• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
Ahoj, holky, jak se máte? :slight_smile:
15. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, my jsme se přesunuli do soukromé diskuze. Kdyby jste chtěli přidat k nám, napiště mi IP (soukromou zprávu) já vás přidám.
15. dub 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici No já jsem právě od začátku byla přesvědčená, že to bude holčička nějak jsem to prostě cítila i podle všech výpočtů a tabulek to měla být holčina Terezka by to byla, ale přítel zase že ne, že je to kluk a když jsme byly na genetice na 3D UTZ tak nám tam paní doktorka potvrdila klučíka :grinning: Tak že ze svejma pocitama jsem byla úplně vedle, ale kamarádka mi zase říkala, že v podvědomí jsem to měla správně nastaveno, protože jsem nakupovala spíše klučičí věcičky :sweat_smile: Tak uvidím ještě se pokusím pozeptat u svého gynekologa, ale říkám si, že na té genetice by se snad seknout neměli :confused: No však uvidíš, doktor ti říkal že dle všeho holčička tak to bude určitě holčička :wink:
Já mám taky velice divoké miminko :grinning: co ten v bříšku děla hotová spartakiáda :grinning: tak, že třeba budu též rodit dříve než toho 30.8. :wink:
15. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Já vím jsi hodná, už u vás v soukromé diskusi jsem jen k vám moc nepíšu spíš k vám chodím pro inspiraci a rozumy, protože jako prvorodička hltám informace a snažím se vybrat si z toho kvanta to co by nám mohlo vyhovovat :wink:
15. dub 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia Ja zadne vypocty nedelala,proste jen pocity,...a Tatka to tak citi take.U kluka jsem to citila uplne stejne od sameho zacatku,take jsme planovali prvniho kluka.....a na ultrazvuku mi kluka potvrdili az na 8 mes,...jinak se vubec nechcel ukazat.Ale ja to vedela a nechapu s jakou jistotou jsem od zacatku nakupovala vse pro kluka a rikala mu jmenem,a zdali se mne sny o klukovi a ted o holce,....Na genetice by se splest asi nemeli....Divoke ditko mam take,...furt v pohybe,az syn ma ze mne strach a nechce mne chytnout za brisko,ze se boji aby ho Bianka nekopla. :slight_smile: A co pak si vice prejete vy?
15. dub 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici No podle toho jak se přítel tvářil tak je velice spokojen, že čekáme syna a já toho svého koníka miluju od začátku a bylo mi úplně jedno jestli kluk nebo holčička, hlavně, že je zdravé :wink: Na té genetice při prvním měření mi totiž zjistili, že v pupečníku chybí jedna céva a tudíž bylo větší riziko, že bude mít špatné srdíčko i ledviny, ale pan doktor mě utěšoval, že to do toho 20. týdne doroste, až k němu půjdu zase na kontrolu a měl pravdu, tak že mi spadnul obrovskej kámen ze srdce, když jsme se dozvěděli, že je naprosto v pořádku :wink: Začínám si to těhulkování konečně trošku užívat :slight_smile: jediné co mi kalí radost je že mám hodně nízko placentu a tak musím dávat velký pozor :unamused:
Tak to je vážně úžasné, že jste to takhle poznali :slight_smile: někdo to prostě vycítí správně :wink: Máte ode mě velkej obdiv :wink:
15. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miatia Tebe si pamatuji. :slight_smile: Vím, že ty tam jsi. :wink:
15. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miatia Moc děkuju, snad spolupracovat bude :D A určitě se hned pochlubím :slight_smile: bych nevydržela nechat si to jen pro sebe :D s těmi triply a genetikou nevím... podle toho co holky říkali, tak na triply je doktor posílal standardně a jen pokud pak vyšli hodně špatně, tak na další vyšetření... asi to podle mě záleží hodně na dr a jak to má ve zvyku :slight_smile:
no uvidím co mi v to úterý řekne... a dík za typ s foťákem.. schválně si ho sebou vezmu, ale stehně pochybuju, že něco vyfotím :D sama se sebou budu mít co dělat :slight_smile:
15. dub 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 Nj taky bych v ten moment asi moc nevyfotila, ale pohled to byl teda skvělej :grinning: tak se budu těšit na dobré zprávičky :slight_smile: Jo a stím, že to záleží na dr máš asi pravdu protože jak to tu tak pročítám tak každej to dělá trošku jinak :wink:
15. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia když já se na všechno tak strašně moc těším a jsem nedočkavá, jak to vše dopadne :slight_smile: už chci, aby bylo to úterý ... jen by mě zajímalo, jestli mi to nadšení vydrží až do konce těhu :D hlavně v létě s tím pupkem :D
15. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 Jo taky se vždycky nemůžu dočkat každé kontroly :sweat_smile: hlavně, že uvidím toho svého prďolku :wink: Tak že ti to přeju to těšení je totiž nejhezčí :wink: Jo z toho léta mám taky docela hrůzu :confused: jestli budou hice tak to bude masakr :fearful:
15. dub 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 Taky je u vás tak hnusně? Tady od rána cedilo a teď to vypadá, že už konečně troška přestalo, ale slizko je tam pořád :unamused:
16. dub 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia U nás je od včerejška stále jen zataženo a sem tam spadne pár kapek... takže sice neprší, ale na příjemnou jarní procházku to teda dneska nevidím :D Ideál by bylo zalézt do postele a nevylézat ... ale za chvíli musím do práce, takže mám smůlu :/
16. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co ten náš srazík? Doufám, že to klapne, jen vybrat vhodné místečko :slight_smile: Dost se těším a snad z toho nesejde.
16. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 jéjda já jsem moc ráda, že jsem na neschopence a že do práce nemusím, soucítím s tebou :unamused:
Já musela vyrazit do města a něco málo pokoupit a též zaplatit inkaso tak že zima a déšť mě taky nemunula :angry:
16. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tak já si dnes střihla pátek 13.Undecided

Dnes jsme měli zápis do Mš, tak snad kdybychom neměli známou, díky tomu, že jsem doma dál, by nás taky nevzali, ale snad je to jen Bububu..

U Mudry nic moc, proběhla 3-letá, kdy na oči nechtěl spolupracovat, masáž na Prevenar, pak teda se jí nelíbily Adíkovo varlátko, že je jedno výš, než by mělo být...

Následně jsme ujížděli k mamce, kde čekala poradna ještě mně a v tramvaji byl docela Adýs výživný, envím, co to do něj vjelo, prostě hysterák jak hrom, on chce koblih-já furt, že nemám, málem mi urval uši kabelky, tak jsem ho důrazně upozornila, at toho nechá, tak začal ječet jak na lesy a zvedl se chlap asi 55let a oznámil mi z fleku, že jsem Piča....

Totálně v šoku zda mu mám vrazit nebo co, jsem se ohradila, co si to dovoluej a jeslti je normální, nespíš nebyl...ale vystoupil...fakt nějaký mimoň...ale vykolejilo mně to dokonale v mém hormonálně vybouřeném stavu...

Následně na poradně ok, malý má už 700g, čípek uplně nezkrácen, nějakých 32mm, supr...

Odpo jsme vyjeli do Tesca, dostala jsem od Petky 700kc v poukázkách na oblečení a malému chtěla kouit nějaké příslušenství k dř.vláčkodráze za penízky k nar....

A baba mně natáhla o 130kc.

Tak jsem tu před chvílí bulela, že si koupím jednou za čas uzenou makrelu a baba místo nacvaká 15deka, tak kilo15deka a mám jí za 150kc.

Manža se už na mně nemoh dívat a jel to vyřídit, at typeníze vrátí zpět...pže mně uplně přešla na tu rybu chut!!!!

No fakt, svět je tak zkaženýýýýýýýýýýýýýýýý

nebo jsem z jiné planety já???????
16. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia já jsem ještě do června v práci. Sice jen na poloviční úvazek, ale i tak je to občas hrozně únavný a večer jsem ráda, že jsem v posteli :slight_smile: Ale penízky jsou potřeba a hlavně teď, když je potřeba vše nakoupit :slight_smile:
16. dub 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 No to mi povídej jak jsou penízky potřeba :unamused: taky by se mi šikly, ale k vůli té placentě musím být na neschopence :angry: a taky v práci zvedáme těžké krabice tak doktor ani já jsme nechtěli nic riskovat :confused: víš jak vše pro prďolku :grinning: a co že to děláš za práci?
16. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chci se zeptat,jestli už všechny cítíte pohyby?já zatím bohužel nic,i když je ufounče docela živé,ale mám placentu na přední straně.Podle dr,je to tím,ale stejně si myslím,že už bych mohla něco cítit :zipper_mouth: díky za info :wink:
16. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 No tak to je mazec :unamused: měla jsi opravdu ošklivý den se ti vůbec nedivím, že jsi z toho smutná :confounded: Ti lidi jsou dneska vážně neuvěřitelný svině :angry: někdy člověk nestačí zírat!
16. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis Ahojky tak drobka jsem cítila už od 17tt :wink: ale každá to máme jinak a s tou placentou má dr naprostou pravdu vůbec se neboj za chvíli určitě pohyb zaznamenáš jen možná nebude tak silný k vůli té placentě :wink:
16. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 No tak to jsi teda měla hrozný den :( Se ti vůbec nedivím, mě by to taky pořádně rozhodilo... A z jiný planety nejsi. Chlapa v tramvaji bych na tvým místě pořádně praštila ať se vzpamatuje a stará se o svoje věci! A v těch obchodech se dnes snaží oškubat každýho! Tak doufám, že jim to manžel pořádně omlátil o hlavu!
16. dub 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia Tak s tou placentou je to jasný. Jen se pěkně šetři :slight_smile: Teď dělám každý odpoledne v prodejně s chovatelskými potřebami. Sedím za pultem a v mezičase se starám o administraci :slight_smile: Je to spíš rodinná záležitost...
16. dub 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 Aha tak to máš dobrý ne? Práce docela hezká :slight_smile: a jestli to máte jako rodinej podnik tak ještě lepší :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis no já pohyby cítím zhruba něco přes týden, ale teď o víkendu už jsou to pořádné kopance, že i bříško mi poskakuje :slight_smile: Ale jak psala miatia, určitě se neboj. I dr určitě ví, co říká. Uvidíš, že za pár dnů už bude prcek kopat jak divý :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia No já si na práci nestěžuju, jen občas mě to docela zmáhá :slight_smile: Ale baví mě to, takže dokud to půjde tak tam určitě budu :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 To je jasný pokud to tam dáváš tak penízky jsou dobrý :wink: s tou únavou věřím a máš můj obdiv :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky,snad už se brzo dočkám :slight_smile: od začátku jsem měla problémy,tak se asi víc pozoruju a zbytečně bojím :grinning: a jestli můžu,ráda bych k vám občas nakoukla :dizzy_face:
16. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia tak zatím to jde a když si stěžuju, tak se pak utěšuju, že aspoň můžu pak pořádně nakupovat :D
16. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis kdybys věděla jak se pozoruju a občas stresuju já, tak bys to vůbec neřešila :grinning: :grinning: Někdy si říkám, že už to fakt přeháním a hlavně než mám jít na kontrolu k dr. to se vždycky stresuju, jestli není něco špatně atd. třeba dneska je to se mnou děs, na kontrolu jdu zítra a neustále přemýšlím co všechno mi může dr. říct...
16. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek