• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@aluskaasimon Držíme palečky!!!!! věřme v zázrak!
28. pro 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon jsme s tebou a držíme všechny palce co máme, i zázraky se někdy dějí!!!!!!!
28. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
To mě moc mrzí, držím palce, ať se malej bojovníček vzchopí a zůstane s vámi.... :wink:
Celé dopoledne jsem na tebe myslela....
28. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jambeko mě je taky asi 4 dny špatně a jsem děsně unavená.Dnes jsem byla v práci a bylo mi opravdu špatně (studený pot,špatně jsem začala slyšet,podlamování nohou atd.) no hrůza.... snad bude brzy lépe :slight_smile: jinak je mi všude horko,v noci chodím pořád na WC .Snad je jediné štěstí to,že jsou svátky a manžel je doma.Jinak opravdu nevím :unamused: :unamused:
28. pro 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitushkam
@s.nek
@pajinka85 Dekuju holky, ale zadne zazraky cekat nemuzu, bolest se mi pekne rozjizdi a spineni prestava byt spineni a zacina byt krvaceni. Navic jsou v tom jatrovite kousky, takze ja ted jenom cekam, az bude po a doufam, ze toho odejde co nejvic, abych nemusela na cisteni. :frowning2:

Ale jinak vam vsem preju moc stesticka, at uz to zadnou tady nepotka, je to teda sileny pocit :frowning2:
28. pro 2011 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jambeko nepomáhá mi nic....leda ležet a ležet a ležet.... zkoušela jsem vše, Colu, rohlík, piškoty i čípky co mi předepsala gyndařka....takže mám nemocenskou....
28. pro 2011 v 15:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon To me mrzi...budeme verit v ten zazrak... :slight_smile:
28. pro 2011 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon :frowning2: :frowning2: to me mrzi,ale jsi mlada a krasna zena,myslim,ze brzo napises znova,ze mas // a vsechno bude v poradku...Drz se!
Je to priroda,pokud to neni dobry vyvoj,mohlo by byt nemocne je lepsi kdyz je to ted, nez pozdeji,ikdyz verim,ze to je bolestive a mrzi me to.. doufam,ze budes v poradku..
28. pro 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicita Teda pekne....tak ted odpocivej ja musim rict ze mi dneska je nejlepe,tak uvidime co bude dal.. :slight_smile:
Coca cola je stale pro me...
28. pro 2011 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitushkam Vítej k nám :slight_smile:

@s.nek teda, to jste si dali teda zvracecí a průjmovej maraton, tak snad už bude líp

@aluskaasimon jejda, to mne moc mrzí. Budu s tebou doufat v zázrak :slight_smile:
28. pro 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aluskaasimon teď čtu dál, že to miminko asi vzdalo :frowning2: Moc mne to mrzí, pokud je to opravdu tak, snad se obejdeš bez čištění a brzy se vám s manželem znovu zadaří.
Sice to musí být hrozné, ale je to tak, jak holky píšou, pokud miminko nebylo dost silné, aby zvládlo začátek, pravděpodobně by bylo vážně nemocné anebo by se podobná situace mohla stát mnohem později, což by bylo daleko horší :frowning2:
Snad nám brzy přijdeš říct, že se vám zadařilo znovu.
28. pro 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My máme dnes za sebou první UTZ - miminko má CRL délku (od hlavičky po kostrč) 11,81 mm a srdíčko krásně tlouklo, jen mi ho nepustila nahlas :grinning: Takže dle rozměru miminka jsem 7+2 a termín 13. 8. +- 5 dnů :D TAkže si zatím nechám termín 8. 8. a uvidíme na dalším UTZ. Sestřička mne zaskočila kolik termínů návštěvy jejich ordinace mi hned vypsala, už jsem zapomněla, jak často tam člověk musí chodit :-O
18. 1. jdu na první odběry krve, 23. 1. na první poradnu a dostanu průkajdu a 3. 2. jdu na screening 1. trimestru, tkaže si miminko pořádně prohlídneme :slight_smile:
28. pro 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jambeko a Colu piješ jak moc? prý by se neměla....ale taky mi ji doporučila gyndařka...občas ji piju....
28. pro 2011 ve 21:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Na mě je kola sladká, ale piju kofolu, každý den, i půl litr denně, jinak si nemůžu odříhnout. Pomáhá mi to, ikdyž pro prcka to asi výhra není. Na druhou stranu mi přestalo chutnat kafe, tak toho kofeinu tolik není.
28. pro 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicita Kdyz citim,ze je mi spatne jen si lehce loknu...jinak ne neni to zrovna me oblibene piti..
Kafe miluju a dneska jsem si dala slabou kavicku s mlikem,ale slabounkou tak snad je vsechno ok ...Zitra chceme jit zjistit jestli tady v Nemecku mam moznost normalni pece kdyz mam pojisteni v CR nebo musim platit...tak jsem zvedava .. :unamused:
28. pro 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jambeko o až tak daleko....
28. pro 2011 ve 21:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkali Kofolu? tu má těhu švagrová nepije, protože je z bylinek.....já ji taky piju, ale ne tolik, na žízeň piju vodu se šťávou a na chuť džusy a pepsi...
28. pro 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkali já jsem teď od té střevní chřipky na Cole nebo Cofole úplně závislá, i když dřív jsem to vůbec nepila... :slight_smile: holky, myslíte, že se nemohlo miminku nic stát, po té šílené viróze? Pořád mi to leží v hlavě :( ale zjistit to nemám jak... jinak mi nic není ani břicho mě nebolí nebo tak a večerní nevolnosti pořád jak dřív, jen trochu míň (už nezvracím každý večer) :D
28. pro 2011 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kovalda krásné zprávičky :slight_smile: průkazku dostanu stejně jak ty :slight_smile: jojo, zase budeme na gyndě pečení vaření :slight_smile:
28. pro 2011 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@s.nek S toho mam nejvetsi strach,ja tak nesnasim odber krve a vubec doktory nemusim,nebyla jsem tam nekolik let (vlastne od porodu) ...takze znova odebirani krve ,prohlidky...no brrrr beha mi mraz po zadech....ale sem silna a na dalsi dite si pockam hodne dlouho,ted uz to vydrzim,to je jasne....ikdyz vcerejsi debata byla zajimava...pritel kolik chces deti? a on na me 4 plus s Maruskou 5 hahaha tak to ne. :confounded: :grinning:
Takze Vam vsem preju a posilam mnoho sil do vsech tech prohlidek,odberu a testu! :slight_smile:
28. pro 2011 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@s.nek jj, přesně tak, teď budeme na gyndě každou chvíli. Mně to vůbec nedocvaklo :slight_smile:

@jambeko taky nemám ráda odběry krve a dělá se mi u nich zle. Ale kupodivu jsem je v 1. těhotenství snášela docela dobře. Možná tím, že je to pro miminko :slight_smile:
29. pro 2011 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Me to tak hrozne mrzi! :frowning2: Ani nevim, co napsat, protoze tohle je proste zazitek, kterej je nutnej prezit a vybrecet. Neumim si ani predstavit, jak se citis, protoze me se to sice stalo, ale na uplnym zacatku, kdy jeste nebyl ani gestacni vacek...Tak hodne sil, at to zvladnes! A az ti bude trochu lip - psychicky i fyzicky, tak se za nama prijd podivat a napsat, jak ti je. Moc rady te uvidime! :slight_smile:

@kovalda Tak gratuluju ke kontrole! Taky tam chodim hrozne casto....ale aspon sem vic v klidu a vidim spunta na ultrazvuku. :slight_smile:
29. pro 2011 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kovalda tak to mně ty odběry krve vůbec nevadí a nikdy nevadily, zvlášť po tom, co jsem byla na odběru plodovky, tak odběr krve už je úplná prkotina, spíš se bojím, aby dobře dopadly a nemusela jsem zas na genetiku, beru totiž léky, které ty výsledky můžou zkreslit a minule to taky udělali a já byla rozhodnutá na plodovku nejít, ale na té genetice jsou takoví manipulátoři, že ani nevím jak, už jsem ležela na stole s jehlou v pupku :(
Jo a ty kontroly bych klidně brala i častějc, abych věděla, že je prcíšek v pořádku :D ještěže teď byly ty Vánoce, tak to tak nějak rychleji utíká
29. pro 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky.
To já mám naplánovanou jen jednu kontrolu a tam budou odběry, prohlídka a asi i ultrazvuk v jeden den...
A od 12 tt je prý slyšet srdíčko na tom přístroji co dá volně koupit a můžeš poslouchat srdíčko si sama doma. :wink: To si pořídím... :wink:

@aluskaasimon Tak to miminko opravdu vzdalo. :frowning2: Moc mě to mrzí. Držím pěsti, ať se z toho brzy "oklepeš" a budete čekat další a to už bude určitě v pořádku. Bohužel takové věci se stávají dost často a každá pořád tajně doufáme, že právě nám se nestanou.... Ach jo, fakt je mi to moc líto.... :cry: :cry: :cry:
29. pro 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Zlato buď silná.. myslím na Tebe ať to všechno zvládneš a určitě se nám tu občas ukaž! Neboj nic ono to vyjde.. asi má přijít až do Čech..
29. pro 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, také bych se ráda přidala. Čtu si tu už déle, ale pořád se bojím přispět, kdyby se něco zvrtlo.
Dneska jsem byla na prohlídce, prcek má už 13mm. Zítra tam jdu znova - tentokrát na krev, objednat na screening a pro průkazku - zdá se mi to dost brzo, ale asi má pan doktor volněji, tak toho chce využít.
Jinak jsem pěkně unavená, celý den trávím v posteli a jsem ráda, když do sebe něco nacpu. Snad už se to začne zlepšovat :slight_smile:
29. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmlenka Ahoj jmenovkyne :slight_smile: Vitam te tu....to "kdyby" se tu vznasi porad, je lepsi na to nemyslet a byt v pohode. Stres jeste zadnymu miminku nepomohl. :slight_smile: Unavena jsem taky, usinam kazdy den nejpozdeji v 9 vecer, to bude Silvestr....uz jsem pritele pripravila na to, ze maximalne do 10 a pak zalehnu.
Jestli chces, tak se pridej do tabulky, nekde tu je. :slight_smile:
29. pro 2011 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
přemýšlím že na kontrole 2.1. se domluvim s doktorem na tom, aby mě nechal aspoň 14 dní doma... jsem úplně hotová z pomalu celodenních nevolností a v práci si to moc dobře neumím představit.. čeká mě to zítra a v sobotu a asi tam zákazníky pozvracím :D :((
29. pro 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kovalda @dashyyy @pajinka85 @leniczka_brno Ahoj holky, moc dekuju za pozvzbuzeni. Myslim, ze vetsina odesla jeste vcera. Musela jsem vysvetlit manzelovi, ze uz opravdu neni sance, aby se miminko udrzelo, kdyz mu odchazi pokojicek. Nemohl tomu uverit, ze se to muze stat rychle a z nicehonic jako se to stalo. Psychicky jsem na tom pomerne dobre, vcera jsem sice cely den probrecela, ale nastesti se umim oklepat celkem rychle. Za jak dlouho doporucujou doktori zkouset znovu, nevite? Tady se radi po dvou menstruacich.
29. pro 2011 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon Kdyz jsi nepodstoupila zadny zakrok, tak si nech tak jednu MS probehnout na ocisteni a sup do dalsiho pokusu. Mohla bys hned, ale prece jen je telo asi hodne vycerpane a potrebuje se trosku vzchopit. V tomhle je treba UK zdravotnictvi dobre, tady by te hnaly hnedka na kyretaz. A ja sem treba zastancem toho, ze by se do tela mely delat jen minimalni zakroky. A hlavne do sebe dostat nejaky vitaminky pro snazilky, jestli tam neco takovyho mate.
29. pro 2011 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek