• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
autor
@dupik
aha...tak to nebude mít Honza radost :grinning:
2. pro 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik to je zajímavý my spolu spíme pořád jen o fous opatrněji a dr. říkal, že s tím není problém ani takhle kamarádky co jsme se bavily vždy měly vše ok :unamused: to je mi Tě líto :unamused:
2. pro 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy po prvním těhu,kdy jsme měli zákaz po celé těhu mi to ani nepřijde....už jsme se naučili alternativám..:slight_smile: ale nevím, no..těžko doktor od doktora, spíšto bude o tom,že jsemměla komplikace a tak je moje mudr opatrná i při druhém...ale švagrovka je jak z knížky, tak nevím..stejně jako ten utrogestan,plno žen to nebere, ale já jsem za to ráda..
2. pro 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 spíš se poraď se svým dr. na kontrole... ten můj říkal, že skutečně nevidí důvod proč ne jen teďka po těch stěrech jsme si měli dát dva dny pauzu kvůli výtoku, ale jinak se prý nemusíme nijak zvlášť omezovat jen prý nemá moc přirážet.. asi je to taky dost individuální
2. pro 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik tak je jasný, jestli se Ti tohle stalo, že bude opatrnější to je jasný a je to i dobře.. neumím si to jen dost dobře představit asi je to hodně o představivosti partnerů co?
2. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy
zeptám se...a zatím budeme opatrně. Já teda nemám moc chuť..jsem totiž pořád strašně ospalá...
2. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy určite, taky bych poradila poradit se se svým doktorem..pokud mu důvěřujete, tak není v ničem problém!!
2. pro 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Jj, nejde to vydržet to neříct. Teď jsem mluvila se ségrou a měla jsem co dělat, abych jí to neřekla :slight_smile: Ale když to řeknu manželovi, tak rodinu už pak vydržím :slight_smile:

@pajinka85 No, ty máš tu výhodu šikovných rukou, že si ušiješ :slight_smile: Si u tebe budeme pak všechny objednávat :grinning:

@lucikf Mně se líbí to rodině říct na ty vánoce, takže to vyzvoníme hned :slight_smile: I s prvním mimčem jsem to tak měla. I v práci to věděli brzy, asi v 8. týdnu - měla jsem jít na noční inventuru a na to jsem se teda necítila, nejradši bych tou dobou totiž furt spala :slight_smile:
2. pro 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy tak já nejsem moc vaginálně vzrušivá, na mě působí jiné "akce" doteky na jiných místech, takže ani ne představivost, jako větší kreativita. a kterej chlap by si hned nenašel jinou alternativu? :slight_smile:
2. pro 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda zjišťovala sis, jak je s novým rodičákem? by se ti celkem dóóst vyplatilo si od ledna zažádat přechod na nový systém a nechat to přepočítat..od 220 tis by odečetli to co ti už vyplatili a zbytek by ti rozdělili do zbývajících měsíců do mateřské....
2. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Já jen četla v časopise maminka, že se v tomto období nemá jíst, niva, hermelín a tatarák. Jinak jste se holky pěkně rozjely, jdu si to vše zpětně přečíst :slight_smile:
2. pro 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sama mám dvouletou variantu a i tak se mi to vyplatí, páč za květen dostanu 11400+1720Kč doplatek do 220 tis..
2. pro 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 no my jeli na tatarák v sobotu.. :slight_smile: a jak mi stašně chutnal..ale co, to se ještě možná ani nezahnizďovalo mimi,páč jsem ani v neděli neměla ducháčka..však byl na dlouho poslední...
2. pro 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 No snad ten tepelně zpracovaný hermelín nevadí, já se mu raději budu teď vyhíbat. Manžel chce strašně moc holčičku, o klukovi nechce ani slyšet - bude to Sofinka.
2. pro 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 BUDE!! :slight_smile:
2. pro 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik S tou vanou jsi mě docela inspirovala, akorát si ji večer napustím já :grinning: Nijak by to snad vadit nemělo, ne?
2. pro 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dupik
a nevíš jak to bude, budu si moci vybrat 3 letou variantu ikdyž nebudu mít odpracováno 270 dní???
2. pro 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
No horká koupel se nedoporučuje...mohla by způsobit potrat. taky horkou koupel miluju, ta my ted bude chybět víc jak hermelín :unamused:
2. pro 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik tohle téma jsme právě měli doma včera tak je zajimý mít názor někoho kdo si to prožívá :wink:
2. pro 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik téda, tys to krásně oznámila manželovi :slight_smile:

@dashyyy téda, moc ti závidím tvůj organismus, že nepřibíráš.

@pajinka85 tak stejně jsem oznamovala manželovi 1. těhotenství a to jsem měla připraveno asi 100 způsobů, jak mu to oznámím a pak jsem byla tak hotová, že jsem naběhla do ložnice, vzbudila ho a mávala mu před obličejem tím testem. Ještě 3 hodiny poté nechápal, protože to bylo 1. 1. a měl za sebou asi 3 hodiny spánku :grinning:
2. pro 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik Hmm, tak to je zajímavé a to jsem dnes manželovi slíbila, že si ho dám k večeři :grinning: Takže žádná divočina, jen piánko :sunglasses:
2. pro 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 To mi povídej, já bych spala non stop. Manžel nadrženej a já mu usnu při koukání na televizi. Pak se probudím, osprchuju se a šupnu hned do pelíšku a během dvou minut opět spím :grinning:
2. pro 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 i horečky hrozně vadí v prvních týdnech-můžou tak vznikat různé vrozené vady tak do vany ale nevyhřívat se!
2. pro 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik Hmm, taky bych si dala tataráček, takové prasárničky já můžu :wink:
2. pro 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 jéé, tak to jsem nezjišťovala..jen jsem zkoumala, co se týká mě..
2. pro 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik Tak to si tu vanu raději odpustím. Mám koupené i vouchery na thajskou aroma masáž a na tu prý taky nemůžu - masáže miluju. Budu je muset rozdat na Vánoce mezi rodinu :unamused:
2. pro 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 jj, masáže jsou taky zrádné, taky můžou vyvolat potrat a dokonce i nějaké bylinky,tak taky opatrně..
no nic, dcerka je vzhůru tak si jdeme hrát...večer jsem zpět!!! :slight_smile:
2. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 tatarák hmmmmm taky jsme měli domácí asi před třemi týdny :grinning: a s těma sýrama no to já tak jednou za půl roku je mi potom hrozně těžko.. jsem spíš masová a máme stálý přísun masa od skoro tchýně takže hodně peču a teda poslední týden si ujíždím na paštikách.. tak to vypadá, že snad konečně něco přiberu dr říkal, že jedině dobře...
s tím sexování je to takový že jsem taky hodně unavená ale takový mazleníčko mě povzbudí a nijak na to netlačíme jen tak zlehka a dr říkal že to nehrotit v případě, že nebude chuť nebo mi to bude nepříjemný což ani jedno není :wink:
2. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy nám taky nikdy nikdo nedával omezení v sexu. Když je těhotenství bez problémů, tak není důvod se sexu vzdávat, pokud na něj mají chuť a jsou opatrnější a něžnější :slight_smile:
2. pro 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tatarák já teda nemusím...jednou jsem ho zkusila a nee..a hlavně ta představa syrového masa mě děsila. Já moc masová nejsem...já miluju špagety a pizzu a tak podobně...

masážě mě teda taky mrzí...ty taky miluju. A horkou vanu taky miluju...ale tak aspon teplejší sprchu...
2. pro 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek