastni zahradku zeleninovou tak to bylo zajimave.
22. pro 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast No ja jsem necekala ze najdu // ...vlastne jeste minulej tyden jsem ocekavala jako vzdy mesicky...Pak mi prislo divne,ze jsem mela oblicej jak pubertak (coz normalne prijde pred) tak jsem si rikala jooo uz se to blizi...Haha po dvou dnech se mi plet vyhladila a mesicky nikde...
A jaky to byl pocit? Poslala jsem pritele pro tehu test...pockala jsem az odejde do kramu a udelala jsem si test,stala jsem nad nim a koukala jak se mi tam vybarvujou dve carky,zacalo mi tlouct srdce a klepat ruce...
No bylo toho hodne,ale nakonec jsem se rozhodla nechat si mimi...
Jen jedno??? Myslim,ze casem zmenite nazor,bude se ti po tehu a miminku moc styskat az ti malicka vyroste..
Moje dcera za mnou chodi a rika mi,mami uz budeme mit doma taky miminko??? :grinning:
A pritel je z 12 sourozencu,ale to uz jsem mu rekla hned at na takove cislo zapomene,ze nejsem inkubator a porodni masina.. :grinning:
Omlouvam se moje chyby... :confused: :wink:
22. pro 2011 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Já původně děti nechtěla a první těhu test jsem obrečela s tím, jak se mi to mohlo stát, pak když se malej narodil, tak jsem byla rozhodnutá jenom pro jedno a teď s radostí čekám druhé :grinning: Nikdy neříkej nikdy, ale jestli k tomu má někdo konkrétní důvod, tak to chápu.
22. pro 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jambeko já mám taky ráda teplo a tropy :slight_smile: Ale Nový Zéland a Aljašku mám spojeno s tou panenskou přírodou. Jinak bych chtěla vidět Mexiko, Canadu, USA, Indii, Hawaii, Brazílii, Japonsko, .... no asi všechno :D

@dashyyy teda mít doma 4 hady, tak asi nespím. :slight_smile:
Kolegyně je milovník pavouků, má jich asi 6 a jako zajímavý ano, ale radši nastuduju na fotkách či videu :D

@sarkast moc děkujeme :slight_smile: 8. 8. mám termín (zatím), tak jsem zvědavá, kdy skutečně miminko "vyleze" :grinning:
22. pro 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek