• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@pajinka85 no ty čepičky jsou úžasný!!! Když všechno půjde jak má a mimi nám za pár měsíců ukáže co je tak určitě něco objednám!!! :wink:
2. pro 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf
Ahoj, vítej k nám :slight_smile: A manželovi jsi to už říkala?
Já myslela, že to vydržím do vánoc, ale vím to teprve druhý den a je mi jasný, že to sotva vydržím do Mikuláše :slight_smile:. Ale zbytku rodiny to nadělíme pod stromeček :slight_smile:
2. pro 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda já jdu na utz taky až dýl a to 20. byla jsem teď v týdnu a byla tam jen bublina :wink:
2. pro 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucikf Moooooc gratuluji :slight_smile: krásně se rozrůstáme. :grinning: :grinning:

@dashyyy
Budu se těšit. :slight_smile: Já jdu 19.12. Takže se ještě taky načekám...

Já jsme to budoucímu tatínkovi řekla hned-on mě o to prosil, ať mu to řeknu hned jak ty // najdu. No a protože se to tak nějak seběhlo, tak jsme to museli říct i rodině. Moje mamka je zdravotní sestra a tak když mě začali močové problémy, tak jsem běžela za ní aby mi poradila co můžu v těhu a tak. A u tchýně pracuji a docházelo tady v práci k změnám a byla tu zima a tak jsme ji to museli říct..a všichni měli hroznou radost. :wink:
Teď jen aby to bylo všechno v pořádku.
Mého syna jsem čekala přesně v tomto období, akorát o 14 dní dýl....A tenkrát jsem to vydržela říct až na vánoce. :wink: Ale to jsem byla nějaký 7 tt.
2. pro 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 tak to jdeš o den dřív=) musíme si potom ukázat fazolky :grinning:
já mu to řekla taky hned byl by naštvanej, kdybych mu to neřekla a půlka rodiny se to dozví teď o víkendu a moje půlka až o vánocích nechci jim to volat a mám je dost daleko, takže jsem jim naplánovala hrnečky pro babičku a dědečka a obrázek s UZ=) pro tátu nevlastní mámu a moji mámu je to první vnouče tak to bude radosti :grinning:
2. pro 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dashyyy
Určitě si ukážeme fotečky. :slight_smile:
Pro moje rodiče je to druhé vnoučátko a pro Honzovu stranu je to úplně první vnouče-takže taky se těší, už si zamlouvají kdo bude vozit kočárek. :wink: :wink:
Akorát mám děsný strach jak miminko přijme můj syn. On se svět teď točí okolo něj. Protože je první vnouče v mé rodině. Moje ségra s bráchou by se pro něho taky rozkrájeli a sice se těší na miminko, chce ségru, ale až zjistí, že nebude už jen on sám pro všechny středem vesmíru, tak bude asi smutnej a bude žárlit... Budu ho muset na to nějak postupně připravovat...
Odkud pocházíš?
2. pro 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Máš pravdu, že hlavou se vydělává asi více, ale pokud nebudu s prckem schopna pracovat, tak o to pak bude horší, když budu bez příjmu a budu mít pouze mateřskou - to bude pěkný sešup s penězi. To jsem ráda, že to občasné píchání a pobolívání v podbřišku není nic hrozného - už jsem měla strach.
2. pro 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf Tak tě tady také vítám, je super, že se hezky rozrůstáme. To máte holky super, že budete mít děti hezky po sobě. Ono ten věkový rozdíl 11 let bude znát a bude to jako bych měla dalšího jedináčka.
2. pro 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kovalda Tak to jsme na tom stejně. Já jsem si taky říkala, že bych dala manželovi obrázek z ultrazvuku k Vánocům, ale nějak jsem to nevydržela :wink: Vydržela jsem to asi 24 hodin a pak mi to nedalo. Hlavně jsem mu řekla, že si to zatím necháme pro sebe - po minulé zkušenosti, kdy to v září nedopadlo.
2. pro 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 @dashyyy Holky, já jdu k doktorce 13.12. a pokud tam bude něco vidět, tak se s fotečkou určitě také pochlubím. Pro mé rodiče to bude druhé vnoučátko a protože má Natálka už 10, tak se na to moc těší, i když zatím netuší, že se nám zadařilo. Mamka byla smutná, když jsem šla v září na revizi, ale hned od začátku to bylo špatné a já s tím byla už smířená. Ségra má 30 a ta zatím nemá ani partnera, tak u té se vnoučete jen tak nedočkají. Jinak manžel má 42 a bude to jeho první dítě, takže max. natěšený, on by chtěl moc holčičku Sofinku.
2. pro 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nezkoušely jste si do grafu vyplnit data? http://mimino.kvalitne.cz/
Já už jedno dítě mám, takže jsem si to zpětně vložila a vyšel mi kluk a mám doma desetiletou Natálku :grinning: Asi ji v bříšku upadl pindík :sunglasses:
2. pro 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 zkoušela jsem a vyšel mi kluk a podle toho čínskýho mi taky vyšel kluk tak jsem fakt zvědavá :grinning:
2. pro 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
mě to nic neukáže jelikož jsme stejný rok a stejný měsíc. :slight_smile:

@denca2000
A co to tvé těhotenství, jak skončilo revizí? Co bylo špatně v kolikátém tt jsi byla na revizi?
2. pro 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy já u prvního mimča jsem se objednávala až na 8 tt, aby bylo srdíčko, ale teď jsem chtěla fotku pod stromeček :grinning:

Já manžela včera neviděla, tak mu to řeknu dnes - udělám předčasného Mikuláše. :grinning:
2. pro 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 Jj, já to vím od včerejška a během těch 24 hodin jsem změnila plán z Vánoc na dnešek :slight_smile:
2. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Já jsem na konci června dobrala plato (prášky jsem brala asi deset let v kuse), 2.7. jsem se vdala a 4.7. jsem to dostala. Pak už jsem to nedostala a šla jsem k doktorce. Ta na UTZ nic neviděla a začala mě strašit mimoděložním - to bylo kolem 9.8. a od té doby jsem byla v nervech. HCg bylo zvýšené a protože jsem měla jet s rodinou do Chorvatska, tak jsem šla ještě na kontrolu na Moravě v přerovské nemocnici. Tam jsem chodila každý den (od 12.8. - 16.8.) na krev a na UTZ - bylo to domluvené přes primáře interny, to je mamčin spolužák. Místo odjezdu do Chorvatska 12.8. jsme odjeli až 16.8. ráno, kde mi doktorka potvrdila, že je to nitroděložní. Jenže tam byla bublina, ale bez embryonální struktury, takže pořád ve stresu a nervech, ale pustila mě. Já už věděla, že je to v háji, ale na dovolené jsem na to tak nemyslela. Pak nám 2.9. ukradli před barákem auto, které bylo sice ojeté, ale měli jsem ho dva měsíce nové. Od toho dne jsem začala krvácet a pak 5.9. cestou z práce, to ze mě všechno vyhrklo, naštěstí jsem byla v černém, takže nic nešlo vidět - bolesti jsem neměla nijak velké, takže jsem to zavolala manželovi a ten mě odvezl do Podolí - to bylo cca kolem 17 hodiny a v 19.30 jsem šla na to - už jsem se těšila, že to budu mít za sebou, protože stres není pro těhotenství dobrý. Snad jsem to napsala srozumitelně, ufff.
2. pro 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A necháte si říct pohlaví?
2. pro 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda ono to prostě nejde vydržet, že? To bude mít manžel určitě radost :slight_smile:
2. pro 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Na tu revizi jsem šla v 9tt, prý to bylo zamlklé těhotenství nebo něco takového - prostě bez embryonální struktury, žádný váček - jen ta bublina. Se ani nedivím, že se tam nic nevytvořilo, tak mě vynervovali, že to prcek rovnou zabalil. Já to beru sportovně, protože jsem dopadla ještě hodně dobře oproti jiným případům
2. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Já se právě taky děsně bojím, aby mě nepotkalo něco takového. proto bych už chtěla aby bylo 19.12. a já aspon věděla, jestli tam už fazolka je.
Tak teď už to u tebe musí být dobrý-smůlu sis už vybrala.

@denca2000
Ano, pohlaví si nechám říct. Mám v plánu, že si ušiju nějaké věci pro miminko-fusak do kočárku a rychlozavinovačky a tak podobně a chci to hezky do barvičky, bud modré nebo růžové.. :slight_smile:
2. pro 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Hlavně na nic špatného nesmíš myslet a být v klidu. Já doufám, že už toho 13.12. (6+1tt) půjde něco vidět a když ne, tak tam můžu klidně jít ještě další týden. My potom 26.12. jedeme na týden na hory, dostanu od Ježíška nové lyže, tak doufám, že se na nich nepřizabiju a hlavně budu lyžovat hódně opatrně. Natálku jsem měla také většinou v růžovém a pak z ní vyrostla hip hoperka - nejlépe tenisky, široké rifle, prostě žádná princeznička.
2. pro 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
:grinning: :grinning: :grinning: tak to jsi mě pobavila. Ale aspoň sis ji užila jako princeznu, když byla malá a ještě sis jí oblékala sama. :slight_smile:
Moje setřenice je něco podobného. Je jí 12. A taky se tak obléká, jen samé mikiny,nejlépe značkové. Sukni jedině potrhanou riflovou...a takové ty veliké boty. :grinning:

Na hory jedete, to se máte, ale na lyžích opravdu opatrně. A taky hodně koukat kolem sebe, aby do tobe někdo nenarazil...
Já už jsou dlouho nelyžovala,ale lyžování miluju, ale asi bych se teď na svah nepustila. Asi jsme to i možná trochu zapomněla...
2. pro 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Já se hlavně musím držet i v jídle, abych vůbec vlezla do lyžařských kalhot, které mám už pět let. Přinejhorším si nebudu zapínat knoflík a snad nebudu pak honit kalhoty po svahu :grinning: Máš pravdu v tom, že můžu lyžovat opatrně a ve finále mě smete nějaký blázen, ale na to raději nemyslím. Moje teta lyžovala až do sedmého měsíce. Já hlavně ještě pořád cvičím každé ráno břicho, musím se pak zeptat doktorky, jak dlouho můžu ještě cvičit. Nechi být jako bečka - vím, jak se to těžce dává dolů.
2. pro 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
Taky se chci hlídat, abych nepřibrala víc než je zdrávo...ale zatím mě chutě nehoní..
Ale necvičím, to mě teď nebaví...před létem jsme cvičila poctivně skoro každý den a nebo ob den. Ale teď na to prdím..
2. pro 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 @denca2000 prý se to nemá moc řešit.. já bych si teda cvičení na břicho už neriskla budu vám asi muset poslat fotku s břišanem, protože na mě musí být při prvním pohledu jasný, že čekáme :grinning: i když je fakt, že jsem do sebe teď narvala skoro dva smažený hermelíny s kroketama polívku a kinder vajíčko, ale nemohla jsem si pomoct přepadla mě chuť :grinning:
2. pro 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kovalda No jo, manželovi jsem to vyzvonila hned ten den. Snad bude všechno v pořádku, zatím to nechceme říkat nikomu dalšímu, ale kdo ví, jestli to nějak nevyjde najevo.
2. pro 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Teda, to je apetyt :slight_smile: Prosím tě, mohla by jsi mi taky poslat ten leták o tom, co bych teda neměla jíst. Myslím, že jsi to posílala ty, že? Poslala jsem ti do IP email. Díky. :slight_smile:
2. pro 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf já teda jsem nenažraná od přírody a ještě mám jeden speciální dar a to že nepřiberu ani gram ani po celým praseti, takže jsem zvyklá si dát to na co mám chuť v podstatě kdykoliv :wink: všechno co mám jsem Ti naposílala akorát ten poslední mailík je asi stejný jako první tak si to pročti a doporučuju vytisknout :wink:
2. pro 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Já právě cvičím, protože jsem na to zvyklá - beru to stejně automaticky, jako když si ráno jdu čistit zoubky. Cvičím opatrně, nic dramatického.
2. pro 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechcete někdo aktualizovat tabulku? je nás tady už požehnaně a věřím, že nás bude přibývat!
Jinak já jsem ráda, že jsem šla včera k doktorce, páč mi napsala utrogestan-hormon, který vylučuje tělo v těhu a pomáhá udržet a rozvíjet těhotenství..tak aspoň nějaká podpora kromě listovky...brala jsem to i první těhu a kamarádka to brala po celou dobu přípravy a v průběhu umlého oplodnění... jinak to pobolívání je určitě normální, když nás to pociťuje tolik :slight_smile:
Já to oznamovala manželovi tak, že jsem mu poslala mailem (jak byl na pc doma) stereogram (takový ten zmatený obrázek na který máte švidrat a pak tam nědo uvidíte-já tam měla nápis "čekáme miminko"), jenže manžel přišel a spustil co je to za kravinu, že tam nic nevidí..a stresoval, co všechno musí dneska stihnout..tak jsem ho zklidnila, říkám, ať tedy zajde se smetím a že mu nachystám vanu..udělala jsem mu hromadu pěny a do ní jsem vhodila malou kojeneckou flašku se vzkazem "čekáme miminko"...přišel, vlezl si do vany a četl si..On tu flašku ani po půl hodině v tý hromadě pěny nenašel!!!! Tak jsem za ním přišla s milovanými vanilkovými rohlíčky a říkám, že za první mi dá pusu, za druhý najde ve vaně vzkaz a za třetí si ho přečte....měl obrovskou radost, dcerka tam byla s námi a hned ji říkal: Budeš mít bratříčka Daniela!!!
2. pro 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek