• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@luciasek87 Jo no to člověka potěší, že může aspoň pak nakoupit co přebuje :grinning: dneska jsem vletěla do drogerie a nakoupila tam pár věciček měla jsem z nich radost jak malá holka :grinning:
16. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia jj už jsem ti to zkontrolovala v albíčku :slight_smile: budu muset taky nafotit těch pár věciček co mám :slight_smile:
16. dub 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 No zatím toho není moc, ale pěkně pomaloučku to přibývá nechci všechno kupovat naráz :grinning: to bych se z toho asi pomátla a peněženka by dostala šok :grinning: Jo taky nafoť, ať se mám čím kochat :wink: Dnes jsem koukala v lékárně na ten Sudokrem a Bepanthen též bych chtěla pořídit , ale zatím je čas :slight_smile:
16. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepanthen muzu fakt doporucit,nam se osvecil na 100 procent.Ja u prvniho take nakoupila preden nejakou drogerku a tesila se z toho jak male ditko,...ale pak jsem byla zklamana,i kdyz ne z drogerky.Ditko melo atop.ekzem,tak jsem nic z toho nepouzila.Nastetsi jsem toho pred porodem nenakoupila tolik.Ted mam skoro vse po klukovi,neco po neteri a neco ted dokupuji.Hadrriky ani moc nepotrebuji ale kocar a vajicko.
Vy uz mate kocar nektera?
17. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia Tak to máš teda pravdu :D vítr v peněžence taky nechci mít :slight_smile: Jinak máme za sebou dnešní kontrolu a vše je v pořádku ... a asi budem mít holčičku! A dostala jsem žádanku na cukrovku... to bude boj :D
17. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici Tak to mi nemáme po kom dědit, takže vše musím nakoupit... ale těším se na to, jen kdyby to vše nebylo tak drahý :( Jinak kočár zatím nemáme. Přítel ho chce kupovat sám a nechce slyšet o tom, že bych se já do toho pletla... tak s hrůzou čekám co vybere :D
17. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 Jééé tak to je moc krásný, že holčičku :slight_smile: jsem ráda, že je vše v pořádku :wink: Já ještě na cukrovku poslána nebyla, ale čekám to každou kontrolu :grinning:
Ty tak to je hustý, že do toho výběru kočárku nemůžeš mluvit :unamused: vždyť s tím budeš jezdit hlavně ty :confused: Já mám výhodu, že pracovala v kojeneckém oddělení tudíž znám sortiment a kočárky si dokážu posoudit sama tak že přítel výběr nechal vice méně na mě :wink: Ale třeba tě překvapí a vybere dobře :wink:
17. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici Tak já to s tou drogerkou taky nepřeháněla koupila jsem neparfemovanou řadu s tím, že se hodí i pro alergiky tak to snad využiju :wink: též jsem z toho měla obrovskou radost :grinning: To máš výhodu, že už dítko máš a druhé mimčo má po kom dědit :wink: my se spoléháme jen na hodné tetičky, přátele, rodinu, ale stejně si většinu musíme koupit samy :grinning:
Akorát dneska jsme si byli u přátel pro ojetý kočárek není sice už moc krásný, ale budeme jej mít jako náhradní, teréní a na balkon :wink: jako bonus jsme k tomu dostali autosedačku vajíčko z čehož jsem měla vážně radost protože nemusíme kupovat :wink: Jinak kočárek mám zamluvený za celkem rozumné penízky to víš slevička se šikne :sweat_smile: a čeká na mě v mé bývalé práci, až si jej vyzvednu :slight_smile:
17. dub 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia jj jsem strašně ráda, že je vše v pořádku, dr říkal, že máme malou boxerku :grinning: :grinning: neustále máchala ručičkama v pěst :slight_smile: Přítel to prostě pojal jako svoji povinnost a nechce si do toho nechat mluvit. Tak mi nezbývá než doufat... To máš fajn, aspoň máš přehled. Já ve všem strašně tápu a bojím se u všeho, abych nenakoupila špatně :unamused:
17. dub 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 A tak nikdy jsi se kolem toho nemotala tak se nediv :wink: já už v branži pracuju 8 let tak že se tak nějak orientuju :slight_smile: Ale tak uvidíš může chodit s ním a nenápadně mu říkat co by se ti tak líbilo a uvidíš, že nakonec to sice přítel koupí, ale vlastně si vyberete oba :grinning: Tak to máš skvělé, že máte takové divoké miominko :wink: můj koník ten je taky docela hodně divokej hlavně večer to má nejvíc práce :grinning:
17. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia o to jsme se s těma kočárkama snažila, ale marně :slight_smile: on mě prostě u těch kočárků nechce ani vidět :grinning: vůbec nevím co mu to vlezlo do hlavy... spíš mi to přijde tak, že má snad už něco vybraný a nechce mi to prostě říct ... jj večery jsou u nás taky nejživější. V momentě, kdy já jsem v klidu tak prďolka musí dávat o sobě vědět :slight_smile:
17. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 No tak to ti potom nezbývá než doufat, že to bude ok a vybere dobře :grinning: No to já nevím co to ty naše miminka mají, že večer takhle divočej :grinning: vždycky mu říkám, že je po večerníčku a že má dávno chrnět :wink:
17. dub 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia Tak namluvit prckovi, že je po večerníčku jsem ještě nezkoušela :slight_smile: to já vždycky, že už i maminka by se ráda vyspala :grinning: ale taky to nefunguje :grinning: vždycky musím počkat než se vyřádí, jinak lehnout a v klidu ležet opravdu nehrozí :angry:
17. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 tak to já si just lehnu a převaluju se z boku na bok a pevně vždycky doufám, že ho to brzo přestane bavit :grinning: obvykle marně :grinning:
17. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87
To je vzdycky radost,nakupovat cokoliv pro ditko,....No ja si take neumim predstavit ze muj manzel vybiral sam kocar bezemne....ufky,nevim jak by to dopadlo,.....Ale tak treba budes mile prekvapena a budes rada ze ti alespon s timhle odpadla jedna starost.. :wink:
17. dub 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia
Tak to je super,ze uz mas vybrane kocarky,...Ja si take myslim,ze se v dnesne dobe nevyplati kupovat uplne nove,...ditko z toho raz dva vyroste.Pri prvnim jsem mela take z inzeratu,klukovi poslouzil do pul roku,uplne presne do doby kdy zacal sedet a to uz jsem mela pripravene skoro nove golfky.Kocar je ted ve spatnem stavu,tak chci koupit jiny,take z inzeratu.
17. dub 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia Tak to já na tom boku prostě nevydržím. V momentě kdy si tak lehnu, tak začne protestovat a řádí ještě víc :grinning:
17. dub 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici Ono je nad tím asi lepší nepřemýšlet :slight_smile: Stejně jsem si chtěla kupovat ještě i nějaký levný z bazárku k našim, abysme nemuseli kočárek neustále převážet ... budoucí babička na něj chce přispět, tak proč bych jí v tom bránila :angry:
17. dub 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici No pokud s tím máš dobré zkušenosti tak proč ne :wink: já si prez net obědnala cestovní postýlku a vypadá luxusně zrovinka dnes mi došla :slight_smile: Jinak já doufám, že ten kočárek co budem mít mi vydrží i na druhé mimi :grinning:
17. dub 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87
je lepsi kdyz koupis za kacku starsi kocarek na chalupu,...mi meli u babicky pri klukovi po neteri starej,stoletej kocar a sluzbu nam udelal dost.V kufru vzdy bylo sot veci pro mimco a pro mne kdyz jsme jezdili k babicce na par dni i s cestovni postylkou,a v zime ani nemluvim,kolik jsme toho vozili sebou,kocar nevim kam by jsme dali.Nam ted babicka taky chce zaplatit kocar.Nenechala se ukecat ani na pulku,tak alespon jsem ji ukecala na kocar levnejsi z inzeratu a radeji at zbytek penez necha na pliny.
17. dub 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 mě přijde, že když si lehnu na bok tak to není tolik cítit, teď mám třeba podložená záda a na pul sedím na půl ležím a kope jak karatista :grinning:
17. dub 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia
Cestovni postylka je fakt supr vecicka,nemohu si ji vynachvalit,kolik hodne nam poslouzila jak na cestach,na prazdninach,tak i doma jako na hrani.Ted je uz trosku ve stadiu rozkladu konstrukce,vypadavajitycky,ale nekdo sikovnej to vymysli a udelala,dam di za levne nekam do bazarku a u kamosky mam vyhlidnutou jinou,malo pouzivanou a chce se ji zbavit.Kluk v ty postylce hodne radil,..S kocarkem od prvniho mimi na druhe jsem nepocitala ze vydrzi,jelikoz jsem ho kupovala po dvou detech a ani jsme nejak brzo neplanovali druhe ditko,...tak me to nebolelo,.....ALE zadarilo se ,plany se meni.....a druhe ditko se pripravuje na cestu :wink: :slight_smile: a tesime se na nej
17. dub 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici však já to tak myslela, že nic drahýho... hlavně aby to jezdilo :grinning: a naši si stejně nic drahýho dovolit nemůžou, jen mamka chce mít pocit, že koupila něco užitečnýho a o čem může říct i venku, že to koupila ona... pliny, kosmetiku a drobnosti ona proste nebere... že to si můžu koupit sama...
17. dub 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia tak když jsem v té poloze jak popisuješ, tak to jsou u nás taky pořádný kopance.... ale nic nepříjemnýho, ale jakmile jsem na tom boku, tak je mi to právě strašně nepříjemný a ještě intenzivnější. Jako by mělo strach že ho chci zalehnout :grinning:
17. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia
@luciasek87
Jinak s tema kopancama jsme na tom uplne stejne,.staci lehnout a v prubehu 30 vterin vi ze mam klid a uz se jde hrat fotbal,a toje fakt mazec a je jedno jestli lezim na boku nebo na zadech.I ted jede ,..a vlni se pekne...a to jen pohodlne sedim.... :grinning:
17. dub 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici , @luciasek87 jáj holky ať žijou kopance :grinning: Jinak tu postýlku vám ukážu aspoň na obrázku :wink: ať z toho taky něco máte :grinning: ta modrá :grinning:
17. dub 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miatia Tak ta vy padá opravdu dobře, asi za tebou budu chodit pro rady a inspiraci :grinning: jen budu muset volit jinou barvičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia
Vypada hezky a kvalitne....je to dobra vec
17. dub 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 ó děkuji za důvěru :slight_smile: ani nevím jestli si to zasloužím :grinning:
@missymici a tobě děkuji za pochvalu :wink:
17. dub 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek87 , @missymici Holky tak mě napadlo mám i soukromou diskusi :wink: jestli budete chtít tak můžete i k nám já vás přidám, když řeknete, není nás tam moc, ale hezky si tam drbníme :grinning:
17. dub 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek