• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
Holky, taky všem přeju pohodové a radostné Vánoce s těmi nejbližšími a do roku 2012 hodně lásky, zdraví, síly, ....... :slight_smile: :slight_smile: každá si tam už přidejte, co chcete. :slight_smile:
23. pro 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre odpoledne tehulky...
Ja jsem se dneska krasne vyspala,jedine co me trapi je porad hlad,najim se a za dve hodiny mam zase hlad.. :unamused:
Nicmene za 14 budu tak v 7 tt myslim,ze to vsechno zacne,ale k lekari pujdu az v tom 6 tt? Driv to nema cenu podle me...
Jinak dneska hlidam 6 mesicni miminko,tak ted tady dlabe mliko z lahve,kamoska potrebovala do mesta...Je to teda kousek a pekne tezkej.. :slight_smile:
Taky Vsem preju Krasne Vanoce a mnoho stesti a radosti v Novem roce!!! Hlavne at vsechno probiha v poradku a miminka jsou zdrava a silna. :slight_smile:
23. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem pohodové svátky pořádně si to užívejte zvlášť vy co budete prďolky ohlašovat rodině jako dárečky=)
23. pro 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nez vsechny utecete :slight_smile: Preju krasne a pohodove Vanoce, bez stresu a uzivejte si nejvetsiho pokladu v brisenkach. :slight_smile:
23. pro 2011 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčičky moje, taky vám přeji krásné a pohodové vánoce. Žádné šílení a stresování....užijte si je a radujte se z miminek v bříšku a ať vám není tak moc špatně, abyste si nemohly dopřát vánoční hodování..... :grinning:

mě se bohužel zatím vánoční hodování vyhýbá....při pomyšlení na kapra mi žaludek vrací čaj do krku, při pohledu na cukroví dělá kotrmelce a při představě že budu obalovat syrové maso mě mrazí..... tak kéž by, alespoň zítra byl žaloudek na mě hodnej....
23. pro 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky,tak se přidávám do skupiny srpňátek :slight_smile: Máme krásný vánoční dárek a termín 25.8.2012.Doma máme už jednu 4.letou srpnovou (21.8.) :slight_smile:
Jinak přeji klidné svátky,plné smíchu a pohody :slight_smile:
23. pro 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nemsim
Ahoj. moc ti gratuluji. :slight_smile: Já mám doma chlapečka. Taky mu jsou 4 roky a je narozený 3.8. :wink: takže pokud vše bude jak má, tak budou o 5 let a uvidíme jestli náhodou ne na den o 5. :grinning:
23. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemsim ahoj :slight_smile: vítej k nám :slight_smile:. Super vánoční dáreček :slight_smile: Já mám doma 15 měsíční dcerku, je teda narozená v září, ale i tak je to, myslím, super :slight_smile:

Mně se žaludek trochu umoudřuje, tak si snad budu moct vychutnat tu dnešní baštu. Když teda ale včera manžel vařil rybí polévku, to byl smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snad budu schopna ji pozřít. Vánočku na snídani jsem zvládla, tak uvidíme, co dál :slight_smile:
Užijte si pohodičku :slight_smile: Já se moooc těším na ten náš vánoční dáreček, až to oznámíme rodině :grinning:
24. pro 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem hezké Vánoce a krásné svátky :slight_smile:)*
24. pro 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nemsim Ahojky tak te tu u Nas vitam....Prosim te pokud mas termin takhle koncem srpna v kolikatem jsi ted tydnu???
Ja jeste nebyla u lekare ,ale test je pozitivni,,mesicky nemam a podle vypoctu mam termin kolem 24.8.2012 a snazim se tak nak dopocitat kolikaty jsem asi tyden...dekujuuuuu :slight_smile:
Ja nevim,ja se rano najim a mam zaludek na vode... :unamused: divne..
Preju Vsem krasne proziti svatku Vanocnich a uzivejte fazolky. :wink:
24. pro 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mejte se tu krasne,dneska v pul pate jdu na revizi delohy v 7.tydnu. Preji vam krasne vanoce a at vam vse vyjde tak jak ma...
24. pro 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holčiny krásně těhulkujte já se k vám nepřidám zatím:wink: dnes se mrcha dostavila :slight_smile: takže sem tam zajdu a budu vám všem držet palce krásné vánoce a šťasný nový rok :slight_smile:
24. pro 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 to mne mrzí. Držím pěsti, ať se brzy zadaří a tentokrát to dobře dopadne.
24. pro 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko termín porodu jsem si počítala zde http://www.babyweb.cz/Termin-porodu.aspx?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=poradny_vypocty a rovnou se mi ukázal týden těhotenství.ukazuje mi to 5.týden :slight_smile:
25. pro 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ka_cenka87
To mě moc mrzí... :cry: Držím palce, ať příště se už nic takového nestane.
25. pro 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás tu všechny zdravím o dlouhých 14 dnech, z toho bohužel 10-ti strávených v nemocnici:frowning2: měla jsem stále bolesti podbřišku, všude jsem četla že je to normální, ale nedalo mi to a jela jsem k Dr, jednak jsem měla ten den dovolenou a bolesti byly fakt chvilkami nesnesitelné. Dr řekl že je vše ok, ale že mě raději pošle do nemocnice na ultrazvuk. V nemocnici řekli že těhotenství na UTZ ještě vidět pořádně nejde, takže si mě tam nechali na pozorování a navíc jsem měla za dělohou volnou tekutiny, zřejmě prý z prasklé cysty a z toho i ty velké bolesti. Hned mi udělali odběry krve, které dopadly dobře, za dva dny znovu, HCG krásně stoupalo, ale ještě mě čekal UTZ, dutinka už byla vidět ale zatím prázdná, takže další odběry a čekání. Když už to vypadalo že mě pustí domů, tak jsem začala špinit, takže mi nasadili utrogestan a nechali si mě tam až do 23. prosince. Čekání na výsledky a pokyny Dr, že vždy po odběrech nesmím jíst, kdybych musela jít pod kudly byly hrozné. Naštěstí vše dobře dopadlo, poslední den jsme na UTZ viděli už i srdíčko a také mi začalo být poslední dny špatně, občas i zvracím, tak mi Dr řekla že je to velice dobré znamení, že je pořekadlo: "Kdo zvrací tak nepotrácí", tak doufám že to bude mít něco do sebe. Manžel mi byl velkou oporou, první den dokonce semnou čekal na výsledky od půl šesté od rána až do 2 odpoledne v nemocnici :slight_smile: Zhubla jsem tam 4 kila, manžel díky nervům 2, ale te´d to všechno snad ve svátky dožeme :slight_smile: Takže ještě dodatečně přeji všem krásné svátky a ať se nám ten nový rok 2012 vydaří :slight_smile:
25. pro 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h teda holka, ty sis teda taky prožila své. No tak snad se prcek pořádně drží a vše už bude jenom dobré :slight_smile:
26. pro 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemsim Tak jsem si spocitala termin a vychazi na 24.8. a take 5 TT ale teda dneska je mi pekne spatne od zaludku,mota se mi hlava a je mi zima...to to pekne zacina.. :unamused:
26. pro 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Teda pekne na zacatek tehu..Ja jsem pri mem prvnim tehu mela neco podoneho..Zacala jsem krvacet v 9 tt a odvezli me do nemocnice...Zjistili,ze mam cystu vetsi nez miminko,dali mi klidovej resim a hormony...Asi dva mesice jsem musela lezet...
Nakonec vsechno dobre dopadlo a male se ani nechtelo ven a museli mi ji vyvolavat...Tak drzim moc moc moc palecky at je vsechno ok!
A jestli plati to co rikala pani doktorka, kdo zvraci tak nepotraci ,tak ja zacinam asi urcite ne,protoze zacinam zvracet docela rychle...Dneska jsem uspesne (pred chvilkou) vyblinkala celej caj co mi pritel uvaril...Bleda jsem jak pred smrti...teda to je parada... :unamused:
26. pro 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se po delší odmlce ozývám...o Vánocích jsme oznamovali rodině, že čekáme druhé škvrňátko..bylo to prostě krásné...
Vánoce s naší prckou byly taky bezkonkurenční, nejkásnější v životě...(zatím)
No blbě mi je pořád čím dál víc, rozdýchávám i pohled na jídlo. Lízátka z lékárny cumlám o 106, čekám, že na nich parádně zčnu přibírat :frowning2: ale bez nich nefunguji...ach jo, už aby se hcg přehouplo přes maximum (poikud vím,cca 12 týden) tak musím vydržet...
26. pro 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky kopíruji tabulku, vidím tady nové přírustky, tak se holky dopište!!!!

dashyyy ......... 9tt.......TP 29.7.2012.......17.1. kontrola
Leniczka_Brno..9 tt.....TP 2.8.2012.......9.1. - kontrola, 18.1. NT+
s.nek...............9tt........TP 1.8.2012.......4.1. krev, 23.1. kontrola+screening
Baibies........... 8tt........TP 1.8.2012 ......3.1. - odběry
Pajinka85....... 9tt....... TP 1.8.2012 ......16.1.-odběry
denca2000 ..... 9tt ......TP 6.8.2012 ..... 21.12. odbery, 9.1. kontrola
lucikf.............. 9tt........TP 3.8.2012.........kontrola zatím nevím kdy
Dupik............. 9tt.......TP 3.8.2012.......3.1.poradna+odběry
neu.sona....... 9tt?.....TP 3.8.2012......kontrola 15.12.
aaandrejka0.....8.tt......TP 6.8.2012.......kontrola 5.1.2012
kovalda .......... 8tt .....TP 8. 8. 2012 .... 28. 12. UTZ (konečně !!! )
aluskaasimon.....7tt.....TP 11.8.2012 ....kontrola ?
Lucajda............ 8tt ......TP 9.8.2012.....16.12.kontrola
Brambora20.......7tt.....TP 14.8.....kontrola 30.12.
jihajiha........... 7tt....... TP 12.8. .... kontrola asi 19.12.
lili_h.................7tt........TP 12.8......kontrola zatím nevím kdy
26. pro 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co svátky? Tak máme od poslední kontroly nahoře další dvě kila :grinning:to abych za chvíli nevyvpadalo jako sud :grinning:

dashyyy ......... 10tt.......TP 29.7.2012.......17.1. kontrola, 3.1. krev
Leniczka_Brno..9 tt.....TP 2.8.2012.......9.1. - kontrola, 18.1. NT+
s.nek...............9tt........TP 1.8.2012.......4.1. krev, 23.1. kontrola+screening
Baibies........... 8tt........TP 1.8.2012 ......3.1. - odběry
Pajinka85....... 9tt....... TP 1.8.2012 ......16.1.-odběry
denca2000 ..... 9tt ......TP 6.8.2012 ..... 21.12. odbery, 9.1. kontrola
lucikf.............. 9tt........TP 3.8.2012.........kontrola zatím nevím kdy
Dupik............. 9tt.......TP 3.8.2012.......3.1.poradna+odběry
neu.sona....... 9tt?.....TP 3.8.2012......kontrola 15.12.
aaandrejka0.....8.tt......TP 6.8.2012.......kontrola 5.1.2012
kovalda .......... 8tt .....TP 8. 8. 2012 .... 28. 12. UTZ (konečně !!! )
aluskaasimon.....7tt.....TP 11.8.2012 ....kontrola ?
Lucajda............ 8tt ......TP 9.8.2012.....16.12.kontrola
Brambora20.......7tt.....TP 14.8.....kontrola 30.12.
jihajiha........... 7tt....... TP 12.8. .... kontrola asi 19.12.
lili_h.................7tt........TP 12.8......kontrola zatím nevím kdy
27. pro 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja mam teda svatky nic moc. 25. jsem zacala spinit, mam pekelny strach, nemame kam jit na kontrolu, nejspis pristi tyden. :frowning2:
27. pro 2011 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon v ČR se dá normálně zajít do nemocnice na gynekologii na pohotovost. Nefunguje to podobně i u vás?
27. pro 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon já jsem taky špinila, byla jsem v tu dobu teda už kvůli cystě v nemocnici, ale být tebou tak radši někam zajdu. Na netu různě píší, že je špinění ze začátku normální, ale že k Dr se raději má zajít. Dali mi na to utrogestan, ale hned ten den to sama přestalo.
27. pro 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jambeko No nervy to byly pěkné. Teď mám mít jen klidový režim, takže naštěstí ležet nemusím. Snad jsem si všechnu smůlu až do porodu vybrala :slight_smile: Doma už je líp. To nemocniční prostředí bylo hrozné. Hlavně jsem nechápala, že mi na pokoj, kde byla ještě jedna se stejnou anamnézou jako já dala holčinu, který krvácela a za půl hodinky po příjmu ji hned brali na revizi. Hrozně špatně to nesla, i pak stav po narkoze, blouznila tam a celou noc i den brečela a to jsem na druhý začala právě špinit, no v tu chvíli mi bylo a umření, naštěstí to přešlo, ale už sem měla ty nejčerněnší myšlenky.
27. pro 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....tak jsme zase tady po nějaké té době... stále mi není nijak dobře...furt jsem slabá jak málo jim... a dneska jsem i zvracela...zítra jdu pro neschopenku....
27. pro 2011 v 19:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! S radostí se k vám připojuji!!! Dnes jsem byla na hcg a už je to jasné!!! :slight_smile: Přeji vám všem, ať nám bříška pěkně prospívají :slight_smile:))
27. pro 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lili_h Teda to je pekne no...Znam taky jeden pribeh ,ale nechci ho psat ,mame vsechny miminka v briskach tak nechci stresovat jen tim chci rict,ze obcas v nemocnich nepremysleji!
Hlavne ze to je ok..Ja jsem taky dostala tehu hormony a chtela jsem aby me pustli domu,ze budu mit klidovej resim..Tak me pustili a lezela jsem,nakonec mala ani ven nechtela...
Tak drzim palecky!!!
A vitam dalsi tehulku....
Ja to jeste nemam potvrzene ale podle toho ,ze nemam mesicky,je mi na zvraceni a tehotensky test mel // myslim,ze jsem jasna.. :wink: dneska je mi lepe a to diky malickym panakum coca coly :unamused: Hrozne co....
Ale pomaha mi...
27. pro 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita A co ti pomaha proti zvraceni? Ja vcera myslela,ze se zblanim,bylo mi vazne hodne spatne...ale pomaha mi ta coca cola jako minule tehu...
27. pro 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek