Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
miatia
16. dub 2012
@luciasek87 Jo no to člověka potěší, že může aspoň pak nakoupit co přebuje 😃 dneska jsem vletěla do drogerie a nakoupila tam pár věciček měla jsem z nich radost jak malá holka 😃
luciasek87
16. dub 2012
@miatia jj už jsem ti to zkontrolovala v albíčku 🙂 budu muset taky nafotit těch pár věciček co mám 🙂
miatia
16. dub 2012
@luciasek87 No zatím toho není moc, ale pěkně pomaloučku to přibývá nechci všechno kupovat naráz 😃 to bych se z toho asi pomátla a peněženka by dostala šok 😃 Jo taky nafoť, ať se mám čím kochat 😉 Dnes jsem koukala v lékárně na ten Sudokrem a Bepanthen též bych chtěla pořídit , ale zatím je čas 🙂
missymici
17. dub 2012
Bepanthen muzu fakt doporucit,nam se osvecil na 100 procent.Ja u prvniho take nakoupila preden nejakou drogerku a tesila se z toho jak male ditko,...ale pak jsem byla zklamana,i kdyz ne z drogerky.Ditko melo atop.ekzem,tak jsem nic z toho nepouzila.Nastetsi jsem toho pred porodem nenakoupila tolik.Ted mam skoro vse po klukovi,neco po neteri a neco ted dokupuji.Hadrriky ani moc nepotrebuji ale kocar a vajicko.
Vy uz mate kocar nektera?
luciasek87
17. dub 2012
@miatia Tak to máš teda pravdu 😃 vítr v peněžence taky nechci mít 🙂 Jinak máme za sebou dnešní kontrolu a vše je v pořádku ... a asi budem mít holčičku! A dostala jsem žádanku na cukrovku... to bude boj 😃
luciasek87
17. dub 2012
@missymici Tak to mi nemáme po kom dědit, takže vše musím nakoupit... ale těším se na to, jen kdyby to vše nebylo tak drahý 😞 Jinak kočár zatím nemáme. Přítel ho chce kupovat sám a nechce slyšet o tom, že bych se já do toho pletla... tak s hrůzou čekám co vybere 😃
miatia
17. dub 2012
@luciasek87 Jééé tak to je moc krásný, že holčičku 🙂 jsem ráda, že je vše v pořádku 😉 Já ještě na cukrovku poslána nebyla, ale čekám to každou kontrolu 😃
Ty tak to je hustý, že do toho výběru kočárku nemůžeš mluvit :-| vždyť s tím budeš jezdit hlavně ty =-) Já mám výhodu, že pracovala v kojeneckém oddělení tudíž znám sortiment a kočárky si dokážu posoudit sama tak že přítel výběr nechal vice méně na mě 😉 Ale třeba tě překvapí a vybere dobře 😉
miatia
17. dub 2012
@missymici Tak já to s tou drogerkou taky nepřeháněla koupila jsem neparfemovanou řadu s tím, že se hodí i pro alergiky tak to snad využiju 😉 též jsem z toho měla obrovskou radost 😃 To máš výhodu, že už dítko máš a druhé mimčo má po kom dědit 😉 my se spoléháme jen na hodné tetičky, přátele, rodinu, ale stejně si většinu musíme koupit samy 😃
Akorát dneska jsme si byli u přátel pro ojetý kočárek není sice už moc krásný, ale budeme jej mít jako náhradní, teréní a na balkon 😉 jako bonus jsme k tomu dostali autosedačku vajíčko z čehož jsem měla vážně radost protože nemusíme kupovat 😉 Jinak kočárek mám zamluvený za celkem rozumné penízky to víš slevička se šikne :-N a čeká na mě v mé bývalé práci, až si jej vyzvednu 🙂
luciasek87
17. dub 2012
@miatia jj jsem strašně ráda, že je vše v pořádku, dr říkal, že máme malou boxerku 😃 😃 neustále máchala ručičkama v pěst 🙂 Přítel to prostě pojal jako svoji povinnost a nechce si do toho nechat mluvit. Tak mi nezbývá než doufat... To máš fajn, aspoň máš přehled. Já ve všem strašně tápu a bojím se u všeho, abych nenakoupila špatně :-|
miatia
17. dub 2012
@luciasek87 A tak nikdy jsi se kolem toho nemotala tak se nediv 😉 já už v branži pracuju 8 let tak že se tak nějak orientuju 🙂 Ale tak uvidíš může chodit s ním a nenápadně mu říkat co by se ti tak líbilo a uvidíš, že nakonec to sice přítel koupí, ale vlastně si vyberete oba 😃 Tak to máš skvělé, že máte takové divoké miominko 😉 můj koník ten je taky docela hodně divokej hlavně večer to má nejvíc práce 😃
luciasek87
17. dub 2012
@miatia o to jsme se s těma kočárkama snažila, ale marně 🙂 on mě prostě u těch kočárků nechce ani vidět 😃 vůbec nevím co mu to vlezlo do hlavy... spíš mi to přijde tak, že má snad už něco vybraný a nechce mi to prostě říct ... jj večery jsou u nás taky nejživější. V momentě, kdy já jsem v klidu tak prďolka musí dávat o sobě vědět 🙂
miatia
17. dub 2012
@luciasek87 No tak to ti potom nezbývá než doufat, že to bude ok a vybere dobře 😃 No to já nevím co to ty naše miminka mají, že večer takhle divočej 😃 vždycky mu říkám, že je po večerníčku a že má dávno chrnět 😉
luciasek87
17. dub 2012
@miatia Tak namluvit prckovi, že je po večerníčku jsem ještě nezkoušela 🙂 to já vždycky, že už i maminka by se ráda vyspala 😃 ale taky to nefunguje 😃 vždycky musím počkat než se vyřádí, jinak lehnout a v klidu ležet opravdu nehrozí ]-(
miatia
17. dub 2012
@luciasek87 tak to já si just lehnu a převaluju se z boku na bok a pevně vždycky doufám, že ho to brzo přestane bavit 😃 obvykle marně 😃
missymici
17. dub 2012
@luciasek87
To je vzdycky radost,nakupovat cokoliv pro ditko,....No ja si take neumim predstavit ze muj manzel vybiral sam kocar bezemne....ufky,nevim jak by to dopadlo,.....Ale tak treba budes mile prekvapena a budes rada ze ti alespon s timhle odpadla jedna starost.. 😉
missymici
17. dub 2012
@miatia
Tak to je super,ze uz mas vybrane kocarky,...Ja si take myslim,ze se v dnesne dobe nevyplati kupovat uplne nove,...ditko z toho raz dva vyroste.Pri prvnim jsem mela take z inzeratu,klukovi poslouzil do pul roku,uplne presne do doby kdy zacal sedet a to uz jsem mela pripravene skoro nove golfky.Kocar je ted ve spatnem stavu,tak chci koupit jiny,take z inzeratu.
luciasek87
17. dub 2012
@miatia Tak to já na tom boku prostě nevydržím. V momentě kdy si tak lehnu, tak začne protestovat a řádí ještě víc 😃
luciasek87
17. dub 2012
@missymici Ono je nad tím asi lepší nepřemýšlet 🙂 Stejně jsem si chtěla kupovat ještě i nějaký levný z bazárku k našim, abysme nemuseli kočárek neustále převážet ... budoucí babička na něj chce přispět, tak proč bych jí v tom bránila ]-(
miatia
17. dub 2012
@missymici No pokud s tím máš dobré zkušenosti tak proč ne 😉 já si prez net obědnala cestovní postýlku a vypadá luxusně zrovinka dnes mi došla 🙂 Jinak já doufám, že ten kočárek co budem mít mi vydrží i na druhé mimi 😃
missymici
17. dub 2012
@luciasek87
je lepsi kdyz koupis za kacku starsi kocarek na chalupu,...mi meli u babicky pri klukovi po neteri starej,stoletej kocar a sluzbu nam udelal dost.V kufru vzdy bylo sot veci pro mimco a pro mne kdyz jsme jezdili k babicce na par dni i s cestovni postylkou,a v zime ani nemluvim,kolik jsme toho vozili sebou,kocar nevim kam by jsme dali.Nam ted babicka taky chce zaplatit kocar.Nenechala se ukecat ani na pulku,tak alespon jsem ji ukecala na kocar levnejsi z inzeratu a radeji at zbytek penez necha na pliny.
miatia
17. dub 2012
@luciasek87 mě přijde, že když si lehnu na bok tak to není tolik cítit, teď mám třeba podložená záda a na pul sedím na půl ležím a kope jak karatista 😃
missymici
17. dub 2012
@miatia
Cestovni postylka je fakt supr vecicka,nemohu si ji vynachvalit,kolik hodne nam poslouzila jak na cestach,na prazdninach,tak i doma jako na hrani.Ted je uz trosku ve stadiu rozkladu konstrukce,vypadavajitycky,ale nekdo sikovnej to vymysli a udelala,dam di za levne nekam do bazarku a u kamosky mam vyhlidnutou jinou,malo pouzivanou a chce se ji zbavit.Kluk v ty postylce hodne radil,..S kocarkem od prvniho mimi na druhe jsem nepocitala ze vydrzi,jelikoz jsem ho kupovala po dvou detech a ani jsme nejak brzo neplanovali druhe ditko,...tak me to nebolelo,.....ALE zadarilo se ,plany se meni.....a druhe ditko se pripravuje na cestu 😉 🙂 a tesime se na nej
luciasek87
17. dub 2012
@missymici však já to tak myslela, že nic drahýho... hlavně aby to jezdilo 😃 a naši si stejně nic drahýho dovolit nemůžou, jen mamka chce mít pocit, že koupila něco užitečnýho a o čem může říct i venku, že to koupila ona... pliny, kosmetiku a drobnosti ona proste nebere... že to si můžu koupit sama...
luciasek87
17. dub 2012
@miatia tak když jsem v té poloze jak popisuješ, tak to jsou u nás taky pořádný kopance.... ale nic nepříjemnýho, ale jakmile jsem na tom boku, tak je mi to právě strašně nepříjemný a ještě intenzivnější. Jako by mělo strach že ho chci zalehnout 😃
missymici
17. dub 2012
@miatia
@luciasek87
Jinak s tema kopancama jsme na tom uplne stejne,.staci lehnout a v prubehu 30 vterin vi ze mam klid a uz se jde hrat fotbal,a toje fakt mazec a je jedno jestli lezim na boku nebo na zadech.I ted jede ,..a vlni se pekne...a to jen pohodlne sedim.... 😃
miatia
17. dub 2012
@missymici , @luciasek87 jáj holky ať žijou kopance 😃 Jinak tu postýlku vám ukážu aspoň na obrázku 😉 ať z toho taky něco máte 😃 ta modrá 😃
luciasek87
17. dub 2012
@miatia Tak ta vy padá opravdu dobře, asi za tebou budu chodit pro rady a inspiraci 😃 jen budu muset volit jinou barvičku 😃 😃 😃 😃 😃
missymici
17. dub 2012
@miatia
Vypada hezky a kvalitne....je to dobra vec
miatia
17. dub 2012
@luciasek87 ó děkuji za důvěru 🙂 ani nevím jestli si to zasloužím 😃
@missymici a tobě děkuji za pochvalu 😉
miatia
17. dub 2012
@luciasek87 , @missymici Holky tak mě napadlo mám i soukromou diskusi 😉 jestli budete chtít tak můžete i k nám já vás přidám, když řeknete, není nás tam moc, ale hezky si tam drbníme 😃

Začni psát odpověď...

Odešli