• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
autor
Ahoj holky,
vy jste toho dneska napovídaly. :wink: :wink: :wink:
prolítla jsem to a zjistila jsem, že asi jsem jediná, která po cestování zas tak moc netouží.... já jsem nejraději doma, ikdyž v pár zemích už jsem byla,ale vždycky jsem se těšila domů.
Ale okouzlil mě Nový Zéland krásnou přírodou, tam bych se ráda podívala. Ale mám strach z letadla a ještě jsme neletěla, tak nevím....jestli se někdy odhodlám.

@jambeko Gratuluji a moc se těším na čokoládové miminko.... :wink: :wink:
22. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Dekuju za gratulaci... taky gratuluju k miminku! :slight_smile:
No dneska se toho napovidalo hodne,od cestovani po ekologii.. :wink:
22. pro 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Ja měla 8.8. TP a mala vylezla 8.8. :wink: tak vyleze uvidiš :wink:
22. pro 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast No uvidíme :slight_smile: S první jsem měla termín 7. 9. a narodila se 10. 9. Je mi to šumák, který den, teda když to bude tak nějak v termínu :slight_smile:
22. pro 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem mela termin 17.11 a narodila se 16.11 ale s tim,ze mi ji museli vyvolat kvuli tlaku 160 na 100.. :slight_smile: Vubec jsem se neotevirala...vubec jsem nevypadala ze bych mela rodit a brisko jako balon...Ale nakonec je vsechno v poradku.
22. pro 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny vecer preju Vam tehulky...
http://www.youtube.com/watch?v=mVutXcycUjQ&feature=related Krasne video... :slight_smile:
22. pro 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky=) tak já zase v práci ale tak strašně se mi tu nechce být :frowning2: i když dneska poprvé cesta našim rodinným velkým vozem sama bez přítele tak mám ze sebe radost.. mám z toho auta trošinku respekt ačkoli hrozně ráda řídím :grinning: a včera už jsme stihli sníst půl kapra abysme ho nemuseli zamražovat no už aby bylo zítra :grinning:
23. pro 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
@dashyyy Taky tu jsem, ale nastesti jenom na 4 hodiny, ja ty patky mam kratky. :slight_smile: Pak jdeme s kamaradkou naposledy na vanocni trhy. A pak uz vanocne naladit, hodit nohy nahoru a odpocivat.
Pritelovi se nejak zalibilo mazani tehotenskym olejickem. Ja bych se na to nekdy i vyprdla, ale on zaveli, ze pry musime. :slight_smile:
Jo a vcera jsem si udelala tu vytouzenou krupicnou kasi, ta byla mnam! :slight_smile:
23. pro 2011 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno tak to já žádný trhy a nic nestíhám=( budu končit nejdřív ve dvě ale i tak to neni hrozný neni tu skoro nikdo tak co=) já bych taky občas nemazala a přítel je celej hýn když může tak maže on :grinning:
23. pro 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dobré ráno holky, já jsem taky v práci...ale naštěstí jen do půl dvanácté.

@jambeko video moooc hezké. Potřebovala bych něco podobného, kratšího ,ale srozumitelného pro děti. Můj 4letý syn se pořád na něco ptá...
Říkala jsem mu, že jdu k panu doktorovi se podívat na naše miminko a když jsem přišla, tak se mě ptal, jestli mi hi pan doktor už vyndal, že ho chce taky vidět. :grinning: a pořád dokola se na něco ptá a řeší to, tak jsem chtěla mu něco ukázat, aby viděl, že se miminko musí nejdříve vyvinout...
Asi pak půjdeme na 3D ultrazvuk a vezmeme ho sebou... :wink: V kolikátém týdnu se chodí?????
23. pro 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy A bylas na nejakych trzich vubec tento rok? Ja byla u nas v Brne asi tak trikrat plus jednou v Olomouci....chodim tam hrozne rada, nasat tu vanocni atmosferu. :slight_smile:
Jo jo, tak tak...u nas to mazani funguje jako takova lehci predehra, takze on taky hrozne rad maze. :slight_smile:
23. pro 2011 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno nebyla jsem nikde a všechny dárky jsem nakoupila na netu=/ Není nějak kdy jsem pryč od rána a domů jezdím v šest večer nejdřív a o víkendu jsem ráda že žiju :unamused: trošku mě to mrzí ale tak co
23. pro 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy ahojky, taky jsem dnes v práci,ale jen do 13 hodin. Ředitelku tu nemáme, ta se chystá na Havluškův pohřeb, byl to její miláček. Mně ani nepřijde, že mají být Vánoce, dost mi chybí sníh :unamused: ale hned v pondělí si to na horách vynahradím.
23. pro 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 sníh? Já dneska ometala 10 minut auto abych z něj vůbec něco viděla.. u nás teda rozhodně nouze o sníh není :grinning: já bych naopak byla ráda kdyby nebyl vůbec :grinning: chce se mi dneska šíleně spát :unamused:
23. pro 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Nemusí být metr sněhu, ale stačilo by, aby bylo trošku bílo - takhle mi vůbec nepřijde, že jsou Vánoce za dveřmi. V Praze se sníh ani nehodí, řidiči jsou pak vykulení a skončí to většinou kalamitou :grinning: Líbí se mi ta písnička od Nohavici, ta je trefná :slight_smile:
23. pro 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 U nas taky nouze o snih neni, mame tu sice malinko, ale nasnezeno.

@dashyyy Proc by te to melo mrzet...nestihas, chodis pozde z prace, no tak jinde nez na netu kupovat darky nemuzes! :slight_smile: Hlavne ze nejaky darky sou, no ne? :wink:
23. pro 2011 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko to video je fakt úžasné, musím to pak ukázat dceři
23. pro 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Praha musí být hold výjimka, takže bez sněhu. Já si stejně myslím, že Vánoce nejsou o dárcích, ale o tom, že se všichni po tom roce opět sejdu nejlépe ve zdraví. I když jako děti jsme se těšily hlavně na dárky :grinning: Si pamatuju, jak jsem se ségrou šmejdila a hledala u našich v ložnici
23. pro 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Tak ted uz ty vanoce jsou trochu slabsi, to je pravda. S detma je to vzdycky veselejsi! Pockej za rok! :wink: :slight_smile:
23. pro 2011 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno No já ani rok čekat nemusím, mám 10ti letou dceru a ta přesně ví, co by si od Ježíška přála :grinning: Příští rok to bude ještě o ničem, protože to piďi miminko z toho nebude mít rozum, ale ty další léta to bude čím dál lepší
23. pro 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno spíš mi jde o to že jsem si vůbec neužila tu atmosféru mám to docela ráda :wink:

ježiš mně se tady teda vůbec nechce být :grinning:
23. pro 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Jinak s tim snehem - ja sem do nej blazen. Miluju, kdyz muzu delat prvni stopy v cerstve nasnezenym snehu, jak krupe....nekdy si leham i do zaveji. :grinning:
23. pro 2011 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 V deseti uz musi byt trochu pubertak nebo ji to jeste nechyta? Tedka ty deti sleduju, ze jsou uplne nekde jinde nez sme byli my. :slight_smile:

@dashyyy Ja to chapu, je to skoda, ze sis neuzila vanocni atmosferu, ale jeste dneska a pak uz budes mit vanocni atmosfery tolik, kolik si budes prat. :slight_smile:
23. pro 2011 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Tak to si piš, že je to správná puberťačka, ale to k tomu věku patří, i když máš pravdu, že je to dobou vše posunuté dopředu. Děti jsou vyspělejší, jsou na ně kladeny vyšší nároky. Taky miluju, když sníh krásně křupe, no letos jsem si ještě nazakřupala :grinning: Taky ráda šlapu do zamrzlých kaluží na led
23. pro 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak snehu se letos nedockame. Vloni tu snih na Vanoce byl, ale letos kdyz tu musime trcet kde nic tu nic. Ja taky snih miluju. Kdyz jsem byla mala, bydleli jsme na Valasskych horach, takze jsem se kolikrat nedostala do skolky, protoze kdyz jsme otevreli hlavni dvere, nevideli jsme nic nez snih. :slight_smile: To byla takova nadhera. Ja snih miluju, podle me v zime snih proste padat ma. Ted je vsechno nejak naruby. Zima bez snehu, leto bez slunka :frowning2:
23. pro 2011 v 10:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon sníh padat má ale hodí se jen tam kde je zapotřebí... já jsem z toho každý rok hříčná když místo půl hodiny jedu domů z práce třeba dvě hodiny a všude stojí uvízlé kamiony :unamused: není na tom za mák nic hezkýho :grinning:
23. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy No jo, dovedu si predstavit, ze ve mestech a na cestach neni snih zrovna potrebny. :wink: Ale na Valachach se snih bere trosku jinak, nejak to neresime. V anglii kdyz napadne, tak vsechno stoji:grinning: Ale fakt vsechno, lidi nechodi do prace, autobusy a vlaky nejezdi, proste prirodni katastrofa :grinning:
23. pro 2011 v 11:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj :slight_smile:
umotaná vánočka kyne na plechu, dítko spí, tak mám příznivou konstelaci sem na chvíli zajít a popřát vám krásné vánoce. Myslím, že rozhodně jedny z nejkrásnějších, protože máme kosmonauty, fazolky a medvídky v bříškách :grinning:
Užijte si pohodu, lásku a klídeček, ať vám chutnají všechny dobroty, které jste si na svátky nachystali a hlavně, ať si to vše užíváte v láskyplném prostředí vašich rodin a také ve zdraví :slight_smile:
23. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kovalda Krasne Vanoce i tobe a tve rodince :slight_smile: A at se vanocka vydari, muj manzel vetsinu tradicnich ceskych jidel nema rad, vanocky vcetne. :unamused:
23. pro 2011 v 11:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také všem přeju krásné Vánoce, plné radosti z nových miminek v bříšku. Hlavně ten klid, pohodu a lásku. Malej mi usnul, tak já zalezla do peřin, nevolnost se nevzdává, tak jsem ráda za chvilku, kdy si můžu lehnout.
Vánoce na sněhu nepamatuju už dlouho, nepletu se? Že snad x let nebyly?
23. pro 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek