• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@roxycat To je nádhera, taková pěkná fotečka, gratuluju k rozhodnutí, nebude to lehký, ale půjde to, uvidíš. Poradíme jak jen budeme umět.
3. led 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju všem.. :slight_smile: To musím zvládnout.. :slight_smile:
3. led 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat Vazne ti gratuluju k tomu rozhodnuti. Je spravne! A zensky dycky zvladaly vic nez chlapi....tak proc bys to nemela zvladnout. Bude to tezky, to urcite, ale rozhodne lepsi, nez si ho nenechat...obzvlast kdyz je zdravy a ty taky!
3. led 2012 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo chlapi jsou bačkory.. :slight_smile: To dáme..
3. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat
miminko je krásný....jsem ráda, že ses tak rozhodla. :wink:
My tě psychicky na dálku budeme podporovat.
Polož mamce fotku na stůl a uvidíš, jak babička bude pomalu tát.... :wink: :wink:
A třeba i nakonec tatínek bude pyšnej....ale ten spíš až uvidí miminko na světě. :wink:
3. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat no to je krásne babatko!! gratulujem k uzasnemu rozhodnutiu! ;)
3. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju
Ale.. fotka na stole je, mámě to je jedno a toho "kluka" už nechci nikdy v životě vidět, když je schopen takový hnusárny :/
3. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se veřejně přiznám, že pokud by mé miminko bylo postižené, tak ač mě to bude neskutečně bolet, tak se ho vzdám...vím, že se to většinou zjistí až pozdě a už se musí normálně porodit mrtvé dítě.... Já mám bohužel dost případů kolem sebe a vidím, jak to lidi poznamenává...
proto se přece veškerá ta vyšetření dělají, aby se rodila zdravá miminka....
někdo mě možná odsoudí za takový přístup, ale já to tak cítím....
3. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@roxycat super, myslím, že to je to nejlepší rozhodnutí... rady potřebujeme všechny :grinning:

@leniczka_brno ja nic neberu - kruci - asi bych si měla něco pořídit... ale ani doktor mi nic nedoporučil, tak jsem na to asi ani nemyslela...

@rychetkami taky ještě nemám fotku... a na kontrolu jdu az 17. ledna... snad bude vše ok, když jsem teď nemocná.. musí...
3. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat
To ani nebudeš od něho chtít výživné? Já vím, je to předčasné řešit....ale myslím, že každá koruna se ti bude hodit.
neboj, mamka povolí....
3. led 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat promiň že se tak ptám, ale co k takovému chování tvou mamku vede? Je to strašně zvláštní, však je to MATKA, tak by kurňa měla mít pochopení, že se miminka jen tak nevzdáš... bože... já když to oznámila 24.12 rodičům tak oba dva buleli jako želvičky :slight_smile: mrzí mě moc, že tohle nemůžeš zažívat a jak pro dobro tvé, tak toho malého prcka, až se narodí, doufám, že se situace otočí a babička bude ráda, že je babičkou! přecijen, když na to budeš sama, měla by ti být oporou a být na tvé straně, ať se dělo v minulosti, co se dělo...

Kolik Ti je jestli můžu vědět? :slight_smile:

mám pocit, že jsem tu asi nejmladší 23 je mě :slight_smile:)))
3. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitushkam roxycat má v profilu, že je jí 20.
a ono je to těžký....moje mamka je taky nadšená z mého a teď i z toho, že bude další miminko. Ale kdyby mě bylo 20 let, přítel se na mě vyprdl..tak by asi taky hned nejásala. Slyším přesně jak říká, jak to chceš zvládnout, kdo vás bude živit, šatit atd....zničíš si život, budeš na to sama....ale vím, že by mě v tom stejně nenechala. Že by dělala bubu, ale nakonec by byla pyšná babička (jako je teď) a pomohla by mi ze všech nejvíc....
Stejně tak asi i maminka roxycat se bojí o její štěstí a o to jak to bude zvládat....pokud je to ta správná milující matka, tak ji jde především o dobro její dcery.A když uvidí, že dcera miminko chce..tak ji podpoří...
3. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 ...k tomu postizenemu miminku......ja si myslim, ze kdyz se nekomu narodi postizene miminko, ktere pred tim nikdy nechtelo, tak si ho nakonec nevzda a bude ho milovat a starat se o nej jako o zdrave. To se v matce probudi takove materske pudy, ze to detatko nebude schopna "odlozit" . Bylo by to hodne tezke, ale myslim, ze by se ho nakonec nevzdala. Ted jsme hodne racionalni a chceme jen zdrave miminko, ale kdyz by ti dali ten uzlicek, ktery by nebyl tak zdravy, tak ho nedas za nic na svete. Poplaces si, ale nic s tim neudelas a budes za nej vdecna (chybi mi tady dojimajici se smajlik).
3. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nadja73
Já myslela vzdát, jako jít na potrat...ne si ho nechat do konce a pak ho odložit. To máš asi pravdu, to už bych asi nezvládla ho odložit. Jít na potrat a miminko vůbec nevidět je snažší...
Ale pokud je některá miminka rozhodnutá si postižené dítě nechat, tak nemusí podstupovat ty všechny testy a odběry....
3. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Podle mojeho nazoru, pokud otehotni 20. leta holka a mysli si, ze cely svet je proti ni, nema tolik financni ani moralni podpory, tak se mezi ni a miminkem udela obrovske pouto, ze jsou tu spolu, jeden pro druheho a vazba je mezi nimi, dovolila bych si rict, vetsi, nez v beznem pripade. I kdyz jsem zastankyni "postupneho" zivota t.j v mladi si uzivat, cestovat, poznavat lidi / partnery, tak pokud se nekdo rozhodne si miminko nechat, tak ma muj obdiv a fandim mu. Roxycat je mlada, silna, bude to zvladat urcite moc dobre a kdyz osud da, tak ji prihraje do cesty i skveleho tatu pro sve miminko. :dizzy_face:
3. led 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 ano, podstupujeme vsechna tahle vysetreni prave proto, jak pises.

No nic, ja jdu sbalit malou a sebe a jdeme na tu nasi prvni kontrolu. Trochu se bojim. :pensive:
3. led 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo nevim proč taková je...Prostě chápu, že to bude těžké, ale takhle mám kvůli tomu jen stres a nervy, a netěším se na to, jak bych měla.. :(
Jako výživné nebo tak budu chtít... Problém je, že nevím jak, protože bydlí u matky, nepracuje, bude maturovat a prostě říkal mi, že od něj nic nedostanu a jestli budu chtít něco, tak že uteče do Irska(už tam pracoval), a že ho nenajdu atd..takže nevím..
3. led 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat
Tak to je vůůůůl.....promiň. Tak nějaké minimum platit bude muset (alespon já si myslím) to je jeho povinnost. A jednou pracovat bude, takže se to bude upravovat, dle jeho možností a potřeb na dítě. A to určí soud a on bude muset platit...nevím jak se postupuje pokud neplatí.
Mě je Kubíčkův otec dává naštěstí po dobrém. A občas mu i koupí věci na sebe a normálně mu je dá domů. A hraček má od něho taky hodně.

Ty se teď nestresuj, at máš zdravé miminko. Jsi v složité situaci a maminka taky, dej ji čas...ona až uvidí, jak se ty na miminko těšíš, tak určitě roztaje.Musíš ji ukázat, že to nejlepší pro tebe je teď opravdu to maličké...
Udělej si kolem sebe takovou bublinu a nepouštěj si do ní žádná negativa. A jen se těš....
V jakém ročníku jsi?
3. led 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je vůl no, nevím jak to bude...
A u matky bydlím jenom do konce měsíce, prootže potom se stěhuje s přítelem k němu za Prahu..
Pak jsem tak nějak domluvená s dědou,ovšem ten neví,že jsem těhotná a ani radši nechci vědět, co by říkal..
Bohužel v 1.protože jsem z minulé školy odešla kvůli dost vážným věcem..
3. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nadja73
Ať ti to dobře dopadne...držím pěsti a čekám na zprávy.... :wink:
3. led 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat
No....tak to je teda ještě složitější.....hlavně to bydlení. Škola se dá nějak individuálně naplánovat. ale když nebudeš mít funkční babičku, aby občas pohlídala, tak i to půjde hůř.
Tak držím palce, aby se to nějak vyřešilo. A v bytě zůstat sama nemůžeš-je váš? nebo jste v nájmu?
3. led 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat ty jo, tak to je jeste slozitejsi nez se zdalo.. presne jak pise Pajinka... ufff,,, ted nevim co ti napsat...
me je sice 23. ale mam vsechno, praci, skolu i bc. za sebou atd :(
ale v takovehle situaci nevim jestli bych chtela mimco privest na svet, kdyz bych nemela ani jiste bydleni!! :((((

DRZIM ti uprimne vsech 20prstu co mam, budes to moc potrebovat!!
3. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat Chmmm, s tim bydlenim je to teda docela problem....a to i kdybys tehotna nebyla, protoze prece te mamka nemuze jen tak nechat nekde a sama si odejit a prestat se o tebe starat, kdyz jeste studujes. Teda aspon ja bych toho asi schopna nebyla. Ze budes bydlet u dedy je sice fajn, ale nejak to neresi pomoc s ditetem....nejaky jiny pribuzny v dohledu nemas? Tetu, babicku...nejakou zenskou, ktera by ti byla napomocna, poradila ti, psychicky te podrzela, pomohla ti? Kamaradku? Skola se da delat i dalkove, to bych neresila. Kdyby se aspon ten tvuj chlap umoudril a nechoval se jako malej...
3. led 2012 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Nemuzu, jsme v najmu a 15tis na najem nemam..

@Jitushkam No ve 23 uz bych ji mela byvala taky, vlastne ve 22.. Dekuju (:

@leniczka_brno Uz me vyhodila asi 2x,3x uz jsem to sem psala..
To,ze asi neni uplne normalni si nemusi kompenzovat na me, mam 14 letyho bratra a toho ma rada, nechapu rodice, co takhle rozdelujou deti....

Jinak hlidani na obcas mit budu..
3. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat Aha, tak to mi nejak uniklo...je mi lito, ze se takhle k tobe mamka chova...ocitla ses ve stavu, kdy bys ji maximalne potrebovala a ona se na tebe vykaslala a nechala te v tom vymachat, tohle se nedela. Tatku uz nemate vubec nebo je nekde ztracenej?
To je dobre, ze budes mit hlidani....jeste tak tu psychickou a financni pomoc, kdyby se nekde dalo sehnat.
3. led 2012 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno
Tata s nama nebydli, vidam ho obcas, ale sam ma ted dost problemu.
Jinak na to od mati sem zvykla..
Psychickou mam od nej kamaradky, ktera mi bude pomahat a s tema financema uvidime no...:slight_smile:
3. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat
No to jo, to máš pořádně složitý, hlavně teď to bydlení (taky jsem nepostřehla, že jsi psala, že tě mamka už někdy vyhodila)
3. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat A vis co? Mas to slozity, ale ja sem rada, ze te tu mame mezi sebou. A fandim ti. Vzdycky se mi libili bojovnici a verim, ze ty takovej malej bojovnik si. :slight_smile: Takze bojuj a nakonec tu vsechny na tebe budeme pysny. :slight_smile:
3. led 2012 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
leniczka_brno
Dekuju moc, bojovnice jsem byla vzdy :slight_smile:
A zrovna jsem pocitila silu jako predtim ne, ze to proste zvladnem a moc se tesim :slight_smile:)
3. led 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 Paji a kolik má paní roků? já neznám nikoho s Dow. syndromem...kamarádce vyšel 1:9, na plodovku nechtěla a má nádhernou zdravou holku....divný :slight_smile:
3. led 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek