• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
holky co provozujete za sport? já mám teda zatím zákaz, ale snad brzy pomine...necítím se nejlépe bez sportu...
3. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickaa.d ja chodim s dcerou plavat a ted se chystame na cviceni. vsechno pro dite, me do sportu nikdo nedostane, kdyz nepocitam denni prochazky s kocarkem :grinning:
3. led 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nadja73
Já měla zase celé těhu v takovém optimistickém tranzu, nic jsme si nepřipouštěla a říkala jsem si, že se mi nic nemůže stát.....a z tranzu mě vyrazil až ten fofr co se děl když se škrtil a mě porod nepostupoval ahlavně kvůli mému stresu, pak mi píchli epidurál, já nachvíli usnula a uvolnila se a když jsem začala cítit zase kontrakce tak byl malej zachvíli venku....ještě že mi ten epidurál daly, jinak rodím snad ještě teď.....
3. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 byla jsi hodne mlada a to si clovek nic nepripusti, ze by se mohlo stat. Bohuzel s vekem pribyvaji zkusenosti, clovek se vic zajima, vic cte, je na KO-NI-KO-VI :sunglasses: a pak zacne blbnout. Lepsi neznat, nevedet, necist..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickaa.d ahoj, ja zatial iba dlhsie prechadzky a fit-loptu, zvazujem bezky a po prvom trimestri by som chcela zacat gravidjogu. Inak co som citala, tehulky by nemali napr. lyze-koli padu, spinning - koli vysokej tepovej frekvencii.
3. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickaa.d pěší výlety a teď se chystám i na běžky, ale nebudu to přehánět. Myslím, že když se člověk nějak výrazně nezadýchá a nebo nespadne na už vyrostlé břicho, tak to neškodí.

Mimochodem, holky, kdy se tak ukáže to břicho? Žádná děcka ještě nemám, tak to bude ještě chvíli trvat, ne?
3. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karina1 Aha, zrovna jsem to dočetla, že říkáš, že by se lyže neměly... myslím ale, že když ještě nemám žádné břicho, tak to snad nevadí... později bych určitě byla hodně opatrná, to jo.
3. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pomalinku k vám nakukuju. Včera mi Dr. potvrdil těhotenství (cca 7. týden). Ale uvěřím, až bude po konci 1.trimestru. Na prvního prcka sme si museli počkat tři roky a tohle druhé mrně k nám přišlo poněkud nečekaně :dizzy_face:

@inara_ záleží na tom, jak moc máš pevné břišní svaly. Při prvním těhu to bylo tak na konci 4.měsíce.
3. led 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inara_ na bezky sa chystam aj ja, tie su vraj ok, iba lyze sa nedoporucuju - mozno koli tomu, ze v tej vacsej rychlosti su tie narazy / pady ovela tvrdsie (kamoska po lyzovacke potratila v 4mes., takze ja to urcite riskovat nebudem, a to som vasnivy lyziar..) Ale to poznas, co clanok, to ine rady ;)
3. led 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad dobra zprava. Dneska rano mi je zle na zvraceni, kez by to znamenalo, ze miminko je v poradku, stejne jako u moji holcicky :slight_smile:
Jinak na kontrolu jdu 20. ledna, objednala jsem se o trochu driv nez za 3 tydny a zkusim jinou dr. Ta moje zrovna ten den neordinuje a ja potrebuju pohlidat malou, aby se mnou tak brzo rano nemusela trajdat MHD. Tak jsem na to zvedava.
4. led 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

@ivkaj Gratuluji. :slight_smile:
@inara_ Já už bříško mám docela pěkný, ale to je následkem toho že už je to mé druhé těhu. Jinak v prvním jsem si na něho taky musela chvíli počkat.

@nadja73
No vidíš...to je dobrá zpráva. :wink:
4. led 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aktualizuji se:

rychetkami.........11tt...TP 25.7.......kontrola a odběr krve na NT testy 4.1
dashyyy ......... ..11tt.......TP 29.7.2012.......17.1. kontrola, 3.1. krev
Leniczka_Brno..10 tt.....TP 2.8.2012.......9.1. - kontrola, 18.1. NT+
Baibies........... 10tt........TP 1.8.2012 ......3.1. - odběry
Pajinka85....... 11tt....... TP 1.8.2012 ......16.1.-odběry
inara_ ..............10tt....... TP 4.8.2012 ...... 5. 1. kontrola
s.nek...............11tt........TP 28.7.2012.......23.1. kontrola+screening
denca2000 ..... 9tt ......TP 6.8.2012 ..... 21.12. odbery, 9.1. kontrola
lucikf.............. 9tt........TP 3.8.2012.........kontrola zatím nevím kdy
Dupik............. 9tt.......TP 3.8.2012.......3.1.poradna+odběry
neu.sona....... 9tt?.....TP 3.8.2012......kontrola 15.12.
aaandrejka0.....9.tt......TP 6.8.2012.......kontrola 5.1.2012
kovalda .......... 9tt .....TP 8. 8. 2012 .... 18.1. odběry, 23.1. poradna, 3.2. NT screening
Lucajda............ 9tt ......TP 9.8.2012.....16.12.kontrola
mmlenka...........9tt......TP9.8.2012.......kontrola 25.1.2012
JitushkaM........9tt.......TP 7.8.......kontrola + knížka + odběry 12.1.2012
aluskaasimon.....7tt.....TP 11.8.2012 ....kontrola ?
Brambora20.......9tt.....TP 13.8.....kontrola +knížka+odběry20.1.2012
jihajiha........... 7tt....... TP 12.8. .... kontrola asi 19.12.
lili_h.................7tt........TP 12.8......kontrola zatím nevím kdy
akvarela ............ 7tt .... TP ..??? .... kontrola 17. 1. 2012
4. led 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 za hodku mame s malou plavani, tak tam snad nevrnu :sunglasses: ale uz snidam, tak to bude dobry :wink:
4. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nadja73
Mě bylo špatně tak od 6 tt do 9 tt...a to bylo děsný. bylo mi zle, ale nezvracela jsem. Nemohla jsem nic jíst, kaorát suchý rohlík a banán. teď už je to lepší, ale pořád občas mám ten žaludek divný...
Tak ať plavání proběhně bez nehody. :wink: :wink:
Já se synkem taky byla párkrát na kurzu plavání pro miminka,ale on měl po tom vždycky děsnou rýmu, tak jsme to brzy vzdali. A ani se mu ve vodě moc nelíbilo.
4. led 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inara_ přesně tak, záleží to na pevnosti svalů a i tom jaké to břicho bude, u dcerky jsem měla šílený balón, každý se mě ptal, jestli nečekám dvojčata a břicho se mi začalo ukazovat někdy koncem toho prvního trimestru, ale jak bylo ve finále tak velké, tak mi popraskali svaly na břiše, tak jsem ho teď měla takové povyslé a jak se začala zvětšovat děloha bylo to vidět okamžitě, jak jsem byla navíc nastimulovaná hormony, kvůli IVF tak ta děloha byla fakt mega a teď už mám takový pupek, že už jsme to museli rodině říct o 2 týdny dřív než jsem chtěla, protože by to stejně poznali :slight_smile:
4. led 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 tak u Andrejky blila jak Amina :grinning: vzdycky az po snidani, ktere\a obsahovala nejaky mlecny vyrobek. Jenze ja jsem to podporovala, aby mi bylo spatne a mohla jsem byl klidna, ze je mimi v poradku :sunglasses: :grinning:
My chodime na plavani od 5. mesicu kazdy tyden a Andrejce se to myslim libi. A nemocna zatim jeste nebyla, tukam 3x na drevo :slight_smile:
4. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@s.nek ty brdo to je divny :slight_smile:) ja sport delala jeste pred mesicem zavodne, svaly na brise jsem mela famozni :D a pupek uz mam :D vypada fakt jak tehupupek, fotku uz jsem hazela. NECHAPUU :D takze jsem to taky musela rict, driv nez jsem chtela :slight_smile:
4. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitushkam
každá jsme jiná.... :wink: Buď na pupík pyšná. :wink: :wink:
Já vidím jak se mi zvětšuje, tak vím, že miminko roste.... :wink:
A co jsi provozovala za sport?
4. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
teda vás dočítat je někdy těžký! :slight_smile: Co vy toho nakecáte. :slight_smile:

Ad sport - nikdy jsem nebyla velkej sportovec, jezdila jsem akorát na kolečkových bruslích a chodila do bazénu. Ani jedno teď nedělám, upřímně jsem přes týden docela dost vyfluslá...až se mi energie zase vrátí (podle vypůjčené přiručky by k tomu mělo dojít!!!), tak začnu chodit na procházky a po 3. měsíci asi i občas plavat. Teď je ještě bojím infekce.
4. led 2012 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 jj jsem :D ale když se mě nějaká paní zeptá u doktora, jééé vy už jste ve 4 tém měsíci? to já jsem v pátém a zatím nic :D:D tak si připadám jako exot.

Jinak dělala jsem JUDO od svých 6ti let ;) (judo závodně)
Skáču padákem
jezdím na koni ;)
4. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Jinak sem si vzpomněla, že ses tu někdy ptala, jak je to s tou uzamčenou diskuzí. Většinou se to dělá tak, že se založí nová, soukromá a pak se ta stará uzamče. A to znamená jen to, že se tam nesmí přidávat další příspěvky...takže jestli někdo chce, aby se založila soukromá diskuze? Co vy na to holky?
4. led 2012 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inara_ Ahojky, určitě není pravda, že by se na lyže nemělo. Sport je naopak vhodný, ale samozřejmě opatrně, každá z nás ví, co si může dovolit. Moje teta lyžovala dokonce v 8.měsíce - je to hodně individuální.
4. led 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadja73 my taky s malou chodíme na plavání od půl roku a máme k tomu i dětskou saunu, teď už má skoro dva a půl a taky ještě taky nebyla vůbec nemocná. Teď máme "prázdniny" ale příští týden už kurz zase začíná tak se moc těším :slight_smile:
4. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leniczka_brno
No já bych proto asi byla, člověk nikdy neví, kdo nás může číst....a můžeš si výlévat srdce nad něčím aniž by to přečetla třeba nějaká sousedka, která na MK taky je.... Ale nechám to na ostatních.

@jitushkam
tý jo JUDO. :wink: Na něco takového bych potřebovala dát syna. ten má energie na rozdávání, pořád se chce prát s mým bráchou (24 let) a je k neutahání....
Na skok padákem by mě nikdo nedostal. A na koni jsem dříve občas jezdila, dokud měla teta koně...
Ale jinak moc sportu nedám. Přes léto teda kolečkové brusle-to miluju. Jízdu na kole, s přítelem jsme objížděli okolí. A občas jsme chodili hrát ricochet. Ale co jsme začala chodit do práce, tak už nic nestíhám.... :frowning2:
4. led 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitushkam no vidíš, tak třeba jen budeš mít prostě větší pupík, já měla i při prvním těhu obrovský, taky proti jiným dost brzy vidět a vůbec nechci domyslet, jaký bude teď :D ale je mi to fuk, hlavně že je medvídkovi dobře :slight_smile: asi to bude podobně jak se striema, prostě případ od případu, vrozené dispozice... a ty svaly to jen lehce ovlivňují, asi jako u strií mazání :slight_smile:
4. led 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak tu soukromou diskuzi založ a bude záležet na každým, jestli se tam přidá nebo bude chodit dál sem do veřejné. Já se tam přidám určitě. :slight_smile:

Jo a co je richochet? :slight_smile:
4. led 2012 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 no u těch lyží bych si nebyla tak jistá, nezáleží to totiž jen na tobě, můžeš být jakkoliv opatrná, ale vždycky se může najít někdo kdo to do tebe napere a neuděláš nic, já rozhodně na lyže nejdu i když jsem se moc těšila, ale dcerka dostala k vánocům lyže, tak budu učit ji na debil plácku :D
4. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitushkam To jsi teda velká sportovkyně - já sice cvičila jen každé ráno doma břišáky a musím říct, že mi to dost chybí, brala jsem to jako automatiku a teď mám útrum. Jinak do padáku bych nikdy nešla, bojím se výšek :grinning:
4. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@s.nek Já byla teď týden na lyžích a paráda. Máš sice pravdu v tom, že můžeš jet opatrně a nakonec to do tebe někdo napere, ale to bych pak nemohla vyjít pomalu ani na ulici, kdybych myslela na to nejhorší. Debil plácek mě pobavil :grinning:
4. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leniczka_brno
ricochet je něco jako squash. jen je místnost menší, malinký míček a menší pálky. A hraje se taky o zeď a ve dvou....
Byl to mazec. když jsme byla poprv, tak jsme se pak nemohla týden hnout. ale pak si tělo zvyklo. Ale je to hrozně moc poskakování a lítání z místa na místo a občas padání, tak teď už si to tedy netroufnu...
zkusím to založit, nevím jestli to budu umět..ještě jsem to nedělala.
4. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek