• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@majkali Díky za informace... já jsem o tom četla, jak to probíhá, ale netušila jsem, že je to zátěž pro mimčo. Zkusím si o tom ještě něco najít...
4. led 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@inara_
@majkali to jsem netušila, že to sladké může miminku vadit. Ale to musí být podobné jako když bych snědla třeba celou čokoládu nebo ne?

@nadja73
v diskuzi jsi už taky přidaná, tak jak budeš chtít...
4. led 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inara_ břicho vadí, až když je to ten buben, když je malý, tak nai ne, potože při hraní vsedě je harmonika nakloněná, spíš vadí to, že k hraní je potřeba zabrat silou
4. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Nevím, tak nápor cukru to asi je, ale snad ne tak velkej, mě spíš dělalo problém ten hnus polknout. Myslím, že panák tvrdýho by mimču uškodil víc.
4. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, POJĎTE VŠECHNY DO UZAVŘENÉ......nestíhám číst dvě diskuze :slight_smile:
4. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Děkujeme za novou NAŠI skupinu....
4. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali Vsude to probiha jinak....kamaradka na tom byla v Brne a rikala, ze je to hodne podobny Spritu. Nekde to redi vodou, nekde te to nechaji zapit vodou. I to mnozstvi se asi lisi...ja mam hodne rada sladky, takze me to asi vadit nebude. :slight_smile:
4. led 2012 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno já mám taky ráda sladký, ale tohle byl hnus fialovej. Tak snad ti dají něoc jiného než mě minule.
4. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leniczka_brno
Já jsem to vypila v pohodě. Nijak extra mě to nenakopávalo. Bylo to sladký hodně, ale znám teda horší věci....
Hlavně se toho neděs dopředu. někomu to vadí víc, někomu mín....někomu vůbec
4. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali a @pajinka85 Myslim ze nejvic me na tom bude vadit tech nekolik odberu krve za sebou...nez trochu sladky vody. :slight_smile:
4. led 2012 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 jé já myslela že Ti musim nejdřív napsat tak jsem to nezkoušela :grinning:
4. led 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy
já jsem se pokusila zadat všechny jména na která jsem narazila v posledních stránkách a v tabulce.....takže ty jsi byla mezi prvními. :wink:
4. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 no mému mimi sladke taky nechutná.. co jsem tehu nestrcila jsem do pusy nic extra sladkeho.. krome domacích buchet jako bábovka, perník..
4. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 my jsme meiy takhle taky 2 stejne diskuze a tu verejnou jsme uzavreli a byly jen an soukrome. Kdyz se tahle nezavre, tak v tom bude gulas :wink: :slight_smile:
4. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nadja73
To bude no....ale zase ještě všechny o tom neví, tak aby se nedivily, že máme uzavřenou diskuzi.
a nevím jak se to uzavírá...
4. led 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat To je nádherná fotka! Jsem ráda, že ses tak rozhodla. Budeš to mít trochu těžké, pokud si mamka bude stát stále na svém, že ti nepomůže, ale to miminko ti to 1000x vynahradí. :slight_smile:
4. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 myslim, ze ty jako zakladatelka tematu napises adminu, aby to zavreli. Chytre holky se podivaji do toho zavreneho tematu, pokud budou toto tema hledat, najdou zakladatele / tebe a napisou ti IP.
4. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás všechny zdravím, dnes jsem byla na kontrole, dostala jsem konečně těhu průkazku, ale pořád jsem ještě na neschopence. Podle UTZ jsem 7+3, podle MS 8+4, tak že se uvidí v pátek na ultrazvuku, jak rosteme :slight_smile: Dr říkal, že mě do práce pustí nejdřív až po velké UTZ v 11 - 13 týdnu. V pondělí jsem byla v práci donést část neschopenky, tak byla šéfová pěkně naštvaná a dnes mi řekla kolegyně, že prej se jí ta moje neschopenka nezdá, tak čekám kdy mi přijde kontrola. Dřív dělala personalistku a vyprávěla mi, jak na nějakou jejich zaměstnankyni poslala sociálku hned několikrát. Ale 10 hrozných dnů v nemocnici, prasklá cysta a k tomu pak špinění mi jako simulování nepřipadá. Řekla mi, že se s tím te´d moc nadělá, když je někdo těhotný. No čůza hrozná!!! Dr mi dal naštěstí vycházky od 8 - do 17 říkal že se to bere jako neomezené, ale radši si budu dávat pozor :wink: A ještě se jí nezdálo, že má neschopenku od obvoďáka, ale když mě z nemocnice pustili 23.12. a do 3 dnů jsem musela k Dr na potvrzení a gynekolog ordinoval až 27.12., tak se jinak nedalo. No nebudu se s ní stresovat, už mám co dělat abych zvládla zkouškové a jde to dost blbě, když je mi pořád blbě. No snad se udržím v sobotu na zkoušce a nepozvracím pana profesora :slight_smile:
4. led 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nadja73
tak já počkám do zítra a pokud nebude nikdo proti tak požádám Admina aby to tu uzavřel...
4. led 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h kdyz jsem byla na neschopence v prvnim trimestru, tark mi taky prisla kontrola. Ale jelikoz jsem poctivka, pekne vsechno dodrzovala (ve vlastnim zajmu), tak me nenachytali :slight_smile: Kdyz jsem to rekla sve gyndarce, tak rikala, ze jsem prvni tehotna, ktere prisla kontrola. Ja mela velmi omezene vychazky, ty je mas luxusni.
4. led 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDRAVÍM VŠECHNY MAMINKY KTERÉ MAJÍ TP V SRPNU...BYLA ZALOŽENA SOUKROMÁ SKUPINA TĚCHTO RODIČEK POKUD CHCETE PŘIDEJTE SE NAJDETE JI POD NÁZVEM: TP SRPEN 2012 :wink:
4. led 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@belunkaa
kdybys chtěla přidat, musím tě tam napsat, zakládala jsem diskuzi já. ale nevím jestli jsi taky těhulka na srpen nebo ne...

A VŠICHNI OSTATNÍ KDO CHTĚJÍ PŘIDAT NAPIŠTĚ MI IP
4. led 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak to vypada jako ze soukromou skupinu zalozila spis Belunkaa...moc teda nerozumim, proc tu jsou dve soukrome diskuze....

@belunkaa Belunko a do te tve diskuze nekdo chodi nebo jsi tam zatim sama? Protoze pokud vim, tak verejna je tu snad jen jedna diskuze s TP v srpnu 2012?
4. led 2012 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno tohle je ale skupina a ne diskuze :wink:
4. led 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Už si vás tu nějaký čas pročítám, ale protože se pořád bojím, abych to nezakřikla, tak jsem raději nepřispívala. Ale teď vidím, že to chcete zavřít, tak rychle píšu :slight_smile: . TP mám 2.8. podle poslední MS.
4. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@belunkaa
My máme založenou skupinu Srpňátka 2012 a vtom diskuzi TP srpen 2012.
Tuhle teda podle tebe skupinu jsem zakládala hned když jsem zjistila, že mám termín 1.8. takže byla nejspíš první....ale to je jedno. At si každý chodí kam chce. nás je v té soukromé diskuzi 31.
4. led 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@belunkaa
aha, už to chápu....že je založená jiná skupina..... tak to jo, ale tak mi už taky máme svoji skupinu my jsme srpňátka 2012
4. led 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkali Jé, tak to bydlíme od sebe asi 15 km - já bydlím v Černých Voděradech - kousek za Mnichovicema :slight_smile:
A koukám, že máš taky "zdravé" chuti jako já :slight_smile: - já mám chutě na pizzu, chipsy, uzeniny, ... :slight_smile:

@jambeko také nejsem pro očkování všeho ....A očkování tubery (to v porodnici) už je zrušené.
4. led 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni.. taky bych se ráda přidala do skupiny. Přiznám se bez mučení jsem na tom stejně jako ELNINA.. zatím jen pročítám. Na další kontrolu jdu příští pondělí, 9.1., kde bysme se měli domlouvat na testech a snad i průkazce. Jinak pořád ještě vstřebávám nádherný zážitek, kdy jse poprvé spatřila bijící srdíčko :confused: :dizzy_face: bylo to naprosto úžasné:slight_smile: Je moc fajn mít se s kým podělit a hlavně se něco dozvědět :astonished:
4. led 2012 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek